תקשיבי לכי ללמוד מאגיה ואז תבואי להתווכח עימי על התחום!.

אין לי כוח להתווכח על תחום שאינך מגלה בקיאות בו .בזאת בא הדיון הזה לסופו מבחינתי.

תקשיבי לכי ללמוד מאגיה ואז תבואי להתווכח עימי על התחום!.

אין לי כוח להתווכח על תחום שאינך מגלה בקיאות בו .בזאת בא הדיון הזה לסופו מבחינתי.

איציק

תשובתך הגיונית ומתורבתת.

הבעיה היחידה שחכמינו הציפו אותנו במשפטי חוכמה, ואחד מהם אומר שכלב שנובח לא נושך...ובתרגום המשפט "דיבורים כמו חול ואין מה לאכול" ועוד יותר בתרגום לעמך ישראל "אבו קאלם פאדי". ואו דיבורים לחוד - ומעשים לחוד

בינתיים לא ראינו מצידך כל ידע בנושא מאגיה - ועכשיו מסתבר שאפילו לא בתאוריה, אבל דיבורים יש לך בשפע.

מה שבטוח שאתה צודק - הדיון תם ונשלם

שיהיה יום טוב

מלי

אין לנו על מי לסמוך - רק על אבינו שבשמיים

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

אויש ,וואלה . אז אני אתגר עבורך. תשאלי אנשים העוסקים במאגיה ונראה מי מבלף כאן....ואני לא ארד לרמתך ואסביר לך מה אני חושב עלייך.

אויש ,וואלה . אז אני אתגר עבורך. תשאלי אנשים העוסקים במאגיה ונראה מי מבלף כאן....ואני לא ארד לרמתך ואסביר לך מה אני חושב עלייך.

אין מחסור במיסטיקנים או מכשפים המתהללים ביכולותיהם.

טרם ראיתי הדגמה משכנעת של מיסטיקן או מכשף כלשהם כיצד הם קוראים מרחוק (Remote Viewing) מסמכים משולחנו של חסאן נסראללה, או מערערים את בריאותו באמצעות כישוף...

Patriotism is the last refuge of a scoundrel (Samuel Johnson)

פטריוטיות היא מפלטו האחרון של נבל (סמואל ג'ונסון)

איציק

איך הגעת לבלפנות?

לך יש את דעתך ולא משנה מה היא, ולי יש את דעתי וגם לא משנה מה היא - איך זה מתקשר לבלפנות?

וגם אם אני אשאל מליון איש מה דעתם - ולא משנה מה תהיה דעתם - זה לא בהכרח שהם צודקים או לא צודקים.

הדוגמא הכי יפה שכל התקשורת וכל הרכילאים טענו שאמו עשתה כישוף ושנינו יודעים שזה לא נכון - אז זה אומר שהם צודקים??

לאנשים יש דעות וזכותם לעמוד על דעותיהם בין אם הם צודקים או לא.

ובאמת שאין צורך שתרד ברמתך ושתסביר לי מה אתה חושב עלי - זה מיותר לגמרייי

שתהיה שבת נהדרת

מלי

אין לנו על מי לסמוך - רק על אבינו שבשמיים

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר