אני לזה אקרא פיברוקיישן

http://celebs.walla.co.il/item/3035075

מה דעתכם בעניין ?

http://celebs.walla.co.il/item/3035075

מה דעתכם בעניין ?

איציק יקירי

מסכימה לגמרי שמה שהבחור עשה כביכול "כישוף" אפילו לא מתקרב לכישוף...אבל.....אני חותמת לך , ומוכנה גם להוריד את ראשי...שהבחורה הגב' רוזנבלום עשתה לפני כשנה וחצי כישוף על דודו אהרון....וכנראה שהיא חשבה שהוא בכיס שלה, והיא לא חידשה את הכישוף, וברגע שזה מעט התפוגג הוא התעורר למציאות.

ותזכור מה שאני אומרת - בהזדמנות הראשונה היא תעשה לו שוב.

הבעיה שלא נוכל לאמת את זה - אבל אני חותמת על זה...

זה יתבטא בכך שיקח לו מלא זמן להתקרב בצורה ראויה למישהי אחרת ויש סיכוי מצויין שהיא תחזיר אותו אליו.

תחתימו אותי על מה שאני אומרת.

והכי חשוב

הרבה בריאות 

ושתהיה שבת נעימה וחמימה

מלי

אין לנו על מי לסמוך - רק על אבינו שבשמיים

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

לדעתי ,הסיפור הנ"ל עם אימו , יביא נשים לחשוש וליצור עימו קשר רומנטי. מי תרצה חמה שתמרר את חייה . בעיניי כל הסיפור הנ"ל מטורף לחלוטין . 

לדעתי ,הסיפור הנ"ל עם אימו , יביא נשים לחשוש וליצור עימו קשר רומנטי. מי תרצה חמה שתמרר את חייה . בעיניי כל הסיפור הנ"ל מטורף לחלוטין . 

איציק

לא מסכימה איתך

כי למרות הכל הוא צידד בחברתו ולא באמא שלו. מה שמוכיח שאמו דיברה לקיר.

ושוב..עקרונית כל אמא רוצה לראות את בנה נשוי ומקים משפחה ובמיוחד להנות מהנכדים (למרות שכל אמא חושבת שאין אשה מספיק טובה לבן שלה). ואגב זו בעיה כללית במיוחד עם האמהות היהודיות - אם תבדוק בסטטיסטיקה תראה ש-90% מהגירושין זה בגלל החמות של האשה....

במקרה דנן אמו לא פראיירית, היא הרגישה שהחברה הספציפית הזאת מרחיקה אותה לא רק מהאמא אלא מכולם. (מה שמצביע על כישוף) לנתק בעל/חבר מכולם על מנת שיראה רק את אשתו. (כנראה שהוא הבין שסקס זה טוב אבל סקס לבד לא מספיק טוב) יש חיים גם מעבר לסקס.

וחוץ מזה - אם חברתו הגיע למצב כזה עוד לפני חתונה מצביע על עוד עובדה שהיא מטומטמת...משום שכל בת זוג צריכה להבין שלגבר יש קשר מיוחד עם אמא שלו, והחוכמה של הכלה ללמוד להסתדר עם החמות ולא לנתק. ברגע שהיא מנתקת - אז הגבר בכל מצב יהיה אומלל במצב שכזה כשהוא צריך לוותר על אמא.

בקיצור - דודו אהרון כושף על ידי חברתו. אחרת אין שום הסבר למה שהיה שם. יש סיכוי מצויין שכל מה שעשתה האמא ו/או מסיבה אחרת הכישוף איבד את ההשפעה - והאדון התעורר.

וחוץ מזה הוא לא הראשון ובטח שלא האחרון להיות במצב כזה

שתהיה שבת נהדרת

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

מלי ,לנשים מסויימות יש השפעה גדולה על הגברים בחייהם .זה סוג אחר של קסם .... ולא חסרים גברים שילכו אחריהן באש ובמים ויעזבו את בית אביהם ואת אימם ויצעדו אחריהן לרבנות ןאין בזה שום עניין מאגי .איך אומר השיר "קוראים לזה אהבה ..." אגב זה עובד גם על נשים והן עוזבות את אביהן בביתו ונישאות לבחיר ליבן .בלי שום טקס מאגי .דוגמא אישית לצורך העניין : גרושתי נטשה את בית אביה ובחרה לעבור לגור עימי כבר לפני החתונה. אביה לא היה מעוניין שהיא תינשא לאיש והעדיף כי היא תעבוד ותפרנס אותו בזיקנתו למרות שהוא היה עשיר מופלג והפעיל כל מיני טריקים ורבנים ומה לא בכדי להרוס את הקשר ביננו .

אגב ,אם היא ערכה עליו כישוף שהצליח ,אזי זה אומר כי היא יודעת איך לעשות זאת....ואם היא יודעת ובקיאה בחומר הנלמד ...אזי היא גם יודעת לחדש אותו ...ואם הוא הצליח להשתחרר מכבליה לי בתור אחד שמבין בעניין ,הייתי אומר שאין סיכוי שהוא היה אי פעם נוטש מישהי שכבול בכישוף של מי שעוסקת בכישוף. כי אם היא הצליחה להטיל עליו כישוף כובל (" כישוף אהבה ") ,אני בספק מאוד רציני שאותו רב הצליח לעשות משהו בעניין. 

אני בטוח כי אם הייתי בודק את דודו כעת ,הייתי מגלה שאיש לא הטיל עליו שום כישוף .אלא הוא פשוט התאהב בבחורה והאמא פשוט חיפשה להגיע למצב שהוא יישאר לצידה לתמיד .

את יודעת ,אני לא מקבל לקוחות ... אך אני יודע דבר או שניים בענין...

מלי ,לנשים מסויימות יש השפעה גדולה על הגברים בחייהם .זה סוג אחר של קסם .... ולא חסרים גברים שילכו אחריהן באש ובמים ויעזבו את בית אביהם ואת אימם ויצעדו אחריהן לרבנות ןאין בזה שום עניין מאגי .איך אומר השיר "קוראים לזה אהבה ..." אגב זה עובד גם על נשים והן עוזבות את אביהן בביתו ונישאות לבחיר ליבן .בלי שום טקס מאגי .דוגמא אישית לצורך העניין : גרושתי נטשה את בית אביה ובחרה לעבור לגור עימי כבר לפני החתונה. אביה לא היה מעוניין שהיא תינשא לאיש והעדיף כי היא תעבוד ותפרנס אותו בזיקנתו למרות שהוא היה עשיר מופלג והפעיל כל מיני טריקים ורבנים ומה לא בכדי להרוס את הקשר ביננו .

אגב ,אם היא ערכה עליו כישוף שהצליח ,אזי זה אומר כי היא יודעת איך לעשות זאת....ואם היא יודעת ובקיאה בחומר הנלמד ...אזי היא גם יודעת לחדש אותו ...ואם הוא הצליח להשתחרר מכבליה לי בתור אחד שמבין בעניין ,הייתי אומר שאין סיכוי שהוא היה אי פעם נוטש מישהי שכבול בכישוף של מי שעוסקת בכישוף. כי אם היא הצליחה להטיל עליו כישוף כובל (" כישוף אהבה ") ,אני בספק מאוד רציני שאותו רב הצליח לעשות משהו בעניין. 

אני בטוח כי אם הייתי בודק את דודו כעת ,הייתי מגלה שאיש לא הטיל עליו שום כישוף .אלא הוא פשוט התאהב בבחורה והאמא פשוט חיפשה להגיע למצב שהוא יישאר לצידה לתמיד .

את יודעת ,אני לא מקבל לקוחות ... אך אני יודע דבר או שניים בענין...

איציק

שבוע טוב

ברור שלנשים מסויימות יש השפעה על גברים ואפילו זה לא במיעוט זה נדוש - לא רוצה להזכיר לך את שמשון ודלילה דוד ובת שבע אפילו הבדיה של רומאו ויוליה ששייקספיר ניסה להמחיש לנו מה זאת אהבה גדולה...זה לא נתון לויכוח שנשים ורק נשים יכולות לגרום לגברים לאבד את הראש - ובמקרים מסויימים דו משמעית ראה דוגמת יהודית והולופרנש. אז על זה אנחנו לא מתווכחים, כי יחד עם זאת ואו בנוסף לזאת יש נשים שעושות מניפולציה לתפוס גבר, ויש כאלה שמשתמשות בכישופים ללכוד גבר.

וזה שאשה עוזבת את בית הוריה למען אהבה - זה גם מקרים נדושים - הבעיה היא הגבר - ועל כן נאמר ו"איש יעזוב את בית אביו ואמו וידבק באשתו" - שים לב שהמשפט הזה לא נכתב לאשה אלא לגבר.

עכשיו אני לא טוענת שהיא צריכה להיות מומחית בלדעת איך לעשות כישופים..מספיק שהיא תפנה למישהו שיכין לה ואו ידריך אותה, זאת לא תורה מסיני...וכנראה שהיא חשבה שהוא בכיס שלה ולא צריך לחדש.

וכמו שאמרתי לך אני חותמת שהיא השתמשה בכישוף.

ואני אמרתי את זה גם לפני שנה שהיא השתמשה - ואז רק בשביל הסקרנות שלי בדקתי...יותר מזה צחקתי שאמרו שהאמא השתמשה בכישוף ולא לקחו בחשבון שזוגתו השתמשה בכישוף.

ולכן אני לא אתפלא אם היא תחזיר אותו אליו - זה רק עניין של זמן.

אני יודעת שיש לך הבנה גדולה במה שאתה אומר - אבל אל תבטל את הנסיון שיש לי עם לקוחות ואני ראיתי במהלך שנותי מאות מקרים של כישופים כאלה ואו אחרים... 

אבל זה לא עקרוני, כרגע אני חותמת שחברתו השתמשה בכישוף בלי שום קשר לאמא שתלטנית, והתאהבות גדולה.

שיהיה שבוע טוב

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

מלי , תגידי אם מנתח ישים חולה על מיטה ויגיד לך ...הנה הפציינט הוא סובל מבעיה כל שהיא ... היש סיכוי שאדם רגיל שאינו בקיא ברפואה יצליח לנתח ??? הרי אין סיכוי שהניתוח יצליח וכל שכן הסכנה לחולה היא ודאית . שום אדם לא יעז ליטול סכין מנתחים ויתחיל לפשפש באיבריו של אדם בסכנת חיים וינתח אותו . אזי איך אפשר לחשוב שאדם רגיל בלי שום ידע בסיסי במאגיה יצליח לבדו.  מאגיה זה לא תחום שאתה לומד אותו מקריאת ספר או מעל גבי מתכון בישול ,לכן אלה הלומדים תחום זה עוברים חניכה (סטאז') והדרכה בדיוןק כפי שמנתח מתחיל עובר בבית ספר לרפואה. אם אין לאדם בקיאות בתחום ,אין סיכוי שזה יצליח .

הנה דוגמא מאוד מובהקת לנושא . אחת הקטורות הנמכרות בעולם , נמכרת תחת השם המטעה "קטורת 7 המינים" . אשר מרכיביה הם חלק המוכר לנו מפיטום הקטורת . בפיטום הקטורת מוצהר כי חייבים להקפיד על המינון של הכמויות המעורבות בקטורת .אחרת העונש על כך הוא גבוה  .משום מה כלל זה קיים גם במאגיה וכל אדם שעוסק במאגיה ואפילו ברוקחות וכן בעוד תחומי חיים ,מקפיד הקפדה יתרה על כך . הבעיה מתחילה עם כל אלה שלא מבינים במאגיה ורצים לחנות תבלינים וקונים את התערובת המוכנה מתוך הקופסא שממנה נוטל המוכר ויוצק לתוך שקית . עבור אדם העוסק בכישוף השקית שימכור לך המוכר לא שווה את עשרת השקלים שתשלמי אותם מבחינה מאגית . שכן מבחינתו ומבחינת פיטום הקטורת המנות שבתוכה שהאיזון הכמותי מבחינת המנות שמרכיבות את האיזון החומרי והאנרגטי השתנו ואינן תואמות לנדרש . אפילו רבנים שמוכרים שקיות של קטורות אינם מקפידים על כך וכל מי שלא מבין קונה ושורף וחשב שבזאת הוא השיג את מבוקשו . כל אדם יודע כי נרקומנים לפעמים מתים ממנת יתר לא מאוזנת של סם ,רק בני אדם שלא מבינים במאגיה מאומה ,רצים לטהר ביתם על פי עצות של אנשים מבלי לעשות רגע חושבים .... וכעת לנושא שאנו מדברים עליו . בעיניי הרב הנ"ל שטען שזה היה בלוף . לא ראוי לשאת את התואר רב וכל שכן לטעון שהוא בקיא בתורת הקבלה . ואם היא הקשיבה לדבריו  ,אז אני בטוח במאה ואחת אחוזים שאין סיכוי שהיא הצליחה לכשף אותו בכוחות עצמה.

מלי , תגידי אם מנתח ישים חולה על מיטה ויגיד לך ...הנה הפציינט הוא סובל מבעיה כל שהיא ... היש סיכוי שאדם רגיל שאינו בקיא ברפואה יצליח לנתח ??? הרי אין סיכוי שהניתוח יצליח וכל שכן הסכנה לחולה היא ודאית . שום אדם לא יעז ליטול סכין מנתחים ויתחיל לפשפש באיבריו של אדם בסכנת חיים וינתח אותו . אזי איך אפשר לחשוב שאדם רגיל בלי שום ידע בסיסי במאגיה יצליח לבדו.  מאגיה זה לא תחום שאתה לומד אותו מקריאת ספר או מעל גבי מתכון בישול ,לכן אלה הלומדים תחום זה עוברים חניכה (סטאז') והדרכה בדיוןק כפי שמנתח מתחיל עובר בבית ספר לרפואה. אם אין לאדם בקיאות בתחום ,אין סיכוי שזה יצליח .

הנה דוגמא מאוד מובהקת לנושא . אחת הקטורות הנמכרות בעולם , נמכרת תחת השם המטעה "קטורת 7 המינים" . אשר מרכיביה הם חלק המוכר לנו מפיטום הקטורת . בפיטום הקטורת מוצהר כי חייבים להקפיד על המינון של הכמויות המעורבות בקטורת .אחרת העונש על כך הוא גבוה  .משום מה כלל זה קיים גם במאגיה וכל אדם שעוסק במאגיה ואפילו ברוקחות וכן בעוד תחומי חיים ,מקפיד הקפדה יתרה על כך . הבעיה מתחילה עם כל אלה שלא מבינים במאגיה ורצים לחנות תבלינים וקונים את התערובת המוכנה מתוך הקופסא שממנה נוטל המוכר ויוצק לתוך שקית . עבור אדם העוסק בכישוף השקית שימכור לך המוכר לא שווה את עשרת השקלים שתשלמי אותם מבחינה מאגית . שכן מבחינתו ומבחינת פיטום הקטורת המנות שבתוכה שהאיזון הכמותי מבחינת המנות שמרכיבות את האיזון החומרי והאנרגטי השתנו ואינן תואמות לנדרש . אפילו רבנים שמוכרים שקיות של קטורות אינם מקפידים על כך וכל מי שלא מבין קונה ושורף וחשב שבזאת הוא השיג את מבוקשו . כל אדם יודע כי נרקומנים לפעמים מתים ממנת יתר לא מאוזנת של סם ,רק בני אדם שלא מבינים במאגיה מאומה ,רצים לטהר ביתם על פי עצות של אנשים מבלי לעשות רגע חושבים .... וכעת לנושא שאנו מדברים עליו . בעיניי הרב הנ"ל שטען שזה היה בלוף . לא ראוי לשאת את התואר רב וכל שכן לטעון שהוא בקיא בתורת הקבלה . ואם היא הקשיבה לדבריו  ,אז אני בטוח במאה ואחת אחוזים שאין סיכוי שהיא הצליחה לכשף אותו בכוחות עצמה.

איציק

שבוע טוב

אני מסכימה איתך שאדם ללא ידע ברפואה לא יעיז לנתח אדם אחר, אבל מנסיון שלי פרטי ואישי היה לי עציץ קטן על הטלויזיה וכשהשקתי אותו המיים חילחלו על הטלויזיה ופתאום היה בום קטן והטלויזיה שבקה חיים, הזמנתי טכנאי והנ"ל פתח את הטלויזיה ופירק אותה לחלקים הניח אותם על הרצפה ואמר לי שקודם כל ייתייבשו ואחר כך הוא יחזור להרכיב (זה היה לפני 35 שנה) הטכנאי לא חזר, ואני הרכבתי את הטלויזיה לבד בלי הדרכה ובלי תרשים - ולא תאמין הטלויזיה חזרה לעבוד.

מה שאני מנסה להגיד שכישוף תלוי בשלושה גורמים - איך עושים אותו ומי עושה אותו וגם מי המכושף. כי לא על כל "קורבן" זה עובד באותה צורה, תלוי מה רמת הרגישות של המכושף מעבר לכך שהקוסם צריך להיות עם ידע, וצריך לדעת מה לעשות ואיך.

בכל מצב אני לא מדברת על אותו הרב שכביכול עשה את הכישוף - כי מה שראיתי בטלויזיה זה רחוק מאד מלטעון שמדובר בכישוף. אני מדברת על כישוף שנעשה באמצעות חברתו על ידי מישהו שאין לי מושג מי עשה את זה עבורה. - אז אל תתבלבל.

עקרונית אולי אי אפשר לנתח מישהו מבלי הידע - אבל יש מלא אנשים שיודעים לעשות דברים פשוטים יותר גם מבלי שום ידע - יש להם פשוט כשרון. גיסי בנה לבד מטבח לתפארת שהרבה נגרים יכולים ללמוד ממנו - וזאת ללא שום ידע בנגרות.

בנוגע לפיטום הקטורת - ברור לי ואני יודעת שבקטורת צריכים להיות 11 מרכיבים, ולא רק אפילו יש יותר מרכיבים מדרבנן...כמו רובע מעלה עשן, מלח סדומית וכו'....וברור לי ששבעת המינים שנמכרים בחארטה גם הם כשלעצמם לא מקוריים לפחות רובם...ומה שהכי נכון זה המידות והמשקל.

מצד שני - בימינו אתה יודע שאמירתה נחשבת להקטרתה - ונשלמה פרים שפתינו.

כך שמי שלא יודע את זה ומשתמש רק בשקית עם השבע מרכיבים עושה פעולה הפוכה ומזיקה. אבל איך זה קשור לענייננו?

בנוגע לאותו רב אמרתי מהתחלה - זאת חארטה מה שהוא עשה ולכל אחד שמעט מבין רואה את זה...ובנוגע לאליה היא לא הכינה , היא הזמינה, או קבלה הוראות מה ואיך לעשות....והוא כנראה שהוא רגיש יותר, לכן נתפס יותר טוב.

שיהיה המשך שבוע טוב

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

מאגיה זה לא לגו .... שצריך להתאים את החלקים לפי צורתם...

מאגיה ורפואה חופפות בסכנה הכרוכה בהם .לא הייתי לוקח סיכון בניסיון לטפל במשהו כאשר קיימת סכנה כי המצב יחמיר לאין שיעור.

להתחכם ולחבוש פתאום כובע של מנתח ,לא הופך את הדבר למועיל ,במיוחד כאשר המטופל יצטרך לחיות עם המצב החדש.

מאגיה זה לא לגו .... שצריך להתאים את החלקים לפי צורתם...

מאגיה ורפואה חופפות בסכנה הכרוכה בהם .לא הייתי לוקח סיכון בניסיון לטפל במשהו כאשר קיימת סכנה כי המצב יחמיר לאין שיעור.

להתחכם ולחבוש פתאום כובע של מנתח ,לא הופך את הדבר למועיל ,במיוחד כאשר המטופל יצטרך לחיות עם המצב החדש.

איציק

על מה אנחנו מתווכחים?

לא הסכמתי איתך שאדם רגיל לא יכול לבצע ניתוח??? לא סיכמנו ש"הרב" שישב אצל האמא לא התקרב אפילו למשהו שנקרא כישוף? מקובל עליך שהשוק מלא ב"מחזירי אהבות" למינהם?? לפעמים זה מצליח ולפעמים לא...

בקיצור הטענה שלי היא שדודו אהרון מכושף ולא על ידי אמו.

אם הייתה לי דרך להוכיח לך הייתי מוכיחה... הבעיה שאין לי איך להוכיח לך, ללא נוכחותו של דודו בעצמו.

אולי אם היית מקבל לקוחות היית מבין עד כמה יש אנשים בדרך זו או אחרת מכשפים (באמצעות מישהו שטוען שיש לו ידע) ואו מכושפים (שלפעמים זה מצליח ולפעמים לא) על פי רוב זה דיי מצליח.

שיהיה המשך ערב נעים וחמים

מלי 

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

יש דרך לדעת אם היא זו שעשתה עליו משהו ,גם מבלי הצורך בו.

זה די פשוט למעשה. ומצפיה בלבד אפשר לגלות זאת.

אם הוא היה יוצא מכישוף כובל  שנשבר ,דודו לא היה הולך לכתוב לה שיר אהבה....שכן בכדי לכתוב שיר אהבה צריך רגשותכלפיה . ועד כמה שאני ואת יודעים שבסוג כזה של כישופים אין רגש כלל והרגש כאשר הכישוף נשבר הוא בדיוק הפוך. לא נראה לי משום מה שדודו שונא אותה כעת פתאום . נכון ?!.

יש דרך לדעת אם היא זו שעשתה עליו משהו ,גם מבלי הצורך בו.

זה די פשוט למעשה. ומצפיה בלבד אפשר לגלות זאת.

אם הוא היה יוצא מכישוף כובל  שנשבר ,דודו לא היה הולך לכתוב לה שיר אהבה....שכן בכדי לכתוב שיר אהבה צריך רגשותכלפיה . ועד כמה שאני ואת יודעים שבסוג כזה של כישופים אין רגש כלל והרגש כאשר הכישוף נשבר הוא בדיוק הפוך. לא נראה לי משום מה שדודו שונא אותה כעת פתאום . נכון ?!.

איציק

לא מסכימה איתך בכלל

זה שיש למישהו כישוף לא פוסל את זה שהוא גם יכול לאהוב, נהפוכו יותר קל לכשף אדם שיש לו רגש והוא מאוהב.

שנית, זה שהוא כתב לה שיר אהבה רק מראה שהוא מכושף, וחוץ מזה אולי היא זו שנפרדה ממנו מה שמשאיר אותו גם מאוהב וגם מכושף.

שלישית, אי אפשר לדעת רק במבט חיצוני אם מישהו מכושף כי אתה לא יודעה באמת מה עובר עליו, אני בדקתי לפני כשנה עם תיקשור ואני חותמת לך שהוא מכושף.

כרגע מחוסר הוכחות אנחנו רק מתעסקים בספקולציות.

ולטענתי הבחור מכושף באבו אבוהה, לפחות הוא היה מכושף לפני שנה.

שיהיה המשך ערב מקסים

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

שאני אתן את ההסבר הארוך או הקצר בעניין ?

אוקי הנה משהו שיסביר זאת בצורה פשוטה .

כמו כל מכונה הנמצאת במצב דינמי ,היא מייצרת אנרגיה ,בלאי וחום ! .

בדיוק אותו דבר גם גופו של האדם ,קחי בן אדם תני לו לרוץ כמה דקות והדופק שלו יתחיל לעלות ,הוא יזיע ,חום הגוף יעלה ולבסוף יחוש כאילו נשמתו נאנקת וכאשר יעצור יחוש תחושה נפלאה .

כל אותו זמן הנשמה שלנו נמצאת במצב מנוחה. אין מאמצו של הגוף הפיזי ,משפיע עליה כלל.

בכישוף ,המצב הוא הפוך .הנשמה מנסה כל העת להתנגד ולהילחם בהשפעה החיצונית .היא מתחילה לרטוט .ביהדות ,יש לנו דרך לזהות רטט זה באמצעות שיטה הנקראת "שרי שמן"  . שיטה זו מתרגמת את הרטטים על מנת לבחון את ההשפעה והגורמים לכך שהנשמה יצאה ממצב מנוחה למצב אחר. כל הנשמה תעתיק את הגורמים לכלי ותקרין אותם לכלי כמו מראההשוברת את קרני האור .

ככל שהקרב הפנימי של הנשמה בגורם המשפיע תהיה גדולה . כך היא תרטוט כמו פעימה אנרגטית . אחד השיעורים הראשונים שעושים במאגיה בעיקר עם קריסטלים הוא זיהוי הרטט הטבעי של הקריסטל .אט אט לומד המאג לחוש את הסביבה הטבעית והלא טבעית שמסביב זו גם דרך נוספת לזהות כל מי שנשמתו מיוסרת . את תראי תלמידים שלומדים מאגיה בתחילת דרכם אוחזים אבנים בכף ידם על מנת לחוש את האבן .שעוני הקוורץ למשל עושים שימוש בטכניקה זו על מנת לחשב אורך של שניה (5500 פעימות בשניה ) .המדע הרפואי אורך סריקות על מנת לצפות את הרטטים והזרמים השונים בגופינו. במשטרה ,חוקרים יושבים מאחורי זכוכית חד כיוונית ובשעה שהנחקר עובר חקירה ומשקר הם יושבים לזהות כל חריגה שתצביע על כך  כי נשמתו מיוסרת מהשקר . הגוף הפיזי יכול לשקר חופשי אך הנשמה שלנו לא . היא לא תתן לך לשבת בשקט .האדם היחיד שיכול לשקר ולשבת בשקט ,הוא הפסיכופט .הוא מנותק מנשמתו ,לכן לא תזהי אצלו מאומה . 

ונחתום במשהו מאוד קצר .... אדם שהיה מכושף והכישוף נשבר , מפתח כלפי מטיל הכישוף רגשות שליליים ....קשה לי להאמין כי אדם בעל רגש שלילי כלפי מישהו  ,יושב לכתוב לו שיר אהבה וגעגועים .

בדיוק אותו דבר גם גופו של האדם ,קחי בן אדם תני לו לרוץ כמה דקות והדופק שלו יתחיל לעלות ,הוא יזיע ,חום הגוף יעלה ולבסוף יחוש כאילו נשמתו נאנקת וכאשר יעצור יחוש תחושה נפלאה .

כל אותו זמן הנשמה שלנו נמצאת במצב מנוחה. אין מאמצו של הגוף הפיזי ,משפיע עליה כלל.

בכישוף ,המצב הוא הפוך .הנשמה מנסה כל העת להתנגד ולהילחם בהשפעה החיצונית .היא מתחילה לרטוט .ביהדות ,יש לנו דרך לזהות רטט זה באמצעות שיטה הנקראת "שרי שמן"  . שיטה זו מתרגמת את הרטטים על מנת לבחון את ההשפעה והגורמים לכך שהנשמה יצאה ממצב מנוחה למצב אחר. כל הנשמה תעתיק את הגורמים לכלי ותקרין אותם לכלי כמו מראההשוברת את קרני האור .

ככל שהקרב הפנימי של הנשמה בגורם המשפיע תהיה גדולה . כך היא תרטוט כמו פעימה אנרגטית . אחד השיעורים הראשונים שעושים במאגיה בעיקר עם קריסטלים הוא זיהוי הרטט הטבעי של הקריסטל .אט אט לומד המאג לחוש את הסביבה הטבעית והלא טבעית שמסביב זו גם דרך נוספת לזהות כל מי שנשמתו מיוסרת . את תראי תלמידים שלומדים מאגיה בתחילת דרכם אוחזים אבנים בכף ידם על מנת לחוש את האבן .שעוני הקוורץ למשל עושים שימוש בטכניקה זו על מנת לחשב אורך של שניה (5500 פעימות בשניה ) .המדע הרפואי אורך סריקות על מנת לצפות את הרטטים והזרמים השונים בגופינו. במשטרה ,חוקרים יושבים מאחורי זכוכית חד כיוונית ובשעה שהנחקר עובר חקירה ומשקר הם יושבים לזהות כל חריגה שתצביע על כך  כי נשמתו מיוסרת מהשקר . הגוף הפיזי יכול לשקר חופשי אך הנשמה שלנו לא . היא לא תתן לך לשבת בשקט .האדם היחיד שיכול לשקר ולשבת בשקט ,הוא הפסיכופט .הוא מנותק מנשמתו ,לכן לא תזהי אצלו מאומה . 

ונחתום במשהו מאוד קצר .... אדם שהיה מכושף והכישוף נשבר , מפתח כלפי מטיל הכישוף רגשות שליליים ....קשה לי להאמין כי אדם בעל רגש שלילי כלפי מישהו  ,יושב לכתוב לו שיר אהבה וגעגועים .

איציק

קראתי פעמיים את ההסבר שלך, ולצערי לא שיכנעת אותי...לא שיכנעת אותי בכלום

וגם אם יש כללים מסויימים - יש גם יוצאים מהכלל.

גם לא תמיד יש השפעות זהות באותו עניין.

לדוגמא: כשאתה נותן לתינוק חיסון נניח נגד צהבת, יש תינוק שמתנהג רגיל אחרי החיסון, והאחר מקבל את כל הסימפטומים של המחלה, כל אחד מתנהג בצורה אינדיבידואלית, בהתאם לגופו.

בנוגע לאנשים מבוגרים, למשל בענייני אהבה יש גברים שפשוט השתגעו בגלל אהבה נכזבת , ויש כאלה שהיו יותר חזקים והתקדמו הלאה.

נניח בנוגע לאובדן של ילד, יש אמא שכולה שנכנסת לדיכאון בגלל האובדן, ויש כאלה אמהות שממשיכות קדימה.

בקיצור כל אחד ואחד מגיב בצורה אחרת בהתאם לטבע שלו ולמהות של האדם או הנשמה...תקרא לזה איך שאתה רוצה.

כנ"ל לגבי כישופים יש אחד שנתפס מכישוף יותר חזק, ויש אנשים שאפילו לא הרגישו שהם מכושפים...כי הם בכלל לא מאמינים בכישופים. גם בנושא כישוף כל אחד מגיב בצורה אחרת. גם אדם חולה מגיב אחרת כשהוא מקבל שפעת.

יש כאלה שמגיבים מיד ויש כאלה שמגיבים מאוחר ועל זה נאמר "הצתה מאוחרת".

אני טוענת בכל תוקף שהאדון דודו אהרון לפני כשנה בערך היה מכושף על ידי חברתו.

מה קורה איתו היום לא בדקתי

איך זה משפיע עכשיו ואיך זה ישפיע בעתיד גם לא בדקתי.

מבחינתך זה ממש מוקדם לנתח אותו אם הוא אוהב אותה או שונא אותה, וזה שהוא כתב שיר, זאת העבודה שלו והמקצוע שלו, ולמה שלא יכתוב שיר כמו שהוא כותב כל הזמן שירים. עקרונית כתיבת שיר צריכה לקדם את הקריירה שלו. ואם הוא יכתוב עליה - זה יקדם עוד יותר את השיר.

אל תשכח שבשנה האחרונה הוא גם ישן בעמידה והייתה לו נפילה גם מבחינת קריירה - מה שגם אומר שמדובר בכישוף כי אין לו שמחת חיים אמיתית. אם הרומן שלו היה טבעי ההגיון אומר שהוא היה צריך לפרוח גם מבחינה מקצועית.

בקיצור - שום דבר לא ישנה את דעתי.

וימים יגידו.

המשך יום טוב

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

איציק

קראתי פעמיים את ההסבר שלך, ולצערי לא שיכנעת אותי...לא שיכנעת אותי בכלום

וגם אם יש כללים מסויימים - יש גם יוצאים מהכלל.

גם לא תמיד יש השפעות זהות באותו עניין.

לדוגמא: כשאתה נותן לתינוק חיסון נניח נגד צהבת, יש תינוק שמתנהג רגיל אחרי החיסון, והאחר מקבל את כל הסימפטומים של המחלה, כל אחד מתנהג בצורה אינדיבידואלית, בהתאם לגופו.

בנוגע לאנשים מבוגרים, למשל בענייני אהבה יש גברים שפשוט השתגעו בגלל אהבה נכזבת , ויש כאלה שהיו יותר חזקים והתקדמו הלאה.

נניח בנוגע לאובדן של ילד, יש אמא שכולה שנכנסת לדיכאון בגלל האובדן, ויש כאלה אמהות שממשיכות קדימה.

בקיצור כל אחד ואחד מגיב בצורה אחרת בהתאם לטבע שלו ולמהות של האדם או הנשמה...תקרא לזה איך שאתה רוצה.

כנ"ל לגבי כישופים יש אחד שנתפס מכישוף יותר חזק, ויש אנשים שאפילו לא הרגישו שהם מכושפים...כי הם בכלל לא מאמינים בכישופים. גם בנושא כישוף כל אחד מגיב בצורה אחרת. גם אדם חולה מגיב אחרת כשהוא מקבל שפעת.

יש כאלה שמגיבים מיד ויש כאלה שמגיבים מאוחר ועל זה נאמר "הצתה מאוחרת".

אני טוענת בכל תוקף שהאדון דודו אהרון לפני כשנה בערך היה מכושף על ידי חברתו.

מה קורה איתו היום לא בדקתי

איך זה משפיע עכשיו ואיך זה ישפיע בעתיד גם לא בדקתי.

מבחינתך זה ממש מוקדם לנתח אותו אם הוא אוהב אותה או שונא אותה, וזה שהוא כתב שיר, זאת העבודה שלו והמקצוע שלו, ולמה שלא יכתוב שיר כמו שהוא כותב כל הזמן שירים. עקרונית כתיבת שיר צריכה לקדם את הקריירה שלו. ואם הוא יכתוב עליה - זה יקדם עוד יותר את השיר.

אל תשכח שבשנה האחרונה הוא גם ישן בעמידה והייתה לו נפילה גם מבחינת קריירה - מה שגם אומר שמדובר בכישוף כי אין לו שמחת חיים אמיתית. אם הרומן שלו היה טבעי ההגיון אומר שהוא היה צריך לפרוח גם מבחינה מקצועית.

בקיצור - שום דבר לא ישנה את דעתי.

וימים יגידו.

המשך יום טוב

מלי

איציק - 

הנה גם לי יש הצתה מאוחרת

אני משלימה את התשובה ממקודם

כתבת שקשה לך להאמין שאדם מכושף או עם בעל רגש שלילי יכול לכתוב שיר אהבה וגעגועים

אם ככה אני רוצה לשאול אותך שאלה

קח 10 אנשים שים אותם בסיביר -50 מעלות תפשיט אותם ערומים בשלג....ולמחרת מסתבר לך שרק 2 חטפו דלקת ריאות...אז מה יותר קשה להאמין -  למה רק 2 חטפו דלקת ריאות ולא כולם??? או איך זה ש-2 חטפו דלקת ריאות בפרט שהרוב לא חטפו??? מה יפתיע אותך יותר?

ועכשיו נשנה את הסיטואציה ונעלה את התיאוריה השניה שמת 10 אנשים בבית חמים ונעים, הם שתו תה חם עם לימון, אכלו טוב ישנו טוב תנאים אידיאליים...ואופס בבוקר 2 אנשים חטפו דלקת ריאות בכל זאת...מה יותר מפתיע איך זה שלמרות הכל 2 אנשים  חטפו דלקת ריאות???  ואיך זה ש-שרק 2 אנשים חטפו דלקת.

לי למשל לשני הסיטואציות יש רק תשובה אחת ואין לה שום קשר לתנאים הסביבתיים - אלו שחטפו דלקת ריאות כנראה שהנוגדנים שלהם חלשים ואו המערכת החיסונית שלהם לא מי יודע מה - ולכן הם חטפו...כלומר שום דבר לא היה מפתיע אותי וזה בטח לא השלג ולא החימום בבית.

מה שאני מנסה להגיד, שכל אדם הוא אינדבדואלי וכל אחד תלוי מאיזה חומר הוא עשוי מבחינת הרגשות.

מעבר לכך

נכון שעל פי הסבירות והמחקרים אם תיקח אדם שמעשן 5 קופסאות סיגריות ביום, וכל יום דופק איזה בקבוק או שניים של ויסקי...וקולה בשביל לגוון את הטעם...הוא אוכל רק עוגות ועוגיות וקרמבואים וצ'יפס ומטוגנים והקינוח שלו זה שומן של כבש, והוא כבר שוקל 180 קילו, מה הסבירות שאדם הזה יגיע לגיל שבעים בריא????

האם יש אחוז אחד מתוך 100, שהוא יגיע גם לגיל 80 ובריא???

אני חושבת שאתה מבין את הטיעונים שלי.

שיהיה המשך ערב חמים ונעים

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ronit eliahu
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר