אז יש מי שכבר מעביר לנו מסר על השריפות

מה אגיד לכם חברה. אז אני כאן בחיפה וצריכה לצאת עוד מעט למרכז ומקווה שאגיע. ברקע ללא הרף צופרים, מטוסים חגים בשמיים צויש ריח של עשן באוויר למרות שאני רחוקה, אל תדאגו.
בנתיים המוח הקודח של המתקשרים עובדד ללא לאות, וכאשר נשרפים בתים, ואנשים מאבדים את כל היקר להם, גם יש מסרים ממסטרים עליונים "השומרים?" עלינו. אז משתפת את מה שבא לי במייל.

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

בס"ד

מדובר פה מתקפת טרור לכל דבר, אבל הממשלה מפחדת לומר את זה בגלוי, כי זה יחייב אותה לפעול, והרי ביבי עדיין מפחד מאובמה ולא רצה לעשות שום דבר לרגיז אותו. אז זה התוצאה. המסר הוא ברור מי שאויב שלנו אין לו מה לעשות כאן, שילך לשרוף את עזה או את לבנון. ועד שהמסר הזה לא יקלט טוב טוב אז כל פעם יהיה טרור אחר מחדש. פעם פיגועים, פעם התקפות עם סכינים, ועכשיו שרפות. אבל ההנהגה שלנו רק רוצה לכסות על האמת לא באמת לגלות אותו ולכן היא עסוקה כל פעם בכיבוי שרפות, אז נתנו להם עוד כמה לכבות.

מה אגיד לכם חברה. אז אני כאן בחיפה וצריכה לצאת עוד מעט למרכז ומקווה שאגיע. ברקע ללא הרף צופרים, מטוסים חגים בשמיים צויש ריח של עשן באוויר למרות שאני רחוקה, אל תדאגו.
בנתיים המוח הקודח של המתקשרים עובדד ללא לאות, וכאשר נשרפים בתים, ואנשים מאבדים את כל היקר להם, גם יש מסרים ממסטרים עליונים "השומרים?" עלינו. אז משתפת את מה שבא לי במייל.

אוי גילה גילה

יש דברים שהשתיקה יפה להם

ושהשם יסלח לי

אבל אם זה נקרא תיקשור ומישהו אוכל את זה

אז שיבושם לו

שתהיה שבת נהדרת

מלי

אין לנו על מי לסמוך - רק על אבינו שבשמיים

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

גילה זה פרסום אתר לכול דבר ואין קשר לתקשור השרפות הללו פרצו בעיקבות הצתות של מחבלים שמצאו דרך להתנקם בעם היהודי 

משפחות שלמות איבדו את בתיהן והעזרה היחידה שניתן להגיש זה לקחת משפחה לשבת הבייתה כמו שאנחנו עשינו ולתת להם הפוגה ומנוחה מהבלגן .

לא כל דבר קשור למיסטיקה וסליחה אם זה נשמע כביקורת 

החזרת אהבה דוד דהן הקבליסט

היחיד בארץ שעובד בשיטת תשלום לאחר הצלחה

תקשור,ביו אנרגיה,קבלה ודמיון מודרך

אתר https://www.davd-hiller.com/

פייסבוק https://www.facebook.com/meeverlakeshet/

אז בבקשה לכם מסר ממלי לגבי השריפות

רק שחבל לי שהממשלה וכיוצא בזה לא מבינים בצורה יפה - אלא ממש צריכים לחטוף מכה - בשביל לשנות את דברי הדברים

כמו שנאלצנו לעבור את השואה על מנת שנזכה במדינת ישראל- כי האירופאים לא רצו לעלות לארץ לפני השואה - הם היו עשירים עם עמדות בכירות..לא רצו ...אז היטלר היה הכלי (שלא בידיעתו) גרם בעקבות השואה לעלות לארץ ולהקים את מדינת ישראל.

אבל זה לא העניין - העניין הוא השריפות שמשתוללות בארץ

וצר לי - שאני הולכת להגיד דברים כואבים -ושאולי לא יהיו לטעמכם - אבל ימים יגידו.

ברור לכם שמי כל שמרוויח ממחירי הדירות - זו רק הממשלה בצורה ישירה או עקיפה.

וברור לכם שזוגות צעירים חייבים לקחת משכנתאות ענקיות בשביל לרכוש קורת גג.

וברור לכם שמי שלוקח משכנתא - חייב לבטח את הבית שלו.

וברור לכם שאם השריפות מוגדרות כפיגוע איבה אז הממשלה תצטרך לפצות את הנפגעים.

וברור לכם שעכשיו חברות הביטוח יצטרכו לשלם את הנזקים - מספיק רק לגבות מאיתנו כספים- הגיע יום התשלום

כמו כן נא לשים לב - בשריפה הקודמת נפגעו חיי אדם בצורה כואבת - והפעם מדובר רק ברכוש ואם תשימו לב במוקדי השריפות (שהיו לפחות בחיפה) מדובר באזורים או שיש להם דירה שניה ואו שלא זקוקים למשכנתאות.

השאלה היא מה יעלה לממשלה יותר - הפיצוי על הנזקים... או המדיניות שלהם לייקר את מחירי הדירות כפי שהם עושים מדי שנה בשנה.

אז בתקשור שהיה לי ...יפגעו בארץ לפחות 22.000 בתים - (כנגד 22.000 מרכבות אש שירדו מהר סיני).

רוב הבתים שנפגעו ואו יפגעו בהמשך - יהיו ללא משכנתאות - ואו שיש להם לפחות דירה שניה.

בתים ששייכים למעמד הנמוך כמעט ולא יפגעו.

הממשלה תבין שהיא למעשה "מחזירה" לנפגעים את הכספים שהיא גבתה עבור כאלה שרכשו דירה שניה (באמצעות מיסים). ומאחר שהיא לא יכולה לשלוט בשריפות - השאלה מה יותר יהיה זול להם - להוריד את מחירי הדיור וככה הפיצויים לנפגעים יהיה פחות מהמיסוי שהם גובים.

אז נראה לי שאחרי שהם יעשו כלכולציה - אולי יש סיכוי שסוף סוף מחירי הדיור יתחילו לרדת, ואם הם יהיו בפרופורציה ולא יהיה להם ערך כפול ממה שהם באמת שווים, אז יש סיכוי שהשריפות יפסקו. (ואני לא מדברת רק על ימים אלו) אם מחירי הדירות לא ירדו, לא יעבור חודש מבלי שיהיו שריפות כאלה ואחרות ולא משנה מי או מה גרם להם.

אז אני מזכירה לכם שוב בראשי פרקים את מה שאני אומרת וימים יגידו (הכל עניין של זמן)

בארץ יפגעו לפחות 22.000 דירות

רוב הדירות הינם ללא משכנתא ו/או משכנתא עבור רכישת בית שני.

רוב הדירות שייכים לאנשים שיש ברשותם 2 דירות.

תהיה מלחמה לא פשוטה בנוגע לתימחור הנזקים של משרד האוצר בהתאם לשווי הנכסים.

בשורה האחרונה אחרי שיהיו אומדן נזקים - מחירי הדיור יתחילו לרדת.

ואחרי שמחירי הדיור ירדו - אז נגיד שהכל היה לטובה.

ואני אומרת רק חבל שבדרך הזאת הבורא פוקח לנו את העיניים במקום שהיינו צריכים להבין לבד.

אני בדרך כלל לא מתעסקת עם חיזוי עתידי - אף פעם לא נכנסתי לסוגיה מי ינצח בבחירות ואו איזה קבוצת כדורגל תיקח את הגביע, אף פעם לא הימרתי .

אבל הפעם זה התבקש. וכאמור ימים יגידו

שתהיה שבת טובה ללא שריפות

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

מלי היקרה 

אני מסכים עימך זאת גם הייתה ההרגשה שלי אבל הסיבה העיקרית היא שנאת חינם שקיימת בעם.

וכמו שבית המקדש נחרב הבתים מסמלים את העוגן של עם ישראל.

רק בשעת צרה העם שלנו יודע לתאחד .

שבת שלום שקטה ומבורכת 

החזרת אהבה דוד דהן הקבליסט

היחיד בארץ שעובד בשיטת תשלום לאחר הצלחה

תקשור,ביו אנרגיה,קבלה ודמיון מודרך

אתר https://www.davd-hiller.com/

פייסבוק https://www.facebook.com/meeverlakeshet/

מלי היקרה 

אני מסכים עימך זאת גם הייתה ההרגשה שלי אבל הסיבה העיקרית היא שנאת חינם שקיימת בעם.

וכמו שבית המקדש נחרב הבתים מסמלים את העוגן של עם ישראל.

רק בשעת צרה העם שלנו יודע לתאחד .

שבת שלום שקטה ומבורכת 

דוד 

שבוע טוב

אין ספק ואין ויכוח - שכל מה שאנחנו חוטפים ולא משנה איך זה אך ורק בגלל השינאת חינם

זה לא חדש

וזה ידוע

מיותר להזכיר את 24.000 תלמידיו של רבי עקיבא שמתו ממגפה רק בגלל שלא נהגו בכבוד איש לרעהו

אבל זה עניין אחד

העניין השני הוא שאני מנסה להעביר לכם את מה שחלמתי - ולא נראה לי שאנחנו יכולים לעשות משהו בעניין זה

שיהיה שבוע טוב

וללא שריפות (מצידי שאטעה בחלום שחלמתי)

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

קבלו המשך

המקומות הבאים שצפויים להפגע הם אלה

בית הלל - טבריה - מירון-גוש חלב - לוד - קסטרא חיפה - שורש - סוסיתא

לפחות רפת אחת תעלה באש

ותהיה שריפה על יד אגם מים ובמטע עצי זיתים

לא יכולה להצביע על מיקום הרפת או מטע הזיתים והאגם

ויהיה לנו גם מצית בשם סעיד