אגב

החבר סוכות עבר לפורום אקטואליה... הוא משמיץ מנבל פה ומעורר ריב ומדון...

כנראה שאכן בעיית אופי קשה יש לו.

יודה'לה

כאחת שמתנדבת בעמותה לשיקום פגועי נפש, אני יודעת בוודאות שיש הרבה פגועי נפש שמסתובבים בחוץ - אבל אין להם תעודת נכות, ושכאלה הם לא מסוגלים להפנים שהם למעשי חולי נפש.

הרעיון שכשמסתובבים כאלה בחוץ - צריך להתמודד איתם עם כמה שיותר סבלנות

וה' עדי כמה שניסיתי לנהוג בסבלנות.

שיהיה המשך יום טוב

מלי

אין לנו על מי לסמוך - רק על אבינו שבשמיים

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

אגב

החבר סוכות עבר לפורום אקטואליה... הוא משמיץ מנבל פה ומעורר ריב ומדון...

כנראה שאכן בעיית אופי קשה יש לו.

יודה'לה

כאחת שמתנדבת בעמותה לשיקום פגועי נפש, אני יודעת בוודאות שיש הרבה פגועי נפש שמסתובבים בחוץ - אבל אין להם תעודת נכות, ושכאלה הם לא מסוגלים להפנים שהם למעשי חולי נפש.

הרעיון שכשמסתובבים כאלה בחוץ - צריך להתמודד איתם עם כמה שיותר סבלנות

וה' עדי כמה שניסיתי לנהוג בסבלנות.

שיהיה המשך יום טוב

מלי

הבהרה

לאחר שקראתי שוב את מה שכתבתי - נראה שלא ניסחתי נכון את דברי - ומאחר ואין לי שום כוונה לפגוע באף אדם באשר הוא, אז אני מבקשת להבהיר.

כל מה שכתבתי לגבי פגועי נפש , התכוונתי בכללי, ולא התכוונתי להצביע על אף אחד באופן ספציפי.....ובמיוחד שלא התכוונתי להגיד שסוכות הינו פגוע נפש - ביחס לסוכות התכוונתי רק להגיד שהייתה לי הרבה סבלנות לויכוחים שלנו וה' עדי שהיתה לי סבלנות...כנראה שאני לא מספיק טובה בלנסח נכון.

סוכות

עקרונית אני נגד לעשות שימוש בלשון הרע ולהשמיץ אני מקסימום צינית, כך שבאת לא הייתה לי כוונה לפגוע, ואם פגעתי אני מתנצלת, ואני לא אומרת את זה מתוך צביעות או פחד - אלא בגלל שאני באמת מתכוונת.

מבחינתי - אתה יכול לכתוב מה שאתה רוצה ואיך שאתה רוצה ולהכניס כל לינק על הפסיקה של שבח , ולעשות כראות עיניך, מאחר שמי שמכיר אותי הרבה שנים יודע היטב מה היה ומי שלא מכיר אותי, אז שיכיר....באמת שאני לא בורחת לשום מקום.

במידה ולא הצלחתי להבהיר את דברי אני יכולה לבקש מגילה שתמחוק את כל מה שכתבתי, אז תכתוב לי בפרטי, ואין לי בעיה לבקש ממנה.

שיהיה המשך יום נעים

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

מלי...

בחני שוב את דברייך... סוכות מסתובב בפורום אקטואליה ומפיץ רעל ולשון הרע... הנה מה שהוא כתב היום:

רבותי, אל תסתפקו בדברי kaktus333, ובדברי מלי כאן, בפורום זה, אודות "טפשותי".

אתם חייבים לסור אל פורום 1632 ולקרוא הדיונים בעצמכם, על מנת לתפוש מהו טמטום ישראלי, וכיצד חלק לא מבוטל מן האוכלוסין הוא פשוט אבוד למין האנושי מבחינת תפישתו את המציאות.

הגרוע מכל אינו זה שהם בורים ובערים.

הגרוע מכל הוא הגאווה בבורות ובבערות.

אני משביע אתכם לבקר שם.

אגב, yehuda541, מלי, ו- kaktus2016, הם מאמינים גדולים.

הנה תוצאות כמה מחקרים בענין רמת התלישוּת של מאמינים:

אנשים דתיים פחות מחוברים למציאות.

.Religious and supernatural belief linked with poor understanding of the physical world

.Religious children are less able to distinguish fantasy from reality

מלי...

בחני שוב את דברייך... סוכות מסתובב בפורום אקטואליה ומפיץ רעל ולשון הרע... הנה מה שהוא כתב היום:

אתם חייבים לסור אל פורום 1632 ולקרוא הדיונים בעצמכם, על מנת לתפוש מהו טמטום ישראלי, וכיצד חלק לא מבוטל מן האוכלוסין הוא פשוט אבוד למין האנושי מבחינת תפישתו את המציאות.

אני משביע אתכם לבקר שם.

.Religious and supernatural belief linked with poor understanding of the physical world

יודה'לה

אין מה לבחון

אני פשוט לא מאמינה בהעלבות/לשון הרע/השמצות/ וכו'...

ואם אנשים מסויימים (ואני מדברת בכלליות) מעדיפים לנהוג אחרת - שיבושם להם - אני לא יורדת ברמה ואין לי כוונה לפגוע ולהעליב אף אחד.

בסופו של יום - אם אפגע במישהו אז אני אפתח התחשבנות עם הבורא ואת זה אני לא רוצה.

אז נראה לי - שאולי עדיף להתעלם מכאלה שפוגעים - כי פגיעות כאלה רק מראות חולשה - ואם נתעלם - מה שישאר להם זה לדבר עם עצמם.

ואל תשכח את "הפוסל-במומו פוסל"  והמשפט הזה כל כך נכון . 

שיהיה ליל מנוחה

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

אוסיף ואומר שהרמב"ם מדבר רבות על נושא זה שגם אם מדברים על אדם מסוים והוא לא מסכים עם הדברים לא יפגע בחזרה ועדיף שלא יענה על הדברים עדיף כאשר מרגישים שכוונתו של אדם היא לא מתוך לימוד אלה מתוך תוכחה לא להידיין עם אותו אדם ורצוי להתנתק ממנו כדי שלא ידבק בך כוונתו.

מפורש על כך בספר המדע הלכות דעות פרק שני פסוק ג "ודרך הצדיקים הן עלובין ואינם עולבין שומעים חרפתם ואינם משיבין עושים מאהבה ושמחים בייסורים .ועליהם הכתוב אומר ואוהביו כצאת השמש בגבורתו"

החזרת אהבה דוד דהן הקבליסט

היחיד בארץ שעובד בשיטת תשלום לאחר הצלחה

תקשור,ביו אנרגיה,קבלה ודמיון מודרך

אתר https://www.davd-hiller.com/

פייסבוק https://www.facebook.com/meeverlakeshet/

מלי...

אני משביע אתכם לבקר שם.

יהודה יש אין סוף כתבות על הנושא ואין צורך להתיחס ראשית השורה התחתונה של הכתבה הספציפית שהבאתה כדוגמא היא שאנשים מאמינים מאושרים יותר ברוך השם המתח הוא גורם התחלואה והמוות מספר אחד בעולם אז אם דרך האמונה מגיעים לאושר אשרנו.

שנית אמונה היא דבר פרטי כול אחד מאמין במשהו גם מי שטוען אינו אדם מאמין הוא מאמין במה שהוא אומר זאת אומרת שההגדרה אמונה היא שקובעת.

מה היא בעצם אמונה אתה מוזמן להיכנס ליוטיוב לערוץ שלי ושם ישנה הרצאה מפורטת מאוד שערכתי על פי מחקר מעמיק בנושא מהי אמונה במה אנו מאמינים וכיצד נוצרת אמונה ,ומבלי לתיחס לחברנו אומר שלכול אדם באשר הוא ישנה אמונה כל שהיא גם אם הוא מאמין בעצמו בלבד.

החזרת אהבה דוד דהן הקבליסט

היחיד בארץ שעובד בשיטת תשלום לאחר הצלחה

תקשור,ביו אנרגיה,קבלה ודמיון מודרך

אתר https://www.davd-hiller.com/

פייסבוק https://www.facebook.com/meeverlakeshet/

דוד...

למה יש לי הרגשה שאתה קרוב משפחה שלי.....

אשמח מאד לקרוא ולראות את ההרצאה שלך..

אלא שזה לא יהיה בימים הקרובים... יען כי עסוק אנוכי בתקופה זו...

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר