בס"ד

כפי שכבר כתבתי "אין חדש תחת השמש", הכל כאן, אבל צריך גם לבין את מה שרואים. הטכנולוגיה מאפשרת לנו לראות דברים שלא יכולנו לראות בעבר, ולכן לא היינו מודעים לקיומם של אותם המינים. אבל זה לא אומר שהם לא היו פה, רק עניין של מודעות. גם בנושא מהות החסד, מי שמקלף את שכבה העליונה רואה שחסד זה לא רק חסד, אלא כל שלושת המהויות יחד. כיום שאנו על סף הגאולה, הדברים שבעבר היו סתומים, נהפכים לגלויים, גם בחומר וגם ברוח.

שבת שלום.

אריאל

בלילה חלמתי מעין חלום תיקשור

וחלמתי שיפגעו 22.000 בתים כנגד 22.000 מרכבות האש שירדו מהר סיני. וזה איכשהו גם מתקשר לחיפה (פשוט לא מצליחה לשחזר פרטים מהחלום) מי שהיה בחלום זה רב שאני לא יודעת את שמו.

אני מנסה לפענח עוד דברים - אבל לא מצליחה להזכר בפרטים.

יש מצב שאתה יודע משהו מעבר למה שכתבתי ? כמו מה זה מרכבות האש? או שהקב"ה שלח את מרכבותיו?? לא מצליחה לזכור

אשמח לקבל כל פרט בעניין הזה

שבת שלום

מלי

אין לנו על מי לסמוך - רק על אבינו שבשמיים

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

בס"ד

כפי שכבר כתבתי "אין חדש תחת השמש", הכל כאן, אבל צריך גם לבין את מה שרואים. הטכנולוגיה מאפשרת לנו לראות דברים שלא יכולנו לראות בעבר, ולכן לא היינו מודעים לקיומם של אותם המינים. אבל זה לא אומר שהם לא היו פה, רק עניין של מודעות. גם בנושא מהות החסד, מי שמקלף את שכבה העליונה רואה שחסד זה לא רק חסד, אלא כל שלושת המהויות יחד. כיום שאנו על סף הגאולה, הדברים שבעבר היו סתומים, נהפכים לגלויים, גם בחומר וגם ברוח.

שבת שלום.

אריאל

בלילה חלמתי מעין חלום תיקשור

וחלמתי שיפגעו 22.000 בתים כנגד 22.000 מרכבות האש שירדו מהר סיני. וזה איכשהו גם מתקשר לחיפה (פשוט לא מצליחה לשחזר פרטים מהחלום) מי שהיה בחלום זה רב שאני לא יודעת את שמו.

אני מנסה לפענח עוד דברים - אבל לא מצליחה להזכר בפרטים.

יש מצב שאתה יודע משהו מעבר למה שכתבתי ? כמו מה זה מרכבות האש? או שהקב"ה שלח את מרכבותיו?? לא מצליחה לזכור

אשמח לקבל כל פרט בעניין הזה

שבת שלום

מלי הטיפול

מלי בהמשך לשאלתך אז ישנם המון דברים שקיימים בעולמנו שעדיין לא גילינו לא רק חיות המדע מגלה עוד ועוד דברים כול יום יש חידושים אך זה לא אומר שזה לא היה קיים הכול כתוב והרשות נתונה יש הרבה מפרשים את המשפט הזה בנוגע לחיזויי העתיד ואני מפרש זאת בכך שהכול קיים ויש לנו את הרשות לגלות אותו.

זאת אומרת גם לגבי המיסטיקה בכול ה 25 שנים אני עוסק בתחום הטיפול ראיתי המון דברים שהמדע מגדיר כנס רפואי.

אך הסיבה להגדרה היא שעדיין לא מצאו דרך להוכיח זאת מדעית אבל זה לא אומר שזה קיים.

ראיתי סרט של עיתונאי חוקר ארכיאולוג  יהודי שחקר את יציאת מצריים והוא הוכיח מבחינה מדעית את כול מה שהתרחש שם כולל 10 המכות כולל מיקום ההר המדויק שמשה קיבל בו את לוחות הברית מדהים הוא שינה פרט אחד ואז הכול הסתדר .את התאריך שזה היתרחש אני אחפש את הסרט ואביא אותו שתראו מדהים כמה דברים מצאו בעולם שהיו קיימים אבל אף איחד לא קישר אותם יציאת מצריים.

החזרת אהבה דוד דהן הקבליסט

היחיד בארץ שעובד בשיטת תשלום לאחר הצלחה

תקשור,ביו אנרגיה,קבלה ודמיון מודרך

אתר https://www.davd-hiller.com/

פייסבוק https://www.facebook.com/meeverlakeshet/

דוד

שבוע טוב

זאת לא הבעיה

אני בטוחה שחלמתי על 22000 מרכבות אש שירדו מהשמיים, ולא סתם חלמתי את המספר הזה, ומי שיודע היטב את התורה, יודע שזה כן קיים איפהשהו , לכן ביקשתי את עזרתו של אריאל, ואם הוא לא יודע - לא נורא אני אבדוק בעצמי ואשאל מה זה ה-22.000 אלף מרכבות אש

אין מצב שזה משהו שעדיין לא גילינו, יש מצב שאני לא יודעת איפה זה נכתב או נאמר

אני אחכה לתשובתו של אריאל

שיהיה שבוע טוב

וללא שריפות

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

בס"ד

אני לא מכיר את הנושא ספציפית, אבל לפי המספר זה קשור ל-כב' האותיות בשפה העברית, לדעתי צריך לחפשה את זה בפירושים לספר היצירה.

שבוע טוב.

בס"ד

אני לא מכיר את הנושא ספציפית, אבל לפי המספר זה קשור ל-כב' האותיות בשפה העברית, לדעתי צריך לחפשה את זה בפירושים לספר היצירה.

שבוע טוב.

אריאל

שבוע טוב

לא...לא מדובר ב-22 אותיות, אלא מדובר ב-22.000 מרכבות אש שירדו מהשמים - זה מה שקיבלתי בחלום.

תודה בכל מצב, אני אמשיך לחפור - ואעדכן

שיהיה שבוע טוב

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

שבוע טוב בספר היצירה פותח ב32 נתיבות שזה 22 האותיות ועשרת הספירות לא נראה לי שזה קשור למה שמלי כותבת על 22 מרכבות האש וגם לא ידוע לי בשום מקום בתורה שמדובר על 22 מרכבות אש ישנם איזכורים לגבי חזון יחזקל ושאליהו הנביא עלה השמימה במרכבה אבל לא מה שמלי מתארת

שבוע טוב בספר היצירה פותח ב32 נתיבות שזה 22 האותיות ועשרת הספירות לא נראה לי שזה קשור למה שמלי כותבת על 22 מרכבות האש וגם לא ידוע לי בשום מקום בתורה שמדובר על 22 מרכבות אש ישנם איזכורים לגבי חזון יחזקל ושאליהו הנביא עלה השמימה במרכבה אבל לא מה שמלי מתארת

אל תדאגו

לא יתכן ששמעתי בחלום כזה דבר - ואני זוכרת את החלום ולא נצליח לעלות על זה

הדבר היחיד שמתקשר לי שהשריפות התחילו ב-22 לחודש, אבל זה לא זה - ולא לזה אני מתכוונת.

זה מפורש קשור לשריפות של חיפה במיוחד ואני לא מוכנה לשחרר את ה-22.000 אלף מרכבות האש

בצאת השבת הרמתי כמה טלפונים ואני מחכה לתשובות.

מקווה שיהיו

שבוע טוב

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

ששבוע טוב. .

אני לא מצליח להיזכר בחידוש שאבא שלי חידש בנושא.

ויקח שש מאות רכב בחור...

רכב..עולה 222  בחור עולה 216  אם ניקח 6 מאות רכב נקבל בחור... מונה מספר לכוכבים. אם ניקח את כל הצירופים מ 22 האותיות.. נקבל את מספר הכוכבים שהמדענים ציינו.

ספר היצירה..

שבוע טוב..

שלום לכם חברה'לך

אז ככה הפנו אותי לנקודה - וכל מה שעליכם לזכור שאני כבר דיברתי על זה ב-25.11 כי דברים ימשיכו להתפתח

אני מצאתי במדרש תנחומא את המדרש הזה תנחומא חלק יב

אָמַר רַבִּי אַבְדִּימִי דְּמִן חֵיפָה, אֲנִי שָׁנִיתִי בְּמִשְׁנָתִי, כְּשֶׁנִּגְלָה הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא עַל הַר סִינַי לִתֵּן אֶת הַתּוֹרָה, יָרְדוּ עִמּוֹ עֶשְׂרִים וּשְׁנַיִם אֶלֶף מֶרְכָּבוֹת. אָמַר רַבִּי בְּרֶכְיָה הַכֹּהֵן, שֶׁצָּפָה הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא, שֶׁאֵין עוֹמְדִין בֶּאֱמוּנָתָן אֶלָּא שִׁבְטוֹ שֶׁל לֵוִי, לְפִיכָךְ יָרַד עִמָּהֶם כְּנֶגֶד מַחֲנֵה לְוִיָּה. אָמַר לוֹ רַבִּי יַנַּאי, אִם כֵּן מֵעַתָּה, בְּשֵׁבֶט לֵוִי כְּתִיב: רֶכֶב אֱלֹהִים רִבּוֹתַיִם אַלְפֵי שִׁנְאָן. מַהוּ רֶכֶב אֱלֹהִים רִבּוֹתַיִם, עֶשְׂרִים וּשְׁנַיִם אֲלָפִים מֶרְכָּבוֹת יָרְדוּ עִם הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא, וְעִם כָּל מֶרְכָּבָה וּמֶרְכָּבָה כַּמֶּרְכָּבָה שֶׁרָאָה יְחֶזְקֵאל, וּמַחֲזִיק הָיָה, אֶלָּא מַעֲשֵׂה נִסִּים.

מיותר לציין כי הרב אבדימי קבור בחיפה והתגורר בחיפה

אחרי שהפנו אותי למדרש תנחומא - אז קצת קראתי ותראו מה כתוב בפרק ב

ב דָּבָר אַחֵר, צַו אֶת אַהֲרֹן. מָה עִסְקוֹ שֶׁל אַהֲרֹן כָּאן. יִשְׂרָאֵל מַקְרִיבִין וְאַהֲרֹן נִזְכָּר. וְהַכָּתוּב אוֹמֵר, צַו אֶת אַהֲרֹן. וַהֲרֵי כְּתִיב: צַו אֶת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל אֶת קָרְבָּנִי לַחְמִי. וְכָאן הוּא אוֹמֵר, צַו אֶת אַהֲרֹן זֹאת תּוֹרַת הָעוֹלָה. אָמַר הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא, כָּל מִי שֶׁהוּא מַעֲלֶה עַצְמוֹ, סוֹפוֹ לֵילֵךְ בָּאֵשׁ, שֶׁנֶּאֱמַר: הִיא הָעוֹלָה עַל מוֹקְדָהּ. דּוֹר הַמַּבּוּל, עַל שֶׁאָמְרוּ מַה שַּׁדַּי כִּי נַעַבְדֶנּוּ, לְפִיכָךְ נִדֹּנוּ בָּאֵשׁ, שֶׁנֶּאֱמַר: בְּעֵת יְזֹרְבוּ נִצְמָתוּ בְּחֻמּוֹ וְגוֹ' (איוב ו, יז). וּכְתִיב: וְיִתְרָם אָכְלָה אֵשׁ (איוב כב, כ). וְכֵן הַסְּדוֹמִיִּים, וַה' הִמְטִיר עַל סְדוֹם וְעַל עֲמוֹרָה גָּפְרִית וָאֵשׁ (בראשית יט, כד). פַּרְעֹה אָמַר, מִי ה' אֲשֶׁר אֶשְׁמַע בְּקוֹלוֹ (שמות ה, ב), וְעִלָּה אֶת עַצְמוֹ וְאָמַר, לִי יְאוֹרִי וַאֲנִי עֲשִׂיתִנִי (יחזקאל כט, ג). לְפִיכָךְ, עַל מוֹקְדָהּ. שֶׁכֵּן הוּא אוֹמֵר, וַיַּרְעֵם מִשָּׁמַיִם ה' (תהלים יח, יד), מִנֹּגַהּ נֶגְדּוֹ עָבָיו עָבְרוּ בָּרָד וְגַחֲלֵי אֵשׁ (תהלים יח, יג). וְכֵן הוּא אוֹמֵר, וַיְהִי בָּרָד וְאֵשׁ מִתְלַקַּחַת (שמות ט, כד). וְאַף סַנְחֵרִיב עִלָּה אֶת עַצְמוֹ, שֶׁנֶּאֱמַר: עָלִיתִי מְרוֹם הָרִים יַרְכְּתֵי לְבָנוֹן (מ"ב יט, כג). וּמֶה הָיָה לוֹ, בְּיַד מַלְאָכֶיךָ חֵרַפְתָּ אֲדֹנָי (מ"ב יט, כג). מֶה הָיָה לוֹ, וַיֵּצֵא מַלְאַךְ ה' וַיַּךְ בְּמַחֲנֵה אַשּׁוּר (מ"ב יט, לה). הוּא חֵרֵף עַל יְדֵי מַלְאָךְ, לְפִיכָךְ וַיֵּצֵא מַלְאָךְ וַיָּךְ. וּמֶה עָשָׂה לוֹ, וְתַחַת כְּבוֹדוֹ יֵקַד יְקֹד כִּיקוֹד אֵשׁ (ישעיה י, טז). מַהוּ תַּחַת כְּבוֹדוֹ. שֶׁשָּׂרַף אוֹתָם מִבִּפְנִים וְהִנִּיחַ בִּגְדֵיהֶם מִבַּחוּץ, שֶׁכְּבוֹדוֹ שֶׁל אָדָם זוֹ הִיא כְּסוּתוֹ. וְלָמָּה הִנִּיחַ הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא אֶת בִּגְדֵיהֶן. עַל שֶׁהָיוּ בָּנָיו שֶׁל שֵׁם, שֶׁנֶּאֱמַר: בְּנֵי שֵׁם עֵילָם וְאַשּׁוּר (בראשית י, כב). אָמַר הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא, חַיָּב אֲנִי לְשֵׁם אֲבִיהֶם, שֶׁנָּטְלוּ בִּגְדֵיהֶם וְכִסּוּ עֶרְוַת אֲבִיהֶם, שֶׁנֶּאֱמַר: וַיִּקַּח שֵׁם וַיֶּפֶת אֶת הַשִּׂמְלָה (שם ט, כג). לְפִיכָךְ הִנִּיחַ הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא אֶת בִּגְדֵיהֶם וְשָׂרַף אֶת גּוּפָם, הָדָא הוּא דִּכְתִיב: הִיא הָעוֹלָה עַל מוֹקְדָהּ. וְאַף נְבוּכַדְנֶצַּר עִלָּה אֶת עַצְמוֹ וְאָמַר, אֶעֱלֶה עַל בָּמֳתֵי עָב אֶדַּמֶּה לָעֶלְיוֹן (ישעיה יד, יד). אָמַר לוֹ הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא, חַיֶּיךָ, לֹא דַּיְּךָ שֶׁכְּבָר אָמַרְתָּ בִּלְבָבֶךָ הַשָּׁמַיִם אֶעֱלֶה מִמַּעַל לְכוֹכְבֵי אֵל אָרִים כִּסְּאִי (ישעיה יד, יג), וְלֹא עוֹד אֶלָּא אָמַרְתָּ, אֶעֱלֶה עַל בָּמֳתֵי עָב אֶדַּמֶּה לָעֶלְיוֹן, לְמַעְלָה אַתָּה רוֹצֶה לַעֲלוֹת וְכָךְ אָמַר לַחֲנַנְיָה וַחֲבֵרָיו, וּמַן הוּא אֱלָהּ דִּי יְשֵׁיזְבִנְכוֹן מִן יְדָי (דניאל ג, טו), בֵּיתוֹ שָׂרַפְתִּי וְעַמּוֹ הִגְלֵיתִי וְלֹא עָמַד עָלַי בְּבֵיתוֹ, וּבְבֵיתִי הוּא יָכֹל לִי, מֶה עָשָׂה, הִשְׁלִיכָן לְכִבְשַׁן הָאֵשׁ. מֶה עָשָׂה הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא. רָמַז לַכִּבְשָׁן וְנַעֲשָׂה פְּלַנְיָא, וַתֵּצֵא הָאֵשׁ וְשָׂרְפָ וּמִי שֶׁרָאוּי לִישָּׂרֵף, לֹא נִשְׂרַף. וּמִי שֶׁלֹּא הָיָה רָאוּי לִישָּׂרֵף, נִשְׂרַף.ה חֲצִי הָאֻמּוֹת. שֶׁאַתָּה מוֹצֵא כְּשֶׁנִּתְכַּנְּסוּ לַחֲנֻכַּת צַלְמָא, מִתְּחִלָּה שְׁמוֹנֶה אֻמּוֹת הָיוּ, שֶׁנֶּאֱמַר: בֵּאדַיִן מִתְכַּנְּשִׁין אֲחַשְׁדַּרְפְּנַיָּא סִגְנַיָּא וּפַחֲוָתָא אֲדַרְגֶּזְרַיָּא גְּדָבְרַיָּא דְּתָבְרַיָּא תִּפְתָּיֵא וְכָל שִׁלְטֹנֵי מְדִינָתָא וְגוֹ' (דניאל ג, ג), הֲרֵי שְׁמוֹנֶה אֻמּוֹת. וּכְשֶׁנִּתְכַּנְּסוּ לִרְאוֹת לַחֲנַנְיָה וַחֲבֵרָיו, אֵין כְּתִיב שָׁם אֶלָּא אַרְבַּע אֻמּוֹת, וּמִתְכַּנְּשִׁין אֲחַשְׁדַּרְפְּנַיָּא סִגְנַיָּא וּפַחֲוָתָא וְהַדָּבְרֵי מַלְכָּא (דניאל ג, כז). וְהֵיכָן אַרְבַּע אֻמּוֹת, אֶלָּא קַטִּל הִמּוֹן שְׁבִיבָא דִּי נוּרָא (דניאל ג, כב). וְאַף נְבוּכַדְנֶצַּר הָרָשָׁע נִשְׂרָף בָּאֵשׁ וְנַעֲשָׂה אֵימַת שִׂירוּף עָלָיו. וְלָמָּה לֹא נִשְׂרַף בָּאֵשׁ כֻּלּוֹ. אָמַר הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא, הַנִּיחוּ רָשָׁע זֶה חֶצְיוֹ, כְּדֵי שֶׁיֵּדַע עַל מִי גִּדֵּף. אָמַר לוֹ הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא, וּמָה, רָשָׁע, לֹא אָמַרְתָּ אֵינִי מְבַקֵּשׁ עוֹד לְהַלֵּךְ עִם בְּנֵי אָדָם אֶלָּא אֶעֱלֶה עַל בָּמֳתֵי עָב. חַיֶּיךָ, כָּךְ אֲנִי עוֹשֶׂה לְךָ. וְלָךְ טָרְדִין מִן אֲנָשָׁא וְעִם חֵיוַת בָּרָא לֶהֱוִה מְדֹרָךְ (שם ד, כב). כְּשֵׁם שֶׁהֵבִיא מַכּוֹת עַל פַּרְעֹה וְעַל מִצְרַיִם, כָּךְ הֵבִיא עַל נְבוּכַדְנֶצַּר, שֶׁנֶּאֱמַר: אָתַיָּא וְתִמְהַיָּא דִּי עֲבַד עִמִּי אֱלָהָא עִלָּאָה (שם ג, לב), שֶׁנָּפַל אֵימַת שִׂירוּף עָלָיו. לְכָךְ נֶאֱמַר: הִיא הָעֹלָה עַל מוֹקְדָהּ. הִיא הָעֹלָה עַל מוֹקְדָהּ, זוֹ מַלְכוּת אֱדֹם שֶׁעִלְּתָה עַצְמָהּ, שֶׁנֶּאֱמַר: אִם תַּגְבִּיהַּ כַּנֶּשֶׁר וְאִם בֵּין כּוֹכָבִים וְגוֹ' (עובדיה א, ד). וְנִדּוֹנֵית בָּאֵשׁ, שֶׁנֶּאֱמַר: חָזֵה הֲוֵית עַד דִּי קְטִילַת חֵיוְתָא וְהוּבַד גִּשְׁמָהּ וִיהִיבַת לִיקֵדַת אֶשָּׁא (דניאל ז, יא). אָמַר הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ, וְהָיָה בֵית יַעֲקֹב אֵשׁ וּבֵית יוֹסֵף לֶהָבָה וּבֵית עֵשָׂו לְקַשׁ וְגוֹ' (עובדיה א, יח). וּמַה דִּבֵּר. עַל יְדֵי מֹשֶׁה, שֶׁנֶּאֱמַר: הִיא הָעוֹלָה עַל מוֹקְדָהּ. וְאַחַר כָּךְ, וְעָלוּ מוֹשִׁיעִים בְּהַר צִיּוֹן לִשְׁפֹּט אֶת הַר עֵשָׂו (עובדיה א, כא). סִיסְרָא שֶׁחֵרֵף, שֶׁכָּתוּב בּוֹ, וְהוּא לָחַץ אֶת בְּנֵי יִשְׂרָאֵל בְּחָזְקָה (שופטים ד, ג), בְּחֵרוּפִין וּבְגִדּוּפִים, לְפִיכָךְ נִדּוֹן בָּאֵשׁ, שֶׁנֶּאֱמַר: מִן שָׁמַיִם נִלְחָמוּ, הַכּוֹכָבִים מִמְּסִלּוֹתָם (שם ה, כ). וְלָעוֹלָם הַבָּא, כְּשֶׁהַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא נִפְרָע מֵעֵשָׂו, מֶה עֵשָׂו עוֹשֶׂה, מִתְעַטֵּף בְּטַלִּיתוֹ כְּזָקֵן וּבָא וְיוֹשֵׁב לוֹ אֵצֶל יַעֲקֹב. מִנַּיִן, שֶׁכֵּן כְּתִיב: אִם בֵּין כּוֹכָבִים שִׂים קִנֶּךָ (עובדיה א, ד). וְאֵין כּוֹכָבִים אֶלָּא יִשְׂרָאֵל, שֶׁנֶּאֱמַר: הַבֶּט נָא הַשָּׁמַיְמָה וְגוֹ' (בראשית טו, ה), וּכְתִיב: כֹּה יִהְיֶה זַרְעֶךָ (שם). וּמַה יַּעֲקֹב אוֹמֵר לוֹ. אָחִי, אַתָּה לֹא תְּהֵא אָחִי כַּיּוֹצֵא בִּי, שֶׁנֶּאֱמַר: אֱהִי דְּבָרֶיךָ מָוֶת, אֱהִי קָטָבְךָ שְׁאוֹל, נֹחַם יִסָּתֵר מֵעֵינָי (הושע יג, יד). אֱהִי דְּבָרֶיךָ מָוֶת, גְּזֵרוֹת שֶׁהָיִיתָ גּוֹזֵר עָלַי, דּוּ פַּרְצוּפִים הָיִיתָ גּוֹזֵר עָלַי שֶׁאֶעֱבֹד עֲבוֹדָה זָרָה. וְאִלּוּ הָיִיתִי עוֹשֶׂה, הָיִיתִי חַיָּב מִיתָה בִּידֵי שָׁמַיִם. וְאִם לֹא אֲנִי עוֹבֵד אוֹתָהּ, אַתָּה הוֹרֵג אוֹתִי. לְפִיכָךְ, אֱהִי דְּבָרֶיךָ מָוֶת. אֱהִי קָטָבְךָ שְׁאוֹל, לְשׁוֹן אלנסט''י קָטָבְךָ, קאטאב''א, שְׁאוֹל. כֵּיוָן שֶׁעֵשָׂו יוֹרֵד לִשְׁאוֹל, יִשְׁתַּיֵּר יַעֲקֹב לְבַדּוֹ, שֶׁנֶּאֱמַר: וְהָיָה בְכָל הָאָרֶץ נְאֻם ה' פִּי שְׁנַיִם בָּהּ יִכָּרְתוּ יִגְוָעוּ, וְהַשְּׁלִישִׁית יִוָּתֶר בָּהּ (זכריה יג, ח). וְאֵין שְׁלִישִׁית אֶלָּא יִשְׂרָאֵל, שֶׁנֶּאֱמַר: יִהְיֶה יִשְׂרָאֵל שְׁלִישִׁיָּה (ישעיה יט, כד). וְיִשְׂרָאֵל עַל שֶׁעָשׂוּ עַצְמָם נִבְזִים וּשְׁפָלִים, שֶׁנֶּאֱמַר: וְגַם אֲנִי נָתַתִּי אֶתְכֶם נִבְזִים וּשְׁפָלִים (מלאכי ב, ט), וּמִתְנַחֲמִים וְנִגְאָלִים בָּאֵשׁ, שֶׁנֶּאֱמַר: וַאֲנִי אֶהֱיֶה לָהּ נְאֻם ה' חוֹמַת אֵשׁ סָבִיב (זכריה ב, ט). כֵּיוָן שֶׁעֵשָׂו מִסְתַּלֵּק מִן הָעוֹלָם, הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא וְיִשְׂרָאֵל מִשְׁתַּיְּרִין, שֶׁנֶּאֱמַר: אַחַת הִיא יוֹנָתִי תַּמָּתִי (שה"ש ו, ט). וְכֵן הוּא אוֹמֵר, ה' בָּדָד יַנְחֶנּוּ וְאֵין עִמּוֹ אֵל נֵכָר (דברים לב, יב).

אני כרגע ממהרת אחזור בערב

ננסה לנתח יותר

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

יפה מלי...

מליאת אנרגיה כתמיד...

אלא שכידוע החלום הולך אחרי פתרונו...

ואיך תסבירי את הסתירה שרבוא אחד שווה 10000 ולא 11 אלף.

יפה מלי...

מליאת אנרגיה כתמיד...

אלא שכידוע החלום הולך אחרי פתרונו...

יודה'לה

אני לא פותרת חלומות ואני לא מבינה בזה

אני רק משתפת אותכם - בשביל שאם זה נכון לא אגיד ידעתי - ואמרתי לכם - ואתם תגידו לי שידעתי בדיעבד...אז אני אומרת מראש, והלוואי שאטעה.

ושנמשיך ללא שריפות

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

ואיך תסבירי את הסתירה שרבוא אחד שווה 10000 ולא 11 אלף.

יודה'לה

אתה מצפה שאני אסביר את הסתירה?

רב אחד היפנה אותי למיקום הזה - וזה המקום היחיד שמצאנו את המספר של 22.000 ועוד כשמדובר במרכבות אש.

אבל אין סתירה תקרא שוב היה כתוב שני ריבוא ושני שינאן נדמה לי....

תבדוק שוב ותבין שאין סתירה.

רק טוב

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

כול הכבוד  מלי מדהים בהחלט אך בספר המדע הרמב"ם מסביר שכול נבואה נתנה עם פתרונה אז חסר לנו פתרונה

אגב

החבר סוכות עבר לפורום אקטואליה... הוא משמיץ מנבל פה ומעורר ריב ומדון...

כנראה שאכן בעיית אופי קשה יש לו.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר