גילויים חדשים

שבוע טוב

כל שנה מתגלים חיות חדשות שלא היו מוכרות לנו לפני כן

אני שואלת הם הם כל השנים האלה היו קיימות - ופשוט לא הצלחנו לגלות אותם , וכל שנה ושנה מתגלים לנו יצורים/חיות חדשות?

ואו אולי מאחר וכל יום ויום הקב"ה דואג ליקום - האם יתכן שהם נוצרו רק בתקופה האחרונה?

חומר למחשבה

מה דעתכם?

שיהיה שבוע טוב

מלי

אין לנו על מי לסמוך - רק על אבינו שבשמיים

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

עלי להוסיף שבגלל פעילות האנושית כל שנה נעלמים מינים רבים של בע"ח וצמחים וכדה"א הולך ומזדהם יותר ויותר. בארץ, למשל, לא נותרו כבר מקומות לזרוק בהם זבל שאנו מייצרים ונחלים רבים הפכו לתעלות ביוב.

עלי להוסיף שבגלל פעילות האנושית כל שנה נעלמים מינים רבים של בע"ח וצמחים וכדה"א הולך ומזדהם יותר ויותר. בארץ, למשל, לא נותרו כבר מקומות לזרוק בהם זבל שאנו מייצרים ונחלים רבים הפכו לתעלות ביוב.

אנטוליו

זה מה ששאלתי?

זאת היתה התשובה לשאלה ששאלתי?

גם אתה לא יודע לענות תשובה פשוטה בלי המסביב?

שבוע טוב

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

שבוע טוב מלי היקרה

לעניות דעתי חלק מהחיות שמתגלות הן זנים קיימים שפשוט לא מצאו אותן עד כה וחלקן התפתחות אבלוציונית של שילוב זנים בטבע

החזרת אהבה דוד דהן הקבליסט

היחיד בארץ שעובד בשיטת תשלום לאחר הצלחה

תקשור,ביו אנרגיה,קבלה ודמיון מודרך

אתר https://www.davd-hiller.com/

פייסבוק https://www.facebook.com/meeverlakeshet/

שבוע טוב מלי היקרה

לעניות דעתי חלק מהחיות שמתגלות הן זנים קיימים שפשוט לא מצאו אותן עד כה וחלקן התפתחות אבלוציונית של שילוב זנים בטבע

דוד

התשובה שלך בלבלה אותי יותר מהשאלה.

אם הם היו קיימים ולא גילו אותם לפני - הגיוני , העניין הוא שבתקופה האחרונה אין שנה שלא מגלים מלא דברים.

ואם אתה אומר שחלק מהם התפתחו אבולוציונית - זה סותר את החלק הראשון של התשובה שלך.

לא יכול להיות שהם נוצרו מתוקף הבריאה.

ומצד שני הם נוצרו מעצמם - ולא משנה איך.

אני לא מדברת על הכלאה שנוצרת בידי בני אדם.

או שהקב"ה יצר אותם? ואנחנו פשוט פיספסנו אותם

או שמלכתחילה הם נוצרו בצורה אבולוציונית .

העניין שאם הם נוצרו בצורה אבולוציונית - למיטב הבנתי ויכול להיות שאני טועה - האבולוציה זה הליך שנמשך מליוני שנים ולא אלפי שנים, איך פתאום עכשיו זו מעין מגמה שנגלה את היצורים האלה...

אתה מבין למה אני מתכוונת?

שיהיה שבוע טוב

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

ערב טוב.

היות שהבורא קבע חיות טהורות וטמאות..והראה למשה כל זן.. הרי ברור שנבראו קודם לכן...

אז השאלה היא האם היו יצורים ששרדו את המבול..

או שנוח הכניסם לתיבה.

אז סביר להניח שאם משה ראה את כל הזנים הרי הם נוצרו מאחרי המבול.

ואם תאמרי הרי נמצאו שרידים של חיות מלפני מליוני שנים.. הרי כבר למדנו שאופן המדידה של היום לא משקפת...

היה בורא עולמות ומחריבן...

שבוע טוב מלי היקרה

דוד

התשובה שלך בלבלה אותי יותר מהשאלה.

אם הם היו קיימים ולא גילו אותם לפני - הגיוני , העניין הוא שבתקופה האחרונה אין שנה שלא מגלים מלא דברים.

ואם אתה אומר שחלק מהם התפתחו אבולוציונית - זה סותר את החלק הראשון של התשובה שלך.

לא יכול להיות שהם נוצרו מתוקף הבריאה.

ומצד שני הם נוצרו מעצמם - ולא משנה איך.

אני לא מדברת על הכלאה שנוצרת בידי בני אדם.

או שהקב"ה יצר אותם? ואנחנו פשוט פיספסנו אותם

או שמלכתחילה הם נוצרו בצורה אבולוציונית .

העניין שאם הם נוצרו בצורה אבולוציונית - למיטב הבנתי ויכול להיות שאני טועה - האבולוציה זה הליך שנמשך מליוני שנים ולא אלפי שנים, איך פתאום עכשיו זו מעין מגמה שנגלה את היצורים האלה...

אתה מבין למה אני מתכוונת?

שיהיה שבוע טוב

מלי

מלי זה מאוד פשוט גם בטבע ישנם חיבורים שאינם על פי הספר וגם אצל בני אדם זה קורה .

ישנם טעויות שנוצרות בטבע וכול הזמן מוצאים סטיות גנטיות וגם אצל בני אדם יש סטיות גנטיות 

בתורה כתוב במפורש איזה הכלאות מותר לעשות  ואיזה לא אך במידה וההכלאה נוצרה בדרך הטבע מותר לאכול גם לגבי חקלאות אותו דבר,זאת אומרת שהתורה מכירה בסטיות גנטיות. 

וחוץ מזה עדיין מגלים זנים של חיות וצמחים שלא גילו עדיין באיי גלפגוס ישנם המון זנים שלא גילו עדיין וגם במעמקי הים מגלים כל הזמן

זה בכלל לא מסובך מאוד פשוט יש לנו עוד הרבה ללמוד ולחקור וטוב שכך.

בס"ד

מבחינתי התשובה היא פשוטה. עוד שלמה המלך אמר "אין חדש תחת השמש". זאת אומרת שהכל נימצא כאן בעולם שלנו. אבל זה לא אומר שאנו מודעים לקיומו, בטח שהמדע המוגבל מאוד בשיטת המדידה שלו, כאשר הטכנולוגיה שלו לא מאפשרת לראות דבר, הם לא מודעים לקיומו. בשנים האחרונות יש במקביל הלתפתחות המואצת של הטכנולוגיה, גם במכשירים המדעיים יש התפתחות כזאת ושימוש ביכולות שלא היה בעבר, זה מצד אחד מערער הרבה מאוד תיאוריות מדעיות קיימות, אבל מצד שני מאפשר לגלות זנים של חיות שעד כה היו מתחת לראדאר של המדענים. אין כאן שום דבר חדש, רק התצפיות  נעשות מדוייקות יותר. לדוגמה היום ניתן לשים מלכודות של מצלמות בכל מני מקומות ולקבל מידע מרחוק מהם, כך שהם מצלמות כאשר אין אדם בסביבה, ואז זנים מסויימים שלא מתגלים בקירבת האדם, נקלטו באותם מלכודות צילום. או לדביק מצלמה על גב של ציפור ולראות לאן היא עפה ומה היא עושה.  זה רק שיפור טכנולוגי ולא יותר מזה.

בהחלט מסכים עימך אריאל אין חדש תחת השמש ועולם כמנהגו נוהג

ערב טוב.....

אני בלחץ עבודה.. כפי שאמרתי...emo_11.png

משהו על חשיבה חיובית...

אברהם אבינו כאשר הלך לעקוד את יצחק, אמר "...שבו לכם פה עם החמור, ואני והנער נלכה עד כה ונשתחווה ונשובה אליכם"

מה הכוונה ונשובה... היה צריך לכתוב ואשוב... כי הוא הלך לשחוט את בנו.

אלא מלמדנו שאין לאדם לפתוח את פיו לפורענות יען כי מלאך ממונה מעביר את הדיבור הלכה למעשה. אלא להרגיל לשונו לחיוב...

אז אברהם אמר בשפה חיובית ונשובה כלומר יתכן ויהיה נס ואשוב עם בני, עם יצחק...

עדן ידידי...

אם הוא היה נביא.. היה צריך לדעת שה' לא ציווה אותו לשחוט את בנו...שהרי אמר לו העלהו לעולה.. לא אמר לו שחט את בינך..

ואם הולכים לפי הקבלה... אז אברהם אבינו חסד, יצחק גבורה..כלומר דין.. ואין החסד יכול למחוק את הדין.

כי העולם יכול להיחרב... אין העולם יכול להתקיים ללא מידת הדין.. ראה נתתי לפניך את החיים ואת המוות...

אז אין סיכוי שאברהם ישחט את בנו... האם הכל משחק מכור????

בס"ד

כן אבל אתה מפשט את הדברים, אברהם אבינו ע"ה אכן הוא חסד, אבל הוא מכיל בתוכו הכל זה אנו לומדים בפרשת "תלדות" שם נאמר "אברהם הוליד את יצחק", הדין יוצא מתוך החסד, אחרת זה לא חסד מושלם, אלא חסד מאולץ. לכן אברהם הבין שהוא צריך להוציא מתוכו גם את מידת הדין, ולמרות שברוח הקודש הוא ראה שהם יחזרו בשלום, זה לא שינה את העובדה שמבחינתו צריך כאן מעשה של דין ולא של חסד. לכן גם המלאך היה צריך לקרוא לו פעמיים ולומר לו בלשון כפולה: "אל תשלח את ידך אל הנער, ואל תעשולו מאומה", כי אברהם למרות שנאמר לו שהוא לא צריך לקריב את יצחק, רצה לשחוט אותו בכל זאת כמעשה של דין. ולפי המדרשים, אכן הוא שוחט את יצחק, ורק לאחר שלוש שנים הקב"ה מחייה את יצחק מחדש ומחזיר אותו לעולם. זה גם הסיבה שכאשר אברהם שב אל הנערים, אין כל אזכרה של יצחק: "וישוב אברהם אל הנערים". יצחק לא שב כי לפי המדרש היה בגן עדן. כך שזה לא פשוט כפי שאתה מציג את זה. גם בברכת החסד בתפילת י"ח, כתוב שלושת האבות: "אלוהי אברהם, אלוהי יצחק ואלוהי יעקב..." כי בחסד יש את הכוח הכולל של כל שלושת המהויות.

רק תסבירו לי בבקשה איך זה מסתדר לגילויים של החיות החדשות?

שבת נהדרת

ושיכבו את השריפות

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

בס"ד

כפי שכבר כתבתי "אין חדש תחת השמש", הכל כאן, אבל צריך גם לבין את מה שרואים. הטכנולוגיה מאפשרת לנו לראות דברים שלא יכולנו לראות בעבר, ולכן לא היינו מודעים לקיומם של אותם המינים. אבל זה לא אומר שהם לא היו פה, רק עניין של מודעות. גם בנושא מהות החסד, מי שמקלף את שכבה העליונה רואה שחסד זה לא רק חסד, אלא כל שלושת המהויות יחד. כיום שאנו על סף הגאולה, הדברים שבעבר היו סתומים, נהפכים לגלויים, גם בחומר וגם ברוח.

שבת שלום.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר