מתקשר - ייעוץ והכוונה

תפקידו של מתקשר

מי הוא מתקשר

תקשור מהו! תקשורת בין המודעות הרגילה למודעות הפנימית העמוקה "תת מודע" מהלא מודע והנסתר לתודעה הרגילה.

תקשור בסיוע מדריכים רוחניים, שליחים ומדריכי אור. מתקשרים, מיסטיקנים נומרולגים, אסטרולוגים, מומחי קבלה ומיסטיקה יהודית,

למתקשר אמתי יש כוחות רוחניים חבויים  לחוש את הנסתר דרך האינטואיציה הפנימית העמוקה, כוחות שיש בהם אנרגיות עוצמתיות שבוחן לסייע לכוון לייעץ ולחוש דברים הנסתרים מן העין.

מתקשר אמתי, תפקידו לרפות, להנחות, לסייע, לכוון ולייעץ במהלך תהליך התקשור

מתקשר אמיתי מעבר לכוחו ויכולתו הרוחנית עליו להיות בעל תודעה רוחנית גבוהה, להיות בקיא בנושא תחומי המיסטיקה השונים מבחינה מקצועית, מתקשר אמיתי הוא כלים ושיטות להתפתחות וצמיחה רוחנית, במטרה לשלוח אנרגיות של אור והארות רוחניות חיוביות לצרכני המיסטיקה ולציבור תומכיו, להקרין אנרגיות של אור ואהבה חיוביות, צמיחה ופריחה, ולא מתוך מניעים חומריים וכספיים

תקשור הוא כוח מולד הקיים אצל כל אחד ואחד מאתנו, תקשור הוא רגש עדיין עמוק השייך ל חוש השיש, ולכן מטבע הדברים אינו מצריך לימוד, אולם הוא מצריך ידע והבנה רוחנית ככלי עזר מקצועי כתוסף חיוני לכוחות התקשור.

מתקשר למרות שליחותו אינו פועל בחלל ריק הוא חייב לעשות לפרנסתו בהגינות וביושר ולפי אמות מידה מוסריות, לא מתוך ניצול מוצקת הצרכן לעשיית הון אישי וולא שום פרופציה סבירה לשירות שהוא נותן

ישנם מיסטיקנים רבים שרלטנים המתחזים ל מתקשרים, כאשר הלכה למעשה הם נוכלים ורמאים המשתמשים בעולם המיסטיקה הפרוץ ואשר אינו נמצא בפקוח ואין עליו חובת הוכחה ככלי לניצול "צרכני מיסטיקה" תמימים הבאים לקבל ייעוץ סיוע ריפוי והכוונה רוחנית. לכן צריך להיות מאוד זהיר בבחירת המיסטיקן או המתקשר 

כאשר אתם מחפשים באתרי מיסטיקנים און ליין, מיסטיקן או מתקשר עליכם להיזהר מהבטחות גדולות, או יצירת קשרי תלות למיסטיקן, להיזהר מתשלומים גבוהים על פעולות של הסרת עין הרע, טיהור מאנרגיות שליליות ובעיקר מפעולת החזרת אהבה, ישנם מיסטיקנים המשתמשים באלמנטים שונים של כוחות מיסטיים כביכול, בכדי לזרוע פחד בקרב צרכני המיסטיקה התמימים,  במטרה לעשוק ולהונות אותם.

מתקשר אמתי יהייה זהיר בעת תקשור יעביר אנרגיות חיוביות, של אמת יושרה מקצועיות ואיכותיות,  הכול בצורה חיובית טהור ונקייה מכל מאגיה שחורה אסורה.

תקשור רוחני

מתקשרים רוחניים אמתיים, משתמשים בכלי עזר ושיטות רוחניות שונות, מה שמאפשר לצרכן המיסטיקה לבחור את המיסטיקן הכלי והשיטה בצורה יעילה ונכונה המתאימה לו לצרכיו...  יש מתקשרים או מיסטיקנים המתקשרים באמצעות מטוטלת או באמצעות קריאה בכף וקפה, קריאה בקלפי טארוט, ייעוץ לפי הנומרולוגיה ותורת סוד האותיות, באמצעות אסטרולוגיה כוכבים ומזלות, כל אחד לפי בחירתו, ראות עיניו ורצונו. רבים פונים היום דווקא לקבלה ולמיסטיקה היהודית שעוזרת להתחבר לעולם הרוחני ולפתח את המודעות העצמית  והראייה הרוחנית.

זהירות

ישנם מתקשרים רוחניים ו/או מיסטיקנים המציעים את שירותם באמצעות "קבלה מעשית" - השימוש בקבלה מעשית אסור בתכלית האסור לא יד רב מקובל, מיסטיקן מתקשר או כל אדם אחר ....זהירות זוהי הונאה ונוכלות.

קבלה מעשית היא שימוש בלחשים "סוד האותיות" ו 72 שמות הבורא במטרה לקבל מסרים גבוהים ישירות מהבורא, לאף אחד בדורנו אין רשות והיתר לעסוק בקבלה מעשית, קבלה מעשית היא התנזרות מכל העולם החומרי.

יש מתקשרים בעלי יכולת וגישה אל חלון האור דרכו הם מעבירים לצרכני המיסטיקה מסרים שונים. ללא שפיטה ובקורת, ללא דעה הבעת דעות קדומות וללא הבדל והפרדה בין מין, מעמד, מוצא, אמונה, תרבות ומנטליות. מתקשרים הרואים את האמת ומתמקדים בייעוד ומהות האדם כוחו ויכולתו לשנות את גורלו ומבנה אישיותו

קישור למאמר בנושא מי הוא "מתקשר אמיתי

שלמה טל מיסטיקן מתקשר מדריך יועץ ויוצר רוחני בשיטת חלון האור. מנהל מ.ג.ע מודעות והגשמה עצמית.  מומחה לפתרון חלומות, מתקשר ויועץ רוחני לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית. תשובות לשאלות ייעוץ והכוונה וסיוע אישי להגשמה עצמית, הסרת חסימות מתקשרים 072-2280545

שלום לך מתקשר או שלום לך שלמה טל

לאחר שקראתי בעיון את הפוסט שכתבת פה, ומאחר ואני מיסטיקאית כבר הרבה מאד שנים, ומתקשרת -אין מנוס מלשאול אותך כמה שאלות, ובאמת אשמח לתשובות

אני מצטטת את מה שכתבת

"ישנם מתקשרים רוחניים ו/או מיסטיקנים המציעים את שירותם באמצעות "קבלה מעשית" - השימוש בקבלה מעשית אסור בתכלית האסור לא יד רב מקובל, מיסטיקן מתקשר או כל אדם אחר ....זהירות זוהי הונאה ונוכלות."

ופה יש לי שאלה - כשאתה מפרסם שאתה מחזיר אהבות, אז איך בדיוק אתה עושה את זה?

כלומר האם לעשות משהו שלא כדרך הטבע ולהחזיר אהבה - לא מדובר בעשייה שהיא למעשה על ידי פעולות כאלה או אחרות, ולא משנה איך אתה עושה את פיזית, אבל בטוח שאתה עושה משהו שלא כדרך הטבע על מנת להחזיר אהבה. וכשאתה עושה את זה, זה לא נקרא "קבלה מעשית"?

לא משנה אם אתה עושה טכס/משקה אנשים בחומרים/כותב קמיעות/ וכו'   (כל אחד ושיטותיו) אז זה לא נחשב לקבלה מעשית? ואם זה לא קבלה מעשית אז מה זה? איך אתה מכנה את הפעולה הזאת שנקראת "החזרת אהבה".

ושאלה שניה

כשמדובר בהחזרת אהבה - ובדרך כלל מדובר בזוג שהאחד רוצה להיפרד והשני/ה אוהב/ת או הראשון ורוצה להחזיר את האהבה שהייתה לפני - ואז החלק המאוהב פונה למיסטיקאי זה או אחר ומבקש לעשות משהו (שהוא כנגד הטבע) כדי להחזיר את האהבה.

ככה זה בדרך כלל - עכשיו, אם יש מישהו שהחליט מסיבה זו או אחרת להיפרד מבן/בת זוגו - האם זה בסדר למעשה לכפות עליו את האהבה??? כלומר לגרום לו לאהוב את השני כשזה לא רצונו הטבעי??? ואם זה ככה האם לא מדובר למעשה בסוג של כישוף???

אם זה לא למעשה כפיה או כישוף אז מה זה???? כאילו האם נראה לך שזה בסדר??? או שאני טועה ומחזירים אהבה בדרך אחרת-מרצון טוב ובמודעות???

באמת שאשמח לקבל תשובה בעניין - על מנת להרחיב את השכלתי.

שתהיה שבת נהדרת וכל טוב

מלי

אין לנו על מי לסמוך - רק על אבינו שבשמיים

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

היי מלי

לדעתי חבל על המאמץ שלך זוהי כתבה מאוד מבולבלת ומגמתית, למעשה זו כתבה פרסומית, אשר מתיימרת להיות כתבה רגילה למען לא תימחק כפרסומת גלויה.

היא מדברת על מתקשרים ואחר כך עושה סלט עם מיסטיקנים תוך כדי להגיד מילים ולא לומר כלום בעצם.

כל הלינקים מפנים לאתר של יעוץ טלפוני ב-9.9 ש' לדקה.

מחיר שהוא דרך אגב לא יוצא דופן.

לא רוצה להתייחס לטיב היעוץ אני לא מכירה, וגם אם כן לא אתייחס. צרם לי בעיין הדגשת נושא השרלטנים, כאשר בכל מקצוע יש אותם...

אז מלי וגם עדי, ממליצה להתעלם

בכל אופן לגבי היעוץ המיסטי בטלפון פורסמה כאן כתבה במחירי מבצע ואתם יכולים לקרוא זאת בלינק הבא:

http://forums.walla.co.il/viewtopic.php?f=1632&t=14716821

בברכה

גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

אנא קבלו את המתקשרת שלי מהאתר פרובידה, למרות שמעולם לא החלפתי איתה מילה ולו אחת. אפילו עשיתי לה קליפ עם מנגינה יפה ומרגשת:

https://www.youtube.com/watch?v=Jhf9T-7OoW0

שלום עדי

כן בהחלט לא שמת לב

לא שמת לב לפירסום היפה , אולי לא שמת לב כי הוא פירסום סמוי....emo_01.png

שיהיה רק טוב

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

שאוי שליימלה טל ....תפסת מרובה לא תפסת ....

עסקינן באותו עניין

הפרסום פה דומה בדיוק לסיפור עם שרגא

אז מי שמכיר את הסיפור על שרגא....שלא יענה

אבל מי שלא מכיר

אז ככה אמר מי שאמר

הדבר הזה לא נחוץ לי בשעות הבוקר והצהריים......

אז מי יודע מה לא נחוץ לי בשעות הצהריים?????????????

על אותו משקל

שזה המקום שלא זקוק למיסטקאים לצורך פרסום

כאילו מה אתה מפרסם מיסטיקה למיסטיקאים??????

ושוב

הדבר הזה לא מועיל לי בכלום בשעות הצהריים - מה זה ולמה הכוונה????????

שיהיה רק טוב

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

שלום לך מתקשר או שלום לך שלמה טל

לאחר שקראתי בעיון את הפוסט שכתבת פה, ומאחר ואני מיסטיקאית כבר הרבה מאד שנים, ומתקשרת -אין מנוס מלשאול אותך כמה שאלות, ובאמת אשמח לתשובות

אני מצטטת את מה שכתבת

"ישנם מתקשרים רוחניים ו/או מיסטיקנים המציעים את שירותם באמצעות "קבלה מעשית" - השימוש בקבלה מעשית אסור בתכלית האסור לא יד רב מקובל, מיסטיקן מתקשר או כל אדם אחר ....זהירות זוהי הונאה ונוכלות."

ופה יש לי שאלה - כשאתה מפרסם שאתה מחזיר אהבות, אז איך בדיוק אתה עושה את זה?

כלומר האם לעשות משהו שלא כדרך הטבע ולהחזיר אהבה - לא מדובר בעשייה שהיא למעשה על ידי פעולות כאלה או אחרות, ולא משנה איך אתה עושה את פיזית, אבל בטוח שאתה עושה משהו שלא כדרך הטבע על מנת להחזיר אהבה. וכשאתה עושה את זה, זה לא נקרא "קבלה מעשית"?

לא משנה אם אתה עושה טכס/משקה אנשים בחומרים/כותב קמיעות/ וכו'   (כל אחד ושיטותיו) אז זה לא נחשב לקבלה מעשית? ואם זה לא קבלה מעשית אז מה זה? איך אתה מכנה את הפעולה הזאת שנקראת "החזרת אהבה".

ושאלה שניה

כשמדובר בהחזרת אהבה - ובדרך כלל מדובר בזוג שהאחד רוצה להיפרד והשני/ה אוהב/ת או הראשון ורוצה להחזיר את האהבה שהייתה לפני - ואז החלק המאוהב פונה למיסטיקאי זה או אחר ומבקש לעשות משהו (שהוא כנגד הטבע) כדי להחזיר את האהבה.

ככה זה בדרך כלל - עכשיו, אם יש מישהו שהחליט מסיבה זו או אחרת להיפרד מבן/בת זוגו - האם זה בסדר למעשה לכפות עליו את האהבה??? כלומר לגרום לו לאהוב את השני כשזה לא רצונו הטבעי??? ואם זה ככה האם לא מדובר למעשה בסוג של כישוף???

אם זה לא למעשה כפיה או כישוף אז מה זה???? כאילו האם נראה לך שזה בסדר??? או שאני טועה ומחזירים אהבה בדרך אחרת-מרצון טוב ובמודעות???

באמת שאשמח לקבל תשובה בעניין - על מנת להרחיב את השכלתי.

שתהיה שבת נהדרת וכל טוב

מלי

שלמה טל מיסטיקן מתקשר מדריך יועץ ויוצר רוחני בשיטת חלון האור. מנהל מ.ג.ע מודעות והגשמה עצמית.  מומחה לפתרון חלומות, מתקשר ויועץ רוחני לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית. תשובות לשאלות ייעוץ והכוונה וסיוע אישי להגשמה עצמית, הסרת חסימות מתקשרים 072-2280545

בוקר ושבוע טוב...אני לא מחזיר אהבות, אני פשוט בודק את מכלול יחסי הגומלין בין בני הזוג ורואה אם קיים סיכוי לחזרה, הדרך היחידה להחזיר אהבה היא לא באמצעות מאגיה וכשפים, אלה על ידי זימון בקשות ותפילות. כאשר הנסיבות והפוטנציאל קיים, שום דבר לא נעשה בכוח ובניגוד לרצון אחד הצדדים. אני לא מבצע טכסים ולחשים ומשתמש בכול אמצעים פסולים הכול בצורה טהורה ומקייה ממאגיה כש שהיא.

ב בנושא קבלה מעשית השימוש בקבלה מעשית אסור בתכלית האיסור אין אדם בדונו שיש לו את הכוחות המעשיים להשתמש בסודות הקבלה בכדי לשנות גורל נקודה.

ג. לצערי הרב השוק רווי במיסטיקנים שצצים כמו פטריות אחרי הגשם, לצורך ניצול ועשיית הון על חשבון תמימותם של הלקוחות, 

תפידו של מיסטיקן הוא בסיוע רוחני ייעוץ והכוונה, ולא במתן חיזוי, הנבואה נועדה לשוטים, אני כמיסטיקן ומתקשר מקפיד להיות מורה ומדריך יועץ ועונה לתשובות לשאלות. אני חוזה עתידות ונביא ....

אם היית עוקבת אחרי המאמרים שלי כל השאלות שלך היו מיותרת 

שנה טובה ומוצלחת

אני מבין שאת מנסה להוכיח דבר....ואם את עוסקת באותו תחום תשאלי עצמך מה מניע אותך להגיב ולכתוב כאן אם לא החשיפה עצמה ו

גילה בוים היקרה 

מעניין שמי שמנ

תפקידו של מתקשר

מי הוא מתקשר

תקשור מהו! תקשורת בין המודעות הרגילה למודעות הפנימית העמוקה "תת מודע" מהלא מודע והנסתר לתודעה הרגילה.

תקשור בסיוע מדריכים רוחניים, שליחים ומדריכי אור. מתקשרים, מיסטיקנים נומרולגים, אסטרולוגים, מומחי קבלה ומיסטיקה יהודית,

למתקשר אמתי יש כוחות רוחניים חבויים  לחוש את הנסתר דרך האינטואיציה הפנימית העמוקה, כוחות שיש בהם אנרגיות עוצמתיות שבוחן לסייע לכוון לייעץ ולחוש דברים הנסתרים מן העין.

מתקשר אמתי, תפקידו לרפות, להנחות, לסייע, לכוון ולייעץ במהלך תהליך התקשור

מתקשר אמיתי מעבר לכוחו ויכולתו הרוחנית עליו להיות בעל תודעה רוחנית גבוהה, להיות בקיא בנושא תחומי המיסטיקה השונים מבחינה מקצועית, מתקשר אמיתי הוא כלים ושיטות להתפתחות וצמיחה רוחנית, במטרה לשלוח אנרגיות של אור והארות רוחניות חיוביות לצרכני המיסטיקה ולציבור תומכיו, להקרין אנרגיות של אור ואהבה חיוביות, צמיחה ופריחה, ולא מתוך מניעים חומריים וכספיים

תקשור הוא כוח מולד הקיים אצל כל אחד ואחד מאתנו, תקשור הוא רגש עדיין עמוק השייך ל חוש השיש, ולכן מטבע הדברים אינו מצריך לימוד, אולם הוא מצריך ידע והבנה רוחנית ככלי עזר מקצועי כתוסף חיוני לכוחות התקשור.

מתקשר למרות שליחותו אינו פועל בחלל ריק הוא חייב לעשות לפרנסתו בהגינות וביושר ולפי אמות מידה מוסריות, לא מתוך ניצול מוצקת הצרכן לעשיית הון אישי וולא שום פרופציה סבירה לשירות שהוא נותן

ישנם מיסטיקנים רבים שרלטנים המתחזים ל מתקשרים, כאשר הלכה למעשה הם נוכלים ורמאים המשתמשים בעולם המיסטיקה הפרוץ ואשר אינו נמצא בפקוח ואין עליו חובת הוכחה ככלי לניצול "צרכני מיסטיקה" תמימים הבאים לקבל ייעוץ סיוע ריפוי והכוונה רוחנית. לכן צריך להיות מאוד זהיר בבחירת המיסטיקן או המתקשר 

כאשר אתם מחפשים באתרי מיסטיקנים און ליין, מיסטיקן או מתקשר עליכם להיזהר מהבטחות גדולות, או יצירת קשרי תלות למיסטיקן, להיזהר מתשלומים גבוהים על פעולות של הסרת עין הרע, טיהור מאנרגיות שליליות ובעיקר מפעולת החזרת אהבה, ישנם מיסטיקנים המשתמשים באלמנטים שונים של כוחות מיסטיים כביכול, בכדי לזרוע פחד בקרב צרכני המיסטיקה התמימים,  במטרה לעשוק ולהונות אותם.

מתקשר אמתי יהייה זהיר בעת תקשור יעביר אנרגיות חיוביות, של אמת יושרה מקצועיות ואיכותיות,  הכול בצורה חיובית טהור ונקייה מכל מאגיה שחורה אסורה.

תקשור רוחני

מתקשרים רוחניים אמתיים, משתמשים בכלי עזר ושיטות רוחניות שונות, מה שמאפשר לצרכן המיסטיקה לבחור את המיסטיקן הכלי והשיטה בצורה יעילה ונכונה המתאימה לו לצרכיו...  יש מתקשרים או מיסטיקנים המתקשרים באמצעות מטוטלת או באמצעות קריאה בכף וקפה, קריאה בקלפי טארוט, ייעוץ לפי הנומרולוגיה ותורת סוד האותיות, באמצעות אסטרולוגיה כוכבים ומזלות, כל אחד לפי בחירתו, ראות עיניו ורצונו. רבים פונים היום דווקא לקבלה ולמיסטיקה היהודית שעוזרת להתחבר לעולם הרוחני ולפתח את המודעות העצמית  והראייה הרוחנית.

זהירות

ישנם מתקשרים רוחניים ו/או מיסטיקנים המציעים את שירותם באמצעות "קבלה מעשית" - השימוש בקבלה מעשית אסור בתכלית האסור לא יד רב מקובל, מיסטיקן מתקשר או כל אדם אחר ....זהירות זוהי הונאה ונוכלות.

קבלה מעשית היא שימוש בלחשים "סוד האותיות" ו 72 שמות הבורא במטרה לקבל מסרים גבוהים ישירות מהבורא, לאף אחד בדורנו אין רשות והיתר לעסוק בקבלה מעשית, קבלה מעשית היא התנזרות מכל העולם החומרי.

יש מתקשרים בעלי יכולת וגישה אל חלון האור דרכו הם מעבירים לצרכני המיסטיקה מסרים שונים. ללא שפיטה ובקורת, ללא דעה הבעת דעות קדומות וללא הבדל והפרדה בין מין, מעמד, מוצא, אמונה, תרבות ומנטליות. מתקשרים הרואים את האמת ומתמקדים בייעוד ומהות האדם כוחו ויכולתו לשנות את גורלו ומבנה אישיותו

קישור למאמר בנושא מי הוא "מתקשר אמיתי

לעניות דעתי...מתקשר אמיתי זה מתקשר שמאמין במשפט: "נאה דורש, נאה מקיים".

איך אתה טוען שאסור לעסוק בקבלה ועוסק בדברים הכי אסורים בקבלה?

לא מובן למי אתה מספר את הסיפורים האלה!!!

אסור לעסוק בקבלה מעשית. זה ממש שונה מאשר עיסוק ולימוד בחכמת הקבלה והסוד, ללמוד מותר לעסוק במאגיה שחורה דרך הקבלה זה דבר אסור ...ראוי שתקראי היטב את הכתבה ותביני אותה "נאה דורש ומקיים"

שלום שלמה

אני לא מתיימרת לקרוא את מה שאתה כותב, וגם לא להעביר עליך ביקורת כזאת או אחרת, ואני כותבת בפורום כ-15 שנה לפחות, לכן אין לי צורך להחשף, כל הגולשים הותיקים מכירים אותי כאחת שכאמור כותבת פה כבר 15 שנה לפחות.

הסיבה שהגבתי לך זה באמת להבין מה אתה עושה כי אני הסתכלתי אך ורק בכרטיס הביקור שלך, ורק מה שכתבת פה, וזה מהווה סתירה בין מה שאתה כותב לבין מה שכתוב בכרטיס הביקור שלך.

אם זה ככה איך נבין???

עכשיו אחרי שהגבת לצערי הגדלת את הסתירה עוד יותר ואני אך ורק כותבת לאור מה שאתה אמרת.

הבהרה ראשונה

בכרטיס הביקור שלך כתוב שאתה מחזיר אהבות

מצטערת אבל זה לא מתפרש לשני כוונים, זה אומר שאתה מחזיר אהבות

היום ניסית להבהיר מה זה מבחינתך מחזיר אהבות

ואתה כותב

אני לא מחזיר אהבות, אני פשוט בודק את מכלול יחסי הגומלין בין בני הזוג ורואה אם קיים סיכוי לחזרה

מצד אחד אתה מחזיר אהבות לפי כרטיס הביקור

ומצד שני אתה לא מחזיר אהבות אלא בודק את האפשרויות

עכשיו נניח שאני במצוקה זוגית ונתקלת בכרטיס שלך אז מה אני אמורה להבין???

דבר שני אם הכלי האידיאלי שאהובי יחזור אלי –זה תפילה  ואני צריכה להתפלל לקב"ה , אז אני אתפלל – במה אתה יכול לעזור לי?

אני יכולה להתפלל בעצמי ולבקש מכל מקורבי שיתפללו בשבילי...אני שואלת איך אתה יכול לעזור לי???

דבר שיותר תמוה שאתה אמור לדעת אם קיים סיכוי לחזרה – שזאת שוב סתירה על סתירה

כי אם נניח שאתה רואה שאין סיכוי לחזרה, אז זאת אומרת שאני אפילו לא צריכה להתפלל, כי במילא אתה החלטת שאין סיכוי לחזרה, ואתה יודע יותר טוב מה רצונו של הבורא.

אני באמת מנסה להבין את מה שאתה מנסה להסביר.

כי אם אני רוצה להביא דוגמאות שאין מחלוקת עליהם אז פה הסתירה

ניקח לדוגמא את הדוגמא של רחל ולאה...יגידו החכמים (יותר ממני וממך) שרחל היתה מיועדת, ואני מדגישה את המילה מיועדת ליעקב, ואילו לאה היתה מיועדת ואני מדגישה את המילה מיועדת לעשיו.

ולאה התפללה ובכתה ומה לא עשתה עד שהקב"ה שמע את תפילותיה – ולמרות שהיא הייתה מיועדת לעשיו הוא נתן אותה ליעקב.

מצד שני  יש לנו את הדוגמא של שמשון ודלילה שכששמשון רצה את דלילה והוריו התנגדו כי היא היתה בת פלשתים...נאמר "ולא ידעו כי מאת השם היא" כלומר למרות שהם לא היו מיועדים אחד לשני , השם החליט מהסיבות שלו שהיא כן תהיה שלו למרות שאסור היה לו להתקרב אליה.

ועוד דוגמא קטנטונת – דוד ובת שבע

הזוהר הקדוש אומר בבירור כי בת שבע הייתה מיועדת לדוד עוד מימי בראשית, ואז שאלנו חכמינו

אם היא הייתה מיועדת לדוד מימי בראשית למה נתנה קודם לאוריה????

הדוגמאות האלה באות להמחיש שאף אחד לא באמת יודע מי מיועד למי אז איך זה מסתדר עם היכולת שלך לדעת אם יש סיכוי או אין סיכוי????

אתה לא חושב שהסיכוי לחזרה נתון בידי שמיים ובידי בני הזוג???? אלא אם כן כופים עליהם את ההחזרה.

לעניין השני ושוב יש סתירה

כי בכרטיס שלך כתוב – שאתה עושה תחזית אישית.

מה זה בדיוק תחזית אישית – אם לא שאתה יודע מה יקרה איתי בדיוק לפחות בתקופה הקרובה??

לפחות ככה זה מתפרש

ומצד שני אתה אומר

כי תפקידו של המיסטיקן זה  ולא במתן חיזוי, הנבואה נועדה לשוטים

באמת שאני מנסה להבין, ולא מצליחה

איך אפשר לעשות תחזית אישית בו בזמן שאתה לא רואה עתידות???

אני מסכימה לחלוטין שאף אחד לא יודע עתידות, אז שלא יצהיר שהוא נותן תחזית אישית

והדבר השלישי

מה זה הסרת חסימות?????

אם הקב"ה החליט שבגלל סיבה זאת או אחרת אני חסומה בזוגיות – אתה תצליח להסיר את החסימה????

אם מישהו עשה עלי כישוף וזה אדם בשר ודם שעשה עלי את החסימה – אז יש סיכוי טוב שאם אתה קבליסט טוב , ותעלה על הבעיה אז תצליח להסיר ממני את החסימה, אבל אם אתה לא מתעסק בזה אז איך תצליח???

בקיצור – באמת שהצלחת לבלבל אותי....

כמו כן אתה אומר

מיסטיקן או מתקשר עליכם להיזהר מהבטחות גדולות

העניין הוא שמי שקורא את כרטיס הביקור שלך, יכול באמת לקבל רושם מוטעה,להשלות את עצמו  ולהבין אחרת את מה שאתה מתכוון, בפרט שאתה אומר שמיסטיקנים אחרים הם שרלטנים יכול להיות שכן ויכול להיות שלא, לכן צריך להיזהר מלשון הרע, ובטח שלא להוליך שולל את ה"תמימים" שבהחלט יכולים להבין בטעות את מה שמתפרש ממה שאתה כותב. וכביכול אתה מבטיח להם דברים שהם מצפים להם בעקבות מה שאתה כותב.

דבר אחרון

אתה גם אומר

להיזהר מתשלומים גבוהים על פעולות של הסרת עין הרע

סליחה????? ממתי השכר קשור למהות הפעולה????

מישהו יכול להכתיב לי או לך כמה לגבות???? ומה זה שכר גבוה או שכר נמוך????

מה זה קשור????

יש עורך דין שלוקח 400 שקל לשעה ויש עורך דין שלוקח 400 דולר לשעה, ואף אחד לא ערב שהעורך דין היקר יותר הוא טוב יותר.

יש צייר שמוכר ציור במליונים, ויש צייר שמוכר ציור בפרוטות

ומי בדיוק מחליט איזה ציור יפה יותר????

וכנ"ל לגבי זמר, נגר, וכו'....

מי שמחליט כמה לגבות זה היוקרה של בעל המקצוע, וככל שהוא מפורסם יותר הוא יגבה יותר.

ואם אני חושבת שאני המתקשרת הכי טובה בעולם ואני ארצה לגבות על פעולה אלפי דולרים זו זכותי, ואף אחד לא יחליט לי כמה זה שווה,

אם אני גובה אלפי דולרים לא מעיד בהכרח על שרלטנות, אפשר להגיד שאני יקרנית, או סנובית, אבל זה לא בהכרח שאני שרלטנית, כי שרלטן יכול גם לקחת פרוטות, כי במילא אין לו מושג מה הוא עושה. ולא משנה כמה הוא גובה על זה.

זה מה שהיה לי להגיד

אז בהצלחה

ושתהיה שנה מבורכת לכולנו, ושנזכה במצוות לעזור לזולת

שנה טובה

מלי

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

שלום חברים

הדיון הנ"ל מאוד מורכב 

אך השאלה שעולה ומתבקשת היא מה תפקידך עדי ביקום הקוסמי הענק .

האם אתה זה שמביא אנרגיה חיובית לעולם או לחילופין זה שגוזל אנרגיה.

להתעניין זה דבר בריא ומתבקש ואף ממלא אנרגיה אך להעביר ביקורת על הזולת תוך עטיית  מסכה של זאב בעור של כבש זה גוזל אנרגיה.

אנו נמצאים כעת בתקופה לפני ראש השנה תקופה מאוד חזקה אנרגטית וחשבון הנפש של כול אדם הוא שלו.

לקטרג ולהלבין פני אדם ברבים בהחלט לא משיג שום מטרה שאמורה לתרום לאנושות יש לנו את זה במדינה די והותר.

אז בבקשה חברים אהובים בואו נשתדל כל אחד לעצמו לעשות הכי טוב והכי נכון על פי הבנתנו ואמונתנו.

ואת השליליות תשאירו במקום לה היא שייכת .

מאחל לכולם שנה טובה שנת ברכה והצלחה גמילות חסדים הרבה אור ואהבה

החזרת אהבה דוד דהן הקבליסט

היחיד בארץ שעובד בשיטת תשלום לאחר הצלחה

תקשור,ביו אנרגיה,קבלה ודמיון מודרך

אתר https://www.davd-hiller.com/

פייסבוק https://www.facebook.com/meeverlakeshet/

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה