יעוץ מיסטי בטלפון בחינם – המומחים של 103 FM - היה אבל...

הודעה חשובה

נכון לשנת 2019  קו זה הפסיק לעבוד.

אתם יכולים לפנות לגילה בויום ליעוץ מיסטי טלפוני במחיר של 5 ש בלבד.

ראו פרטים:

ברוכים הבאים לדף של גילה בויום. כאן תוכלו למצוא מידע ולהתעניין במידע על יעוץ אישי במפגש או טלפוני, לקבל מידע על קורסים, ולקבל מסרים ותובנות מעניינות.
לפרטים:
050-5625759
www.call-gila.com
www.gila.name

שלום חברה

קו המומחים של רדיו 103 FM עומד לרשותכם מדי יום ביומו משעות הבוקר ועד  שעות הלילה, ובו עשרות מומחים שעומדים לרשותכם, שהם בהחלט בעלי מוניטין ובעלי ניסיון רב ביותר, והם נוטלים חלק בקו זה, מתוך המון תחושה של שליחות ונתינה.

אז זה עובד בצורה הבאה:

אתם מתקשרים למספר 1900-726000

נמסרת לכם שם העלות של חצי ₪ לדקה, והפניה לקו המומחים.

אתם יכולים  להיות על תקן של מאזין או על תקן של שואל.

כמובן שמוסרים לכם מי כרגע המיסטיקן שנמצא על הקו, ומהם תחומי עיסוקיו.

מוסרים לכם כמובן גם את מיקומכם בתור ותוך כדי ההמתנה אתם שומעים את השיחות שלה אחרים עד אשר מגיע תורכם ואז אתם יכולים לשאול.

כמובן שיש גם הרבה תובנות ללמוד מהם, ובהחלט ניתן להחכים מניסיון החיים של האחרים.

להלן רשימה חלקית של מיסטיקנים הנוטלים חלק בקו, כולל יום ושעה בהם הם משדרים.

מבין המומחים אשר משדרים בקו:

הניה אורן - קוראת בקלפי טארוט מרפאה פסיכואנרגטית –  משדרת ביום ד' בין 11 ל-12 בצהרים

דוד דהן - תיקשור ,ביו אנרגיה  וקבלה ומחבר השיטה "מעבר לקשת איזון גוף נפש משדר ביום ב בשעה 19:00  ועד 20:00

מיקה מתקשרת רוחנית - קוראת בקלפי טארוט, ועוסקת ברייקי וידי אור רפואי.
משדרת ביום רביעי בשעות 14:00-15:00.

דוד אקיקוס - עוסק בקלפי טארוט, נומרולוגיה קרמתית, אסטרולוגיה קרמתית, תקשור,  תורת המראה, וקריאה בקפה. שעת השידור תובא בהמשך.

מיכל בן עמי- מראת דרך, מתקשרת, קוראת בקלפי טארוט, מטפלת אנרגטית, עוסקת במודעות והעצמה אישית.  משדרת ביום שלישי 19:00-20:00

רון תמיר -  מתקשרת הוליסטית, מטפלת בפסיכותרפיה, ביואורגונומיה ורפואה חדשה.  משדרת בימי ב בשעה 1800 עד 1900.

קרן הירש-  מתקשרת, מטפלת רגשית, מטפלת הוליסטית, תטא הילרית. ימי א 13:00 - 14:00

הדר אלון- נומרולוגית, מתקשרת, אסטרולוגית. ייעוץ בכל תחומי החיים להווה והעתיד. משדרדרת בימי א בשעות 19:00-20:00

רבקה הילית פז-  קוראת בקלפי טארות ונמרולוגית. משדרת ביום א בין השעות 18-19 בערב

רועי לב- רועי לב אסטרולוג ומומחה עם ניסיון של למעלה מ37 שנים. משדר ימי ד בשעות 1500 עד 1600.

ד"ר תמי גולדשטיין -  משדרת בימי חמישי בין 15 ל-16.

ד"ר רענן דרורי - מתקשר. סופר. מדריך רוחני. מטפל רב תחומי. מייעץ עם קלפי סוד עולם האדם. משדר כל יום רביעי משעה 18.00 עד 19.00

ענת שקל-  יועצת ביוגרפית מבית האנתרופוסופיה ויועצת זוגית.  בימי חמישי בשעות 17:00 ועד 18:00

הרב אליהו גבאי-  תיקשור ופתיחה באיגרות הקודש על פי הרבי מלובביץ. משדר בימי חמישי בשעות 18:00 ועד 19:00

זריהן סיגל - מייעצת וקוראת בקלפי טארוט ותיקשור. משדרת בימי ב' מ-12 ועד 13

גילה בויום – מנהלת הפורום בוואלה. שהינה אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת, שייכת גם היא לקו המומחים ומשדרת מדי יום ראשון בשעות 14:00 ועד 15:00

נסו והתקשרו, מומחי קו 103 FM מחכים לכם - 1900-726000

בברכה

הודעה חשובה

ראו פרטים:

ברוכים הבאים לדף של גילה בויום. כאן תוכלו למצוא מידע ולהתעניין במידע על יעוץ אישי במפגש או טלפוני, לקבל מידע על קורסים, ולקבל מסרים ותובנות מעניינות.
לפרטים:
050-5625759
www.call-gila.com
www.gila.name

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

התרשמתי מקורות חייך, גילה. אני כאן בפורום בגלל שידורים בטלויזיה ערוץ 9 בשפה הרוסית שאני רואה כבר יותר משנה והשפיעו עלי רבות. כתובת האתר היא - http://provida.tv/ רוב המתקשרות ואלה שפונות אליהן הן נשים וכך אני נעשיתי מודע לקיום של נשים, במיוחד יפות ומטופחות שבשידורים, דבר שלא הטריד אותי לפני כן. התחלתי לשים לב איך הן נראות, איזה תכשיטים ובגדים יש עליהן. כך קיבלתי הרושם שהן לא כ"כ סתם בני אנוש, אלא שייכות למין על אנושי ומשמשות כמתווחות בינינו ובין המלאכים שפועלים בעולם על פיזי כמו האסטרלי. הידע שלהן מדהים ולפי הקלפים, אסטרולוגיה ונומרולוגיה הן יודעות על הפונה אליהן דברים שנסתר מבינתי להבין. יש להן אינטואיציה מפותחת מאוד והן אכן יכולות לשמש כמדריכות. באתר הן אפילו קוראות לעצמן MASTER שזו דרגה גבוהה ביותר של הדרכה רוחנית. כמובן זה קשור גם לעולם כישוף, מגיה וכל זאת גורם לי להעריך ולהעריץ אותן מאוד. האם את שייכת לאותו זן של נשים? עכשיו שאלה לי: למה לא להקים ערוץ דומה גם בטלוויזיה העברית, כמו ערוץ הקבלה, במקום רק בתחנה 103? כך נוכל להכיר אותכן ואת פועלכן ביתר שאת.

אז הייעוץ הוא לא בחינם...

פעם יצאתי משם עם 300 ש"ח.

אירת שלום

את מבלבלת.

זה מהאתרים של היעוץ הטלפוני.

כאן ב-103 FM שזה קו של 1900  לא ניתן לעבור את ה-30 ש' וזה לשעה שלמה.

ואף אחד לא מחכה על הקו שעה שלמה.

אם בן אדם מחכה ומדבר 20 דקות הוא משלם 10 שקלים.

זה בהחלט סביר.

בברכה

גילה בויום

ייעוץ והכוונה בטלפון על ידיח מיסטיקנים און ליין בקישור המצורך מיסטיקנים - שירותי ייעוץ בטלפון

שלמה טל מיסטיקן מתקשר מדריך יועץ ויוצר רוחני בשיטת חלון האור. מנהל מ.ג.ע מודעות והגשמה עצמית.  מומחה לפתרון חלומות, מתקשר ויועץ רוחני לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית. תשובות לשאלות ייעוץ והכוונה וסיוע אישי להגשמה עצמית, הסרת חסימות מתקשרים 072-2280545

היי אירית קראתי את מה שכתבת ותאמיני לי שהמומחים בקו המומחים 103 אפ אם עושים עבודת קודש,

ראשית החיוב בקו הוא 50 אגורות לדקה שנית המומחים אינם מקבלים תשלום

והצוות מצוין רציני ומאוד אחראי כלפי הלקוחות.

גילוי נאות גם אני משדר בקו ואני יכול לכתוב לך מעדות אישית שאני מקפיד לתת לכול שואל 4 עד 5 דקות בכול שיחה אז זה יוצא ממש גרושים ביחס למה שמקבלים וזה גם ההנחיות של ההנהלה כך יוצא שיש לכול מאזין את האפשרות לעלות לקו ולשאול שאלה.

יש מגוון רחב של מומחים בכול התחומים ממש מהשורה הראשונה וזה בהחלט שרות לקהילה.

החזרת אהבה דוד דהן הקבליסט

היחיד בארץ שעובד בשיטת תשלום לאחר הצלחה

תקשור,ביו אנרגיה,קבלה ודמיון מודרך

אתר https://www.davd-hiller.com/

פייסבוק https://www.facebook.com/meeverlakeshet/

גילה - 

קבלי הצטרפות מקרים חחחחחחחחחחחחח

אתמול לקוחה ותיקה שלי מלפני כמעט 20 שנה, עשתה ייעוץ והיא שאלה אותי למה אני לא משדרת ברדיו.....

אמרתי לה שהיא מתפרצת לדלת פתוחה חחחחחחחחח

אבל עם מעט רצינות אמרתי לה שמה שחסר לרדיו באמת שאני אתחיל לדבר על כישופים, עין הרע, טיהורי בתים, מזוזות...ועוד יעלו אותי על המוקד אם אתחיל לבדוק למאזינים אם יש להם כישופים...ו/או כל מיני חסימות.

לא יכולתי להתאפק, לכן סתם כתבתי לך שתדעי

שבוע טוב

מלי

אין לנו על מי לסמוך - רק על אבינו שבשמיים

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

ייעוץ מיסטי בטלפון.

אני ממליצה על רויטל האסטרולוגית שניתן לשמוע עליה כאן: http://goo.gl/Zxa8Pp

מאוד מרוצה מהייעוץ שלה, פוגעת בול בכל מילה והיא הדהימה אותי

נטלי

מעוניינת לקבל ייעוץ בטלפון אך השאלה אם זה נשמע ברדיו ? או בפורום של אנשים ?

מעוניינת לקבל ייעוץ בטלפון אך השאלה אם זה נשמע ברדיו ? או בפורום של אנשים ?

אגם

אם את פונה לייעוץ פרטי בטלפון - כמו שאת פונה באופן פרטי לגילה או אלי אז לא רק שאת והמיסטיקאי ידעו על אופי השיחה, ויתרה מזאת לטעמי חובת המיסטיקאי לשמור ולהקפיד על הפרטיות שלך, ועל הדיסקרטיות שלך.

אבל אם את מתקשרת לרדיו - זה ברור שכל המאזינים יקשיבו לתוכן השיחה - כי זאת המטרה.

אני אתן לך טיפ - ומקווה שזה יעזור לך

אם את רוצה לדעת רק על שאלה ספציפית ואו רוצה לדעת משהו מתוך סקרנות - לא יקרה כלום אם תתקשרי לרדיו.

אם את רוצה תחזית יותר מקיפה מהכלים שבאמתחתה של גילה כגון נומרולוגיה, אסטרולוגיה, קלפי טארוט אני מציעה לך לפנות לגילה בויום באופן פרטי - ואז לא תשארי עם לשון בחוץ כי התשובה שתקבלי מהרדיו תהיה קצרה ולא תמיד מספקת.

ואם את רוצה משהו באופי של תיקשור עם נשמות שקשורות אלייך - וקשור להכוונות מהם (אני לא מגדת עתידות) ואם יש לך חסימות בתחום זה או אחר, או בעיות ספיציפיות זוגיות/גרושין/עקרות וכו' - אני אמליץ לך לפנות אלי...צר לי שבתחומים האלה אני לא יודעת למי להמליץ לך חוץ מלעצמי - אבל זה לא משנה - מה שמשנה הוא תנסי לבדוק קודם איזה סוג של ייעוץ את צריכה, כי לא כל מיסטיקאי יכול לעזור, לא כל מיסטיקאי הוא מומחה בכל התחומים. ולא כל מיסטיקאי יכול להתאים לך ולבעיה הספציפית שלך.

בהצלחה

מלי

אין לנו על מי לסמוך - רק על אבינו שבשמיים

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

אל תשכחו אותנו. קו המומחים.

גילה בויום

המחיר והמוניטין נשמרו

ראו פרטים:

www.call-gila.com

לגילה ניסיון רב והמלצות רבות

גילה בויום

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: רינה אור
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר