סיפור מרגש על אישה מדהימה.

בס"ד

עדי, לא ברור לי למה אתה נתתה את הכותרת "סיפור מרגש על אישה מדהימה", לסיפור הזה? כל אדם עם קצת שכל בראשו, יודע שלא לקחים כלב או גור עזוב מהרחוב, כי הוא עלול להיות נגוע בכלבת. במקום זה עדיף לקרוא לעיריה שתקח את הכלב ולא תסכן חיות מחמד או ילדים של אחרים. דבר נוסף מי שרוצה להחזיק כלבים וחתולים רבים אצלו בבית, אז שיהיה מוכן לשלם את מחיר הוצאות הקשורות בכך. אדם סביר יכול להחזיק כלב או חתול, או מקסימום אחד מכל סוג, אבל מי שרוצה להחזיק כלבים רבים וחתולים רבים אצלו בבית, מעבר לבעיה התברואתית כל הוצאה שקשור בזה, הוא חייב לעמוד בו, כי הוא לקח על עצמו אחריות על כל בעלי החיים האלו, ואל לו לבוא בטענות עם מחייבים אותו על הוצאות שקשורות בכך.

נ.ב. איפה התמונות שמופיעות במאמר למה לא צירפת קישור אליהם?

הנה עוד סיפור מרגש על בחורה סורית, מאלפת אריות בשם רואוז שנלחמת כלביאה בשורות הצבא הסורי נגד המורדים המוסלמים בסוריה באזור חלב. אומנם הסרטון ברוסית, אך אפשר להתרשם לטובה ממנה:

https://www.youtube.com/watch?v=B-oNy4JYfuM

סיפור מעניין.

מסכים שהטייטל טיפה בעייתי.

נתתי את הכותרת כי היא בהחלט אישה מדהימה, לכל הדיעות משום שניסתה להציל חייה במצוקה, מבחינתי היא ניסתה להציל נשמה.

הנשיכות של הכלבה החולה באו מתוך פחד, כנראה עברה התעללות לפני כן.

אנשים מעדיפים להציל כלבים מהרחוב כי יודעים שהם יומתו, וזה מה שעשתה האישה הרחמנית הזאת.

אני לא מאשים את האישה הזאת, לדעתי צריך לעזור לה וללמוד ממנה שיעור על חמלה.

אני יודע טוב מאוד מה היא מרגישה, אני יכול להרגיש את מה שהיא מרגישה...זה כמו לאבד בן משפחה.

הנה הלינק עם התמונות, מתוך מפלגת אוהבי החיות

https://www.facebook.com/273295392863413/photos/a.277004505825835.1073741827.273295392863413/448870405305910/?type=3&fref=nf

בס"ד

עדי, הדרך ל... רצופה כוונות טובות, עדיין מי שלא מסתכל קדימה בסוף ננשך על ידי כלב חולה. חמלה שהיא עיוורת לא רק שלא עוזרת אלא בסופו של דבר פוגעת. אותה אישה בגלל שהיא לא חשבה ורצתה להציל גור מסכן, בסוף סיכנה את חייה ואת חיי הכלבים והחתולים האחרים שהיו ברשותה, וחלקת הומתו או נכלאו לחצי שנה, והיא נשארה עם חוב גדול בנוסף לפגיע הבריאותית. אז מה מדהים בזה? זה מעשה של טיפשות, יש כללים ודרכי פועלה כדי להגן על החברה וגם על בעלי החיים השונים, כאשר פועלים בלי לחשוב רק גורמים נזק. אדם חייב לדעת מתי לרחם, ומתי לא. אחרת מגיעים למצבים שלא רק שלא עזרנו אלא פגענו ביותר אנשים וגם בעלי חיים.

נתתי את הכותרת כי היא בהחלט אישה מדהימה, לכל הדיעות משום שניסתה להציל חייה במצוקה, מבחינתי היא ניסתה להציל נשמה.

אנשים מעדיפים להציל כלבים מהרחוב כי יודעים שהם יומתו, וזה מה שעשתה האישה הרחמנית הזאת.

אני יודע טוב מאוד מה היא מרגישה, אני יכול להרגיש את מה שהיא מרגישה...זה כמו לאבד בן משפחה.

https://www.facebook.com/273295392863413/photos/a.277004505825835.1073741827.273295392863413/448870405305910/?type=3&fref=nf

בס"ד

עדי, הדרך ל... רצופה כוונות טובות, עדיין מי שלא מסתכל קדימה בסוף ננשך על ידי כלב חולה. חמלה שהיא עיוורת לא רק שלא עוזרת אלא בסופו של דבר פוגעת. אותה אישה בגלל שהיא לא חשבה ורצתה להציל גור מסכן, בסוף סיכנה את חייה ואת חיי הכלבים והחתולים האחרים שהיו ברשותה, וחלקת הומתו או נכלאו לחצי שנה, והיא נשארה עם חוב גדול בנוסף לפגיע הבריאותית. אז מה מדהים בזה? זה מעשה של טיפשות, יש כללים ודרכי פועלה כדי להגן על החברה וגם על בעלי החיים השונים, כאשר פועלים בלי לחשוב רק גורמים נזק. אדם חייב לדעת מתי לרחם, ומתי לא. אחרת מגיעים למצבים שלא רק שלא עזרנו אלא פגענו ביותר אנשים וגם בעלי חיים.

היא מדהימה בזה שניסת לעזור לחיה פצועה, להציל בעלי חיים זה בהחלט מעלה גדולה.

זה שהיא פעלה בצורה לא נכונה, הכל בסדר...לא צריך לצלוב אותה אלא רק לעזור לה.

הרי תגיד לי...אנשים עושים מצוות באופן חמלתי בתחומים רבים ונפגעים...אז מה? זה קורה לכל אחד!

בס"ד

לא זה בדיוק העניין, מצוות עושים בצורה שקולה ומחושבת, אחרת באמת אתה יכול לגרום נזק במקום תועלת. כך לדוגמה את מצוות הצדקה, אם אדם בא אלי ומבקש צדקה, ואני רואה שהמטרה שלו לא טהורה כגון הוא רוצה את הכסף לסמים או להימורים וכד', אני לא אתן לו צדקה, כי בכך אני רק עוזר לגרום לו נזק גדול יותר. אדם חייב לפעול בשיקול דעת, לביט קדימה ולראות לאן דברים מובילים, אחרת הסוף עלול להיות רע ומר, למרות שהכוונות היו טובות, זה לא מספיק, חייבים שיקול דעת.

בס"ד

היא מדהימה בזה שניסת לעזור לחיה פצועה, להציל בעלי חיים זה בהחלט מעלה גדולה.

זה שהיא פעלה בצורה לא נכונה, הכל בסדר...לא צריך לצלוב אותה אלא רק לעזור לה.

הרי תגיד לי...אנשים עושים מצוות באופן חמלתי בתחומים רבים ונפגעים...אז מה? זה קורה לכל אחד!

בס"ד

לא זה בדיוק העניין, מצוות עושים בצורה שקולה ומחושבת, אחרת באמת אתה יכול לגרום נזק במקום תועלת. כך לדוגמה את מצוות הצדקה, אם אדם בא אלי ומבקש צדקה, ואני רואה שהמטרה שלו לא טהורה כגון הוא רוצה את הכסף לסמים או להימורים וכד', אני לא אתן לו צדקה, כי בכך אני רק עוזר לגרום לו נזק גדול יותר. אדם חייב לפעול בשיקול דעת, לביט קדימה ולראות לאן דברים מובילים, אחרת הסוף עלול להיות רע ומר, למרות שהכוונות היו טובות, זה לא מספיק, חייבים שיקול דעת.

בשביל לדעת "כל הזמן" למי לתרום, איך וכמה...אתה צריך להיות מושלם, וזה קצת בעייתי, אין אדם מושלם.

מצוות זה גם למען בעלי חיים, ולפעמים לא שמים לב...זה אנושי לטעות.

בס"ד

שיקול דעת לא דורשת שלימות, רק קצת מחשבה לפני המעשה. לא צריך בשביל זה להיות חכם גדול, או צדיק גדול או מושלם, צריך רק להשתמש בשכל לפני שעושים דברים, ולדעת מתי צריך לרחם ומתי לא. כפי ששלמה המלך אמר, יש זמן ומקום לכל דבר, וצריך לדעת לקיים את הדבר הנכון בזמן הנכון, ואת זה כל אדם יכול להבין.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר