מיסטיפוביה - על עיתונות מגמתית, עויינת ושונאת מיסטיקה

היי חברה

אז מה קורה כאשר עיתונאי כמו אילן לוקאץ' לוקח על עצ מו לעשות סקירה שלאחר הבחירות בהקשר למיסטיקה.

מה קורה, שאנו הקוראים חושבים שהנה יש לנו כאן עיתונאי שאם הוא משתמש בבימה של מאקו  בוודאי הוא אמין ביותר.

http://www.mako.co.il/news-columns/q1_2015/Article-f31743ca1423c41004.htm&partner=switch

אבל מה קורה אם נקרא ונראה שאולי המסקנות עקב הציטוטים אינם מדויקים, דברים הוצאו מהקשרם, הוא נתפס לדברים שוליים, לא התאמץ לחפש תחזיות שכן צדקו ויש המון, עשה 'פוטו-מונטאג' כאשר ציטט, ורק ניסה כמה שיותר בלשון לגלגנית ללבות יצרים בטוקבקים.

מה נעשה כאשר נקרא את הדברים?

נזרוק קללה ונפנה לדברים עורף?

מה תגידו אם אומר לכם שהכתבה שלו זכתה תוך פחות מיממה ל-6600 קוראים?

גם אז נשתוק לו?

אז  הנה באישון לילה, אני מביאה כאן את דעתי על אשר כתב, ומצרפת אותה כקובץ מצורף.

הפיצו אתם את הדברים גם בין חברים ובפייס, כאשר לא התייחסתי רק לדברים שנאמרו עלי אלא במיוחד על מה שנאמר על אחרים.

אז תקראו ותחכימו.

בקובץ המצורף תמצאו את ציטוטיו בצד הציטוטים האמיתיים.!!!

בברכה

כוכבים.doc
הערות לכתבתו של לוקאץ - הכל כתוב בכוכבים
(146.5 KiB) עדיין לא הורד

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

הממממממממ.....

אני קצת סקפטי כי העיתונאי ,פעל בצורה לא אתית ושינה את תחזיותיכם השונות .

אני מאמין שהוא מספיק פיקח לדעת כי פרסום כוזב ועיוות דבריכם ,יציפו אותו בתביעות יחד עם העיתון/אתר שיפרסם את מאמרו .

אם עשה זאת ,תגישו נגדו תביעה ,זה ילמד כל אדם בפעם הבאה לא לסלף את דבריכם .

להערכתי , יתכן ושגיתם בתחזיותיכם  . זה קורה ,אחרי הכל אנו רק בני אדם .

יתכן ואילן גם שגה בנימה הלגלגלגנית שלו ,אחרי הכל גם הוא בן אדם ! .

נ.ב : גילה אם הוא לא היה מציין את שמך במאמרו ,האם היה סיכוי שחברי הפורום היו זוכים לשמוע ממך על מאמרו ? .

גם כל אנש הסקרים הכי מקצועים טעו בתחזית הבחירות, אבל גם אלו שיחסו למיסטיקנים כוחות על כאילו שהן ינבאו במדויק מה יהיה, ובסוף כמעט כולם טעו, צריך לקחת הכל בערבון מוגבל ובספקנות, כי רק המציאות בעצמה קובעת מה קורה בסוף.  

סיוון ,יפה אמרת ! .

שכן ,מה שרבים מעמיתיי המיסטיקנים לא מנסים להפנים היא כי במערכות חד מימדיות של נתונים ,סכום האופציות המגולמות לפנינו הוא אפסי ולכן גם הסיכון כי נקבל אופציה לא מגולמת ,הוא קטן . אך במגמה בה יש פקטור של 120 חברי כנסת , מספר רב של מפלגות לטעמי .... 5.88 מיליון בוחרים ......תחום האופציות לקבל תוצאות יכול להיות רחב ידיים .

כפי שהצפי הראשוני לא חזה שהמפלגה הערבית תזכה בארבעה עשר מנדטים ,לא היה צפי לכך שנתניהו שנראה פצוע קשה בתחילת מערכת הבחירות  ,לאחר מה שהתקשורת הראתה עליו .... יזכה ב-30 מנדטים. אני חושב שמספר פרמטרים שהיו צריכים להילקח קודם בחשבון חסרו למיסטיקנים כמו שחסרו למינה צמח .

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר