עזרה בסמינריון על קמעות!

שלום, אני עדנה, סטודנטית לתקשורת חזותית שנה ג', במכללת עמק יזרעאל.

אני עושה סמינריון בנושא קמעות, ואני מתעניינת אם יש קשר בין המראה/העיצוב/האסטטיקה של הקמעות לאמונה בהם.

אשמח לשמוע סיפורים אישיים על קמעות, על הסיבות לרכישת הקמעות, האם המראה שלהם משפיע על בחירתם?

אפשר לשלוח לי הודעות באימייל: edna_bu@hotmail.com או בפייסבוק: edna bukhman

תודה רבה.

הסיבות לרכישת קמיעות הן רבות .

אמליץ לך לפנות בפייסבוק לבחור בשם גל סופר . הבחור הוא ספריה לאומית  בנושא קמיעות על זוג רגליים ......

תמסרי לו שאני מתגעגע לשיחות עימו.

באשר לשאלתך אענה לך את דעתי בעניין.

אדם שאינו בקיא בהם ,נוטה לרכוש על פי המלצה ואו באם אין לו המלצה כל שהיא ,אזי על פי תפקידה המובטח של הקמיע . המראה הוא הדבר האחרון לדעתי המקצועית שמעניין את הרוכש.

תודה רבה על התגובה, איך גל סופר רשום בפייסבוק?

אני רציתי לשמוע סיפורים אישיים על קמעות ולשמוע גם אם האנשים מרגישים שינויי בחיים בעקבות הקמע. בכלליות אני מבינה שיש הרבה סיבות לרכישה. רציתי לתת פן אישי לעבודה.

גל סופר מופיע בפייסבוק תחת השם gal sofer .

בהצלחה .

אני ממשיכה לחפש כל מיני סיפורים אישיים על קמעות אישיים שיש לכם.. כל דבר שאתם מגדירים קמע, גם הדברים הכי שטותיים וקטנים העיקר שזה קמע בשבילכם. ולכתוב לי עליו בפרטי (בכתובות שכתבתי בהודעה הראשונה), למה הוא קמע בשבילכם, איך הוא נראה (תמונה), איך הוא עוזר לכם.. כל דבר שעולה לכם בראש.
זה מאוד יעזור לי! תודה מראש!

יש הרבה גל סופר בפייסבוק, לאיזה מהם התכוונת?

תוכל לתת לי קישור לפרופיל?

היי עדנה

כאחת שגם קצת בעניינים - חומר למחשבה

אם נניח בחורה בת 30 מחפשת להתחתן ובצר לה פונה למישהו שיעשה לה קמע לזוגיות - ואכן אחרי חצי שנה היא התחתנה...האם אפשר להוכיח שזה בגלל הקמע?

הסקפטי יאמר שהיא הייתה מתחתנת בכל מצב וגם בלי הקמע.

והמאמין יאמר שהיא התחתנה בזכות הקמע.

יש רבנים גדולים שמתנגדים לקמעות - ויש כאלה שמצדדים.

מסקנה:

קמע באשר הוא זה דבר נחמד בשני תנאים

הראשון להאמין קודם כל בבורא, ולא לסמוך על הקמע ללא האמונה בבורא, כי הקמע כשלעצמו לא שווה כלום.

בקיצור כח האמונה זה מה שעובד וזה מה שמפעיל כל קמע - ללא כח האמונה - שום קמע לא יועיל.

אני מכירה הרבה מאד אנשים שהפכו פריטים אישיים כמו שרשרת /טבעת  לקמע שלהם כי הם קיבלו מסבתא שנפטרה וכו'....

נדמה לי שלקבוצות הבייסבול והכדורסל בארה"ב לכל קבוצה יש את הקמע שלה - בין אם זה חיה ואו משהו אחר.

טוב קשקשתי הרבה....

בהצלחה

שבוע טוב

מלי

אין לנו על מי לסמוך - רק על אבינו שבשמיים

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

מלי זה פוסט מלפני שנתיים.

משום מה מישהו החליט להעלותו לחיים מהארכיון ....

מלי זה פוסט מלפני שנתיים.

משום מה מישהו החליט להעלותו לחיים מהארכיון ....

חחחחחחחחחח

לא שמתי לב בכלל

תודה

המשך ערב חמים ונעים

מלי

אין לנו על מי לסמוך - רק על אבינו שבשמיים

מלי-מיסטיקאית ומתקשרת

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה