לכבוד השנה החדשה- מאמר מיוחד

שלום חברה

מאמר מתנה ובו על משמעות חודש אלול ותשרי וחגי תשרי מבחינה קבלית ומבחינת תיקון הנשמה.

בסוף מאמר זה מה אומר החודש העברי בו נולדנו.

כל מה שעליכם לעשות זה לטעון למחשב שלכם את המאמר שמצורף כאן, שהוא בקובץ וורד.

אלול-תשרי.doc
משמעות חודשי אלול תשרי
(59 KiB) עדיין לא הורד

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

חחחחח....

במסכת אבות ו',ו' נאמר :" כל האומר דבר בשם אומרו מביא גאולה לעולם" .....

גילה ,עבור הגאולה לא היה רצוי לציין את המקור להעתקה זו ,כל כך טרחו שם  על זה ,מעט ריספקט להם .....

לפחות לכבוד יום הכיפורים הבא  עלינו לטובה.....

היי

קודם כל שנה טובה, חשבתי שתברך את חברי הפורום.

ואם לא עשית זאת, אז יש לך כרגע את גמר חתימה טובה עם כל המשתמע מכך (רק שלא תבקש ממני לצטט מאיפה זה).

קצת נראה לי טרחני, לצטט מקורות לכל מה שאני כותבת שם.

ברור שלא המצאתי את הדברים. אפילו לו זוכרת מי אמר "אני לדודי ודודי לי", האם זה עוד מהתלמוד?

כלומר, יש דברים שהם עמוק בתודעה של כולנו.

אני גם לא צריכה לציין שדברים הם מספר יצירה, מהתנ"ך, מהתלמוד וכיו"ב. וכמובן יש רשימה ארוכה לפיה כתתבי את הדברים.

יש ספרים של חג ומועד, יש מאמרים בנושא, יש את חלונות בזמן של הרב ברג, יצירת המופת שלו.

כולנו נתקלים בספרים שונים לאורך כל הדרך, כולל כאשר כותבים על הסלפים, החמאס וכו' (בהחלט אהבתי את מה שכתבת), אנו מביאים דברים, וגם את הגישה שלנו.

מי כמוני מכיר את הביטוי "האומר דבר בשם אומרו..."

אז שיהיה גמר חתימה טובה באמת.

גילה בויום

לפי דין תורה ,מדובר בגזל !!! שכן אלה אינם דברייך אלא דברי אחרים שסוכמו ונערכו  והוכנסו לרשת ואת באת ועשית "העתק הדבק"

והבאת אותם לכאן ....לי זה נשמע כמו פרשת "כבשת הרש" .... ועל זאת אני צריך לפרגן ?! על גניבה ספרותית ????!!!!! . לפני יום הכיפורים ???? חברה ,אני כאן מעל 10 שנים  וטרם למדתם שאין סיכוי שאני אפרגן למישהו שעשה מעשה רע ?! .

תתביישו לכם ,אם כך הייתם מצפים ממני לנהוג .

עדי ממך ציפית ליותר יושרה .

חתימה טובה .

קצת הגזמת, אבל לא חשוב. שיהיה גמר חתימה טובה

גילה בויום

אחי וואלה הגזמת בכלל ....

אני דיברתי על כך שישב מי שישב באמת ואסף את החומר  והשקיע זמן על עריכת החומר  ועל כן מגיע לו על פי מסכת אבות  ו' ו'  ,כי שמו  לפחות יאוזכר כמי שכתב את המאמר  . אך כאן הגיע אדם אחר ועושה שימוש  באשר אחר כתב כאילו הוא זה שכתב . בספרות קוראים לזה "פלגיאט " ( גניבה ספרותית ) . כעת נראה את היושרה שלך ,האם היית בתור אדם ישר  משבח אדם לדוגמא  אשר העתיק למשל עבודת מחקר של מישהו אחר והגיש לך אותה בתור שיעורי בית  ? איזה ציון היית נותן לו בתור מחנך ?.

בקשר ליתרת דברייך  ,אני מנוע לייחס בפומבי  תגובה לדברייך .  

ידידי ,אני יודע לפרגן ,למי שראוי לכך !!!

יש לי בעיה לתת שבח ופרגון למי שמצא לנכון להעתיק מאמר שלם בטכניקת העתק הדבק , מבלי לציין את מי שבאמת טרח והכין את המאמר . צר לי לבשר לך כי גילה לא העתיקה מספרים כי אם מאתר באינטרנט . באם תרצה אני אשלח לך במייל את כתובת האתר המקורי  . כעת אשאל האם אתה עדיין עומד על כך שהיא ראויה לפרגון ?

דבר עימי במייל .

חתימה טובה .

איציק.

מאמר יפה ומעניין מאוד. תודה

שלום איציק

מאחר ועבדתי לפי ספרים,אתה מוזמן לפרסם כאן לינקים למאמרים מהם העתקתי כביכול, כי כעת זה ממש מסקרן אותי.

בבקשה. הבה ונראה שאינך מוציא דיבה.

בכל אופן טענותיך שעשיתי העתק הדבק, אינם אלא הוצאת דיבה.

אני עבדתי עם מספר ספרים, והיות וזה ידע כל כך מקובל ונדוש ואין זה מאמר אקדמאי, אני חושבת שזה מיותר לציין מקורות, שחלקם הם ספרי קודש וכו'.

בכל אופן, הבה ונראה שאתה עומד מאחורי האשמותייך.

גמר חתימה טובה

גילה

גילה בויום

נכון גם אני סקרנית לראות "ממי העתקתי"?

גילה בויום

ידידי ,אני יודע לפרגן ,למי שראוי לכך !!!

יש לי בעיה לתת שבח ופרגון למי שמצא לנכון להעתיק מאמר שלם בטכניקת העתק הדבק , מבלי לציין את מי שבאמת טרח והכין את המאמר . צר לי לבשר לך כי גילה לא העתיקה מספרים כי אם מאתר באינטרנט . באם תרצה אני אשלח לך במייל את כתובת האתר המקורי  . כעת אשאל האם אתה עדיין עומד על כך שהיא ראויה לפרגון ?

דבר עימי במייל .

חתימה טובה .

איציק.

אתה לא יודע לפרגן, אני מוסיף לכאן לינקים לתקשורים של גילה שבהם רואים שאתה לא מפרגן:

http://forums.walla.co.il/viewtopic.php?f=1632&t=14677623

http://forums.walla.co.il/viewtopic.php?f=1632&t=14676559

http://forums.walla.co.il/viewtopic.php?f=1632&t=14676231

אני מוכן להביא גם עבודות שאני הכנתי שאתה לא פירגנת.

לגבי מה שכתבת שגילה העתיקה, אתה מוזמן לשלוח לי אני רוצה לבדוק.

לילה טוב

בוקר טוב .

לידיעתך  ,איני קורא תקשורים מהסיבה כי זמני דל ביותר . ראה את מספר הפעמים שאני לאחרונה מצליח להיכנס לפורום  ותבין .

בעצם...אל תשלח לי למייל, תפרסם כאן כדי שכולם יראו שגילה מעתיקנית ושקרנית.

בכל אופן...כולנו מאמינים לגילה, כל חברי וגולשי הפורום מאמינים לגילה, אני מכיר את גילה ממש טוב וכל מה שהיא אומרת

וכותבת זה על דעת עצמה, עובדה שגם אריאל מפרגן לה.

גמר חתימה טובה

מעולם לא טענתי כי גילה שקרנית ,זה ראשית כל  .

טענתי כי גילה העתיקה לכאן כתב יד ,מאמר של אדם אחר מבלי לפרסם את המקור האמיתי שלו . אפילו גילה מודה בכך .

אם גילה הייתה מפרסמת את שם המחבר ואו הספר ,האמן לי כי הייתי משבח את פועלה ,אפילו  מעביר הלאה.

את המאמר שלה קראתי כלשונו בדף ההפצה של ארגון "ערכים" הפועל להפצה תורת ומורשת ישראל  .הברושורים של הארגון מופצים לרוב לפני חגים ושבתות בבתי הכנסת . המאמרים המודפסים בו נלקחים ממחשבת ישראל  ומחכמי ואנשי הרוח והדת היהודית האורתודוקסית  .

הטענה שלי הייתה כי היא לא ציינה מניין היא הביאה את הידע . ציון שם הספר והמחבר  ,היה בשבילי עבודה מוגמרת ועל זאת אני הייתי משבח אותה  . להגיע מדבר זה  שמא אני חושב עליה כאילו היא שקרנית ואו כל דבר שלילי אחר  ,זה לא במקום ואינו נכון כלל !!! . אני רק ציינתי כי היא לא ציינה את שם המחבר האמיתי של המאמר  ותו לא.

הייתי שמח מאוד לקבל ממנה את שם הספר .

שלום איציק

מאחר ועבדתי לפי ספרים,אתה מוזמן לפרסם כאן לינקים למאמרים מהם העתקתי כביכול, כי כעת זה ממש מסקרן אותי.

בבקשה. הבה ונראה שאינך מוציא דיבה.

בכל אופן טענותיך שעשיתי העתק הדבק, אינם אלא הוצאת דיבה.

אני עבדתי עם מספר ספרים, והיות וזה ידע כל כך מקובל ונדוש ואין זה מאמר אקדמאי, אני חושבת שזה מיותר לציין מקורות, שחלקם הם ספרי קודש וכו'.

בכל אופן, הבה ונראה שאתה עומד מאחורי האשמותייך.

גמר חתימה טובה

גילה

גילה , אני לא אומר שאת עשית דבר מה בזדון  ,אני רק ציינתי כי אני לא רואה בעין יפה שאדם לא מזכיר מקור ולראיה אני אראה לך דוגמא למשל תזכורת ממאמר שלי  שחיברתי לפני שנים  . אפילו לאחר ששיניתי ומחקתי את מרבית החומר שהכיל וצמצמתי אותו ( למען שאיש לא יעשה שימוש בידע שהיה בו ) הותרתי את המקורות שמהם לקחתי את המידע  .

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=1149&messageid=71926420

כך אני רואה לנכון שראוי לו לאדם לנהוג בענין .

איציק

כמה פעמים אגיד לך שלא השתמשתי בשום מקור אינטנרטי

למה אתה לא מביא את המקורות האינטרנטיים?

אולי כי אין לך?

כשאתה כתתב את המאמר על התנועות הקציוניות באסלאם והחמאס גם לא ציינת את המקורות.

גילה בויום

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר