שרשרת של הילוכים אחוריים של כוכבים ב-2014

 

 

 

שנת 2014 – שרשרת של "רטרויים"- הילוכים אחוריים מצפה לנו

 

2014 היא שנה מאוד מיוחדת, בשל הילוכים אחוריים של כוכבים, אשר ישפיעו על כולנו וגם ישפיעו בהחלט על המצב המדינה והעולמי.

 

כעיקרון הכוכבים נעים מאז בריאת העולם במסלול קבוע והם אינם כלל מבצעים נסיגה, דהיינו הולכים אחורנית. זה רק נראה ככה מנקודת המבט של כדור הארץ, כאשר כדור הארץ נכנס למסלול שבין הכוכב לשמש. מצב זה נחשב למצב של חשבון נפש, ויש לו השפעה אסטרולוגית אדירה על כל אחד מאתנו.

מסתבר שאנשים עושים את מירב השינויים בחיים, או שמרבית הדברים הגורליים שאין לנו בהם שליטה קורים לנו במצבי נסיגה אלה, וזה יחסית למפת הלידה של כל אחד מאיתנו.

 

 

הנסיגה העונתית של חמשת הכוכבים "הכבדים"

חמשת הכוכבים "הכבדים" מבצעים נסיגה עונתית של ארבעה חודשים מתוך שנים עשר, ולזה אנו רגילים.

 

מדובר על פלוטו כוכב הטרנספורמציה שנמצא כיום בגדי ונסיגתו מתרחשת בחודשים של מאי ועד ספטמבר. בתקופה זו יעמיקו המשברים של כל מה שקשור לדברים ממסדיים, הרגלים ונורמות כיאה למזל גדי. פתאום הכל ייבחן מחדש, אפילו שהוא שם כבר זמן רב. כל המסגרות הממוסדות שמכבידות עלינו, יעיקו עוד יותר, עד אשר נצעק לפתרון.

 

נפטון הכוכב המערפל והגורם לאי בהירויות שנמצא כיום בדגים נסיגתו מתרחשת בין יולי לנובמבר. בעת נסיגתו, הערפול ואי הוודאות גוברים עוד יותר, ומרגישים שגורל מוזר מערבל את כל החיים הרגילים שלנו. ישפיע במיוחד על ילידי תחילת מזל דגים.

 

אורנוס כוכב המרד והמהפכות נסיגתו מתרחשת בחודשים אוגוסט ועד דצמבר. בעת נסיגתו, מרגישים כמו הר געש אשר שואף להתפרץ, כאשר מנסים לבחון עד כמה אומץ יש לנו לעשות שינויים דרסטיים. ישפיע במיוחד על ילידי מזל טלה, על אלה שנולדו בסביבות תחילת אפריל.

 

שבתאי נמצא מאז 2013 במזל עקרב, וגורם למצבים קיצוניים בחיים של כולנו, פתאום אנו שמים לב שאנו חייבים להתעמת ולפתור בעיות עד הסוף, ולעתים אפילו שואלים עצמנו מאיפה אנו לוקחים את כל הכוח הזה, להתמודד עם מצבים קיצוניים בלתי אפשריים. נסיגתו בשנת 2014 תהיה בחודשים מרץ ועד יולי והיא תשפיע עמוקות על המדינה ועל המפות של כל אחד מאתנו. ישפיע במיוחד על ילידי החצי השני של מזל עקרב, דהיינו מה-5.11.

 

יופיטר הנו כוכב ההצלחה, בכל שנה הוא נמצא במזל אחר. ומקיץ 2013 הוא נמצא בסרטן, ובקיץ 2014 הוא יעבור לאריה, ואז בסוף 2014 בחודש דצמבר הוא יתחיל את נסיגתו. ישפיע במיוחד על בני מזל סרטן.

 

 

נסיגות יוצאות מן הכלל של שאר הכוכבים

 

השנה ב-2014, באופן מוזר, יוצא ככה, שהולכים להשתרבב בנסיגות העונתיות גם נסיגות של מרקורי, ונוס ומרס.

לגבי מרקורי אין זה חידוש, שלוש פעמים בשנה הוא נסוג והוא משבש מכשירים אלקטרוניים, את התקשורת בינינו, ובמשך תקופה של שלושה שבועות אנו נמנעים מחתימה על חוזים ועריכת הסכמים.

 

 

שרשת הנסיגות  של הכוכבים הרגילים והשפעתה

 

ונוס בגדי

אז הנה מיד עם סיום שנת 2013 מתחילה ונוס את נסיגתה במזל גדי, מקום שנחשב לירוד עבורה. ונוס נסוגה כל שנה וחצי. ונוס היא כוכב של אהבה, הרמוניה ושפע, ובמזל גדי היא מרגישה, כבדה, פסימית ולא מרוצה. בעת הנסיגה, ונוס בגדי תגרום לתחושה של עומס יתר, פסימיות, חשבון נפש האם אין אנו לוקחים עלינו מחויבויות מעבר ליכולת אשר גורמות לנו לחוש שאין אנו נהנים מעצם החיים עצמם. ברור שיפגעו מכך בני מזלות גדי, וגם מזל סרטן שממולם, ומצולבים שזה מאזניים וטלה.

נסיגת ונוס תסתיים בסוף ינואר ואז בתחילת פברואר תתחיל נסיגת מרקורי בדגים ובדלי.

 

מרקורי בדגים ודלי

 

נסיגה זו תתחיל ב-6.2 ותימשך עד ה-28.2.  תהיה זו נסיגה משולבת בין שני מזלות שתשפיע בעיקר על ילידי תחילת מזל דגים וסוף מזל דלי.

מרקורי, כוכב התקשורת בדגים מביא לאופוריה ואשליות רבות. כאשר תתחיל הנסיגה, יהיה זה משן להתפכח ולראות את המציאות כפי שהיא, וכאשר הנסיגה תעבור למזל הקודם שהוא דלי, תתייצב האמת העירומה לנגד ענינו, ואז גם נצטרך להיות יותר אסרטיביים ולהילחם עליה. כמובן שמי שיושפע מכך הכי הרבה יהיו ילידי מזל דגים. מיד עם סיום נסיגת מרקורי תתחיל נסיגת מרס

 

מרס במאזניים

מרס הוא השליט הטבעי של טלה ומיקומו במזל הנגדי מאזניים נחשב לירוד. הוא נסוג אחת לשנתיים ותמיד במזל הבא. נסיגה זו תתחיל מיד עם סיום מרקורי ב-1.3 והיא תימשך עד ה-20.5. תהיה זו נסיגה מאוד משמעותית במזל מאזניים שתשפיע עמוקות על בני מזל זה, וגם על המוצלבים שזה טלה, גדי וסטרן.

הסיגה זו תפגע בכל מה שאנו חשים שהוא נורמה וריצוי עברונו. היא תעמיד אותנו במבחן של הויתורים, ושל המחיר שאנו משלמים בשל כך. היא תגרום לנו לחשוב פעמיים, מה המחיר שאנו משלמים כאשר אנו ללא הרף עושים למען אחרים, מאשר למען עצמנו. היא תבחן את מידת האומץ והיכולת שלנו להתנגד ולגייס עוצמה פנימית כדי לעמוד כנגד. נסיגה זו תפגע ותקשה על כל מה שקשור בחתימת חוזים והסכמים. קשה יהיה להשיג פשרה והתחשבות.

מעניינת כאן השרשרת, כאשר עם ונוס בגדי נחוש את העול המיותר והפסימיות, עם מרקורי בדגים נתפכח מאשליות, ועם מרס במאזניים, נצטרך לגייס רוח לחימה על מנת לעמוד על שלנו.

זה במיוחד לאחר שמרס יעזוב את המאזניים ויעבור לעקרב, שהוא מזל לוחמני וזה יהיה בתחילת אוגוסט 2014.

 

מרקורי בסרטן ותאומים

לאחר סיום נסיגת מרס, עם תחילת יוני, תתחיל הנסיגה הצפויה של מרקורי והפעם במזל סרטן ותאומים.

נסיגה זו היא הסיום של שרשרת הנסיגות של הכוכבים האישיים, והיא שתביא אותנו ליבור רגשי לעצמנו, כאשר אם נעשה את השינויים בנסיגות הקוסמות, הרי שכעת נוכל לחוש מחוברים רגשית ושלמים עם עצמנו, וגם נוכל לבטא זאת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אז הנה לוח הנסיגות הצפוי שלנו בשנת 2014, וכפי שתראו, האחת תסתיים והשניה תתחיל, וגם יהיו מועדים של חפיפה, ככה שצפויים אנו לטלטלות רבות.

 

22.10.2013 ועד 9.11.2013   - נסיגת מרקורי במזל עקרב.

 

8.11.2013 ועד 7.3.2014- הנסיגה העונתית של יופיטר בסרטן

 

21.12.2013 ועד 30.1.2014- נסיגה של ונוס בגדי (משתרבב לתוך נסיגת יופיטר).

 

6.2.2014 ועד 28.2.2014 שוב נסיגת מרקורי בדגים ודלי (משתרבב לתוך נסיגת יופיטר)

 

1.3.2014 ועד 19.7.2014 שבתאי מתחיל את נסיגתו העונתית במזל עקרב יחד עם מרס

 

1.3.2014 ועד 20.5.2014  מרס מתחיל את נסיגתו במאזניים וזה משתרבב לנסיגת שבתאי.

 

13.4.2014 ועד 21.9.2014 פלוטו נסוג בתוך מזל גדי.

 

7.6.2014 ועד 2.7.2014 מרקורי נסוג במזל סרטן ותאומים וזה משתרבב לנסיגה של שבתאי, נפטון ופלוטו.

 

19.7.2014 ועד 20.12.2014 אורנוס מתחיל את נסיגתו בטלה, ממש בסיום הנסיגה של שבתאי.

 

4.10.2014 ועד 24.10.2014 מרקורי נסוג בעקרב ומאזניים  במקביל נסיגת אורנוס ונפטון.

 

9.12.2014 ועד 8.5.2015- יופיטר נסוג במזל אריה ובאותה העת אורנוס מסיים נסיגתו, ובמרץ 2015 מתחילת נסיגת שבתאי בקשת.

 

 

9.6.2014 ועד 15.11.2014 נפטון נסוג בתוך מזל דגים.

 

 

 


גילה בויום


אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.


www.oryada.com/kartis.htm

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר