מדריך למציאת מיסטיקנים מומלצים !

ברוכים הבאים למדריך למציאת ובחירת יועצים, מיסטיקנים ונומרולוגים מומלצים ! ערוץ שלם בחינם !

פורטל אלטרנטיבלי חוגג 13 שנות פעילות בהצלחה ושמח להציע לך את הערוץ למיסטיקנים המומלצים של ישראל .

הערוץ פתוח ובחינם !

אנו מאפשרים לך למצוא את הדרך הנכונה והמתאימה ביותר עבורך למציאת מיסטיקנית, נומרולוגית ויועצת מומלצות!

פורטל אלטרנטיבלי הינו מדריך וותיק, מקיף ומפורט אשר מהווה מקום מפגש למאות אלפי גולשים מידי חודש ואלפי מטפלים ויועצים רוחניים. 

לצפייה בתמונות, כניסה והתרשמות בחינם לחצו כאן 

http://www.alternativli.co.il/v/weekly_treaters/מיסטיקנים-מומלצים/index.1.html

מעניין כמה עולה למיסטיקן להיות "מומלץ " באתרכם ......?

ב"ה

נראה לי שהנהלת החשבונות של אלטרטיבלי ממליצה עליהם. זה מה שנקרא, מומלצים.. חח :)

אם הפורום הוא אתר פירסומי

אז אני אפרסם בחום

את הפדיקוריסטית שלי

הספרית שלי

חנות הבגדים שאני אוהבת לקנות שם

עוזרת הבית שלי

ולא חסר......

חג אהבה שמח

מלי

1.קודם כל בואו לא נהיה תמימות, חלק גדול מהפורמים מלאים בפרסומות גלויות וסמויות.

זו לא ההודעה הראשונה, ובטח לא האחרונה שיש בה איזה פרסומת.

אבל כל אחת מבינה שיש פירסמת לשקול בעצמה מה טוב לה, וכל אחת כאן די חכמה, לא פחות מהצועקים על הפרסמות.

2. יש באמת כאלו שאין להם בכלל פרסומות, והם מסטיקנים ומסטקניות ידועים ומפורסמים בזכות עצמם וכוחותיהם, כמו מקובלים ידועים, כמו המקובל הרב אבוחצירה, והקבליסטית יפה כהן המברכת המפורסמת מבני ברק, הרב בן ארצי, ועוד ועוד, כל אחד ואחת שיבחר במי שמתאימה לראש שלה.

3. לדעתי, גם גילה בוים מהפורום שלנו, ועוד כותבים וכותבות איכותיים, בהחלט מיסטקנים מכובדים.

חברה תרפו

אל תהיו כל כך נוקשים.

אלטרנטיבלי זה אתר מאוד ותיק של חברה שאני בקשר עיימם הרבה זמן והם באמת עושים עבודה מבורכת.

חוץ מזה מחיריהם הוגנים ואפילו נמוכים.

כל פעם שיש משם פניה הם אפילו בטלפון ליידע באופן אישי.

התוצאות שלהם עולות יפה במנועי החיפוש, יש להם כתבות רבות באתר, אז לא נהיה כל כך כבדים...

זו דעתי

בברכה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

בקיצור,
השאלה שלי היא: האם עוד נוטרו מטופלים?!
כי כולם היום מטפלים,
אז במי הם יטפלו?

וכולם היום מיסטיקנים וחכמים,
אז למה העולם שלנו נראה כפי שהוא נראה?

בקיצור,
זוהי חבורה די מפוקפקת להשתייך אליה,
אל לא חושבת כך, גילה?
כי אם אתה משתייך אליה, מיד יודעים מי אתה,
ולא נראה לי שזה נחמד, או מוסיף כבוד, בלשון המעטה...

ב"ה

זה לא שיש לי משהו נגד האתר שלהם (חוץ מזה שאי אפשר למצוא אצלם באתר כלום אבל ממש כלום וזה בגלל שהעסק נראה כמו בלגאן אחד גדול). פשוט המילה מומלצים שעשעה אותי. מישהו בודק את טיבם? המלצות אמיתיות באות ממטופלים ולקוחות מרוצים. האתר שמפרסם אותם עם כל הכבוד שיש לי אליו, אין ערך להמלצותיו. לא התנפלתי רק גיחכתי זה לגיטימי. גם החנויות אצלי בקניון 'מומלצות' מאד על ידי בעל הקניון. אז מה זה אומר? שצריך לקנות שם?  ותקחי בחשבון שכאן כולם משועממים בפורום אז אין מה לעשות חוץ מלהגיב להודעה כזו :)

סוכר,סוכר...

מה דעתך ללבוש חולצה?

קצת אסטטיקה...

1.קודם כל בואו לא נהיה תמימות, חלק גדול מהפורמים מלאים בפרסומות גלויות וסמויות.

זו לא ההודעה הראשונה, ובטח לא האחרונה שיש בה איזה פרסומת.

אבל כל אחת מבינה שיש פירסמת לשקול בעצמה מה טוב לה, וכל אחת כאן די חכמה, לא פחות מהצועקים על הפרסמות.

2. יש באמת כאלו שאין להם בכלל פרסומות, והם מסטיקנים ומסטקניות ידועים ומפורסמים בזכות עצמם וכוחותיהם, כמו מקובלים ידועים, כמו המקובל הרב אבוחצירה, והקבליסטית יפה כהן המברכת המפורסמת מבני ברק, הרב בן ארצי, ועוד ועוד, כל אחד ואחת שיבחר במי שמתאימה לראש שלה.

3. לדעתי, גם גילה בוים מהפורום שלנו, ועוד כותבים וכותבות איכותיים, בהחלט מיסטקנים מכובדים.

emo_45.pngemo_45.pngemo_45.png

הכי חשוב שתהיה לכולנו שנה טובה ומאושרת.

ובטח אם נברך אחת את השניה באהבה זה יוסיף לאיחול והצלחתו.

אולי גם כדאי למי שרוצה לקבל ברכה לשנה טובה מהקבליסטית הרבנית יפה כהן שמברכת ומיעצת, ללא דרישת תשלום, וכולם אומרות שהברכות והעצות שלה מאוד עוזרות.

וכמוה כנראה יש עוד הרבה אנשים טובים רוחנים ומיסטיקנים ממוחים, עם כוחות כל אחת מכירה מסביבתה אז קדימה בואו נברך ונתברך.

ושתהיה לכולנו שנה מלאת כייף הנאה ואושר.

נרקיס - החזרת אהבה

החזרת אהבה בשיטה של מאגיה אדומה זאת השיטה היחידה שפועלת תוך שבועיים

החזרת אהבה ישנה זה רק נרקיס הוא היחידי שיודע ואני ממליצה

בקיצור מכל הבלאגן

מי יכול לסדר לי את ביל גייטס?

מועדים לשמחה

מלי

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום