ריקי קיטרו - סרט הנבואות המלא לשנת 2013!

האם אנחנו מוכנים לשנת 2013 ?

מדי שנה מפרסמת המדיום והקוראת בקלפים " ריקי קיטרו " (אשר ידועה ביכולתה לחזות עתידות עם הכרה כלל עולמית) תחזית שנתית אשר צופה את העתיד לבוא בשנת 2013.

הסרט עוסק בנושאים הבאים:

- הבחירות לראשות הממשלה , מה יהיה, מי יבחר , מי חוזר ומי לא
- ההתלקחות והמלחמה הצפויה בגזרת הצפון והדרום
- הכור הגרעיני באיראן
- אסונות בארץ ובעולם
- כלכלה ובורסה
- מהפכות בעולם
- רעידות אדמה
- הבחירות בארה"ב
- הכלכלה בארה"ב
- נפט וגז אשר צפוי להתגלות בישראל
- מהפכות וירי ברחובות ברחבי אירופה

צולם בתאריך: 28.10.2012

-- צפייה מהנה --

http://www.youtube.com/watch?v=adpQijZcBrg

מעניין שכאן היא אומרת בנבואה? שרומני ינצח..

חבל שזה לא מה שקרה.

ואני מקווה שגם שאר האיומים שהיא מפחידה אותנו לא יהיו.

אם כי היא נשמעת בהחלט מרשימה.

לייק לריקי

אני לא מבינה מה הבעיה זה טבעי שיש מסיטיקנים שטועים, ברור שזה לא מדע מדויק

אני בדרך כלל רק צופה מהצד

אני לא מתערב

זה לא יהיה הוגן להוכיח את הפאשלות של נבואות ריקי קיטרו לשנת 2012, כי טכנית השנה לא הסתיימה והכל יכול לקות בחודש וחצי.

אז הבאתי לכם את נבואות ריקי קיטרו לשנת 2010 מה שאין עליו ויכוח כי אנחנו בשנת 2012

קבלו ותשפטו בעצמכם.

1. יתחילו דיבורים על הקדמת הבחירות תוך 7-8 חודשים מעכשיו. וב2011 הבחירות.

ב-2011 לא היו בחירות וגם לא ב-2012

2. שינויים רבים בממשלה. 4 שרים שיוחלפו, מפלגה שתפרוש מהממשלה. חלק מתוך שערוריות וחלק בעקבות אסונות.

על איזה 4 שרים היא מדברת? איזה מפלגה פרשה? ואסונות לא חוכמה גדולה כי אסונות קורים כל הזמן במיוחד במדינת ישראל

3. הקרע במפלגת העבודה יתממש הרבה יותר מהר וקשה . מלחמה על חלוקת תקציב המפלגה. המפלגה תתפלג לשלוש סיעות.

יש למישהו מושג למה היא מתכוונת? ואו על מה היא מדברת?

4. ליברמן – יתפטר במהלך השנה, יוגשו שלושה כתבי אישום. סכנה על חייו. יעשה תרגיל ויפול מידי קרוביו.

ליברמן עדיין לא התפטר, וגם לא מראה סימני התפטרות, בנוגע לכתבי אישום אין לי מושג , סכנה על חייו? יש סכנה על חיי כולנו

בחיי שהשנה (לא ב-2010 , הוא עשה תרגיל והתחבר לביבי, אם זה התרגיל שהיא התכוונה אליו, ואנחנו ב-2012 והוא עדיין לא נפל, לא מידי קרוביו ולא מידי שונאיו)

5. לאחר מאבקים פנימיים ואכזבות מהצדדים, יתרכך אובמה לכיוון ישראל ויעשה מחוות.

ועל זה אומרים נו שויין זה ביידיש על איזה מחווה היא מדברת?

6. שערוריה היסטרית בבבית הלבן הקשורה למשפחתו של אובמה.רצף אסונות בבית הלבן

לא דובים, ולא יער, לא שערורייה היסטרית שקשורה למשפחתו ואפילו לא אסון קטן בבית הלבן.

7. כלכלת ישראל תתחזק, כמו שנאמר בנבואות הקודמות, אולם השנה תתאפיין בשביתות במשק.

אולי, אולי, אולי התחזקה לנו הכלכלה.אבל מה זה שווה שביבי מעלה מיסים כי קופת המדינה ריקה?

למישהו זכורות שביתות במשק? ואיך את המחאה הגדולה היא לא צפתה? כנראה שאף אחד לא חשב על זה

8. המטבעות - השקל יהיה יציב. יצא מטבע נוסף. היורו לא יציב. מדינות שתצאנה כנגד היורו. הדולר – מהפך, דולאר חדש?. הלי"ש – עליות וירידות. סכנה ואזהרת חיים למלכת אנגליה. שלושה מקרי מוות בבית המלוכה.

טוב ריקי-השקל יציב ,   דולר חדש??? איפה הוא ???, מלכת אנגליה אזהרה וסכנת חיים?? הרי גם ככה היא בת איזה מליון שנה, ועדיין עושה רושם שהיא תקבור את כולנו, ורק אחר כך היא. וגם אם היא היתה מתה זה לא חוכמה לנבא שאשה בגילה תמות. אז ריקי דחילאק. מלכת אנגליה צוחקת במיוחד עלייך, ומראה לך עד כמה הנבואות שלך שוות באמת.

איזה שלושה מקרי מוות בבית המלוכה? - אה, אולי של הגנן, הטבח, והנהג, לא יודע אני רק מנחש

9. הכלכלה העולמית תעבור שלושה זעזועים נוספים – יפן, סין, אפגניסטן והודו.3 בנקים שיפלו.

ריקי - יפן וסין רק מייצבות את הכלכלה שלהם מיום ליום ומרגע לרגע עד לרגע זה.

אפגניסטן והודו? אין להם לאן להתרדר יותר. אז תחפשי מדינות אחרות שיש סיכוי שהנבואות שלך יתקיימו לגביהם

חבל, חבל שלא נפלו 3 בנקים

אני בעד נפילת בנק לאומי, בנק הדואר, והבנק הבינלאומי. חבל שהם לא נפלו.

10. כדאי להשקיע בבורסה הישראלית לאורך זמן.

11. מפלס הכינרת יעלה משמעותית השנה. אך עדיין אזהרות חמורות בקשר למחסור במים.

ב-2010 מפלס הכינרת לא עלה. אלא רק ב-2011 , וברור ריקי שחסר לאמבטיה הזאת כמה מטרים, יקח שנים עד שהיא תתאפס

אז ריקי תחסכי במים בבקשה.

12. פרוייקט התפלת המים בישראל יצא לפועל בשיתוף מדינות אחרות. ניסיון טירפוד לפרוייקט מאנשים בישראל. שערוריה הקשורה בכסף. סכנת הרעלת מים.

איפה? מתי? איך? עלה פרוייקט התפלת המים, למה להשקיע בפרוייקט אם אפשר לייקר את המיסים על המים

נו שוין במדינה שלנו לא חסרות שערוריות כל שנה ושנה וחודש בחודשו, ולמיטב ידיעתי לא היתה הרעלת מים לא ב-2010 ולא ב-2011.

יש לי רעיון אולי תריעילי את המים מחר וככה יש סיכוי שזה יקרה ב-2012.

בינתיים לפי מה שכתבת עד עכשיו את רק מרעילה לנו את המוח

13. לאירן יש הרבה יותר נשק גרעיני מהמצופה. ישראל תתיקוף את מתקני הגרעין. בעקבות השיחות שיוזמת הקהילה הבינלאומית שיעלו על שירטון וללא שיתוף פעולה מצד אירן. התקיפה תהייה בתמיכת ארה"ב ואפילו תקח חלק. צרפת תתמוך בפעולה הצבאית כנגד אירן. גם רוסיה תתמוך בישראל כנגד הגרעין האיראני. סין לא תתמוך. רוסיה וארה"ב לא משתפות פעולה בנושא הגרעין. אירופה וארה"ב יטילו סנקציות על אירן. רצח בפוליטבירו במוסקבה.

ריקי , אולי תחליפי את המקצוע שלך ותהיי יועצת לראש הממשלה? למה ביבי לא מקשיב לך, אדיוט שכזה, כי עד היום כמעט סוף ל-2012 ישראל לא תקפה את מתקני הגרעין - חבל. (אני שואל מאיפה יש לך את החוצפה לנבא כל כך הרבה שטויות?)

ישראל לא תקפה, ארצות הבית לא סייעה, ובטח שלא לקחה חלק בדבר שלא היה, צרפת לא עשתה כלום לפה ולפה, מכיוון שלא קרה כלום אז גם רוסיה לא תמכה, והסינים לא התנגדו, ואני לא אגיב על היתר כי אני לא יודע.

14. השילטון באירן ישתנה תוך שנה וחצי. בעקבות רצח פוליטי.

מתי ריקי ? מתי? זה לא קרה אבל מתי זה סוף סוף יקרה?

15. קצב – יורשע. הנגבי – יורשע. אולמרט – יורשע יהיה הסכם.

יש.. נמצאה נבואה נכונה שאולי 80 אחוז מהעם ניבא אותה. קצב הורשע.  אבל עם אולמרט נפלת, בקטנה, אבל נפלת

16. משרת היועץ המשפטי נשארת כמות שהיא. תהייה בעיה באיוש המשרה.

על מה את מדברת?

17. הבניה ביהודה ושומרון ממשיכה. לא תוקפא ולא תעצר.הרבה התנכלויות,אסונות,רציחות,תאונות,וצה"ל יהיה במצוקה

איך אני יכול להגיב על סעיף 17. אבל לא נראה לי שיום לא שונה מיומו, והסעיף הזה כוללני מדי

18. שפעת החזירים ממשיכה בהיקף גדול יותר. יחז עם זה תתגלנה חמש שפעות נוספות שאחת מהן היא סוג של שפעת התרנגולות – סארס.

לי נראה שהחזירים נרגעו קצת, על איזה היקף גדול את מדברת?  בכלל על מה את מדברת?

19. האבעבועות השחורות חוזרות יחד עם סוג חדש של אדמת.

אני מכיר אבעבועות לבנות - זה נחשב? כי עד היום הם לא חזרו וטוב שכך. לא ידוע לי סוג חדש של אדמת.

אני מכיר גם תופעה של בועות נפוחות כמוך עם נבואות שאין להם שום קשר למציאות

20. חמאס ואש"ף יתאחדו בעזה. ומפלגה קיצונית יותר מחמאס תוקם ותאיים על החמאס.

כל צעד שיעשו החמאסניקים עם האש"פים והחיזבאלנקים ועוד ארגונים אלו או אחרים לא על תקן נבואה היסטרית

21. מלחמת אחים גם לאחר האיחוד. האיחוד לא יחזיק מעמד.

ומאחר ומה שניבאת לא קרה ולא התגשם, וחבל שזה לא התגשם , אז גם לא הייתה מלחמד אחים ולא היה פירוק של איחוד שמלכתחילה לא קרה.

22. תהייה פעילות עויינת מצד החמאס בדרום והחיזבאלה בצפון. שיביאו בעקבותיהם מבצעים צבאיים של ישראל בשתי החזיתות.

באמת?? עד לרגע זה שאני מקליד לצערי נופלות רקטות בדרום, ועשינו כמה פעולות, אבל בישראל זה דבר שגרתי

23. יחסי סוריה ישראל. יחסית תקינים. משלחות לשיחות שלום.

איפה המשלחת? אולי הם חברים של דנידין הרואה ואינו נראה והם כל כך סודיים שלא שמענו עליהם

24. הרעה ביחסי מצרים – ישראל.

מה זה הרעה? מרצח סעדאת ממתי זה היה טוב באמת?

25. בישראל יתגלו שדות גז ונפט חדשים.

אין לי מושג וגם אם כן, הרי כל הזמן מחפשים

זה בדיוק כמו שתגידי שיהיו תאונות דרכים. אם כל הזמן נוסעים בכביש טבעי שיהיו תאונות

26. גלעד שליט יחזור השנה.

למיטב זכרוני הוא חזר בסוכות 2011 ולא ב-2010 כלומר גם טעות בניבוי

27. הפשע בישראל הולך וגובר. משפחות פשע חדשות עולות לכותרות.

חחחח פה צדקת אם מחשיבים את מרגלית צנעני חחחחחחח

28. קשרים חדשים עם מדינות איסלמיות חדשות יתקיימו.

?????????????????????????? איזה מדינות איסלמיות?????????????????????

29. המפכ"ל יתפטר השנה.

לא זוכר האמת ולא יודע

30. האלימות במשפחה תגבר. האלימות ברחוב גם. המון אלימות כנגד הקהילה ההומו-לסבית תגבר דבר שיביא לאנשי אומנות ורוח לצאת כנד התופעה, ורבים יצאו מהארון.

מה שונה יום מיומו - חוכמה גדולה עם המצב בארץ, לזה את קוראת נבואה?

31. מעטפות נפץ בארץ ובחו"ל.

מעטפות נפץ מתפוצצות לי בראש, אחרי שאני קורא את הנבואות שלך.

32. אחרי כמה תאונות דרכים קשות,כולל אוטובוסים,ומשאיות בכל זאת ישמרו על יעד ההרוגים שקבעה המדינה.

אין תגובה מאחר ובישראל אין יום אחד ללא תאונות דרכים

33. סרקוזי – אזהרות בריאותיות ואזהרה לתאונה לו ולאשתו.

בינתיים התאונה היחידה שסרקוזי עשה זה להכניס את אשתו להריון ולהוליד תינוק

לא ידועה לי על תאונה אחרת, יש משהו שאולי פיספסתי?

34. תאונת מטוס בצרפת. תאונות רכבת קשות בארה"ב, יפן ורוסיה.

נו ריקי באמת? מה עשו לך הרכבות והמטוסים?

35. תאונת מטוס קשה ברוסיה.

האמת לא זוכר - כי הנבואה מתייחסת לשנת 2010

אז מה היה לנו פה?

99 אחוז מהנבואות זעם שלך שואפות לאפס אחד גדול

לי נראה שכל אחד יכול לזרוק טונות של נבואות לאוויר, משהו בטוח יתממש.

ואפילו אחוזי הצלחת הניבוי שלו יהיו יותר גבוהים משלך זה בטוח.

אז מי שמחזיק ממך ואו את מצליחה להלהיב אותו עם הכריזמתיות שלך. פשוט טיפש ומטומטמם.

אפילו בקטע שכולם ניבאו לאובמה זכיה החלטת ללכת על רומני - איזו יהירות יש לך?

וזה רק לידיעת הקוראים.

36. תאונה ימית אשר תזכיר את תאונת הטיטאניק.

37. הרעלת מים ביפן.

38. בטוח לחיות בישראל. האנטישמיות גוברת בעולם.

עדי,

ערן עשה תחקירון קטן על ריקי קיטרו, וכתב פה את מה שהוא כתב

אני בכוונה לא הגבתי לו כדי שלא יגידו שאני נטפלת לקולגה.

אבל מה שען עשה מדבר בעד עצמו.

האם יש לזה קשר כמה היא גובה עבור ייעוץ?

אם נניח והיא גובה לייעוץ 1000 שקל

האם יש הצדקה לגבות כזה סכום?

ואם היא גובה רק 100?

האם יש לזה הצדקה?

למה אני מתכוונת ?

לריקי קיטרו כמו לכל מיסטיקאית יש את הזכות לגבות עבור ייעוץ כמה שהיא רוצה...

מי שרוצה ישלם ומי שלא רוצה לא ישלם

זה בדיוק כמו שאתה פונה לעורך דין, או ארכיטקט, או רואה חשבון...לכל אחד יש את המחיר שלו.

אין לך שום תעודת ביטוח על טיב השירות שאתה מקבל בין אם מדובר במיסטיקאי או עורך דין או כל בעל מקצוע אחר.

אף אחד לא מבטיח לך שאם תשלם את מיטב כספך לעורך דין - תנצח במשפט

ואף אחד לא מבטיח לך שאם תשלם לרואה חשבון בעל מוניטין פי 5 מהמקובל בשוק הוא לא יפשל.

ולכן ...כמה היא גובה זה לא רלוונטי. זה עניינה ועניינה בלבד.

מה שרלוונטי אם היא מיסטיקאית טובה או לא, כי אם היא מיסטיקאית גרועה גם 50 שקל זה יותר מדיי.

וללא שום קשר למה שכתבתי ורק על סמך שמועות בלבד שזה לא אומר שהם נכונות

היא גובה לייעוץ 1300 שקל.

אז כאמור זה עניינה ועניינה בלבד.

שיהיה רק טוב

מלי

מה אומר ומה אדבר.

גם אני לא רוצה להגיב, אלא רק לדווח.

אז סרטון זה של ריקי קירטו קיטרו, אכן פעל את פעולתו והגיע עד לערוץ 1, והיא התראיינה ערב פרסום תוצאות הבחירות בארה"ב, שם חזרה והדגישה את נצחונו של רומני.

קטע זה נדד לתוכניתו של רועי בר נתן, מה נסגר, כל יום שישי בערוץ 10, כדאי שתסתכלו וחבל שאין את זה באינטנרט, שם הוא יורד על תוכניות טלוויזיה, ממש כמו טלויזיה במיטבה, זוכרים את זה?

כל שבוע הוא יורד לאחרונה על מיסטיקנים בתוכניות שלו!

והפעם הוא פתח את התוכנית שלו בציטוט של ריקי קיטרו ובדברי לעג לרוב.

זה יוצא כאילו "שהנבואה ניתנה לשוטים, והשוטים רצים לטמבלויזיה", חחחחחההה

אבל אני רוצה לפרש את המילה שוטה אולי בכיוון הפוך, ואולי מלי המלומדה תוסיף לביאור הפירוש, או אריאל או אחרים.

מה בעצם הכוונה?

בכל אופן אני מבינה את זה ככה, שצריך להיות כמו קלף השוטה בטאורט:

תמים

נקי

ללא יומרה

ללא אגו

ובעיקר להותיר גם מקום לספק, כי כאשר אתה תמים, אתה גם מכיר בזה שאתה יכול לטעות.

כל מיסטיקן יכול לטעות בטמבלוויזיה, והשאלה היא האם זה לא גורם נזק לאדם עצמו ולכל התחום.

אולי עם מיסטיקנים היו לפחות מצטנעים יותר, מראים שזה מה שהכלים אמרו להם, כמו תאריך הלידה, הקלפים, הסידור וכו', אולי במקרה כזה, הם היו מותרים מקום לספק, ואז אולי היו שופטים את הדברים אחרת?

מה אתם אומרים?

בכל אופן, איךש הוא הציג את זה ואיך שהקהל צחק זה היה ממש בושה!

וכל שבוע הוא יורד על מיסטטקנים.

חומר למחשבה

בברכה

גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

אני מצטער ,אך אני לא "קונה" את נבואותיה ,זה נשמע לי  מאוד שבלוני ומאוד כללי ואינו מחדש כלל מאומה .

אין בו פירוט מדוייק והוא נאמר בצורה שכזו שאפשר להבין ממנה 1000 משמעויות שונות על דברים טרוויאלים .

הייתי מצפה ממקצוענית כמו ריקי קיטארו ,לא לחזור על משגים שעשו אחרים שצפו את העתיד ולהיות ברורים יותר

ומפוקסים יותר בנבואותיהם.

זה נשמע לי כמו סינית לצערי.

שלום רב

אין פה מה להבין ריקי טועה בגדול

99 אחוז מתחזית 2012 לא נכון

כנ"ל 2013 זה בטח יהיה כמו 2012

רק ה' יודע את התסריט מתחילתו ועד סופו

ידוענים היו גם בתקופת התנ"ך

שלום רב

אין פה מה להבין ריקי טועה בגדול

99 אחוז מתחזית 2012 לא נכון

כנ"ל 2013 זה בטח יהיה כמו 2012

רק ה' יודע את התסריט מתחילתו ועד סופו

ידוענים היו גם בתקופת התנ"ך

מה זה השטויות האלה ?

הגברת אוהבת צעצועים . תקני לך עוד צעצוע ותרדי מחיינו את רואה את התחזיות שלך? הכל שגוי או כללי

תחפשי לך מקצוע אחר.

עשיתה עבודה יפה מאוד אבל חבל על הזמן כי תמיד יהיו אנשים שינהו אחר הנוכלים שמתיימרים לנבאת את העתיד.

מה עשיתי?

גילה בויום

בתור אחד שהיה אצל ריקי..ושילם ממייטב כספו והיא גובה מחיר יקר לקחה לי 1250 שקל אני רוצה לשתף אתכם בזעזוע שאני עברתי  .. שהיה לפני שנה וחצי ..

נכנסתי לחדרה של ריקי שכולו עמוס לעייפה בקטע מפחיד כנראה שזה בשביל שלא תצליח להתמקד ..ושכול פעם תראה משהו שיוציא אותך מהריכוז ...

הגברת הנכבדה התחילה לגולל בפניי את סיפור חיי ואת מה שעתיד לקרות לי...היו דברים שהסכמתי לגביהם..לגבי עברי...ובגלל זה נחרדתי מהעתיד לבוא כי אם היא צדקה לגבי העבר אז למה שתטעה לגבי העתיד?

..בכול אופן היא זרקה לי איזה 2-3 מחלות שאחלה בהן,  הרגה לי אח יקר,  אישפזה את אימי נתנה לאחותי מחלה קשה בקיצור גמרה עליי מוטטה אותי נפשית בחדר ההוא ..בכיתי כמו תינוק קטן...

ועוד לפני שאתה מעכל את המוות הנוראי שהיא מספרת לך שעומד  לקרות ליקירך היא זורקת את האסון הבא על האחר ..

בקיצור ללא זמן התאוששות או הסברים היא ממשיכה בהצגה כאילו לא אמרה דבר..וכשאתה מסוחרר כולך ולא מבין איזה שטן יושב עלייך היא מדברת איתך על שטויות על אנשים שתפגוש בלי שום ערך או משהוא ..

לאחר שהייתי רמוס ..באמת שהיא גמרה אותי בחדר ההוא ...ושאלתי מה אוכל לעשות כדי לשנות זאת..את הגורל האכזרי הזה ..היא אמרה לי שהכול תלוי בי ושאני צריך לגונן עליהם.

שאלתי איך והיא התעלמה ועברה לנושא אחר....ובילבלה אותי שוב...לקראת סוף הפגישה בכיתי בכי תמרורים והיא הציעה לי לקנות ממנה קמע בעלות של 2000 שקלים להגנה...אתם מבינים??

..מה היא עשתה??...

היא הכינה אותי לקניית קמע..שכביכול יציל לאהוביי את החיים ולי את הבריאות..

אני סירבתי להצעה שלה שילמתי את כספי ויצאתי מהחדר...

כמובן שבשבועיים שאחרי הייתי בייסורים על משפחתי...לאחר מכן זה נרגע לי לאט לאט.....אבל הפחד הזה עדיין קינן בי שאולי היא באמת צדקה....

אתם בטח רוצים לדעת מה המצב היום כעבור שנה וחצי מאז נבואות הזעם שלה......

אז ככה ...כולם בריאים ושלמים,  ...והאסונות שהיא אמרה לא קרו ...

מה שכן קרה זה ההקשרים לאסונות....למשל היא אמרה שאחי יכנס לכלא ויתאבד, ...מה שקרה זה שאחי נקלע למריבה והיה במעצר לילי ושוחרר הביתה....

לגביי אישפוזה הקשה של אימי....אימי נפלה ברחוב ונקעה את ידה ושוחררה עוד באותו היום מהלכת על שני רגליה ...

לגבי מחלתה של אחותי ....לא מחלה ולא עננה......

בקיצור מה שהיא עושה זה לראות דברים מסויימים שיקרו והיא פשוט מעצימה אותם לדרגת אסונות כדי שאתם תקנו ממנה את הקמע להגנה.....

.ואני אפילו לא ציינתי שבמשך כול הפגישה היא אוכלת ומדברת כול שתי דקות בטלפון כאילו היא עושה לכם טובה שאתם יושבים בחדר האפלולי שלה ....

בקיצור אני ראיתי אנשים שיושבים אצלה שזאת הפגישה השלישית שלהם כבר..

.אתם בטח יכולים לדמיין לכם איך היא שיחקה בהם ואיזה סיוטי לילה הם עוברים בטח עד היום אצלה ....

אז אנשים יקרים אני מקווה שתלמדו מסיפורי ושלא תלכו לאשה ערמומית זאת כי כולה שליליות וערמומיות ורק הכסף שלכם משחק אצלה תפקיד.....שימרו על עצמכם!!

שלום בוובוו

קראתי בעניין רב את סיפורך המאוד נוגע ללב, שכתוב בצורה מאוד ציורית ובאמת אני רוצה לשאול כמה שאלות ולהעלות כמה תהיות.

לפני זה אני רוצה לספר בדיחה שהמצאתי כבר בהקשר זה:

מעשה באדם אחד שהלך למיסטיקנית והיא אמרה לו שהוא עומד לסיים את חייו.

כאשר הוא ממש נחרד מכך ושאל אותה מה הוא יכול לעשות, היא אמרה לו שיש פיתרון, רק שזה יעלה לו הרבה כסף כי צריך להכין לו קמע.

האיש שהיה מאוד סקפטי שאל אותה, אבל מניין לך שזה עובד בכלל?

אז היא ענתה לו, שאם זה לא עובד אז אתה בוודאי לא תהיה כאן בשביל לדעת את זה....

בקיצור, ברוך השם, חמסה חמסה, הנה אתה כאן לספר לנו את כל הסיפור העצוב הזה, ובאמת סיפור עצוב, ואומרים שצרת רבים נחמת רבים, אבל יש כאלה שאומרים את זה ככה: צרת רבים נחמת טיפשים, ובמקרה זה אולי הכלל הזה נכון במיוחד כאן.

כי באמת מה אפשר לעשות, הכל בגלל הטמבלביזיה...

אז רציתי לשאול אותך קודם כל שאלה מאוד חשובה.

באמת שמתי לב שריקי נוהגת לומר, "עברת ניתוח".

ואם הבן אדם אומר שלא, אז היא ישר אומרת, גם אם נפצעת ותפרו לך את הפצע זה נקרא שעברת ניתוח.

מה שאתה ראית כאן כהעצמה של האירועים, עד כדי כך שהיא רואה אסונות נוראיים, אז יכול להיות שזה משפיע עליה גם מבחינה של כמה כסף היא רוצה?

אם היתה למשל רואה רק פציעה, או רק יום אחד מאסר ולא רחמנא לצלן להתאבד בכלא, יכול להיות שהיתה לוקחת במקום 2500 ש' לקמיע, אולי רק 250?

שאלה נוספת:

האם לדעתך היא בלבלה אותך בכוונה, כדי שבסוף תשתכנע לקנות את הקמיע, ?

לפי דברייך זה היה ממש מניפולציה, ובאמת הרגשת שאתה יוצא יותר ויותר מבולבל?

האם כמעט וכן השתכנעת?

שאלה נוספת:

חוץ מזה, עד כמה יש קשר בין הגדת עבר לעתיד?

האם מי שרואה את העבר בהכרח יראה יותר טוב את העתיד, או שאולי אין קשר.

בכל אופן אני מודה לך על האומץ לכתוב את הדברים, באמת צריך עבור זה ממש קמע חזק וטוב,  ובפעם הבאה, אם תהיה אז אל תיקח מיסטיקנים כל כך ברצינות, באמת סיפרוך ממש הוא נוגע ללב.

אם תרצה לשוחח אז תדע למצוא אותי.

בברכה

גילה

גילה בויום

היא כריזמטית עליתי אליה לשידור לפני כמה שנים בתקופה לא קלה ,לשלם סכומים כאלו ממש ממש לא מי שרוצה לעזור שיעזור בשביל המצווה להגיד כמה מילים ולא מאות שקלים ,הרי מי בא אליהם אלו שבמצוקה בדרך כלל ,אני שם את מבטחי בקדוש ברוך הוא ושמח  בתקופות קשות לקבל משפי חיזוק!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר