אנשים ישרים בעולם

ערב טוב לכולם.אני אישה חילונית בכל דרכי בת 36 רווקה והסתובבתי בחיי אצל כל מיני שרלטנים שעשקו אותי באלפי שקלים ותנו לי להאמין בכל מיני ברזלים ואמונות טפלות למינהם.באחד הערבים ישבתי בפאב בתל אביב.ותוך כדי שיחה עם אישה היא סיפרה לי סיפור מפליא מאוד על אדם מסוים שקיים רק בחלומות.ביקשתי ממנה להתקבל אצלו והיא אמרה שהיא תפעיל קשרים כי הוא לא מוסר טל.ודרך חברה שלה התקבלתי אצלו. הגעתי לאדם נעים הליכות ענו צנוע פשוט עם חיוך נעים וכובש וכולו היה הילה לבנה.האדם הזה הסביר את האמת לאמיתה שאין קסמים והכל מאת השם .ואני בתור חילוניה גמורה לא עיקלתי כלום.הוא הצליח לנגוע לי בנפש ובנשמה ורוקן אותי מאנרגיות שליליות .ודימוי עצמי נמוך.עד שבכיתי מרוב אושר.ואז הוא אמר לי אם תתני להשם אין סיבה שלא תקבלי.הוא נתן לי תיקון מסוים לעשות.תוך פרק זמן היכרתי בחור .התחתנתי איתו והיום אני מאושרת עם ילדהה מקסימה ועדין אני חילונית גמורה אבל שמאמינה שיש השם בעולם ממש נס.ועד היום אני אצלו פעם בחודש לשיחת נפש ממש מדהים .אבל לא ראיתי בעולם יושר כזה אצל אדם ממש צדיק בית פשוט וצנוע רק נכנסים מרגישים רוגע שלווה מין משיכה לאור לבן וצח .הייתי מאוד רוצה לפרסם את הטל שלו אבל אסור לי .אני עד היום לא מאמינה שבתור חילונית גם היום יש עדין אנשים ישרים וצדיקים.אני בהלם מעצמי שאני כותבת זאת בהתרגשות.תדעו לכם אותה אישה שהפנתה אותי היתה אחת מהידועות בארץ.חובה לפרסם אנשים כאלה .הוא לא היה מוכן לקבל אותי .עד שבדק על פי פרטים שמסרתי לו.אם אפשר לעזור. ירבו כמותו בישראל.אוכל לעזור לכם בזה שאתן לכם את המייל שלו ותפללו חזק שהוא יענה לכם .בהצלחה ‏youhjk2@walla.co.il‏ מאחלת לכם הרבה מזל שיענה לכם

גילה

את רואה

גם זה פרסום סמוי

נו...שויין

אני מבטיחה לכל מי שיכתוב לאותו אחד שהוא יענה לו בכבוד......

שיהיה רק טוב

מלי

ב"ה

לא מפריע לי. כל עוד זה נעשה ביושר, אין לי בעיה עם זה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר