כוכב מאדים מתקרב אלינו

[attachment=0]מאדים.ppt[/attachment]מצורף קובץ ובו מידע על כך שכוכב מאדים יגיע בחודש הבא (אוגוסט) לקירבה מכסימלית לכדור הארץ, אירוע המתרחש אחת לכמה מאות שנים, ויהיה ניתן לחזות בו בעין בלתי ממושקפת, יותר ברור מאשר הירח. אינני מבין גדול באסטרולוגיה, אבל כוכב מאדים תמיד קשור עם נושאים צבאיים, מלחמות ודם. מאחר ואי אפשר להתעלם מהעובדה שהאזור שלנו רותח וכל מעשה לא אחראי של מנהיג זה או אחר עלול להבעיר את השטח כולו ברצוני לקבל הבהרות האם יש מיתאם כלשהו בין התקרבות מאדים לבין פוטנציאל למלחמה איזורית בשבועות הקרובים?

מאדים.ppt
הערה לקובץ
(432.5 KiB) עדיין לא הורד

זה מה שהיה חסר לנו כעת ,מלחמה .

לי פעם סיפרו שגם אסונות טבע ,מחלות וכל מה שאינו טוב לנו.....

גילההההההההההההההההההההההה

מה לך יש להגיד על זה?????????????????

האם יש לזה קשר לנבואות של כולם שב-21.12 יקרה משהו בעולם??????????????

גילהההההההההההה תרגיעי אותנו

לכתוב צוואה???????????????

מה הקטע של כוכב מאדים - שזה כוכבו של השטן

גילההההההההההההההההההההההההההההה אני בפאניקההההההההההההההההה

סתאם סתאם אל תקחו אותי ברצינו פשוט רוחה ההומור קפצה עלי, אני לא בפאניקה , למרות שאני יודעת שלתופעה הזאת יש השלכה לא מבוטלת על כדור הארץ, אני אישית ב-27 לאוגוסט אהיה במלון באילת אבל אשתדל לא להחמיץ את התופעה

אבל ברצינות גילה מה לך כאסטרולוגית יש להגיד על זה?

שתהיה שבת נהדרת

מלי

חחחה-חחחה חחחה- אגדה אורבנית אשר רצה ברשת

הנה הסימוכין:

http://www.allmag.co.il/page/18957

זה באמת קרה בשנת  7.8.2003

ישר ראיתיש זה לא הגיוני.

מאדים נראה לנו קרוב כאשר קורה מצב שכשדור הארץ נכנס למסלול שהוא בין השמש לבין מאדים.

צופעה זו מתרחשת אחת לשנתיים ואז יש לנו מה שמכונה רטררו של מאדים. והנה באמת סיימנו זה עתה רטרו של מאדים (נסיגה- הליכה לאחור) שהיה בבתולה מתחילת 2012 ועד ואפריל 2012.

לכך ועל ההשפעה של זה התייחסתי במאמרי בתחזית המפורטת שלי  לשנת 2012

www.oryada.com/year-2012.htm

קיראו בלינק שלעיל שמאמדים לעולם לא יראה בגודל הירח זה אבסורד ואין בזה שום הגיון.

לעולם אין להסתכל על כוכב אלא ביחס למפה מסויימת, למשל למפת המדינה.

ואכן כעת מאדים מנוטרל למדי כי הוא במאזניים בבית 12 של המדינה, כלומר לא בשליטה שלנו.

ואכן אנו עוקבים אחרי המתרחש בסוריה ובאיראן ללא שום התערבות.

אבל בתאריך הנקוב שזה סוף אוגוסט עובר מאדים לעקרב, וזה בית ראשון של המדינה וזה שוב מלוחמה וכאב, והתקוממות העם.

זה למשך חודשיים.

כלומר כן עלולים לפרוץ פרצי אלימות ופחד.

מצד שני באוקטובר עובר גם שבתאי לעקרב ולכן זה יאזן את המצב.

לדעתי הנושא האיראני יעלה על הפרק  בצורה מאוד חזקה.

בכל אופן קיראו את מאמרי.

הסכנה הגדולה ביותר לנו היא ב-2014, וכל  זה מתחיל כעת.

דרך אגב, אני טענתי במאמרי זה שאם הממשלה תיפול כעת, אחרי שתטענתי שכבר מחודש מאי תתחיל אי יציבות וכך היה, אז עד קיץ 2014 לא תהיה לנו שום ממשלה יציבה כאן.

בברכה

גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

רב תודות, גילה על תשובתך המפורטת; עם או בלי התקרבות מאדים בסביבתי סובלים קשות מעומס החום והלחות, וזה מרגיש קשה יותר משנים עברו. גם חלק מהתחושות הפיזיות עליהן כתבת בהודעה קודמת, אינן זרות לי לאחרונה, אני מקווה שבשנה הבאה האנרגיות יהיו טובות יותר.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום, רינה אור
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר