יש עליי עיין הרע שאני לא מצליח כמעט כלום ?!

היי אז ככה אני פרסמתי פה את האשכול מכיוון שאני רוצה לדעת אם יש עליי עין רע או משהו ..

אז ככה קוראים לי אילן אני בן 18 וכלום לא הולך לי 

אני מנסה לעשות כסף באינטנרט כבר שנה וחצי אפילו יותר ולא הולך לי 

אז ככה נסתי לעשות דרך שיטה ולא הלך לי וזה שיש לי מימנו תשיטה אומר שאלו שהוא הביא להם תשיטה עושים כסף ובלי בעיה

נסתי משהו נוסף שהייתי בין הראשונים עשיתי בסה"כ כ500 שקל כשההשקעה היתה 250 שקל יצאתי ברווח של 280 שקל כשאנשים אחרי זה שגילו את זה עשו הרבה יותר מימני 

וכשהייתי צריך לצאת ברווח של 2000 שקל נפל הקטע שדפק אותי והכל הלך (לא מדובר בהימורים או השקעות שביום יכול ללכת הכל)

נסתי משהו רגיל שאחרים הצליחו ואני הצלחתי תוך 3 חודשים להגיע לרווח של 120 שקל כשהייתי יכול לעשות יותר כסף מהדרך הזאת 

עבדתי בעבודה שבוע שהייתי אמור לעבוד חודשיים ובסוף החליטו במקום העבודה לא לקבל מתחת ל18 והייתי בן 17 אז פטרו אותי 

עבדתי בעבודה 3 ימים כהייתי אמור לעבוד שבוע ! 3 ימים ביגלל שהפרוקייט התבטל ... וזה ממש לא היה צפוי!

לא הצלחתי בלימודים למרות שלמדתי ולא זלזלתי! למדתי בהפסקות בשיעורים חופשיים ובהברזות משעורים שממש לא הבנתי למדתי כמה מקצועות מסויימים 

הייתי המוביל בכיתה בתנך יודע תחומר פיקס אבל בשום בחון מבחן בגרות לא הצלחתי!

אני נמצא בעוד דבר שאפשר להרווח בוא כסף וצריך לצרף אנשים ופעמיים אנשים נעלמו לי ולא הצלחתי כמעט אפחד לצרף חוץ מאחד שהכרתי והוא היחיד שהמשיך

עכשיו אני עובד במחסן ניופן (פרוייקט זמני)ואני דיי בסדר שם הצלחתי לעבוד בנתיים 16 יום שלמים (ה16 אחרי סינון שישי שבת)

אבל עדיין מפחד להשקיע את הכסף בדברים באינטרנט (כי אני מפחד שיש עליי משהו..)

בבקשה תעזרו לי ואל תתעלמו אני חייב עצות מה לעשות נורא מתסכל אותי המצב (עכשיו אני לא בדיכאון כמו שהייתי קודם אבל זה לא נעים להרגיש שכל מה שתנסה לא תצליח מראש)

תודה לעוזרים

קודם כל רק שתדע שאתה בחור מאוד שאפתן וזה חשוב.

יש תקופות שדברים לא הכי מסתדרים בחיים, הכי חשוב זה לעולם לא להפסיק לנסות-כל עוד התחום שבחרת ריאלי עבורך

את זה כבר תלמד מניסיון .

מאוד מעודד לשמוע שאתה מנסה ולא מרפה זה מאפשר לך ללמוד הרבה על עצמך, ועל סיטואציות בהן יגיעו הזדמנויות

טובות בהרבה ואז באמת תהיה מוכן אליהן ותדע איך להגיב.

חשוב שתבין שכסף זה אמצעי ולא מטרה.

כסף זה לא הכל בחיים, האמן לי ששמחה חשובה הרבה יותר מכסף.

עזוב דכאונות, תעבוד אבל גם אל תשכח להנות.

אבל הטיפ הכי חשוב הוא שתחשוב חיובי, שהכל תמיד יסתדר לטובה

אל תחשוב מחשבות כגון אני עלול להיכשל כאן ופה ושם, תעשה מה שצריך ותקווה לטוב.

בהצלחה בהמשך הדרך.

ב"ה

מסכימה עם מי שכתב מעלי.

סך הכל אתה עובר דברים שכל בן אדם עובר- עליות וירידות זה מצב נורמלי שבזכות זה בסוף מגיעים למצוא את היעוד. אם לא הלך לך באינטרנט זה יכול להיות שזה לא היעוד והתפקיד שלך בעולם. מכל מה שעובר עליך חשוב ללמוד ולהפיק לקחים איך כדאי להמשיך. לא נראה לי שעין רעה זה הסיפור כאן כלל וכלל. אלא פשוט יש מי ששומר עליך מלמעלה וגורם לך להתמקד בדברים שאתה זקוק להם כדי להתפתח מבחינה רוחנית. לפעמים מה שנראה לנו בני האדם כ'כשלון' או כ'נפילה' מסתבר לאחר זמן דווקא כ'מזל'. אתן לך דוגמא:

בגיל 27 פוטרת מעבודת מזכירות אחרי הצהריים בתום 10 חודשי עבודה. בזמנו זה היה נורא, חשבתי שהגיע סוף העולם ומה אעשה. היום ממרחק של זמן הבנתי שזה היה ממש מזל! שפוטרתי משם אחרת הייתי יכולה להתקע שם עד היום (עם משכורת מגוחכת ובוס שנהנה להתעלל מילולית בעובדים). בזכות הפיטורין האלה הייתי חייבת למצוא לעצמי את הדרך מחדש, וברוך השם, היא היתה הרבה יותר טובה ממה שהיה קודם.

ככה שהכל לטובה.. אין לך מה לדאוג רק תפקח עין- אם משהו לא הולך, יכול להיות ש-

1. זה לא בשבילך ומשמים שומרים עליך ולא נותנים לך להשאר שם יותר מדי זמן.

2. או שאתה צריך לבדוק את עצמך, איך אתה מתנהג עם האנשים שמסביבך, אם אתה מגיע בזמן וכו' (בנוגע לעבודה שמחוץ לבית, לא עם המחשב).

שיהיה בהצלחה

ואם יש לך שאלות נוספות ועדין אתה לא מרגיש שקיבלת את מלוא התשובה, אתה מוזמן להכנס לפורום של אריאל עדן שנפתח לא מזמן (קבלה) והוא יפנה אותך לשאול דרך אגרות הקודש את הרבי מלובביץ' שזה תמיד מומלץ. אם אתה לא מוצא תגיד אבל זה לא בעיה זה עם כל הפורומים שיש בניו אייג'.

כל טוב

יעל

שלום אילן

מאחר והפורום הזה לא עונה לשאלות אישיות ולא מתייחס לבעיות אישיות, אז אני מנועה מלענות לך ולעזור לך במסגרת הפורום הזה כי זו המדיניות של הפורום.

אבל אף אחד לא יכול למנוע ממני לעזור לך מאחורי הקלעים ומאחורי הפורום, זו זכותי, ובא לי בכייף,

אבל מאחר ואני לא אהיה ליד המחשב עד סוף השבוע אענה לך בשבוע הבא.

אז שלח לי למייל את שם המשפחה שלך , שם פרטי, ושם אמא שלך, ואנסה לבדוק למה הדברים האלה קורים לך?

ובינתיים כמו שיעל אמרה נסה להכנס לפורום של אריאל אולי הוא שם יוכל לעזור לך.

maly2601@walla.co.il

שיהיה רק טוב

מלי

תודה רבה mik027

תודה יעל אני מקווה שלא ככה המלאכים או השמיים שומרים עליי  ביגלל  שנושא האינטרנט זה נושא התחלתי שאני רוצה להצליח בו  אני אוהב את זה שזה מהבית שצריך לתפוס את עצמך ביידים ולעבוד ולא להרגיש חופשי כי זה עדיין עבודה אך זו לא עבודה  לפי שעות זה כן אצמעי  אבל פחות כאבי ראש  ופה הרבה יותר קל לך לפתוח עסק אינטרנטי ולפתוח נוסף .

וגם אני רוצה באינטרנט כי אני ללא תעודת בגרות כפי שכתבתי בפוסט שלי   אז אין לי דרך להצליח במשהו בלי ללמוד וגם אני כבר שתוף במוח מהנוחות של האינטרנט ככה שאני לא חושב שאני רוצה  לעבוד בחוץ בתור מקצוע 

עכשיו זו כבר ליגה של הגדולים וזה לא מה שעשיתי עד עכשיו   פה עכשיו צריך להשקיע כסף   וביגלל הבעיה שלי אני מפחד להשקיע כסף 
לעשות משהו שכבר מעבר לזמן שאני מקדיש   (יהיה לי כסף(עבודה) ולא הרבה אבל מספיק להשקעה לתחום הPPC  שלפחות אני הולך והדרך 
בה ישקיעה )

וכן אני רוצה  לפנות לפורום של אריאל ,אז בבקשה תביאו לי קישור לפורום  מצאתי באינטרנט אבל הוא לא עבד אז אני לא יודע אולי יש לו כתובת אחרת חדשה ..

מלי תודה רבה רבה  אני ישלח לך את מה שצריך :)

ב"ה

שלום וברכה

אנסה להסביר כיצד להכנס לפורום של אריאל (איני יודעת לשים קישורים.. ). אתה עכשיו פה בפורום מיסטיקה ואסטרולוגיה נכון? תסתכל למעלה במסך (תגלול עד למעלה) תראה שכתוב 'וואלה פורומים' בגדול נכון?

מתחת לזה יש עוד שורה, שתיים ואז יותר למטה יש ציור כזה גדול של הפורום. מעליו בדיוק יש שורה שבה כתוב ככה:

עמוד ראשי -> ניו אייג' -> מיסטיקה ואסטרולוגיה

תקליק עם העכבר על המילה 'ניו אייג' ויפתח לך חלון עם כל הפורמים בנושא. שם מופיע גם ריבוע של הפורום של אריאל עדן, 'קבלה'. תקליק על הריבוע הזה וככה תכנס. אחרי שתכתוב שם זה יצטרף לרשימה של 'הפורומים בהם כתבתי' שמופיע למעלה בצד שמאל על המסך, ותוכל להכנס בדרך זו ביתר קלות.

שיהיה בהצלחה!

יעל

אני מכירה את מה שאתה מרגיש וזה דיי טבעי הכל עניין של תתקופות בחיים , גם אני עשתי בגרות במתמטיקה כבר לשלוש פעמים וניכשלתי כל הזמן עד שהצלחתי , חשוב להלחם ולא לוותר או להתיאש אף פעם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר