עזרה דחוף

אני מרגישה שבמשך כמה שנים איזשהיא אנרגיה לא טובה שרויה סביבי. בשנה האחרונה אני לא מסוגלת להביט בעיניים ולא מחוסר ביטחון אלא שאני פשוט לא מסוגלת. האנשים שאני איתם בקשר לא מכבדים אותי כל כך נוטים לזלזל בי. כאילו אנשים חברים שלי בכוח.אני מרגישה דיי בודדה. לא מצאתי את הבן זוג שלי ועברתי הרבה מערכות יחסים קצרות שחתכתי כי לא הייתה אהבה. אני מרגישה שמששהו באנרגיה דורש שינוי. הרבה פעמים אני משתעממת קלות ולא בא לי לנהל שיחה עם אף אחד ולא בא לי להיות עם אף אחד. מן דאון כזה. מה עושים?

מאיפה את בארץ?

אולי תלכי לקבליסטיתיפה כהן, בחינם, תכניס לך אנרגיות חיוביות

B12

בדיקת דם פשוטה :להרבה אנשים חסר ויטמין הנ"ל .....B12 וצריך תוסף מזון .פגשתי מספר אנשים שחוסר B12 גורם להם לתשישות.תחשבי טוב יהי" טוב

נכון אולי זה מחסור בויטמינים, או ברזל, וכדו'. תעשי בדיקת דם קלה, ותראי

היא מקסימה וחכמה

עדי

מי שהוא שמח תמיד על-ידי-זה הוא מצליח\נחן הברסלב

עזרה דחוף

אני מרגישה שבמשך כמה שנים איזשהיא אנרגיה לא טובה שרויה סביבי. בשנה האחרונה אני לא מסוגלת להביט בעיניים ולא מחוסר ביטחון אלא שאני פשוט לא מסוגלת. האנשים שאני איתם בקשר לא מכבדים אותי כל כך נוטים לזלזל בי. כאילו אנשים חברים שלי בכוח.אני מרגישה דיי בודדה. לא מצאתי את הבן זוג שלי ועברתי הרבה מערכות יחסים קצרות שחתכתי כי לא הייתה אהבה. אני מרגישה שמששהו באנרגיה דורש שינוי. הרבה פעמים אני משתעממת קלות ולא בא לי לנהל שיחה עם אף אחד ולא בא לי להיות עם אף אחד. מן דאון כזה. מה עושים?

עדי

ברבות השמחה נתחזק כח השכלי,והמאכל והמשתה הם סבה גדולה לשמחת הלבולהרחיק העצבות ודאגות.{ספר המדות}

\,,,,,,,

לשמחת הלב ולהרחיק העצבות ודאגות.שמן זית מסןגל לחן

עזרה דחוף

לכתוב מכתב לרבי מלובביץ' באיגרות הקודש

בס"ד הרבי עוזר ולרבים ויכול לתת לך ברכה וכיוון מה לעשות מבחינה רוחנית לשנות את המצב, כנסי לאתר של לבלוב חב"ד שם יש הסבר איך לבצע את הכתיבה לרבי (זה בחינם). יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

שמעתי שהיא מאוד עוזרת בברכות, בעצות, ובסגולות

זה מתחיל להיות מוגזם כבר כל הפעילות הזאת רחבת הדמויות האנונימיות הפועלות בפורום תחת אותה כותבת.....

זה מתחיל להיות מעצבן ,אז בבקשה להפסיק זאת כאן ועכשיו ,אחרת תהיה פניה להנהלת האתר לבדוק כמה מכם היא במקרה גם אותה "קבליסטית" הנ"ל. דרך הפרסום הנ"ל לא מטיב עימה ואם הדבר יעלה לכיוון הנהלת האתר ,מאוד לא יהא נעים עם הנהלת האתר לאותה "קבליסטית"... אחרי הכל ...דרך ארץ קדמה לתורה ...והיא ...נו אתם כבר יודעים מהי.

זה כבר הפך לפזמון חוזר

ב"ה כמו הסרטים שאתה רואה בפעם החמישית. מצדי שימשיכו עם הסמיילים דווקא צובע יפה את התגובות.

לכתוב מכתב לרבי מלובביץ' באיגרות הקודש

בס"ד הרבי עוזר ולרבים ויכול לתת לך ברכה וכיוון מה לעשות מבחינה רוחנית לשנות את המצב, כנסי לאתר של לבלוב חב"ד שם יש הסבר איך לבצע את הכתיבה לרבי (זה בחינם). יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

מה איזה לבלוב חבד

מה זה לבלוב חבד ? למה הכוונה גם אני רוצה לכתוב ארת כזאת לרבי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר