באמת תודה

ב"ה שמות.. מה לעשות, בקושי מצליח לי לזכור
16:37 09-11-2011|%%posterlink.526315%%

תודה על הדיוק!

אני אנסה לחפש בערב את הסיפור על העז, הוא היה משהוא דומה למה שתיארת. באיזה ספר קבלה מדובר על היתר לאכול בשר, ובעובדה שאנו מטהרים את החיה, בכך שהיא גם נחותה מאיתנו. ספרי הקבלה נכתבו בידי בני אדם (גאונים), אך למרות הכל המידע הגיע דרך רוח הקודש (סוג של תקשור) , ולכן אדם מתקשר דרך סך חוויותיו, זו גם הסיבה שלא כל אדם מתחבר לכל תקשור, כי לכל אחד מתאים משהוא אחר לפי סך חוויותיו. דתיים מגיעים למסקנות על פי פרשני הדת היהודית, לכן צריך לשים לב אם אדם מתחבר לדרך הזאת או לא, כלומר אם היא מתאימה לו. לעניין פירות וירקות...נעשו מחקרים שהוכיחו שפירות, ירקות, אגוזים ושקדים לא מרגישים כי אין בהם עצבים. גוף האדם בנוי לאכילה של פירות וירקות, אגוזים ושקדים...ויש לכך הוכחות מדעיות. אם גוף האדם היה בנוי לאכול מן החי...מדוע אנו מפתחים מחלות, הרי אלוהים ברא את גוף האדם מושלם...אין טעויות בבריאה. תחשוב על זה אריאל. המשך יום נפלא

אדם לא יכול לחיות ללא בשר

בס"ד גם אלו החיים אורח צמחוני או טבעוני, חייבים לקחת כל מני תחליפים מלאכותיים למרכיבים שיש בבשר, כי הגוף דורש את זה. ההבדל המרכזי בין האדם לבעלי חיים הטורפים, הוא כי הטורפים אוכלים את הבשר נע בזמן שהאדם במבשל את הבשר, דבר שהוא למעש סוג של תיקון לבשר עוד לפני אכילתו. לגבי הצורך באכילת בשר, מומלץ ללמוד את הזהר פרשת נח, הדברים גם מופיעים ברש"י לאותה פרשה. מעבר לזה אני לא זוכר כרגע. כמובן שהדברים גם נזכרים במאמרים של הרבי מלובביץ' שליט"א. יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

מי אמר שצימחונים לא מקבלים מחלות

בס"ד אתה חוזר על הסיפור שבשר גורם למחלות, ומאיפה אתה לוקח שצימחונים או טבעונים לא לוקים במחלות. אני ראיתי מספיק אנשים שחיו אורח חיים צמחוני ולקו במחלות זהות לאלו שאכלו בשר,זה תוצר של החברה שבו אנו חיים, יש מתחים, לחצים, אויר מזוהם, כימיכלים במים וגם בפירות והירקות, משדרים סוללרים מסביבינו. נגד כל הדברים הללו אורח חיים צימחוני לא יכול לעזור ולפעמים הוא עלול איפלו להזיק יותר. בנוסף יש גם עניין של גיל, ככל שאדם נעשה מבוגר יותר, קשה יותר לגוף לעכל פירות וירקות, בזמן שאוכל מבושל (וזה בעיקר אוכל בשרי) הגוף מעכל יותר בקלות. כך שלפני שאתה בא להציג לי את הבדיקות דם שלך, תומר לי בן כמה אתה, אם אתה צעיר זה הרבה יותר קל לשמור על אורח חיים צימחוני. בנוסף לגבי מחקרים שאתה כל כך מהלל. אני כבר לפני שנים רבות למדתי שאין מחקר אוביקטיבי, אלא הכל תלוי מי ממן את המחקר. לכן תמיד השאלה הראשונה כאשר מציגים מחקר חדש חייב להיות, מי מימן. אני בטוח שחברות המשווקות בשר, יכולים גם להביא מלא מחקרים שמראים שבשר מאוד חשוב לגוף. זה רק עניין לממן מחקר, התוצה היא מאוד בערבון מוגבל. יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

הבעיה עם חלב

ב"ה שלום הבעיה עם חלב פרה זה שהפרה מקבלת המון הורמונים יחד עם האוכל שלה כדי שתיצר יותר חלב. גם רחמנות על הפרה, וגם בעיה שבסוף אנשים שותים את זה. טוענים שאחת הסיבות לשהתפתחות הורמונלית מואצת אצל נערות (כלומר ילדות) יכולה להיות הסיבה הזו. מה עוד שהורמונים בכלל זה דבר בעייתי לך תדע מה זה עושה לך בגוף. העברתי 80 אחוז מהצריכה לחלב עזים (וגם זה לא בכמויות כי המחיר יקר) מקוה שזה פתרון
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר