ערן,,,אתה חושב שאם רף התוקפנות,,,

שלך מולי יעלה,זה יעשה יותר נכון את השטויות שלך? אז אזכיר לך שוב,מי מנהל ומה היא כותבת על אנשים שכותבים כמוך. ערן,,,אתה הגולש היום יומי בפורום הזה,מתי קראת כאן לאחרונה,,, מזה כמה חודשים משהו שהציק לך? דבר שני,,,זה נחמד שאתה מכנה את המקום הזה,,,’’פורום’’{כי גולשים בו עשרות כל יום . דבר שלישי הנה תזכורת ממנהלת הפורום{אגב;כאשר תראה לנו מסמך שהופך אותך למשנה למנהלת כאן ,אולי תוכל לומר לאחרים מה לעשות. דבר נוסף;במקום לתקוף באופן קבוע,,,תכתוב כאן אולי דברי טעם משלך. והנה תזכורת נוספת לדרך שלך לתקוף אחרים. רן,,,הנה לך תגובה של מנהלת הפורום,בהקשר לאחר,,, שכתב ביקורת מוזרה ,דומה לזו שלך כאן. והכתוב מדבר בעד עצמו. חג שמח. האם יש עניין לפורום בתגובה שלך? זה פורום פתוח לכל, והדרך בא אתה מתנהג, גורמת לאנשים להדיר רגליהם מהפורום. אנשים התקשרו אלי טלפונית, ונדהמו מתגובה זו. כמה שאני מנסה לשכנע לכתוב בפורום או להגיב, הם אומרים שהם לא יכולים לכתוב בפורום בו מתנהל "גיס חמישי" בעין זה. שסתימת הפיות אינה מקובלת. אין אני בודה דברים אלה מהרהורי ליבי, רק שזה כבר די הרבה זמן מתנהל באופן הזה. אבקש מחך, ומכל אחד להיות אחראי לדבריו, מבלי להעביר ביקורת על אחרים. כל עוד ההודעות עוסקות במיסטיקה, רוחניות ואסטרולוגיה, הרי שמקומם בפורום. במיוחד כשמדובר באקטואליה... בברכת חג שמח גילה ערן,,,את זה הבאתי כמשהו עבורך,שגילה בעצמה כתבה למישהו אחר,שלעיתים ,התפרץ לא לעניין,כמו שאתה עושה,,,למשל כאן. הבנת?ערן... תתחיל להעלות כאן אקטואליה משלך ולא להיות המבקר שאף אחד לא מינה לכך. יום טו

טוב, אתה רוצה אקטואליה, בבקשה

אז נעזוב את כל השטויות והנה ענייני אקטואליה בנימין, מה דעתך האישית על מכתב הרבנים? אשמח מאד לקבל את תשובתך.

ערן,,,יפה וטוב שנרגעת מעט.

ולעצם העניין שאתה משום מה רוצה להכנס שוב לעימות ניותר. לשאלתך;האם אני רוצה אקטואליה. תשובתי; לא,איני רוצה באמת אקטואליה. ותשובה נוספת לשאלתך,,,הנושא שאתה מעלה,הוא כבר אינו אקטואליה.{מבחינתי}. להזכירך הוא היה לפני כמה חודשים טובים. הערה נוספת שלי; ומאז,כבר כמה חודשים איני משתתף כאן בדיונים{גם מפני שאין כאן דיונים},ולכן איני מבין מה גרם לך בכלל בתחילה לכתוב שאני מציק. שיערב לך. שבת שלום. וכאשר יהיו לך נושאים מעניינים לדיונים ותעלה אותם כאן,אשקול בחיוב להשתתף. וכמובן כל זאת בתנאי שלא תתנה תנאים,איך ומה לענות ,,,ולא תתקוף כאשר זה אינו מתאים לך,. שבת שלום.

יש מי שמנהל את העולם

ב"ה ובסופו של דבר כל מה שקורה זה ממנו. (דגש על 'בסופו של דבר כיוון שיש גם את תחילתו של הדבר שמתחיל מבני האדם..) אבל השורה התחתונה של מה שקורה זה מלמעלה. והבאתי את התחזית הקסומה של גילה לא בשביל לנגח חלילה אלא מתוך ענין. זה פורום תאורטי ובאתי בשביל ללמוד.

שבת שלום יעל א,,,הכוונה במקורה,,,

אינה הייתה על מנת לנגח. היא היית על מנת לקבל תגובה ראוייה ולהעמיד דברים על דיוקם. וכן ליצור מצב של איזון. שבמהלך החודשים האחרונים לפחות,,,אני רואה כאן רק,ביקורות של מנהלת הפורום,בנושאי תקשורים שונים. ביקורות ושפיטות של אחרים. ולכן הרעיון לשאלה ששאלתי,היתה בהקשר ישיר לכך,שאת העלת מהזיכרון את מה שגילה אמרה בתקשור בזמנו. ואין כל קשר בין הדברים. ואין מילה אחת נכונה בדברים. זה לדעתי והבנתי ''אמת בפרסום'' ואיך כותבים כאן לעיתים כל מיני שאפילו אינם מבינים מה הם כותבים? 'כל הפוסל במומו פוסל''. זה כל העניין. שבת שלום.

ערן,,,יפה וטוב שנרגעת מעט.

ולעצם העניין שאתה משום מה רוצה להכנס שוב לעימות ניותר. לשאלתך;האם אני רוצה אקטואליה. תשובתי; לא,איני רוצה באמת אקטואליה. ותשובה נוספת לשאלתך,,,הנושא שאתה מעלה,הוא כבר אינו אקטואליה.{מבחינתי}. להזכירך הוא היה לפני כמה חודשים טובים. הערה נוספת שלי; ומאז,כבר כמה חודשים איני משתתף כאן בדיונים{גם מפני שאין כאן דיונים},ולכן איני מבין מה גרם לך בכלל בתחילה לכתוב שאני מציק. שיערב לך. שבת שלום. וכאשר יהיו לך נושאים מעניינים לדיונים ותעלה אותם כאן,אשקול בחיוב להשתתף. וכמובן כל זאת בתנאי שלא תתנה תנאים,איך ומה לענות ,,,ולא תתקוף כאשר זה אינו מתאים לך,. שבת שלום.

חחח כל כך צפוי

בלי שום קשר לאקטואלי או לא אקטואלי, ואם הנושא היה לפני עשר שנים או היום. אתה לא יכול לענות לי מה דעתך על נושא הרבנים? אני לא מבקש לערוך פה דיון בעניין, אני פשוט מת מסקרנות. אני מת מסקרנות לדעת איך אדם לא יציב כמוך יענה לי על זה. אני מת מסקרנות מאחר ושנינו יודעים שאתה מפחד לכתוב פה את התשובה שלך, כי מה שאתה באמת חושב על נושא הרבנים רק יוכיח פה לכולם את מה שאני חושב לגביך. וכל מה שתגיד זה רק יהיה נגדך. בקיצור בנימין נפלת בפח עם העניין הזה. ואין לך דרך מוצא ודרך מילוט. לכן, אני יודע שאם אתה לא פה למטרת דיונים, ואתה סותר את עצמך בנוגע להרבה עניינים, אז כנראה שאתה פה רק בשביל להציק לאנשים בדיוק כמו שאמרתי. לכן קח בחשבון שאם תציק פה לאנשים, כפי שאתה יודע לעשות יפה מאד, אז אני אתערב, ובלי קשר למנהלת הפורום אתה יכול לראות בי את שוטר הפורום. מיניתי את עצמי. ואם יש לך או למנהלת הפורום בעיה עם זה כתבו לי למייל, או תתלוננו עלי. אז בנימין אני מיניתי את עצמי לשוטר הפורום, וברגע שאני אראה שאתה נטפל למישהו, קח בחשבון שיש לך גם עסק איתי.

שבת שלום יעל א,,,הכוונה במקורה,,,

אינה הייתה על מנת לנגח. היא היית על מנת לקבל תגובה ראוייה ולהעמיד דברים על דיוקם. וכן ליצור מצב של איזון. שבמהלך החודשים האחרונים לפחות,,,אני רואה כאן רק,ביקורות של מנהלת הפורום,בנושאי תקשורים שונים. ביקורות ושפיטות של אחרים. ולכן הרעיון לשאלה ששאלתי,היתה בהקשר ישיר לכך,שאת העלת מהזיכרון את מה שגילה אמרה בתקשור בזמנו. ואין כל קשר בין הדברים. ואין מילה אחת נכונה בדברים. זה לדעתי והבנתי ''אמת בפרסום'' ואיך כותבים כאן לעיתים כל מיני שאפילו אינם מבינים מה הם כותבים? 'כל הפוסל במומו פוסל''. זה כל העניין. שבת שלום.

בנימין - בינתיים אתה הוא היחיד שאין לך מושג מה אתה כותב

בינתיים נכון לעכשיו, חוץ מכל מיני המצאות שאתה החלטת כי זה נוח לך, אין לך שום שמץ של ידע, ואם נדייק אתה בור ועם הארץ בנושא הבנת התורה, הבנת השפה העברית, אתה מסלף משפטים, ואתה מפרש משפטים איך שבא לך. את זה כל אחד יכול לעשות, אחרים לפחות שעושים את זה הם עושים את זה מתום לב . הם לא חיים בתחושה כמוך שרק הם יודעים ואחרים לא. מבחינתי כל מה שאתה כותב פה זה ג'יבריש.

חחח כל כך צפוי

בלי שום קשר לאקטואלי או לא אקטואלי, ואם הנושא היה לפני עשר שנים או היום. אתה לא יכול לענות לי מה דעתך על נושא הרבנים? אני לא מבקש לערוך פה דיון בעניין, אני פשוט מת מסקרנות. אני מת מסקרנות לדעת איך אדם לא יציב כמוך יענה לי על זה. אני מת מסקרנות מאחר ושנינו יודעים שאתה מפחד לכתוב פה את התשובה שלך, כי מה שאתה באמת חושב על נושא הרבנים רק יוכיח פה לכולם את מה שאני חושב לגביך. וכל מה שתגיד זה רק יהיה נגדך. בקיצור בנימין נפלת בפח עם העניין הזה. ואין לך דרך מוצא ודרך מילוט. לכן, אני יודע שאם אתה לא פה למטרת דיונים, ואתה סותר את עצמך בנוגע להרבה עניינים, אז כנראה שאתה פה רק בשביל להציק לאנשים בדיוק כמו שאמרתי. לכן קח בחשבון שאם תציק פה לאנשים, כפי שאתה יודע לעשות יפה מאד, אז אני אתערב, ובלי קשר למנהלת הפורום אתה יכול לראות בי את שוטר הפורום. מיניתי את עצמי. ואם יש לך או למנהלת הפורום בעיה עם זה כתבו לי למייל, או תתלוננו עלי. אז בנימין אני מיניתי את עצמי לשוטר הפורום, וברגע שאני אראה שאתה נטפל למישהו, קח בחשבון שיש לך גם עסק איתי.

מה אומר,,אתה שופע בדיחות,,,

טוב הבנתי,,,אתה מסלק אותי מהפורום. בסדר,האמן לי אסתדר כבר. שבת שלום. למה,,,אני פשוט מפחד ממך,,,אתה שוטר כאן. ולהזכירך,,, בדיוק לאנשים שמשיבים כמוך,כתבה מנהלת הפורום כך; ערן,,,אתה הגולש היום יומי בפורום הזה,מתי קראת כאן לאחרונה,,, מזה כמה חודשים משהו שהציק לך? דבר שני,,,זה נחמד שאתה מכנה את המקום הזה,,,’’פורום’’{כי גולשים בו עשרות כל יום . דבר שלישי הנה תזכורת ממנהלת הפורום{אגב;כאשר תראה לנו מסמך שהופך אותך למשנה למנהלת כאן ,אולי תוכל לומר לאחרים מה לעשות. דבר נוסף;במקום לתקוף באופן קבוע,,,תכתוב כאן אולי דברי טעם משלך. והנה תזכורת נוספת לדרך שלך לתקוף אחרים. רן,,,הנה לך תגובה של מנהלת הפורום,בהקשר לאחר,,, שכתב ביקורת מוזרה ,דומה לזו שלך כאן. והכתוב מדבר בעד עצמו. חג שמח. האם יש עניין לפורום בתגובה שלך? זה פורום פתוח לכל, והדרך בא אתה מתנהג, גורמת לאנשים להדיר רגליהם מהפורום. אנשים התקשרו אלי טלפונית, ונדהמו מתגובה זו. כמה שאני מנסה לשכנע לכתוב בפורום או להגיב, הם אומרים שהם לא יכולים לכתוב בפורום בו מתנהל "גיס חמישי" בעין זה. שסתימת הפיות אינה מקובלת. אין אני בודה דברים אלה מהרהורי ליבי, רק שזה כבר די הרבה זמן מתנהל באופן הזה. אבקש מחך, ומכל אחד להיות אחראי לדבריו, מבלי להעביר ביקורת על אחרים. כל עוד ההודעות עוסקות במיסטיקה, רוחניות ואסטרולוגיה, הרי שמקומם בפורום. במיוחד כשמדובר באקטואליה... בברכת חג שמח גילה ערן,,,את זה הבאתי כמשהו עבורך,שגילה בעצמה כתבה למישהו אחר,שלעיתים ,התפרץ לא לעניין,כמו שאתה עושה,,,למשל כאן. הבנת?ערן... תתחיל להעלות כאן אקטואליה משלך ולא להיות המבקר שאף אחד לא מינה לכך. ואיך לומר? הכל צפוי {ממך}והרשות נתונה{לי}. שבת שלום.

בנימין - בינתיים אתה הוא היחיד שאין לך מושג מה אתה כותב

בינתיים נכון לעכשיו, חוץ מכל מיני המצאות שאתה החלטת כי זה נוח לך, אין לך שום שמץ של ידע, ואם נדייק אתה בור ועם הארץ בנושא הבנת התורה, הבנת השפה העברית, אתה מסלף משפטים, ואתה מפרש משפטים איך שבא לך. את זה כל אחד יכול לעשות, אחרים לפחות שעושים את זה הם עושים את זה מתום לב . הם לא חיים בתחושה כמוך שרק הם יודעים ואחרים לא. מבחינתי כל מה שאתה כותב פה זה ג'יבריש.

***ערן,,,אתה ממש,,,אבל ממש צודק.

ולצורך העמדה במקום של שכמותך הכותבים את שכותבים,כתבה מנהלת הפורום כך; ערן,,,אתה הגולש היום יומי בפורום הזה,מתי קראת כאן לאחרונה,,, מזה כמה חודשים משהו שהציק לך? דבר שני,,,זה נחמד שאתה מכנה את המקום הזה,,,’’פורום’’{כי גולשים בו עשרות כל יום . דבר שלישי הנה תזכורת ממנהלת הפורום{אגב;כאשר תראה לנו מסמך שהופך אותך למשנה למנהלת כאן ,אולי תוכל לומר לאחרים מה לעשות. דבר נוסף;במקום לתקוף באופן קבוע,,,תכתוב כאן אולי דברי טעם משלך. והנה תזכורת נוספת לדרך שלך לתקוף אחרים. רן,,,הנה לך תגובה של מנהלת הפורום,בהקשר לאחר,,, שכתב ביקורת מוזרה ,דומה לזו שלך כאן. והכתוב מדבר בעד עצמו. חג שמח. האם יש עניין לפורום בתגובה שלך? זה פורום פתוח לכל, והדרך בא אתה מתנהג, גורמת לאנשים להדיר רגליהם מהפורום. אנשים התקשרו אלי טלפונית, ונדהמו מתגובה זו. כמה שאני מנסה לשכנע לכתוב בפורום או להגיב, הם אומרים שהם לא יכולים לכתוב בפורום בו מתנהל "גיס חמישי" בעין זה. שסתימת הפיות אינה מקובלת. אין אני בודה דברים אלה מהרהורי ליבי, רק שזה כבר די הרבה זמן מתנהל באופן הזה. אבקש מחך, ומכל אחד להיות אחראי לדבריו, מבלי להעביר ביקורת על אחרים. כל עוד ההודעות עוסקות במיסטיקה, רוחניות ואסטרולוגיה, הרי שמקומם בפורום. במיוחד כשמדובר באקטואליה... בברכת חג שמח גילה ערן,,,את זה הבאתי כמשהו עבורך,שגילה בעצמה כתבה למישהו אחר,שלעיתים ,התפרץ לא לעניין,כמו שאתה עושה,,,למשל כאן. הבנת?ערן... תתחיל להעלות כאן אקטואליה משלך ולא להיות המבקר שאף אחד לא מינה לכך. יום טו

מה אומר,,אתה שופע בדיחות,,,

טוב הבנתי,,,אתה מסלק אותי מהפורום. בסדר,האמן לי אסתדר כבר. שבת שלום. למה,,,אני פשוט מפחד ממך,,,אתה שוטר כאן. ולהזכירך,,, בדיוק לאנשים שמשיבים כמוך,כתבה מנהלת הפורום כך; ערן,,,אתה הגולש היום יומי בפורום הזה,מתי קראת כאן לאחרונה,,, מזה כמה חודשים משהו שהציק לך? דבר שני,,,זה נחמד שאתה מכנה את המקום הזה,,,’’פורום’’{כי גולשים בו עשרות כל יום . דבר שלישי הנה תזכורת ממנהלת הפורום{אגב;כאשר תראה לנו מסמך שהופך אותך למשנה למנהלת כאן ,אולי תוכל לומר לאחרים מה לעשות. דבר נוסף;במקום לתקוף באופן קבוע,,,תכתוב כאן אולי דברי טעם משלך. והנה תזכורת נוספת לדרך שלך לתקוף אחרים. רן,,,הנה לך תגובה של מנהלת הפורום,בהקשר לאחר,,, שכתב ביקורת מוזרה ,דומה לזו שלך כאן. והכתוב מדבר בעד עצמו. חג שמח. האם יש עניין לפורום בתגובה שלך? זה פורום פתוח לכל, והדרך בא אתה מתנהג, גורמת לאנשים להדיר רגליהם מהפורום. אנשים התקשרו אלי טלפונית, ונדהמו מתגובה זו. כמה שאני מנסה לשכנע לכתוב בפורום או להגיב, הם אומרים שהם לא יכולים לכתוב בפורום בו מתנהל "גיס חמישי" בעין זה. שסתימת הפיות אינה מקובלת. אין אני בודה דברים אלה מהרהורי ליבי, רק שזה כבר די הרבה זמן מתנהל באופן הזה. אבקש מחך, ומכל אחד להיות אחראי לדבריו, מבלי להעביר ביקורת על אחרים. כל עוד ההודעות עוסקות במיסטיקה, רוחניות ואסטרולוגיה, הרי שמקומם בפורום. במיוחד כשמדובר באקטואליה... בברכת חג שמח גילה ערן,,,את זה הבאתי כמשהו עבורך,שגילה בעצמה כתבה למישהו אחר,שלעיתים ,התפרץ לא לעניין,כמו שאתה עושה,,,למשל כאן. הבנת?ערן... תתחיל להעלות כאן אקטואליה משלך ולא להיות המבקר שאף אחד לא מינה לכך. ואיך לומר? הכל צפוי {ממך}והרשות נתונה{לי}. שבת שלום.

אתה כל כך מסכן וחסר יצירתיות

תמשיך לעשות העתק הדבק - יופי לפחות יש לך תעסוקה אני מבין למה אתה עושה את זה. כי זה רענון ליד שלך שמתעסקת עם מטוטלת. זה תרפיה לכף היד מהמטוטלשטות שלך.תמשיך תמשיך.

***ערן,,,אתה ממש,,,אבל ממש צודק.

ולצורך העמדה במקום של שכמותך הכותבים את שכותבים,כתבה מנהלת הפורום כך; ערן,,,אתה הגולש היום יומי בפורום הזה,מתי קראת כאן לאחרונה,,, מזה כמה חודשים משהו שהציק לך? דבר שני,,,זה נחמד שאתה מכנה את המקום הזה,,,’’פורום’’{כי גולשים בו עשרות כל יום . דבר שלישי הנה תזכורת ממנהלת הפורום{אגב;כאשר תראה לנו מסמך שהופך אותך למשנה למנהלת כאן ,אולי תוכל לומר לאחרים מה לעשות. דבר נוסף;במקום לתקוף באופן קבוע,,,תכתוב כאן אולי דברי טעם משלך. והנה תזכורת נוספת לדרך שלך לתקוף אחרים. רן,,,הנה לך תגובה של מנהלת הפורום,בהקשר לאחר,,, שכתב ביקורת מוזרה ,דומה לזו שלך כאן. והכתוב מדבר בעד עצמו. חג שמח. האם יש עניין לפורום בתגובה שלך? זה פורום פתוח לכל, והדרך בא אתה מתנהג, גורמת לאנשים להדיר רגליהם מהפורום. אנשים התקשרו אלי טלפונית, ונדהמו מתגובה זו. כמה שאני מנסה לשכנע לכתוב בפורום או להגיב, הם אומרים שהם לא יכולים לכתוב בפורום בו מתנהל "גיס חמישי" בעין זה. שסתימת הפיות אינה מקובלת. אין אני בודה דברים אלה מהרהורי ליבי, רק שזה כבר די הרבה זמן מתנהל באופן הזה. אבקש מחך, ומכל אחד להיות אחראי לדבריו, מבלי להעביר ביקורת על אחרים. כל עוד ההודעות עוסקות במיסטיקה, רוחניות ואסטרולוגיה, הרי שמקומם בפורום. במיוחד כשמדובר באקטואליה... בברכת חג שמח גילה ערן,,,את זה הבאתי כמשהו עבורך,שגילה בעצמה כתבה למישהו אחר,שלעיתים ,התפרץ לא לעניין,כמו שאתה עושה,,,למשל כאן. הבנת?ערן... תתחיל להעלות כאן אקטואליה משלך ולא להיות המבקר שאף אחד לא מינה לכך. יום טו

הנה אני יעזור לך

הנה אני יעזור לך

ערן ובניימין, אני קוראת אתכם לסדר.

ערן תודה על דבריך. בנימין. לא ראיתי בתגובתך התרסה והעברת ביקורת, אלא שמחתי דווקא על זה שהזכרת לי את תיקשור אליהו הנביא! אנו כאן ללמוד, אפילו מטעויות אם יש, ואני בהחלט לא לוקחת אישית אף הערת ביקורת שאי במקומה!! אפילו עניתי לך בניימין בהרחבה, בתחתית ההדועה, אבל משום מה בגלל שהתחיל כאן דיון זה עם ערן, מה שכתבתי, ועדיי מחכה לתגובה שהתפספסה. גם ממך ערן אזמח לשמוע תגובה אותה אני בהחלט מעריכה. אז בפורום זה הבה ונמשיך לעסוק בנושאים ולא בהתחבנות עם אנשים. ושכולנו נחכים. בברכה גילה נ.ב- להזכירכם. הדיון היה על למה נבואות לא מתקיימות. לא רק שלי, אולי נרחיב את זה. האם נבואות, כמו של אחרית הימים, הם רק בגדר אזהרה והבחירה בידינו? בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

אני שמח שהתעוררת לקרוא לנו לסדר

הקשיבי גילה אני אומנם לא גולש פעיל ויומיומי בפורום שלך. אבל אין שבוע שאני לא נכנס ומתחדש ומתעניין מה קורה פה. על פי רוב אני שותק וצוחק מהצד, וכמו שאני צוחק מהצד, אני כואב מהצד, ולמה? כי אני יודע שהרבה אנשים טובים לא כותבים, או יותר נכון ממעטים לכתוב, בגלל הצקות של בנימין ושכמותו. אפילו איציק נעלם בזמן האחרון מהדיון האחרון עם בנימין. גם לאיציק לא חסר, אבל למרות זאת הוא תרם לדיוני הפורום. אני כתבתי למלי מייל כי אני יודע היטב שלה יש תמיד מה להגיד, בין עם זה על שפת העברית, או גלעד שליט או נבואות, והיא אמרה לי חד וחלק שהיא לא נכנסת יותר לפורום הזה, למרות שהיא מאד אוהבת אותך היא לא נכנסת לפה. ואני אצטט אותה. "כל פעם שאני נכנסת לפורום.....תוקפים אותי, ובנימין מתיש אותי.....אז בשביל מה לי להכניס ראש בריא למיטה חולה......אם אתה רוצה לשאול אותי אשמח לענות לך באופן פרטי באמצעות מיילים....ושלא תבין אותי לא נכון, אין לי כלום,לא דבר וחצי דבר נגד גילה...נהפוכו אני אוהבת אותה, אבל באמת שאין לי סבלנות לכל המציקים שם..." לכן, לאור האמור במייל של מלי, החלטתי להפסיק לאפשר לבנימין להציק לגולשים, בתקווה שזה יעזור להחזיר לפה אנשים מעניינים. וגילה אם תודי על האמת, בנימין נהנה להציק, לסכסך בין הגולשים פה בזמנו הוא עשה את זה לכולם כולל אריאל ועדי וגם לגל סופר, ובין היתר לאיציק ולמלי שהיו הכותבים הכי דומננטיים בפורום שלך. לומר לך את האמת אני (ואני מאמין שאני לא היחיד) מאד נהנתי מהדיונים שהיו פה בין איציק למלי וכן עם גולשים אחרים, וכשהשניים האלו אינם הפורום דיי משעמם. וזה יאמר בעיקר ל"זכותו" של בנימין. אז גילה עם כל הכבוד לך כמנהלת הפורום, וכל עוד איני עושה שימוש בלשון הרע והוצאת דיבה, את לא יכולה למנוע ממני לנסות למנוע מבנימין להפסיק להציק לאנשים בתקווה שהגולשים הטובים יחזרו לכתוב פה.

היי ערן- תעזוב

אני לא מתחשבנת עם אף אחד. וכל אחד שכותב הוא מבחינתי כמו כותב בפעם הראשונה. עזוב. אנשים כותבים או לא כי הם עסוקים, ויש להם הרבה עומס על הראש, זה בין היתר. נכון, יש הברה יותר קוראים מכותבים. אז הבה ולא נעמם את הקוראים. אשמח לדיונים ערניים. בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

התשובה שלך לא לעניין

אני מסביר לך ברור שהסיבה שלא כותבים לך פה זה בגלל סיבות מסוימות, ואת מנסה להפוך את היוצרות. אם הכל יהיה תקין לא יהיה צורך שתקראי אותנו לסדר. בבקשה. ואני מציע לך לבדוק גם למה לא כותבים לך פה.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר