נו- אז מה אתם אומרים על זה

אני שמחתי כל כך ובכיתי על חזרתו של גלעד שליט, כבן אדם. לקחתי יום חופש מהתיקשורים והספקולציות הרוחניות, ומהמסטרים והמסרים וכמו כל עם ישראל הזלתי דמעה מול המסך. אני לא אוהבת שמערבבים שמחה בשמחה, ומכל דבר עושים ישר תיקשור, מסרים, נשמות ועוד. אתם יודעים מה הכי ריגש אותי היום? שגלעד שליט צועד כאשר ראש הממשלה מחבק אותו, והרמטכ"ל רץ אחריו ומלטף את ראשו מאחורה. ואחר כך מיד האבא... מחבק את הבן. כבן אדם לבן אדם! לא היו שם שום טכסים, שום נאומים, שום פוליטיקה. היה רק ראיון מגעיל של המצרים, שעירבבו את הפוליטיקה שלהם בפנים, וזה היה מזעזע ומשפיל!!! אז אם הפוליטיאים התאפקו, אז על אחת כמה וכמה אנשי הרוח לעשות מזה: "הילד החוזר הביתה הוא הילד הפנימי שבכם שמבקש כבר להיות בבית , להיות אחד עם הנשמה , להיות עם האהבה , להיות אחד עם הבורא. החלק הזה הכמהה להיות מי שהוא. " זה בעצם שימוש ציני בסיטואציה!!! אני חס וחלילה, לא הייתי רוצה שיקחו את הבן שלי, שהוא בגיל של גלעד, ויהפכו אותו "לילד הפנימי שבכם". זה ממש מקומם, ולנו לפעמים אנשי הרוח, אין גבולות, אין טאקט, אין רגישות, אין פרופרוציות, ועוד לגייס לצורך ...כך את המסטרים למינהם, יהיו אשר יהיו.. אני לא מרגישה עם כך נוח בכלל! דרך אגב, זו אותה אחת שאמרה שהעם היפני סיים את תפקידו, אחרי שהעם היפני ליקק את פצעיו... אבל היא החליטה שהעם היפני הוא אטלנטיס המודרנית. אין לי שום טענות כלפי אותה גברת, יש לי רק בקשה, תהיו רוחניים, אבל אל תאבדו את הרגישות!!! http://www.harmonya.co.il/Preview.asp?Page=11430&WebsiteID=949

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

צודקת

חג שמח!

*גילה,בהמשך לכתבתך זו,אני מצטט מילים של יעל א,,,

יעל א לי היתה זכורה תחזיתך לגבי כך שיהיה מהומה בלגן וגלעד שליט ימלט בכוחות עצמו בדרך הים.. ללא צורך ב’עסקה’ מצדנו. האמת די בניתי על זה נשמע כמו חלום יפה:),,,סוף ציטוט; אשמח לתגובתך,לא רק במילים,תעלי קישור למקור. בבקשה. חג-שמח.

בנימין - לא נמאס לך להציק לאנשים?

ערן,,,הנה לך תגובה של מנהלת הפורום,בהקשר לאחר,,,

שכתב ביקורת מוזרה ,דומה לזו שלך כאן. והכתוב מדבר בעד עצמו. חג שמח. האם יש עניין לפורום בתגובה שלך? זה פורום פתוח לכל, והדרך בא אתה מתנהג, גורמת לאנשים להדיר רגליהם מהפורום. אנשים התקשרו אלי טלפונית, ונדהמו מתגובה זו. כמה שאני מנסה לשכנע לכתוב בפורום או להגיב, הם אומרים שהם לא יכולים לכתוב בפורום בו מתנהל "גיס חמישי" בעין זה. שסתימת הפיות אינה מקובלת. אין אני בודה דברים אלה מהרהורי ליבי, רק שזה כבר די הרבה זמן מתנהל באופן הזה. אבקש מחך, ומכל אחד להיות אחראי לדבריו, מבלי להעביר ביקורת על אחרים. כל עוד ההודעות עוסקות במיסטיקה, רוחניות ואסטרולוגיה, הרי שמקומם בפורום. במיוחד כשמדובר באקטואליה... בברכת חג שמח גילה ערן,,,את זה הבאתי כמשהו עבורך,שגילה בעצמה כתבה למישהו אחר,שלעיתים ,התפרץ לא לעניין,כמו שאתה עושה,,,למשל כאן.

הכל צפוי והרשות נתונה

שלום בנימין אכן ישבתי וחשבתי מה פירוש המסריםא שר כתתבי שם במערת אליהו, אשר הבאתי אותם כלשונם, אפילו שזה בניגוד לדעותי האישיות כגילה. ואב הנתי שיש אולי, כמה תבניות אפשריות של פעולה. נכון, יצא לשם שכאילו אין זה לרצון השמים לבצע הסכם עם החמאס ולשחרר מחבלים רוצחים. אבל הבה בניימין ואשאל אותך שאלה אחרת. נניח שמחר תקבל מסר, שעליך להפסיק לעבוד ולקפל עצמך מכל עבודה, כי הנה אתה עומד לקבל כסף רב. האם היית עושה זאת? או שאולי היית ממשיך בדרך החיים שלך, ומקבל בברכה כל מה שלא יבוא. נניח שחס וחלילה מישהו חולה, ואומרים לו שיהיה לו ריפוי ניסי, האם הוא צריך בגלל זה להפסיק לטפל ברפואה קונוונציונלית, כי רצון האל הוא שהוא יבריא? נניח שביבי היה הולך למערת אליהו ומקבל מסר שגלעד שליט ישוחרר באופן פלאי. האם זה אומר שעליו לו להגיע להסכם שיחרור אסירים, רק בגלל שעליו לחכות לנס מלמעלה? יש אפשרות להתערב בגורל במידה מסוימת. ביבי לקח החלטה שלדעתי היא נכונה, כי לפי אסטרולוגיה, חייו של גלעד שליט יכולים היו להיות בסכנה. אז לא צריך את כל הנבואות האלה, עלינו להמשיך לפעול כבני אדם, ומצד שני לצפות לישועה כבני אלוהים. זה לדעתי מה שקרה כאן. בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

אני אוהבת להדגיש..כל מה שטוב וחיובי ומושלם צפוי, אפשרי וקורה והרשות מרשה ומאשרת את בריאת הטוב והחיובי ביותר עבור כולם...................

האם אתם יודעים שהתדרים הכי גבוהים אדם מפיץ הם אהבה (500). שמחה(540). נחת, רוגע ושלווה(600). והארה(700 עד 1000)?

ערן,,,הנה לך תגובה של מנהלת הפורום,בהקשר לאחר,,,

שכתב ביקורת מוזרה ,דומה לזו שלך כאן. והכתוב מדבר בעד עצמו. חג שמח. האם יש עניין לפורום בתגובה שלך? זה פורום פתוח לכל, והדרך בא אתה מתנהג, גורמת לאנשים להדיר רגליהם מהפורום. אנשים התקשרו אלי טלפונית, ונדהמו מתגובה זו. כמה שאני מנסה לשכנע לכתוב בפורום או להגיב, הם אומרים שהם לא יכולים לכתוב בפורום בו מתנהל "גיס חמישי" בעין זה. שסתימת הפיות אינה מקובלת. אין אני בודה דברים אלה מהרהורי ליבי, רק שזה כבר די הרבה זמן מתנהל באופן הזה. אבקש מחך, ומכל אחד להיות אחראי לדבריו, מבלי להעביר ביקורת על אחרים. כל עוד ההודעות עוסקות במיסטיקה, רוחניות ואסטרולוגיה, הרי שמקומם בפורום. במיוחד כשמדובר באקטואליה... בברכת חג שמח גילה ערן,,,את זה הבאתי כמשהו עבורך,שגילה בעצמה כתבה למישהו אחר,שלעיתים ,התפרץ לא לעניין,כמו שאתה עושה,,,למשל כאן.

אתה המציקן הכי גדול שקיים בפורום

אנשים חכמים וטובים נעלמו , ויש לך חלק נכבד בזה. אתה אוהב לסכסך ולגרום לתסיסה. השאלה מתי ימאס לך? אגב עוד לא ענית לי מה דעתך על מכתב הרבנים? שאקפיץ לפה את השרשור? נראה לי שזה מיותר שהרי אין לך תשובה. כל מה שעשית זה רק סכסוכים.

ערן,,,אתה הגולש היום יומי בפורום הזה,מתי קראת כאן לאחרונה,,,

מזה כמה חודשים משהו שהציק לך? דבר שני,,,זה נחמד שאתה מכנה את המקום הזה,,,''פורום''{כי גולשים בו עשרות כל יום . דבר שלישי הנה תזכורת ממנהלת הפורום{אגב;כאשר תראה לנו מסמך שהופך אותך למשנה למנהלת כאן ,אולי תוכל לומר לאחרים מה לעשות. דבר נוסף;במקום לתקוף באופן קבוע,,,תכתוב כאן אולי דברי טעם משלך. והנה תזכורת נוספת לדרך שלך לתקוף אחרים. רן,,,הנה לך תגובה של מנהלת הפורום,בהקשר לאחר,,, שכתב ביקורת מוזרה ,דומה לזו שלך כאן. והכתוב מדבר בעד עצמו. חג שמח. האם יש עניין לפורום בתגובה שלך? זה פורום פתוח לכל, והדרך בא אתה מתנהג, גורמת לאנשים להדיר רגליהם מהפורום. אנשים התקשרו אלי טלפונית, ונדהמו מתגובה זו. כמה שאני מנסה לשכנע לכתוב בפורום או להגיב, הם אומרים שהם לא יכולים לכתוב בפורום בו מתנהל "גיס חמישי" בעין זה. שסתימת הפיות אינה מקובלת. אין אני בודה דברים אלה מהרהורי ליבי, רק שזה כבר די הרבה זמן מתנהל באופן הזה. אבקש מחך, ומכל אחד להיות אחראי לדבריו, מבלי להעביר ביקורת על אחרים. כל עוד ההודעות עוסקות במיסטיקה, רוחניות ואסטרולוגיה, הרי שמקומם בפורום. במיוחד כשמדובר באקטואליה... בברכת חג שמח גילה ערן,,,את זה הבאתי כמשהו עבורך,שגילה בעצמה כתבה למישהו אחר,שלעיתים ,התפרץ לא לעניין,כמו שאתה עושה,,,למשל כאן. הבנת?ערן... תתחיל להעלות כאן אקטואליה משלך ולא להיות המבקר שאף אחד לא מינה לכך. יום טוב.

*גילה,בהמשך לכתבתך זו,אני מצטט מילים של יעל א,,,

יעל א לי היתה זכורה תחזיתך לגבי כך שיהיה מהומה בלגן וגלעד שליט ימלט בכוחות עצמו בדרך הים.. ללא צורך ב’עסקה’ מצדנו. האמת די בניתי על זה נשמע כמו חלום יפה:),,,סוף ציטוט; אשמח לתגובתך,לא רק במילים,תעלי קישור למקור. בבקשה. חג-שמח.

יש מי שמנהל את העולם

ב"ה ובסופו של דבר כל מה שקורה זה ממנו. (דגש על 'בסופו של דבר כיוון שיש גם את תחילתו של הדבר שמתחיל מבני האדם..) אבל השורה התחתונה של מה שקורה זה מלמעלה. והבאתי את התחזית הקסומה של גילה לא בשביל לנגח חלילה אלא מתוך ענין. זה פורום תאורטי ובאתי בשביל ללמוד.

ערן,,,אתה הגולש היום יומי בפורום הזה,מתי קראת כאן לאחרונה,,,

מזה כמה חודשים משהו שהציק לך? דבר שני,,,זה נחמד שאתה מכנה את המקום הזה,,,''פורום''{כי גולשים בו עשרות כל יום . דבר שלישי הנה תזכורת ממנהלת הפורום{אגב;כאשר תראה לנו מסמך שהופך אותך למשנה למנהלת כאן ,אולי תוכל לומר לאחרים מה לעשות. דבר נוסף;במקום לתקוף באופן קבוע,,,תכתוב כאן אולי דברי טעם משלך. והנה תזכורת נוספת לדרך שלך לתקוף אחרים. רן,,,הנה לך תגובה של מנהלת הפורום,בהקשר לאחר,,, שכתב ביקורת מוזרה ,דומה לזו שלך כאן. והכתוב מדבר בעד עצמו. חג שמח. האם יש עניין לפורום בתגובה שלך? זה פורום פתוח לכל, והדרך בא אתה מתנהג, גורמת לאנשים להדיר רגליהם מהפורום. אנשים התקשרו אלי טלפונית, ונדהמו מתגובה זו. כמה שאני מנסה לשכנע לכתוב בפורום או להגיב, הם אומרים שהם לא יכולים לכתוב בפורום בו מתנהל "גיס חמישי" בעין זה. שסתימת הפיות אינה מקובלת. אין אני בודה דברים אלה מהרהורי ליבי, רק שזה כבר די הרבה זמן מתנהל באופן הזה. אבקש מחך, ומכל אחד להיות אחראי לדבריו, מבלי להעביר ביקורת על אחרים. כל עוד ההודעות עוסקות במיסטיקה, רוחניות ואסטרולוגיה, הרי שמקומם בפורום. במיוחד כשמדובר באקטואליה... בברכת חג שמח גילה ערן,,,את זה הבאתי כמשהו עבורך,שגילה בעצמה כתבה למישהו אחר,שלעיתים ,התפרץ לא לעניין,כמו שאתה עושה,,,למשל כאן. הבנת?ערן... תתחיל להעלות כאן אקטואליה משלך ולא להיות המבקר שאף אחד לא מינה לכך. יום טוב.

בנימין

זה שאני לא כותב פה לא אומר שאני לא נכנס לפה כל שבוע. שנית אני לא סותם פיות - ההיפך אתה מנסה לסתום לי את הפה כי אתה יודע שאיתי אתה לא יכול להתמודד. אני לא כותב פה כי אני לא מיסטיקאי. מה שגילה כתה בהקשר למישהו אחר לא מעניין אותי. אני מאד אחראי לדברי, ואני טוען ממקור ראשון שבין היתר בגללך ובגלל הנטיה שלך להציק לגולשים, הם עזבו את הפורום, וצר לי על כך. ניסיתי להעלות פה אקטואליה משלי אבל ברחת ממנה כמו שפן חולה. עוד לא שמעתי (מעניין מתי אשמע) מה דעתך האישית על מכתב הרבנים. דבר שאתה מתחמק ממנו באופן שיטתי, ועד שלא אקבל תשובה אמשיך להביע את דעתי למרות שלא נוח לך לשמוע. ועד אז אני יושב לך על הזנב ולא אתה ולא גילה תצליחו לסתום לי את הפה. כי אין לכם עילה, אני לא משמיץ ולא עושה לשון הרע. אני פשוט מתנגד לדעות המטומטמות שלך. ואני רק אוודא שלא תציק לגולשים פה.

ערן,,,למחשבתך המוזרה הזו,

בדיוק כיוונה המנהלת כאשר כתבה את זה; רן,,,הנה לך תגובה של מנהלת הפורום,בהקשר לאחר,,, שכתב ביקורת מוזרה ,דומה לזו שלך כאן. והכתוב מדבר בעד עצמו. חג שמח. האם יש עניין לפורום בתגובה שלך? זה פורום פתוח לכל, והדרך בא אתה מתנהג, גורמת לאנשים להדיר רגליהם מהפורום. אנשים התקשרו אלי טלפונית, ונדהמו מתגובה זו. כמה שאני מנסה לשכנע לכתוב בפורום או להגיב, הם אומרים שהם לא יכולים לכתוב בפורום בו מתנהל "גיס חמישי" בעין זה. שסתימת הפיות אינה מקובלת. אין אני בודה דברים אלה מהרהורי ליבי, רק שזה כבר די הרבה זמן מתנהל באופן הזה. אבקש מחך, ומכל אחד להיות אחראי לדבריו, מבלי להעביר ביקורת על אחרים. כל עוד ההודעות עוסקות במיסטיקה, רוחניות ואסטרולוגיה, הרי שמקומם בפורום. במיוחד כשמדובר באקטואליה... בברכת חג שמח גילה ערן,,,את זה הבאתי כמשהו עבורך,שגילה בעצמה כתבה למישהו אחר,שלעיתים ,התפרץ לא לעניין,כמו שאתה עושה,,,למשל כאן.

אתה לא צריך לחזור מליון פעם על אותו דבר

אני מבין מה שאתה אומר, ואני טוען שאתה מנסה לסתום לי את הפה. בנוגע לטענה המגוחכת שאנשים מתקשרים אליך-אתה בדאי. הכותבים הכי טובים שהיו פה בפורום עזבו ואתה אחת הסיבות, ואולי הסיבה העיקרית, ותאמין לי שההפסד כולו שלכם. בקיצור בנימין אם אתה רוצה לנהל פה דיונים ענייניים ולא משנה על איזה נושא, אבקש רק את דעתך ואת תשובתך על מכתב הרבנים. ברגע שאקבל תשובה בעניין זה יש מקום שאתחיל להאמין שאתה באמת מנסה לנהל פה דיונים. וכל עוד לא אקבל תשובה מה דעתך, אני אמשיך להחזיק בדעותיי שאתה פה רק בשביל להבריח אחרים ולסכסך בין הגולשים. אז תוכל לסתום לי את הפה רק על ידי מתן תשובתך. ברור לי שלעולם לא אקבל תשובה מה דעתך בעניין שהרי כל תשובה תפיל אותך. וברור לי שתמשיך להתחכם ולהתחמק. מסקנה - אתה פה רק בשביל ליצור אינטריגות וסכסוכים וזו דעתי. חבל שתכתוב שוב את מה שכתבת כמה פעמים כלום לא יעזור לך. אני חושב שאתה פה רק בשביל לסכסך, ואני גם חושב שאתה מעין חכמולוג שחושב שהוא יודע הכל ולא יודע כלום, ואני גם חושב שכל התאוריות והדיעות שלך מטומטמות וחסרות כל גישה למציאות. ואני גם חושב שאין לך מושג בכלל בכל מה שקשור למיסטיקה.

ערן,,,איני סבור ובטוח שאתה מבין,,,קרא הכל שוב.

שכן לו היית מבין... לא היית מעלה את טון התקיפה שלך כלפי. הבנת? לא אתה הוא שקובע מה יכתבו ומה לא.

אני לא קובע כלום

אני רק מבקש ממך תשובה, כצפוי התחמקת והתעלמת. וכל עוד אין לי תשובה, אני אכתוב מה שאני רוצה, מתי שאני רוצה, על מה שאני רוצה, וכמה שאני רוצה. ואף אחד ובטח לא אתה תקבעו בשבילי מה לכתוב ומתי לכתוב ולמי לכתוב. אז אני לא מעלה את טון התוקפנות שלי, אני פשוט מדגיש שהדיעות שלך מטומטמות, המצאות שנוחות רק לך, שאתה חושב שאתה יודע הכל אבל אתה לא יודע כלום, ושאתה מניפוליסט, סכסכן ותככן. ולדעתי זה מה שאתה מחפש פה בפורום.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר