משחררים את גלעד שליט בע"ה

לפי החדשות העסקה נחתמה

וכמה משפחות פוגל עוד יצאו מזה

בס"ד בשביל מחיר של אלף מרצחים יכלו להגיע להסכם לשיחרור שליט עוד לפני חמש שנים, בשביל מה חיכו? כדי לספר לנו איזה עסקה הם השיגו? כמה משפחות פוגל נוספות יקרו כתוצאה משיחרור אלף מרצחים. שליט התגייס לצבא כדי להגן על עם ישראל, לא כדי לשחרר אלף מרצחים. גם מרצחים שהיו מעורבים בפיצוץ מלון פארק בנתניה ישוחררו, אני מכיר חלק מהקורבנות במקרה זה, אנשים שאיבדו בני משפחה והפכו לנכים, זה התשובה לשחרר את המרצחים האלו! אחיו של נתניהו נהרג בפעולה לשיחרור שבויים ישראלים ממחבלים, אבל נראה שביבי לא קלט דבר ממעשה הקרבה של אחיו. יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

אם אפשר רק בלי שלדים ..

הציור ששמת בכותרת גורם לי פחד מה לעשות יש אנשים כאלה גם.

אריאל- מי שהלך לא ישוב עוד

היי אריאל אין מה לעשות. מי שהלך כבר אינינו. ומי שחי, חייבים לעשות הכל להצילו. ככה אני חושבת. אני רוצה לראות משפחה שכולה אחת שתקום ותגיד שמוכנה שגלעד ימשיך לשבת בשבי, רק כדי לא לשחרר את המרצח שלה. צריך לשמור שלא יהיה עדו שבויים וכו'. אבל למרות המחיר הכבד, את הנפש של גלעד יש להציל. ככה אני חושבת. בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

אריאל- מי שהלך לא ישוב עוד

היי אריאל אין מה לעשות. מי שהלך כבר אינינו. ומי שחי, חייבים לעשות הכל להצילו. ככה אני חושבת. אני רוצה לראות משפחה שכולה אחת שתקום ותגיד שמוכנה שגלעד ימשיך לשבת בשבי, רק כדי לא לשחרר את המרצח שלה. צריך לשמור שלא יהיה עדו שבויים וכו'. אבל למרות המחיר הכבד, את הנפש של גלעד יש להציל. ככה אני חושבת. בברכה גילה

גילה גם הרבי לא הסכים עם דבריך

בס"ד עוד כאשר היו חילופי השבוים ב-85 הרבי שליט"א כבר אז אמר שזה סכנת נפשות, ואם נכנע לדרישות המחבלים המחיר רק ילך ויעלה כל פעם. זה לא הדרך לשחרר חילים חטופים, זה הדרך לגרום לכך שהמחבלים יקבלו עידוד ויחטפו עוד חיילים. שלא לדבר על העובדה שבשביל מחיר כזה כבר יכלו לשחרר אותו לפני חמש שנים. כל הזמן טענו שהם לא מסכימים לדרישות של המחבלים, והינה פתאום הם נכנעים לדרישות, אז למה חיכו חמש שנים בהם הבחור הזה ישב כלוא? זה רק מראה את חוסר עמוד השידרה של הממשלה הנוכחית, אשר משנה דרך כל פעם כמו עלה נידף ברוח, ויש לו אומץ רק נגד מתנחלים ולא נגד הערבים. מועדים לשימחה. יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

לפחות הם ישבו עוד 5 שנים

לפחות המחבלים ישבו בזמן הזה עוד 5 שנים בכלא. גם משהו. ואת זה לא אני אמרתי אלא אח שלי :)

אריאל- אני חושבת שנתניהו פעל מתוך השראה וידע

היי אריאל תקרא את התחזיות שלי. תקרא איך מפתו של גלעד שליט נעשתה גרועה לפני שנה! תקרא את מה שכתבתי שאם לא היו משחריים אותו עד אפריל 2012 אז הסיפור נגמר! ראש הממשלה רמז שזה הזדמנות אחרונה! אז מה? שישב על המצפון הדעה שהיתה הזדמנות ולא ניצלנו אותה? אני רוצה לדעת אם אתה היית לוקח זאת על המצפון! הם הרי שם בעזה על סף מלחמת אזחרים. החמאס, אשר כבש את עזה הולך ומאבד שליטה. מי יודע אם אירן ועלקאידה לא משתלטים. במצב כזה אין להשאיר חייל חטוף. צריך להחזיר אותו, וכמה שיותר מהר. זאת ההרגשה. אני לא חושבת שהאי שיחרור משך 5 שנים נבע מאיתנו. נראה לי שזה נבע יותר מהם. הם עשו הכל כדי להחמק וכל פעם שינו את הדרישות. מסיבה מסוימת כבר לא נוח להם לחזיק בו. יש דברים שאנו לא יודעים לגבי למה כעת. אבל בעתיד נדע. חכה, חכה, מי יודע מה נקבל? בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

גילה גם ביהדות לא משחררים שבוי בכל מחיר

בס"ד הגמרא בפירוש מדברת על מיצוות פדיון שבויים (במסכת כתובות וגם אם אני לא טועה במסכת סנהדרין), ושם כתוב שיש מחיר סטנדרט לפידיון שבויים אשר אסור לעבור עליו. הסיבה כפי שמופיע בגמרא הוא שזה יגרום לגויים לקחת עוד שובויים. זאת אומרת שאסור לפדות שבוי בכל מחיר. פה המחיר הוא סכנת נפשות לציבור גדול של יהודים, זה לא מחיר סטנדרטי זה מעל ומעבר וזה פשוט אסור. גלעד שליט הוא חייל שיצא להגן על המדינה לא לשחרר מרצחים שידוע בפירוש שהם יחזרו לרצוח אם רק יתנו להם הזדמנות. זה מעשה טיפשי שנובע מכך שנתניהו נכנע ללחצים של קבוצת מיעוט אשר ביטחון המדינה לא מעניין אותה כלל, אלא רק האינטרס האישי. שבת שלום ומעדים לשימחה. יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

לי היתה זכורה תחזיתך

לגבי כך שיהיה מהומה בלגן וגלעד שליט ימלט בכוחות עצמו בדרך הים.. ללא צורך ב'עסקה' מצדנו. האמת די בניתי על זה נשמע כמו חלום יפה:)

זה מיועד להפחיד שתביני כמה זה חמור, מדובר בסכנת נפשות - יחי מלך המשיח

אריאל עניתי לך בשרשור אחר

ביום 10 לאוקטובר (בענין השמש וכדור הארץ) אם ראית..תחת הכותרת 'שלום לך'

לי היתה זכורה תחזיתך

לגבי כך שיהיה מהומה בלגן וגלעד שליט ימלט בכוחות עצמו בדרך הים.. ללא צורך ב'עסקה' מצדנו. האמת די בניתי על זה נשמע כמו חלום יפה:)

יעל,,,היכן זה נכתב? צטטי לנו מקור,בבקשה.

תחפש בהודעות הקודמות

תחפש בהודעות הקודמות של גילה, הייתי מחפשת אולי בעצמי אבל ערב חג ויש לי לחץ של זמן.. בכל אופן זה זכור לי מלפני לא הרבה זמן, אולי כמה חודשים או אפילו מוקדם יותר. כל טוב

וכמה משפחות פוגל עוד יצאו מזה

בס"ד בשביל מחיר של אלף מרצחים יכלו להגיע להסכם לשיחרור שליט עוד לפני חמש שנים, בשביל מה חיכו? כדי לספר לנו איזה עסקה הם השיגו? כמה משפחות פוגל נוספות יקרו כתוצאה משיחרור אלף מרצחים. שליט התגייס לצבא כדי להגן על עם ישראל, לא כדי לשחרר אלף מרצחים. גם מרצחים שהיו מעורבים בפיצוץ מלון פארק בנתניה ישוחררו, אני מכיר חלק מהקורבנות במקרה זה, אנשים שאיבדו בני משפחה והפכו לנכים, זה התשובה לשחרר את המרצחים האלו! אחיו של נתניהו נהרג בפעולה לשיחרור שבויים ישראלים ממחבלים, אבל נראה שביבי לא קלט דבר ממעשה הקרבה של אחיו. יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

אריאל-תודה לגלעד שליט שבזכותו נפטרנו ממעל אלף מחבלים

צריך רק להודות לגלעד שליט, שבזכותו הפסקנו אני ואתה לפרנס ולממן אלף מחבלים ימח שמם וזכרם, שעל חשבוני וחשבונך הם מקבלים טיפולים בריאותיים, טיפולי שיניים, אוכלים, מתקלחים וחיים כמו בני אדם ללא דאגות. ויש כאלו שאפילו למדו ונהיו אינטילגנטים בבתי הסוהר שלנו. בו בזמן שלנו אין את האמצעים האלו. בחוץ תהיה להם מלחמת קיום. אני לא מבין למה בכלל אנחנו כולאים אותם, למה לא הורגים אותם, למה אין פסק דין מוות לפושעים שנוטלים חיים של אחרים ולא משנה אם הם מחבלים או יהודים. כל מי שרוצח ונוטל נפש בישראל (ולא משנה מי הנרצח) למה אין פסק דין מוות לאנשים האלו, אלא אנחנו צריכים להמשיך ולממן את הקיום שלהם, בו בזמן שאין לנו מאיפה לקיים את עצמינו. ואנחנו מקימים מאהל בשל מצוקות דיור ומצוקות כלכלה. אז אני חושב שכל מי שנטל חיים צריך לקבל פסק דין מוות. ואם מדובר במחבלים - הייתי שותל להם שבב , והורג אותם בחוץ אחד אחד וככה לא ישאר מי שיעשה פיגועים. אבל הם לא צריכים לחיות בכלא על חשבוננו. חג שמח

אריאל עניתי לך בשרשור אחר

ביום 10 לאוקטובר (בענין השמש וכדור הארץ) אם ראית..תחת הכותרת 'שלום לך'

כן ראיתי - יחי המלך המשיח

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר