רציתי לשמוע את דעתכם

ואת דעתכם, דווקא אתם שאתם לא מורים למיסטיקה או לרוחניות. הנה זה מה שקיבלתי במייל: --------------------------- סדנא תקשור חי עם המאסטר העלאי חנוך חיבור לידע האינסופי ואנרגיות הקפיצה הקוונטית היי אהובים, חוויה ייחודית של תקשור חי עם חנוך, קבלת ידע מופלא, ריפוי עמוק והתחברות לתדרים מדהימים ומאד גבוהים , כל שבוע, שעתיים, בתל אביב מדברי תלמידה:"..." אנרגיות חזקות ומאוד מוחשיות ואיתן ידע קוסמי וחיבור לתדרים גבוהים שמרחיבים את התודעה. חיבור למלאך הפנימי, חניכה לאנרגיית ריפוי על יקומית חדשה, ובכל פעם שהשתמשתי בה היה שיפור מדהים ומהיר. החויה בסדנה אין מילים שיוכלו באמת לתאר את תחושת ההתעלות" ... לתקשור "מהו הידע הקדום ?תהליך בתקשור חי עם חנוך המאסטר העלאי" היכנסו לקישור מי שהידע הזה מהדהד בלבו ומרגיש נכון בשבילו, ................... זה מה שקיבלתי במייל. אז אני רוצה לשאול אתכם, מה זה עושה לכם לקרוא את הדברים האלה? מחר אני אזמין אתכם לסדנא עם דוד המלך, למשל. הבנתם? אני לא יהיה שם, יהיה שם דוד המלך. אז איך אתם הקוראים, מתייחסים לכזה סיפור: 1. אומרים שמי שמדבר ככה הוא קוקו וזה ממש לא משכנע. 2. מעריכים את זה, שבאמת המסטר חנוך יהיה שם. 3. סולחים לה על זה שהיא חושבת שממש חנוך עצמו ידבר שם, ומתייחסים יותר לתוכן. 4. אומרים לעצמכם שמתקשר שזקוק לדבר בצורה כזו, אולי הוא נאיבי כזה... ואתם לא חלק מזה. 5. אומרים לעצמכם, "מה שהיא באמת מאמינה בדברים האלה?" הרי זה לא ייתכן. אולי זה בכלל גימיק למשוך אליה אנשים וככה היא תעשה כסף. 6. אתם מרגישים בושה שאתם בכלל מיסטיקנים או מתעניינים, וחמפחדים שכל זה עושה שם רע למיסטיקה. 7. כל תחושה אחרת אשמח לשמוע תגובות. לי באופן אישי זה נראה מוגזם, וזה די הופך את התחום שלנו לתמוה ביותר. בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

רצון לקרמיסימו ?!!?

אומרים שבזמן

שמתקרב בואו של משיח צדקנו יתרבו נביאי השקר. האינטואיציה הנשית איננה משקרת גילה, ואם זה נראה לך מוגזם אז זה כנראה מה שזה. לילה טוב

ואוסיף

כי המודעה מעלה בי הרבה מאד פעמוני אזהרה. תחושה, הרגשה, מה שתגידי. התחום הרוחני מצריך משנה זהירות- האפשרויות הן אינסופיות- ולצערנו יש מי שמנסים לנצל זאת לטובתם האישית מבלי להתחשב בצורכי המטופל/ים או המאזינים שלהם. כך שבעיני הכלי לבחון הוא גם לראות אם הבנאדם שעומד מאחורי הדברים הוא עם רצון כנה לעזור לזולת, לנתינה, זה סימן למישהו אמיתי ומשם אפשר להמשיך. כמו שאמרתי בהתחלה מודעה זו מעלה בי פעמוני אזהרה.

רציתי לשמוע את דעתכם

ואת דעתכם, דווקא אתם שאתם לא מורים למיסטיקה או לרוחניות. הנה זה מה שקיבלתי במייל: --------------------------- סדנא תקשור חי עם המאסטר העלאי חנוך חיבור לידע האינסופי ואנרגיות הקפיצה הקוונטית היי אהובים, חוויה ייחודית של תקשור חי עם חנוך, קבלת ידע מופלא, ריפוי עמוק והתחברות לתדרים מדהימים ומאד גבוהים , כל שבוע, שעתיים, בתל אביב מדברי תלמידה:"..." אנרגיות חזקות ומאוד מוחשיות ואיתן ידע קוסמי וחיבור לתדרים גבוהים שמרחיבים את התודעה. חיבור למלאך הפנימי, חניכה לאנרגיית ריפוי על יקומית חדשה, ובכל פעם שהשתמשתי בה היה שיפור מדהים ומהיר. החויה בסדנה אין מילים שיוכלו באמת לתאר את תחושת ההתעלות" ... לתקשור "מהו הידע הקדום ?תהליך בתקשור חי עם חנוך המאסטר העלאי" היכנסו לקישור מי שהידע הזה מהדהד בלבו ומרגיש נכון בשבילו, ................... זה מה שקיבלתי במייל. אז אני רוצה לשאול אתכם, מה זה עושה לכם לקרוא את הדברים האלה? מחר אני אזמין אתכם לסדנא עם דוד המלך, למשל. הבנתם? אני לא יהיה שם, יהיה שם דוד המלך. אז איך אתם הקוראים, מתייחסים לכזה סיפור: 1. אומרים שמי שמדבר ככה הוא קוקו וזה ממש לא משכנע. 2. מעריכים את זה, שבאמת המסטר חנוך יהיה שם. 3. סולחים לה על זה שהיא חושבת שממש חנוך עצמו ידבר שם, ומתייחסים יותר לתוכן. 4. אומרים לעצמכם שמתקשר שזקוק לדבר בצורה כזו, אולי הוא נאיבי כזה... ואתם לא חלק מזה. 5. אומרים לעצמכם, "מה שהיא באמת מאמינה בדברים האלה?" הרי זה לא ייתכן. אולי זה בכלל גימיק למשוך אליה אנשים וככה היא תעשה כסף. 6. אתם מרגישים בושה שאתם בכלל מיסטיקנים או מתעניינים, וחמפחדים שכל זה עושה שם רע למיסטיקה. 7. כל תחושה אחרת אשמח לשמוע תגובות. לי באופן אישי זה נראה מוגזם, וזה די הופך את התחום שלנו לתמוה ביותר. בברכה גילה

בלון של אויר נפוח

בס"ד הרבה הבטחות בומבסטיות שאין מאחוריהם שום דבר, לעשות רושם על אנשים שלא מבינים ומחפשים רוחניות. חז"ל אמרו:"לא יגעתה ומצאתה אל תאמין", כל אלו שמבטיחים דרך אינסטנט להגיע לרוחניות, הם בטח לא דרך של קירבה לקדושה, אלא ברוב המקרים קירבה לטומא, ולפעמים סתם הצגה לצורך רווח אישי. מורים רוחניים אמיתיים לא מבטיחים דברים בומבסטים, אלא אומרים את האמת, רק על ידי השקעה של זמן ומאמץ באמת ניתן להגיע לתוצאות. בפועל זה נכון בכל תחום. יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

וחיבור / תקשור למלאך x או y !?

ותקשור עם ... אליהו הנביא, רבי שמעון, וכו' ... כן אמין !? לא ! אבל ... לפני כמה ימים שמעתי מתקשרת [ המתקשרת עם הנ"ל } - שידעה לומר לאנשים בקבוצה, דברים מדוייקים ! נדהמתי ! ותאמיני לי, בנושא זה - אני לא נאיבית ויודעת מי מדייק. רב הנסתר על הגלוי.

יש הבדל בין צדיקים למלאכים

איני מבינה כמעט כלום בנושא של תקשורים אלו אבל ההגיון הפשוט אומר לי שמלאך זה דבר אחד וצדיק שנפטר זה דבר שני. בפרט ענקים כמו רבי שמעון בר יוחאי ואליהו הנביא- שממשיכים להיות איתנו גם לאחר הסתלקותם מעולם זה.

בוודאי שיש הבדל

בתיעוד של תרבויות רבות נמצאה עדות לתקשור עם מלאכים, בעוד שתקשור עם צדיקים זה ניו-אייג' טהור. בתנ"ך אף אחד לא תקשר צדיקים- תקשרו מלאכים. בעיניי תקשור עם מלאך אמין יותר מתקשור עם צדיק, אבל לא ארחיב בעניין. ובעניין הנושא שפתחה גילה- אני מעולה בלהריח שרלטנות.

ואוסיף

כי המודעה מעלה בי הרבה מאד פעמוני אזהרה. תחושה, הרגשה, מה שתגידי. התחום הרוחני מצריך משנה זהירות- האפשרויות הן אינסופיות- ולצערנו יש מי שמנסים לנצל זאת לטובתם האישית מבלי להתחשב בצורכי המטופל/ים או המאזינים שלהם. כך שבעיני הכלי לבחון הוא גם לראות אם הבנאדם שעומד מאחורי הדברים הוא עם רצון כנה לעזור לזולת, לנתינה, זה סימן למישהו אמיתי ומשם אפשר להמשיך. כמו שאמרתי בהתחלה מודעה זו מעלה בי פעמוני אזהרה.

תודה באמת על תגובותיכם

הבאתי מודעה זו, כי אני אישית חושבת שאדם צריך להיות צנוע, ולא לנסות להתהדר בנוצות של אחרים. אני יותר בעד הספק והזהירות. להגיד שחנוך יהיה שם, ולא היא בעצם, זה בדיוק מה שנקרא אפקט "הוואו" יכול להיות שזה באמת מריח מריח של שרלטונות. יכול להיות שזה חוסר טאקט להציג את הדברים ככה. לדתעי זה לא עושה רושם טוב. נכון שבאותה מידה יכלה לכתוב סדנא בישלוב עם מסרים מחנוך, או תוך כדי תיקשור עם חנוך ואז זה היה נראה אחרת. בכל אופן, אני רואה בזה רצון לעשות הון לעצמה, ורציתי לדעת כיצד זה משפיע על בן אדם מן הרחוב שלא מבין בתחום, ושאולי הוא נאיבי. האם דבר כזה היה קונה אתכם? בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

בוודאי שיש הבדל

בתיעוד של תרבויות רבות נמצאה עדות לתקשור עם מלאכים, בעוד שתקשור עם צדיקים זה ניו-אייג' טהור. בתנ"ך אף אחד לא תקשר צדיקים- תקשרו מלאכים. בעיניי תקשור עם מלאך אמין יותר מתקשור עם צדיק, אבל לא ארחיב בעניין. ובעניין הנושא שפתחה גילה- אני מעולה בלהריח שרלטנות.

גל תרשה לי לחלוק עלייך .

תקשור עם צדיק בוצע בעבר ואפילו התורה יודעת לציין זאת (שמואל א' פרק כ"ח מפסוק י"א...).

בעניין השרלטנות .....

כפי שציינתי למטה ....רצון לקרמיסימו

יוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל....

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: standoff
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר