זה ממש מזעזע אותי

שלום רב כאשר שמעתי את הסיפור הזה בשבוע שעבר בטלויזיה, עקב ראיון שפורסם בתוכנית 60 דקות ושודר אצלנו, לא ידעתי את נפשי מרוב זעזוע. זהו סיפורה של לארה לוגן, הכתבת אשר נאנסה בכיכר תחריר בקהיר. הכיצד זה ייתכן? זה לקח חצי שעה!!!! יודעים מה ניתן לעשות בחצי שעה? הליכה מהירה, ריצה, לראות סיינפלד, לקבל הילינג, וגם לחוש שאתה מת אלף פעם! הם תקפו אותה כי חשבו שהיא יהודייה! הם תלשו אט אט את בגדיה, עד היותה עירומה, ואז גררו אותה בשערותיה! הם היו מאות וידיהם נגעו בה בכל גופה, והם אנסו אותה בידיים המטונפות שלהם, ואף אחד בקהל לא אמר הפסיקו את זה. אז מה זה היה בדיוק? גברים ארסיים מצריים שמבקשים דמוקרטיה? או שמא החשד שהיא יהודייה, גרם להם זאת? שימו לב, אם היא יהודייה אז מותר דמה!!! אז לא ברור לי! אינסו אותה כי היא אישה? או בגלל שחשבו שהיא יהודייה? מי שלא עזר לה רק צילם את זה בסלולר, והשאלה לאיזה מטרה? שמעתי שזה קרה, אבל לא ידעתי שזה היה חצי שעה, ושככה זה אירע! והיא סיפרה את זה מול המצלמות, וזה שוב ושוב צף לי על פני הזיכרון! תולשים את בגדיה, גוררים אותה בשערותיה, נוגעים בה מאות ידיים בכל מקום ומקום בגופה, והם מצלמים, ומצלמים ומצלמים את זה, ללא הרף... מה זה עושה לכם לשמוע את זה ולקרוא את זה? קשה לי עם זה מאוד. במיוחד, שלא כל כך רצו לשדר את זה ב-CBS תחנת הבית שלה, וגם טישטשו את פני האנשים שאתם רואים מסביב בתמונות שבלינק המצורף. אז כעת אני ממש לא מבינה... אני המומה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

אין קשר לנושא היהודי .....

יש פה קשר מכוון לשינאת זרים. בהפגנות הללו השתתפה ביתו ונכדתו של סאדאת .איש מבין הבאים לא העיז לפגוע בה. היו שם יהודים גם שהפגינו ,איש מהמפגינים לא אמר "הנה יהודי נחסל גם אותו " או "הנה יהודיה נאנוס אותה ". שינאת הזרים פה פעלה לרעתה. היא הייתה זרה לחלוטין ונראתה זרה . לכן היא נאנסה. לא בגלל שהיא אישה. אם היה מדובר במצריה מבטן ומלידה ,הראשון שהיה מעז לעשות זאת בפרהסיה ,היה נשחט שם כאילו היה כבש שמן על ידי ההמון. לפני שנים מספר כשמובאראק היה עדיין בשלטון ,ארעו שני מקרים במצרים זה ליד זה. אחד היה הפגנות אלימות מצד הבדויים בסיני. השני היה אירוע של ירי אמל"ח מצד הפלסטינים אל המצרים. הנשיא שלף את המושג "מצרים הקדושה " - זהו מושג הנחבא בליבו של כל ערבי באשר הוא.שאדמת ארצו קדושה,ואינו מעוניין כי זרים יטנפו אותה ברגליהם .זרים עבור המצרים הם גם הפלסטינים עצמם . מובאראק שיסה בשני המקרים את הבריונים שלו שידועים כאכזריים במיוחד. הכל חושבים כי המדינות הערביות מעוניינות במדינה פלסטיית לעזור לאחיהם. אך זה אינו נכון.הרצון הערבי הוא כי הפלסטינים יפסיקו להגיע לארצם ושהעבודה בארצם תישאר בידיים של אזרחי מדינתם ולא בידי אחרים. את זאת למד המלך חוסיין על בשרו בשנת 76-77 ,כאשר הוא נאלץ למצוא פיתרון לבעיה הפלסטינית הנקראת עראפאת באמצעות דריסת פלסטינים עם טנקים וירי מכוון לראשיהם. השלטון הירדני לא אחת חב חוב ענק למדינה היהודית שהצילה ממוות את המלך הירדני. המדינה הירדנית היא מדינה השייכת לבדויים הירדנים השולטים ביד רמה במוסלמים רבים. תנועת האחים המוסלמים המצויה במדינות הערביות רוצה להביא לאיסלמיזציה של המדינות הערביות. דהיינו לעשות מה שהחמאס עשה בעזה ,להחיל את השריעה על תושבי האיזור. הבעיה של המדינות הערביות היא שחוץ מגאז ונפט ,אין להן הרבה מה להציע לעולם. שכן אפריקה ודרום אמריקה מספקות אותו לעולם די בזול. וברגע והנפט יפסיק לשמש כוח כלכלי ,כל האיזור של מדינות ערב יהפוך למדינות עולם שלישי. על מנת שיהיה מספיק לפחות יש את העניין של "זכות השיבה" .זכות השיבה יביא את מדינות ערב ,להכריח את הפלסטינים להגר לארץ ישראל שכן החוק מדבר על זכות השיבה למקומות מהם היגרו הפלסטינים ,במקרה שלנו זה הערים הערביות בתוך שטח ישראל. כל בר-דעת בתחום הכלכלי יודע כי ברגע שתוקם מדינה פלסטינית ,היא לא תשרוד את מבחן המציאות מהסיבה הפשוטה של חוסר אחידות דיעה בזרם הפלסטיני. חוסר אחידות אידיאולוגית משותפת + תנועות איסלמיות כאידיאולוגיה ,לא ירשו למדינה פלסטינית לנהוג אחרת ממה שהם חושבים. דוגמא לכך אנו רואים במדינה כמו בחריין שהיא מדינה איסלמית סונית מתונה בו יש מיעוט שיעי העושה כעת שפטים בשלטון .אם רוצים לראות את העתיד ,אין דוגמא יותר יפה ממדינה שיעית שבה השריעה הוא החוק ,מדינה שכזאת ישנה באיזורינו וכל מדינות ערב אומרים כבר זאת מזמן שיש להעלימה וזו אירן!!!! אם האחים המוסלמים יצליחו במשימתם זו ,שקט במזרח התיכון לא יהא. ולזה ער כל העולם הערבי המתון. הבעיה היא שהעולם הערבי אינו ער לבעיה הכלכלית המשמשת "דלק " עבור האחים המוסלמים והחיזבאללה להיכנס לכל בית שכן דרכן להיכנס אל לב הערבים הוא לנצל את בעיותיהם הכלכליות ככוח פוליטי. את הבעיות הכלכליות שלהם הם מטילים את האחריות על האויב של האיסלם .והאויב הנ"ל זה כל מי שאינו מאמין אדוק באיסלם. האיסלם הרדיקלי רואה בנו אויב לא בגלל שעשינו להם משהו רע חלילה .הבעיה היא אחרת ,בכל השיח הנ"ל של הבעיות הכלכליות בתוכניות טלביזיה למשל העולם הערבי שואל "למה לישראל יש כלכלה יציבה ,שלטון דמוקרטי ולנו המאמינים באללה אין" אם תביטו בתוכניות של הטלביזיה המצרית ,את תראי כי הם תמיד עושים השוואות לגבי ישראל. לכן השינאה של העולם הערבי לישראל. אנחנו השכנים עם הדשא הירוק וכאשר הם מדברים על "זכות השיבה" 'שישראל תדאג להם' ישמע תמיד .ישנם אפילו כאלה שאינם רואים בנו יהודים ומכנים אותנו פלסטינים ציונים . הכל דפי ההיסטוריה הערבית מאז בריאתה ועד היום רק דמות יהודית אחת זכתה להיקרא "ישראלי" ולזכות גם באהבה מצד האיסלם . היה זה הרמב"ם. אלה היו 60 שניות על הבעיה האיסלמית במזרח התיכון ....חחחח....

תודה על השיתוף

זה באמת מזעזע. היו כאן כמה דברים שפעלו - החברה הערבית בכללה פטריארכלית, אישה היא די מסכנה שם, ואם היא זרה אז זה כבר סכנה של ממש. רוב הנשים שם מוגנות כי יש איזה גבר מאיים לידן, לא בזכות עצמן. עצוב מאד שזה המצב אבל אנשים צריכים להתעורר ולראות מול מי אנחנו עומדים ומול מי חושבים לעשות 'הסכמי שלום'. אנשים שמסוגלים לרצוח את הבת שלהם או את אחותם אם היא חייכה לגבר שלא מקובל עליהם, למשל, על רקע חלול כבוד המשפחה. נשים שם חיות בפחד. לאישה זרה זה מאד בעייתי להסתובב במקומות כאלו יותר מדי זמן, מיד הם קורצים אחד לשני וזוממים מזימות. לפחות היא יצאה מזה בשלום כלומר בחיים. לגבי הנקודה היהודית? איני יודעת אם זה מה שהיה פה, כי לא ראיתי את התוכנית. אבל זה לא חדש שיש מקומות בהם פוגעים באנשים כי חושבים שהם יהודים- היה מקרה מזעזע בצרפת לפני כמה שנים לצערנו היהודי אינו בין החיים לאחר מה שעבר שם.

גילה- לא שאני מזלזלת במה שכתבת פה אבל.......

אני רוצה להביא לך כמה תסריטים שקרו פה ממש מתחת לאף, ואבקש ממך באם תוכלי לדרג אותם לפי מה יותר מזעזע. מקרה ראשון אב לשלושה ילדים רוצח את ילדיו בדם קר. מקרה שני אמא טאליבנית שנעזרת בסדיסט ומתעללת בילדיה שלה. מקרה שלישי ילד בן שש שנאנס באכזריות על ידי אביו וזה כנראה לא מספיק כי האב מביא גם את הדוד וגם את השכן שיחגגו על הילד בן השש והילד לא מבין מה כואב לו יותר אם זה מעשי האונס או השתיקה של האמא שידעה ושתקה. מקרה רביעי נערה פגועת נפש במוסד לחוסים נאנסת מדי יום ביומו על ידי אנשי הצוות שאמורים לטפל בה. מקרה חמישי עיתונאית שהפשיטו אותה וחיללו את גופה על ידי נגיעות והנוגעים מגעילים. נסי בבקשה לדרג רק מהמקרים האלו מה יותר מזעזע? ואגב גילה, יש מקום שתשתתפי גם בדיונים אחרים בפורום גלגלי למטה ותראה שבטעות חשבו שאני סתם יורדת עליך, אומנם הגבתי אבל לדעתי יש מקום שתגיבי גם. שיהיה המשך יום מקסים מלי

זה לא היה באיזה מקום מבודד....

זה היה במרכז כיכר תחריר מול מאה אלף מצרים.היא פתאום ....עברה ידיים בין המון זועם !!!! המנהג האיסלמי הוא שאישה עם כבוד אינה יוצאת מפתח ביתה ללא כיסוי פנים ,היא איננה מסתובבת ברחוב ללא בעלה !!!! היא איננה הולכת לשום מקום בלי רשות בעלה !!!!!. האדם שיפגע באישה .....צריך לדעת שאם יש לה משפחה , נקמת דם תגיע אליו . שכן הגבר האיסלמי צריך להוכיח תמיד שהוא "רגל" (גבר שבגברים) . אי יכולתו לשמור על כבודו ,יביא לגל של זלזול כלפי מעמדו כגבר. מיותר לציין שפגיעה בזקנות הוא דבר שעלול לזכות את התוקף בלינץ מיידי ואיש לא יחוס על חייו.מיותר לציין מה יקרה למי שיפגע בקטין או קטינה ....בשטחים בתקופת עראפאת ,שוטר פלסטיני מצא ילד אנס אותו ושחרר אותו....דקות אחדות לאחר מכן כבר התנהל אחריו מרדף של כל מי ששמע על האונס (כל העיר שמעה על זה) ....הוא חשב כי חבריו בתחנת המשטרה יגנו עליו מפני הבלוקים והאבנים שיידו תושבי העיר בתחנת המשטרה. סופו היה כדור בראש מידיו של עראפת .גופתו לא נקברה מעולם אלא הושלחה לצידי הכביש.

גילה- לא שאני מזלזלת במה שכתבת פה אבל.......

אני רוצה להביא לך כמה תסריטים שקרו פה ממש מתחת לאף, ואבקש ממך באם תוכלי לדרג אותם לפי מה יותר מזעזע. מקרה ראשון אב לשלושה ילדים רוצח את ילדיו בדם קר. מקרה שני אמא טאליבנית שנעזרת בסדיסט ומתעללת בילדיה שלה. מקרה שלישי ילד בן שש שנאנס באכזריות על ידי אביו וזה כנראה לא מספיק כי האב מביא גם את הדוד וגם את השכן שיחגגו על הילד בן השש והילד לא מבין מה כואב לו יותר אם זה מעשי האונס או השתיקה של האמא שידעה ושתקה. מקרה רביעי נערה פגועת נפש במוסד לחוסים נאנסת מדי יום ביומו על ידי אנשי הצוות שאמורים לטפל בה. מקרה חמישי עיתונאית שהפשיטו אותה וחיללו את גופה על ידי נגיעות והנוגעים מגעילים. נסי בבקשה לדרג רק מהמקרים האלו מה יותר מזעזע? ואגב גילה, יש מקום שתשתתפי גם בדיונים אחרים בפורום גלגלי למטה ותראה שבטעות חשבו שאני סתם יורדת עליך, אומנם הגבתי אבל לדעתי יש מקום שתגיבי גם. שיהיה המשך יום מקסים מלי

אני מוצא את כולם כקשים !!!!

בעיניי אונס הוא כרצח ,פשוט כך .אונס הוא רצח הנפש וכרגע איני מתיחס לאונס של קטינים או בוגרים .כמו כן זכר ונקבה . אונס הוא אונס והעונש שהייתי מקנה לאנס הוא מוות! חד חלק ופשוט.

איציק ביקשתי לדרג -

מה המקרה החמור ביותר לפי דעתך ומה הכי פחות חמור. אין ספק שזאת דילמה...אבל תנסה. המשך ערב נעים מלי

זה ממש מזעזע אותי

שלום רב כאשר שמעתי את הסיפור הזה בשבוע שעבר בטלויזיה, עקב ראיון שפורסם בתוכנית 60 דקות ושודר אצלנו, לא ידעתי את נפשי מרוב זעזוע. זהו סיפורה של לארה לוגן, הכתבת אשר נאנסה בכיכר תחריר בקהיר. הכיצד זה ייתכן? זה לקח חצי שעה!!!! יודעים מה ניתן לעשות בחצי שעה? הליכה מהירה, ריצה, לראות סיינפלד, לקבל הילינג, וגם לחוש שאתה מת אלף פעם! הם תקפו אותה כי חשבו שהיא יהודייה! הם תלשו אט אט את בגדיה, עד היותה עירומה, ואז גררו אותה בשערותיה! הם היו מאות וידיהם נגעו בה בכל גופה, והם אנסו אותה בידיים המטונפות שלהם, ואף אחד בקהל לא אמר הפסיקו את זה. אז מה זה היה בדיוק? גברים ארסיים מצריים שמבקשים דמוקרטיה? או שמא החשד שהיא יהודייה, גרם להם זאת? שימו לב, אם היא יהודייה אז מותר דמה!!! אז לא ברור לי! אינסו אותה כי היא אישה? או בגלל שחשבו שהיא יהודייה? מי שלא עזר לה רק צילם את זה בסלולר, והשאלה לאיזה מטרה? שמעתי שזה קרה, אבל לא ידעתי שזה היה חצי שעה, ושככה זה אירע! והיא סיפרה את זה מול המצלמות, וזה שוב ושוב צף לי על פני הזיכרון! תולשים את בגדיה, גוררים אותה בשערותיה, נוגעים בה מאות ידיים בכל מקום ומקום בגופה, והם מצלמים, ומצלמים ומצלמים את זה, ללא הרף... מה זה עושה לכם לשמוע את זה ולקרוא את זה? קשה לי עם זה מאוד. במיוחד, שלא כל כך רצו לשדר את זה ב-CBS תחנת הבית שלה, וגם טישטשו את פני האנשים שאתם רואים מסביב בתמונות שבלינק המצורף. אז כעת אני ממש לא מבינה... אני המומה גילה

כל המגיבים למינהם מנסים כמה שאפשר להתרחק מהנקודה היהודית

בס"ד כי זה מאוד לא נעים לחשוב על כך שיש אנטישימיות בעולם ובעיקר, אצל הערבים, ולאנוס אישה יהודיה זה החלום הרטוב של כל ערבי שונא ישראל. אז מטאטאים את זה תחת השטיח, כשינאת זרים, וכל מני שטיוית אחרות כי לא רוצים להתמודד עם העובדות. פה מדובר בשינאת יהודים ברורה, והערבים לא חשוב כמה הם רבים בינהם והורגים אחד את השני, עדיין אותנו הם שונאים הרבה יותר ומוכנים לפגוע בכל יהודי או מי שחשוד בעניהם כיהודי, ואלף חתיכות נייר עם הסכמי שלום מזויפים לא ישנו את זה. כדי להחדיר את זה טוב טוב לראש, הם שונאים אותנו בגלל שאנחנו יהודים!!!!!!!!!!! יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

איציק ביקשתי לדרג -

מה המקרה החמור ביותר לפי דעתך ומה הכי פחות חמור. אין ספק שזאת דילמה...אבל תנסה. המשך ערב נעים מלי

מצטער בעיני מטומטם הוא מטומטם הוא מטומטם......

ואנוס ולא משנה נסיבות העניין דינו של המטומטם שעשה לסיים את הפרשה מול התלין.

בשביל מה להתעסק ברע?

להתחיל לדרג זה להכנס לראש הזה וזה ממש לא מתאים לי, מעדיפה לחשוב על דברים אחרים וטובים

אני גם חושב כך.

אני רק רציתי להראות לגילה שזה הרע במיעוטו

יודעת מה הכי גרוע ? כאשר האמא יודעת ושותקת !

כמובן שהכל מזעזע : הנערה החוסה ... הילד בן ה 6 הנרצח ע'י אביו ושאר הזונים ... וכ'ו ...

לכל אלה יש לי רק דין אחד......

וזה כולל את כל הפדופילים למינהם וכל אלה ....רוצחים קרי דם כרוני רון ודומיו....ואנשים כבני סלע. עשית טעות ,:נתפסת ?!....חבוב תכיר את גורלך החדש כיסא חשמלי!" אין לי רחמים כלפי אדם שפגע בזדון באחר.

אני חושב שאלוקים באמת אל רודף צדק

אחרת קשה להבין את רוע מזלו של יו"ר המטבע העולמי כאשר כעת נודע שהחדרנית יתכן והיא נשאית איידס.... אולי זה ישמש גורם מרתיע לאנסים לחשוש מהידבקות מהנאנסת..... http://news.walla.co.il/?w=/16/1824606&fromAii=1824586
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר