חלמתי שהבאתי בצים ל"חברה" ...

בחלומי, הבאתי קצת בצים + {עוגיות}, לחברה. לא נראה שהיא או אימה שמחו / אמרו תודה ... בהמשך, בבית נמצאות 2 חברות של הגרוש של החברה, עליזות ושמחות ... הן פותחות את הארון ואני רואה - מלא, מלא, מלא תבניות + בצים ... מבינה שהבאתי קצת ממשהו שיש להם הרבה. ... סיפרתי את החלום לחברתי. כעבור כיומיים, היא ניתקה איתי קשר !!!!!!!! זו חברה של 30 שנה {נטו 15}. העיתוי לניתוק - הוא מבחינת פשע !!! שכן, הייתי בהריון { מתרומת בצית}, וכעבור יומיים מהניתוק - הפלתי את העובר. ... החברה גרושה + 2 לי עדיין אין ילדים. .. תחכימו אותי בבקשה. תודה.

קישור

http://www.namaste.co.il/forums/aff/33/aft/90851/afv/topic/afpg/1

הביצים בעיקרון אמורות להביע בשורה טובה....

אבל השאלה היא למי נותנים את הביצים.....ומתי לוקחים אותן חזרה . שכן ביצים הניתנות מתנה לא מביאות מזל טוב ולכן את תראי המון נשים שימהרו להחזיר ביצה שהשאילו .וכאלה שיסרבו להשאיל ביצה. אגב לתת לאויב ביצה ....זה לא מבשר טובות....ואם כאלה "חברים" של 30 שנה ואומר זאת בעדינות שכן איני יודע מה הסיבה לברוגז עדיף לא להיות חברים.....!!!!

המשך

כשנתתי לה את הבצים, היא היתה "חברה", אח"כ התברר שהיא ... [כמו שכתבת] ... . ועכשיו למציאות : אסור לקבל בצים במתנה [מאח למשל], שיש לו מ'ס תרנגולות בחצר ??? . לפעמים, הוא נותן לי כמה בצים למאכל ... תודה.

יש להחזיר בדיוק אותו מספר בחזרה.ביצים

לא מומלץ ללוות.

ולקנות מאחי בצים, מותר ?

מעולם לא שילמתי לאחי עבור הבצים {החזרתי בדברים אחרים}. אף פעם, לא החזרתי לו בצים ... לא לוויתי ... קיבלתי ואכלתי. .. למה זה לא טוב ? ולמי זה לא טוב ? למקבל או לנותן ? ולמה דווקא בצים ?? תודה עבור הסבלנות

עדי היקר...תודה על הפרגון....אבל....

תודה על הפרגון...אבל אני לא מבינה בפתרון חלומות...וחבל שכך... שיהיה חג עצמאות שמח מלי

ולקנות מאחי בצים, מותר ?

מעולם לא שילמתי לאחי עבור הבצים {החזרתי בדברים אחרים}. אף פעם, לא החזרתי לו בצים ... לא לוויתי ... קיבלתי ואכלתי. .. למה זה לא טוב ? ולמי זה לא טוב ? למקבל או לנותן ? ולמה דווקא בצים ?? תודה עבור הסבלנות

אם את מבצעת את הרכישה מהאח המלצה שזה יעשה כביטוי לתשלום בעדם .

10:56 09-05-2011|%%posterlink.526315%%

יקירתי

החלום רומז על כך שאת מעמיסה על עצמך יותר מידיי חוויות חיים של אנשים אחרים, המצב מגיע עד כדי ניצול, החלום הוא טהור ונקי ובא לרמז לך על כך. לגבי העובר...אי אפשר לייעץ על כך בפורום לדעתי, את צריכה הבנות קצת יותר מעמיקות לגבי העובר, מלי דווקא טובה בתחום התקשור. חג עצמאות שמח

תשובה

אתה צודק באבחנתך, לגבי העומס. .. אצל מלי הייתי לפני שנים ... חגשמח ... רבנים אמרו לי שהעובר נפל, משום שסיפרתי אודות ההריון. אסטרולוגית אמרה לי, שאכנס להריון, אבל ההריון רגיש ... וכך היה.
17:14 09-05-2011|%%posterlink.526315%%

אה מלי....לא התכוונתי לחלום

אלא למה שקשור בעובר שנפל, נראה לי שצריך שם בדיקה מעמיקה. צריך גם לעשות עבודה מעמיקה על נושא האשמה. חג עצמאות שמח

עדי...בשיא הכנות....

גב' אכזבה טוענת שהיא הייתה אצלי לפני שנים. היא לא אמרה שום מילה רעה , ובמקביל לא מילה טובה....הכי חכם...אני מניחה שהיא לא רוצה לפגוע...וגם לא לשקר. אבל אם היא הייתה אצלי, וכיום היא בחרה ללכת למישהו אחר...סימן שבעבר היא לא הייתה מרוצה....וזו זכותה המלאה, אני מקבלת ומעריכה את זה. אני אף פעם לא טענתי שאני יכולה לעזור לכולם. לכן...הכל שיקולים שלה...ואם היא תרצה להגיע...בשמחה אשמח לעזור. חג עצמאות שמח מלי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר