מחירי גזל ...................................

אדם במצוקה, לכן פונה למתקשר. הוא בוחר מתקשר "טהור" ... ומתברר לו שהמתקשר אינו תמים כלל וכלל ... מחיר "העזרה" = 700 ש'ח למפגש 1 למה ???????????????????????

הכל לטובה

את יכולה להסתכל על זה ככה- אם הוא היה לוקח פחות היית זורקת סכום כסף לפח. עכשיו איזה מזל שהוא לוקח כל כך הרבה, חסכת לעצמך ולא הלכת.בערך כמו מה שקורה לי עם תכשיטים. בגלל אלרגיה באפשרותי לקנות רק תכשיטי זהב. מאחר וזה יקר, איני קונה כלל. והנה חסכתי לעצמי גם את מחירם של התכשיטים הזולים וגם היקרים. שיהיה לך שבוע טוב יעל

למה?????????????והרי לך תשובות - והכל יחסי

לפני הכל ברצוני לציין שתעריף זה עניין יחסי בשבילך 700 שקל זה יקר נורא , אבל בשביל מישהו אחר זה זול מאד. אני לוקחת 400 שקל לפגישה, ותאמיני לי שבשביל אנשים מסויימים זה יקר מאד , ובשביל אחרים זה זול. ואיני יכולה לקבוע את סכום הפגישה לפי מצבו הכלכלי של הלקוח כי אחרת זה לא הוגן. מיותר לציין שכשאני קובעת בתל אביב לאנשים יש לי המון הוצאות כגון שעות נסיעה, דלק, חניה לפי שעה, ושכירות עבור המקום...אבל את הדברים האלו אתם הלקוחות לא רואים. אתם רק רואים שזה יקר עבורכם. שנית....לכל בעל מקצוע חופשי יש את המחירים שלו, ואת כלקוחה רשאית לבחור למי לפנות ולמי לא לפנות. כנ"ל זה גם לגבי רופאים, עורכי דין, ועוד כל מיני סוגים של בעלי מקצוע שאמורים לעזור לאנשים, אבל במקרים שלהם אף אחד לא מתלונן. אם עורך דין לוקח 250 דולר לשעה זה בסדר כי הוא עורך דין ואף אחד לא מתלונן. למה את לא מתלוננת על כל האומנים שעכשיו ביום העצמאות גוזרים קופות שאמור להספיק לכל השנה??? זה כל כך צורם שזמר לוקח מאה אלף דולר עבור הופעה של שעה...והוא מספק 3-4 הופעות בליל העצמאות, לא רק שזה מקומם, אבל אני כעיקרון לא אלך לראות שום זמר שסוחט ועושק את הרשויות, ואחר כך אין להם באמת תקציבים לדברים החשובים....אבל לא עם ישראל נוהר לראות אותם כאילו שאי אפשר לחגוג בלעדיהם....זה שיא החוצפה...למה על זה אף אחד לא מתלונן??? אז ככה זה במדינה שלנו לכל אחד יש את הזכות לגבות כמה שהוא רוצה עבור שרותיו ולך יש את הזכות ללכת אליו או לא. שיהיה שבוע טוב מלי 

יש לי שאלה אלייך....

הלכת אל המתקשר כי היית אובדת עיצות והיית צריכה יעוץ? האם כעת אחרי היעוץ משהו השתנה בך? מה גרם לשינוי בדעתך שהביא לשוני בהתיחסות הכספית שכן בהתחלה עניין אותך היעוץ שהיית מוכנה לשלם את הכסף וכעת לאחר שקיבלת את היעוץ ,הסכום הכספי כן מעניין אותך . אם לא היית מרוצה מהיעוץ היית צריכה לקום ולעזוב...!

למה?????????????והרי לך תשובות - והכל יחסי

לפני הכל ברצוני לציין שתעריף זה עניין יחסי בשבילך 700 שקל זה יקר נורא , אבל בשביל מישהו אחר זה זול מאד. אני לוקחת 400 שקל לפגישה, ותאמיני לי שבשביל אנשים מסויימים זה יקר מאד , ובשביל אחרים זה זול. ואיני יכולה לקבוע את סכום הפגישה לפי מצבו הכלכלי של הלקוח כי אחרת זה לא הוגן. מיותר לציין שכשאני קובעת בתל אביב לאנשים יש לי המון הוצאות כגון שעות נסיעה, דלק, חניה לפי שעה, ושכירות עבור המקום...אבל את הדברים האלו אתם הלקוחות לא רואים. אתם רק רואים שזה יקר עבורכם. שנית....לכל בעל מקצוע חופשי יש את המחירים שלו, ואת כלקוחה רשאית לבחור למי לפנות ולמי לא לפנות. כנ"ל זה גם לגבי רופאים, עורכי דין, ועוד כל מיני סוגים של בעלי מקצוע שאמורים לעזור לאנשים, אבל במקרים שלהם אף אחד לא מתלונן. אם עורך דין לוקח 250 דולר לשעה זה בסדר כי הוא עורך דין ואף אחד לא מתלונן. למה את לא מתלוננת על כל האומנים שעכשיו ביום העצמאות גוזרים קופות שאמור להספיק לכל השנה??? זה כל כך צורם שזמר לוקח מאה אלף דולר עבור הופעה של שעה...והוא מספק 3-4 הופעות בליל העצמאות, לא רק שזה מקומם, אבל אני כעיקרון לא אלך לראות שום זמר שסוחט ועושק את הרשויות, ואחר כך אין להם באמת תקציבים לדברים החשובים....אבל לא עם ישראל נוהר לראות אותם כאילו שאי אפשר לחגוג בלעדיהם....זה שיא החוצפה...למה על זה אף אחד לא מתלונן??? אז ככה זה במדינה שלנו לכל אחד יש את הזכות לגבות כמה שהוא רוצה עבור שרותיו ולך יש את הזכות ללכת אליו או לא. שיהיה שבוע טוב מלי 

אני מצדיקה בהחלט את מאוכזבת ומלי את טועה

שלום רב את רואה מה שאת עושה כאן מלי? את מצדיקה למה את לוקחת 400 ש'. אם היית לקוחת 700 נראה אותך שהיית מצדיקה את זה!!! מה שמאוכזבת התכוונה לומר, שאין שום הצדקה שעבור שעת תיקשור מתקשרת תגבה 700 ש'! הרי יש מחיר ממוצע במשק לדברים האלה. ואל תגידי לי מלי, שכאשר מתקשרת קובעת מחיר של 700 ש', היא עושה זאת בתום לב!!! אל תגידי שכל כך קל לה לקבל סכום זה! בשביל זה היא צריכה להתאמץ, את לא חושבת? היא צריכה לומר "כמה היא מקצועית", או שאולי רבים משחרים לפניה כי היא מופיעה בתיקשורת... מבטיחה לך שאם היא קובעת 700 ש', שזה הרבה למעלה מן הממוצע, היא יודעת, שהיא עושה את זה מטעמי פרנסה, ונניח שזכותה, אבל אז היא צריכה לתפוס אישה כמו מאוכזבת שנמצאת במצוקה, ולשכנע אותה, למה דווקא היא כן יכולה לעזור לה, ותמורת הסכום הזה!!! זאת מאחר והמתקשרת יודעת שמחירה גבוה ממחיר השוק. כלומר, היא תפעיל מניפולציה על מאוכזבת כדי שהיא תבוא אליה, תבטיח לה הרים וגבעות וישועה!!! ואז מאוכזבת תלך אליה, ואחר כך תכעס על עצמה שהלכה, ואת כרגיל תאשימי את מאוכזבת, נכון???? אבל את שוכחת שמאוכזבת היתה במצוקה, וכנראה במצב זה אדם מוכן לשלם כמעט כל סכום!!!!! ואיציק, לא קמים באמצע יעוץ והולכים... בוא נגיד שנמצאים אצל מתקשרת, ולא מיד מבחינים שזה חרטה, ומחכים ומחכים שהיא תגיע לעיקר, ובוא נגיד שהיא לא הגיע לכך, אני לא חושבת שאפשר לא לשלם... אתה גם לא יושב בסרט שהוא רע, ומבקש כספך בחזרה, זה פשוט לא הולך! אני בכוונה לוקחת מחיר נמוך של 350 ש', אפילו שאני עושה עבודת אסטרולוגיה מקצועית, כי אני רוצה שכל מי שבא אלי יברך אותי, כי קיבל את מיטב השירות, ושילח אחרים, וככה זה קורה! זה המוטו שלי. וברור, מלי יקרה, שהמתקשרת לא תצליח להצדיק 700 ש' לשעה, ולצאת מזה נקיה וטהורה, כמו שמאוכזבת חשבה שהיא... צר לי על כך שמאוכזבת במפורש נוצלה לבצע כסף! מקווה שהיא תמצא את מבוקשה, ולא תלך שולל אחרי אנשים שעושים רושם מאוד טהור, וכשזה מגיע לכיס, כל הטוהר הזה מתפוגג. בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

אני חושב שכל אדם רשאי לדרוש את שכרו כפי שמתאים לו. אבל.....

איש לא חייב להסכים למחיר שלו. אם מתקשר מציין כי מחיר היעוץ הוא 700 ש"ח ,ללקוח קיימת עדיין האפשרות ללכת למישהו אחר .איש לא שם ללקוח אקדח על הרקה ואיים על חייו לקבל את הייעוץ. הבעיה מתחילה כשהלקוח זקוק לתשובה לשאלה שמציקה לו. ואז כאשר הוא קיבל מענה ,אזי הבעיה כעת כבר אינה מטרידה אותו אלא המחיר ששילם בכדי לקבל את התשובה. אני תמיד אומר שאדם שרואה כי המחיר הוא גבוה שילך ויחפש יועץ אחר . המחיר הגבוה לא תמיד מצהיר כי היועץ הוא טוב. ישנם גם יועצים שלוקחים פחות ואין זה אומר שהם פחות טובים מהיקרן. איש איש והערכת זמן עבודה שונה.

האור במשרד של רואה החשבון כנראה..

דולק שעות נוספות (אם חיפשת איפה האור)

שלום רב את רואה מה שאת עושה כאן מלי? את מצדיקה למה את לוקחת 400 ש'. אם היית לקוחת 700 נראה אותך שהיית מצדיקה את זה!!! מה שמאוכזבת התכוונה לומר, שאין שום הצדקה שעבור שעת תיקשור מתקשרת תגבה 700 ש'! הרי יש מחיר ממוצע במשק לדברים האלה. ואל תגידי לי מלי, שכאשר מתקשרת קובעת מחיר של 700 ש', היא עושה זאת בתום לב!!! אל תגידי שכל כך קל לה לקבל סכום זה! בשביל זה היא צריכה להתאמץ, את לא חושבת? היא צריכה לומר "כמה היא מקצועית", או שאולי רבים משחרים לפניה כי היא מופיעה בתיקשורת... מבטיחה לך שאם היא קובעת 700 ש', שזה הרבה למעלה מן הממוצע, היא יודעת, שהיא עושה את זה מטעמי פרנסה, ונניח שזכותה, אבל אז היא צריכה לתפוס אישה כמו מאוכזבת שנמצאת במצוקה, ולשכנע אותה, למה דווקא היא כן יכולה לעזור לה, ותמורת הסכום הזה!!! זאת מאחר והמתקשרת יודעת שמחירה גבוה ממחיר השוק. כלומר, היא תפעיל מניפולציה על מאוכזבת כדי שהיא תבוא אליה, תבטיח לה הרים וגבעות וישועה!!! ואז מאוכזבת תלך אליה, ואחר כך תכעס על עצמה שהלכה, ואת כרגיל תאשימי את מאוכזבת, נכון???? אבל את שוכחת שמאוכזבת היתה במצוקה, וכנראה במצב זה אדם מוכן לשלם כמעט כל סכום!!!!! ואיציק, לא קמים באמצע יעוץ והולכים... בוא נגיד שנמצאים אצל מתקשרת, ולא מיד מבחינים שזה חרטה, ומחכים ומחכים שהיא תגיע לעיקר, ובוא נגיד שהיא לא הגיע לכך, אני לא חושבת שאפשר לא לשלם... אתה גם לא יושב בסרט שהוא רע, ומבקש כספך בחזרה, זה פשוט לא הולך! אני בכוונה לוקחת מחיר נמוך של 350 ש', אפילו שאני עושה עבודת אסטרולוגיה מקצועית, כי אני רוצה שכל מי שבא אלי יברך אותי, כי קיבל את מיטב השירות, ושילח אחרים, וככה זה קורה! זה המוטו שלי. וברור, מלי יקרה, שהמתקשרת לא תצליח להצדיק 700 ש' לשעה, ולצאת מזה נקיה וטהורה, כמו שמאוכזבת חשבה שהיא... צר לי על כך שמאוכזבת במפורש נוצלה לבצע כסף! מקווה שהיא תמצא את מבוקשה, ולא תלך שולל אחרי אנשים שעושים רושם מאוד טהור, וכשזה מגיע לכיס, כל הטוהר הזה מתפוגג. בברכה גילה

גילה יקירתי - את טועה ובגדול!!!

קודם כל הדיון לא מסתובב סביב איכות המתקשר/ת, באם הוא/היא טוב/ה או לא, ובין אם זה חארטה ואו לא. מי קבע מה הוא מחיר ממוצע? אז את יודעת היטב שיש מתקשרות שלוקחות 1000 שקל ויש כאלו שלוקחות 350-400 אז הממוצע הוא למיטב ידיעתי 700 שקל. ואם את טוענת ש-350 שקל שאת לוקחת זה זול אז ברור שהממוצע הוא כ-700 שקל. אבל לא בכך עסקינן כי לא אני ולא את נקבע את הממוצע. לכל אחד בכל תחום איזה שלא יהיה זכותו להעריך את עצמו ואת כישוריו בכמה שהוא חושב. מי שטוב לו שיקח ומי שלא טוב לא שלא יקח. ממתי הלקוח הוא השותף של המיסטיקאי או כל בעל מקצוע אחר? בכל העולם זה ככה מי שנחשב לטוב לוקח מחירים פי כמה וכמה מאחרים וזה בכל ענף, הן בענף הבידור, הדוגמנות, עריכת דין, רפואה, וכו'..... והמחירים משתוללים במאות אלפי יותר אחוזים מאחד לשני. לכי תגידי לבר רפאלי שקמפיין פרסום של מליון דולר זה יקר, כי יש כאלה שלוקחים עבור קמפיין פרסום רק 30.000 דולר. לכי תסבירי לאייל גולן שהוא גזלן שהיום בערב הוא דופק הופעה של שעה רק ב150.000 אלף דולר יש גם כאלו היום שמסתפקים ב-5000 דולר שלטעמי זה גם המון לשעה. עכשיו אל תתנגני לי על העניין שמיסטיקאי אמור לעזור ללקוח ולכן אסור לו להרים מחירים...לכי ספרי את זה לרופאים. תנסי ללכת לרופא פרטי, תבחרי לך רופא פרטי לא משנה באיזה תחום ותראי את מחירי הגזל שלהם, ואיך המחירים נעים בעשרות אחוזים מאחד לשני. בקיצור..... את יודעת מה גילה שכר ממוצע של עוזרת בית במשק הוא בין 35 שקלים ל-50 שקלים זה הממוצע. בכפר שמריהו אני יודעת שהמחיר שם ממוצע לשעה בין 125 שקלים לבין 175 שקלים פי 3, ואל תגידי לי ששם יש עשירים שיכולים להרשות לעצמם לשלם מחירים כאלו כי זה לא קשור, מאחר ואותה עשירה יכולה גם לקחת עוזרת במחיר הממוצע.... בקיצור לא נראה שיש למישהו זכות לקבוע כמה עוזרת בית צריכה לקחת עבור שעת עבודה. תרצי תקחי אותה לא תרצי לא תקחי. מי אנחנו שנקבע לה כמה היא רוצה להרוויח לשעה? מה את שותפה שלה?? עכשיו אני לוקחת 400 שקל לשעה וזה יחסית מחיר חדש, כי עד לפני מעט זמן זה היה 350 שקל לפתיחה....ויש לי הוצאות שאין לך למשל יש לי הוצאות שכירות בסך 50 שקל לפתיחה, יש לי הוצאות חניה, יש לי הוצאות דלק, כך שבממוצע תורידי 100 שקל לכל פתיחה, בפועל יוצא שאני לוקחת פחות ממך..אז מה זה אומר???? עכשיו אני לוקחת את המחיר הזה כי אני חושבת חושבת שזה מחיר ראוי, והוגן, אבל זה לא אומר שאם מחר ארצה לגבות 1000 שקל לפגישה , לא אוכל לגבות, מי יגיד לי לא? ומה זה עניינכם כמה אני גובה או את או הוא...כאמור מי שירצה ילך ומי שלא לא. הכיס של האחרים והמחירון שלו לא צריך לעניין אותנו בכלל, ואין לנו שום זכות להגיד מילה בעניין......ולא לקבוע מה הוא הממוצע. שיהיה חג עצמאות שמח מלי
10:51 09-05-2011|%%posterlink.526315%%

לצערי הרב

קראתי על אנשי רוח שלוקחים קרוב ל 1000 שח לפגישה. היכן האור כאן?

עדי....

זכותו של כל אחד לגבות כמה שהוא חושב. אני זכותי לגבות גם מליון שקל לפגישה, מתאים לך תיקח לא מתאים לך אל תיקח, אבל זו זכותי...... ומצד שני גם זכותי לפתוח לאנשים בחינם, ואני עושה את זה מדי פעם, ואתה יודע את זה..... אם מחר תאורטית אני אגבה 50 שקל לפגישה, אז כל הלקוחות ירוצו אלי, ואז לאחרים לא תשאר פרנסה, ואז יגידו לי שאני לוקחת זול מידי, ואני שוברת את השוק. בקיצור מה שאני מנסה להגיד....שזכותו של כל אחד לגבות מחיר כראות עיניו, ולנו יש את האופציה לא להשתמש בשרותיו. ואולי אם לא נשתמש בשרותיו אז המחירים שלו ירדו, אבל אין לנו בהחלט שום זכות להגיד לו כמה לגבות, ואנחנו לא שותפים שלו, לא בהכנסותיו ולא בחובותיו. שיהיה חג עצמאות שמח מלי

האור במשרד של רואה החשבון כנראה..

דולק שעות נוספות (אם חיפשת איפה האור)

יעלי....

חשבת אולי שלאותו מיסטיקאי יש חובות עצומים וזו דרכו לשלם את חובותיו? חשבת אולי שלאותו אחד יש בעיות והוא לא יכול לעבוד מסביב לשעון ולכן הוא עובד קצת אבל יקר? חשבת אולי שהוא אולי תורם מחצית מהכנסותיו לאנשים נזקקים. ויכולים להיות עוד מליון תיאוריות. מה שבטוח שבכל מצב הרואה חשבון משלם הרבה חשמל שיהיה חג עצמאות שמח מלי

אני חושב שכל אדם רשאי לדרוש את שכרו כפי שמתאים לו. אבל.....

איש לא חייב להסכים למחיר שלו. אם מתקשר מציין כי מחיר היעוץ הוא 700 ש"ח ,ללקוח קיימת עדיין האפשרות ללכת למישהו אחר .איש לא שם ללקוח אקדח על הרקה ואיים על חייו לקבל את הייעוץ. הבעיה מתחילה כשהלקוח זקוק לתשובה לשאלה שמציקה לו. ואז כאשר הוא קיבל מענה ,אזי הבעיה כעת כבר אינה מטרידה אותו אלא המחיר ששילם בכדי לקבל את התשובה. אני תמיד אומר שאדם שרואה כי המחיר הוא גבוה שילך ויחפש יועץ אחר . המחיר הגבוה לא תמיד מצהיר כי היועץ הוא טוב. ישנם גם יועצים שלוקחים פחות ואין זה אומר שהם פחות טובים מהיקרן. איש איש והערכת זמן עבודה שונה.

איציק - לשם שינוי אני מסכימה איתך

השוק פתוח, וכל אחד ילך לאן שמרגיש לו טוב. אני מסכימה שמחיר כזה זה צורם מאד...אבל זאת זכותו המלאה. ולאף אחד אין זכות לצייץ. וגם נכון שלא בהכרח שהיקר ביותר הוא טוב יותר. שיהיה חג עצמאות שמח מלי

מעט ממה שמרשה לעצמי לכתוב ...

גילה יקירתי, אנחנו מכירות אישית {לא אחשוף את עצמי}, ותודה להתייחסותך שנגעה בי. כתבת מליבי. מלי, גם אותך הנני מכירה, הייתי לפני שנים. ... ולעניין המתקשר הטהור : הייתי במצוקה ענקית, שעות לאחר הפלה כואבת !!!!! המתקשר ייעץ לי להגיע לערב טיהור בית, לדבריו : "זה יעשה לך טוב" {וזה לא כל מה שאמר}. הגעתי כואבת, פיזית ונפשית !!!!! . המחיר הכולל ששילמתי הגיע למאות שקלים ... {לא, לא היו לו הוצאות חנייה, מחיר נסיעות, זמן אישי שהקדיש רק לי, הוא טיפל בקבוצה !!!!! כמובן שלא נתן קבלות ... }, .. העניין הוא, שלדבריו - יש לחזור מ'ס פעמים על הטיהור. הוא לא תיקשר לי !!!! באירוע היו עוד אנשים שטיהר אותם ... ... התעוררתי למחרת, ושאלתי את עצמי : מה קרה כאן ? אפילו אמרתי למתקשר {בעדינות}: מי עבד על מי !? ... כן, המצוקה הענקית שלי והפחד מהעתיד, וגם האשמה שזרק לי : "הפלת בגלל שסיפרת על ההריון" ... גרמו לי להגיע ולשלם. עצוב וכואב. חג עצמאות שמח.

מאוכזבת - עכשיו את מציגה מקרה שונה לגמרי

שלום לך עכשיו הסיפור שלך שונה לגמרי. אבל עדיין אני סבורה, שלכל אחד יש זכות לקבוע את המחירים בהם הוא יעבוד, ואין לנו ואו ללקוחות להלין. כי יש לנו את האופציה. במקרה הספציפי שלך זה באמת לא משנה כמה זה עלה, גם אם היית משלמת 20 שקל נראה לי שהיית מרגישה מרומה. כאחת שמבינה לא מעט בענייני טיהור, אני לא מסוגלת להבין...למרות שלפי מה שאת אומרת יש לי הרושם שאני יודעת מי הנשמה ה"טהורה" שאת מדברת עליה, אני רק לא מבינה מה גרם לך לפנות דווקא אליו.  בכל מצב על חלב שנשפך לא בוכים. ואני כולי תקווה שלפחות החכמת. ולאחר שקראתי את מה שכתבת, הרשי לי להציע לך לבדוק את מזוזותייך - ואגב אני לא גובה שום תשלום עבור בדיקת מזוזות. באופן עקרוני אני לא גובה. חג עצמאות שמח מלי
17:22 09-05-2011|%%posterlink.526315%%

מלי, לא דיברתי עלייך ספציפית

לא הזכרתי את שמך אפילו. אמרתי שלקחת קרוב ל 1000 לא קשור לעבודת האור בכלל, אלא אנשים שמנותקים מהאור ומהמהות האלוהית שלהם. אם תחליטי לקחת 50 שח ותשברי את השוק מה טוב, זו זכותך, אף אחד לא יגיד ששברת את השוק ואם יגידו אז מה. בתחום שאת עוסקת לוקחים אלפי ועשרות אלפי שקלים, אז מישהוא אמר לך פעם שאת שובר את השוק עם המחירים? ובבקשה תפרשי אותי נכון! מאחל חג שמח עדי

עדי היקר - פרשתי אותך נכון....

עדי אני הבנתי אותך מצויין, ולרגע אחד לא אמרתא שהתכוונת אלי, שהרי אני לא גובה סכומים כאלו, ואף אחד לא אמר שהתכוונת אלי.... אני לצורך הדוגמא וההמחשה דיברתי בגוף ראשון. ויחד עם זאת ולמרות שלא התכוונת אלי. אני עדיין עומדת אחרי כל מילה שכתבתי. ולי יש את הרושם שאתם לא מפרשים אותי נכון. מאחר ואני לא מצדיקה תעריף גבוה ומוגזם בכל תחום, זה לטעמי האישי סחיטה, אבל מצד שני אני בדיעה שכל אחד רשאי לקחת כפי שהוא מעריך את עצמו ומה שהוא מוצא לנכון, זה ענייניו וזכותו. ואני מבטיחה לך עדי שאם אני אקח רק 50 שקל, לא רק שיגידו שאני שוברת את השוק, גם אף אחד לא יעריך אותי, ויחשבו שזה מה שאני שווה. אז כמו שאמרתי...שכל אחד יגבה כמה שהוא מוצא לנכון, ולנו אין זכות להתערב בכיס שלו. חג עצמאות שמח מלי

מאוכזבת - עכשיו את מציגה מקרה שונה לגמרי

שלום לך עכשיו הסיפור שלך שונה לגמרי. אבל עדיין אני סבורה, שלכל אחד יש זכות לקבוע את המחירים בהם הוא יעבוד, ואין לנו ואו ללקוחות להלין. כי יש לנו את האופציה. במקרה הספציפי שלך זה באמת לא משנה כמה זה עלה, גם אם היית משלמת 20 שקל נראה לי שהיית מרגישה מרומה. כאחת שמבינה לא מעט בענייני טיהור, אני לא מסוגלת להבין...למרות שלפי מה שאת אומרת יש לי הרושם שאני יודעת מי הנשמה ה"טהורה" שאת מדברת עליה, אני רק לא מבינה מה גרם לך לפנות דווקא אליו.  בכל מצב על חלב שנשפך לא בוכים. ואני כולי תקווה שלפחות החכמת. ולאחר שקראתי את מה שכתבת, הרשי לי להציע לך לבדוק את מזוזותייך - ואגב אני לא גובה שום תשלום עבור בדיקת מזוזות. באופן עקרוני אני לא גובה. חג עצמאות שמח מלי

מלי יקרה

זה לא נכון, על 20 ש'ח וגם לא על 200 וגם לא על 400... לא הייתי מרגישה כך !!!!!!!!! .. לא רציתי שהדמות של המתקשר/ת יתגלה ... ואינני בטוחה שאת אכן יודעת במי מדובר. .. לא רוצה לפגוע חלילה, באיש !!!!!!!!!!!!!! לכולם יש זכות להתקיים ולהרוויח ... .. האמת, ישנם רק 2-3 אנשים, בעולם זה - שהנני מכירה, והם טהורים אמיתיים ... נתתי קרדיט גם למתקשר/ת הנ"ל ... והתחושה / האינטואיציה שלי, לאחר מכן ... ... מתפללת שלא אכנה את עצמי יותר : "מאוכזבת". ונשמרתם לנפשותיכם
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: standoff
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר