אקטואליה - כל חברי הפורום ולגילה במיוחד

ערב טוב! אני נכנסת מידי יום לפורום ולצערי, אין שום דינמיקה בפורום, מלבד אותם שיחות בנאליות, מי מיסטיקאי טוב, מי שרלטן, ומי הופיע בטלוויזיה. חברי פורום יקרים,לא יזיק להיות קצת אקטואליים. מהפכות בעולם הערבי! מצב כלכלי מפחיד, רעידות אדמה בכל העולם!וכמובן בישראל שלא חסר לנו בעיות (כלכליות, משפטיות בריאותיות (מצב מערכת הבריאות), בקיצור, לאן פני העולם מועדות? מה מצפה לנו?- לא רק במובן המיסטי. כמו שרשמתי קצת אקטואליה!!!!!

דווקא כאן כן מעניין הפן המיסטי..

את מומזנת להביא תחזיות אם נתקלת ממקומות אחרים... אין אני בכל אופן פרשנית מדינית, או צבאית... הכלים שלי זה אסטרולוגיה ותיקשור ומטוטלת. לצערי די חטפתי "חלסטרה" כאשר ראיתי מפת המדינה בשנים הקרובות, אבל בכל אופן אשתדל להעלות את הדברים. כעיקרון זה פורום מיסטיקה ואסטרולוגיה. יש פורומים של אקטואליה בהרבה מקומות באינטרנט. יש גם מאמרי חדשות וטוקבקים שם. אולי זה יביא לך סיפוק.... בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

אקטואליה

גילה שלום, הפן המיסטי מעניין וחשוב, לכן הנושאים צריכים להיות אקטואליים בהתאם למצב מבחינה אסטרולוגית, נומלוגית, קבלית וכן הלאה.לדוגמא: בענין הביטחוני, מה ההשפעה הביטחונית לישראל מכל המהפכות מצרים, לוב, איראן.עוד דוגמא - רעידות אדמה. האם בישראל זה עלול להיות? ומתי? משפטית - הנשיא קצב (לעלות מפה שלו ולדון בקשר לעתידו) כל אחד יכול להביע את דעתו המיסטית או את הרגשתו. כך אני חושבת בכל אופן.

אז ככה כוכבה- והרי תחזיותי....

בעצם כתבתי את זה כבר לפני חודש, ומחכה לשעת הכושר להעלות את זה לנט בסרטון. להראות מה הולך לקרות במפה של מדינת ישראל.. זה די מפחיד. במיוחד הנושא של רעידות אדמה. שמתי עין על 2012 2014 2019 גם התקופה של הביניים היא לא מי יודע מה. מפת מדינת ישראל נכנסת לרטרו מבחינת שעוני הגורל בין 2013 ל-2017, ואלה עלולות להיות שנים קשות. אם עלול להיות אסון המוני, אז זה מרמז על 4 5 שנים של שיקום!!! בעולם הערבי לפי מה שמפת המדינה מראה, התחיל אי שקט כבר ב-2009 שאז היה המרד האיראני הראשון. אחר כך לבנון. מגמת אי שקט זו נמשכת משך 5 שנים, עד 2014! כלומר, ב-3 השנים הקרובות כמעט ולא יהיה אף משטר יציב במזרח התיכון, ולכן לא יהיה עם מי לדבר ועם מי לעשות שלום!! ינסו לכונן דמוקרטיות, אבל זה רק יוביל לאנרכיות, ומי יודע אם לא יעלו שוב רודנים, או אלקעידה, ואז כל המזרח התיכון יהיה כמו עירק. בתוך כל הקלחת הזו אנו יושבים!!!! מה שהכי מסוכן זה הגבולות שלנו!!!! הם בסיכון ב-2012!!! צריך יהיה לסיים גדרות הפרדה כמה שיותר מהר גם בנגב. ובכלל, מה נעשה עם כמה מליון פליטים או אזרחים יתחילו לצעוד ממצריים או מקומות אחרים אלינו? בתוך כל הקלחת הזו, ממשיכות מריבות היהודים. הממשלה מתנדנדת עם סכנת נפילה שנה הבאה. הרקע יהיה ריב עם ההסתדרות, ושביתות כלכליות מאוד חזקות בשנה הבאה, שירעידות את המשק. כן כן! העם כן יצא לרחוב בגלל גל התייקרויות ענק אשר עומד לפקוד אותנו. בתוך כל הבלגאן הזה, בשנה הבאה ב-2012, יש סכנה צבאית למדינה. עלולה לפרוץ מלחמה, או שיהיה צורך במבצע צבאי!!! רואים את זה בשנה הבאה! המלצות: ------ 1. למגן את כל הגבולות. 2. החל מ-2012 תהיה לנו תיקשורת שלילית. כל מיני "מרמרות" למיניהם, וכמו שישראל הקימה משרדי יחסי ציבור באירופה לשנות תדמית, אז ככה צריך להמשיך עם זה. נותקף קשה בתיקשורת העולמית. 3. להשתדל לא להפיל את הממשלה, ועדיף כבר שיצרפו את ציפי לבני לקואליציה, הגיעה זמנה לעשות את זה!!! 4. אמרתי בעבר שאם גלעד שליט מגיע לגיל 24, אז מפתו נכנסת לרטרו של 4 שנים, ואז מי ישחרר אותו? יש חלון הזדמנות מאוד קטן במפה שלו באפריל מאי. עלול להיות חלון אחרון.... לעשות הכל לשחרר אותו, כי נוכח הבלגן בעולם הערבי... מי יודע. תראו איך דיברתי על רטרו במפה שלו והתחיל הבגלן. 5. אנו קוראים על הצלחה בניסוי החץ, ובהפיכתה של כיפת הברזל למבצעית. מערכות אלה יקרות, אבל אין ברירה, צריך להשקיע כאן את האמא של האמא של המאמץ!!! 6. כל הבתים אשר פרוייקט התמ"א 38 עדיין מתעכב (חיזוק מבנים נגד רעידות אדמה), מכל מיני ויכוחי שכנים אז שיזיזו התחת שלהם וממש ממש מהר, כי הזמן קצר. סכנה ב-2012 אבל סכנה יותר גדולה ב-2014, אולי יש עוד זמן, אבל לא הרבה. 7. הממשלה צריכה לחזק מבנים לאורך כל הציר של השבר הסורי-אפריקני. כלומר במקומות כמו בית שאן, צפת, טבריה וכו'... 8. להחיש את פרוייקט התפלת המים כי כבר לפני שנתיים אמרתי כאן בסרטון אחד, שלא יהיה יותר מים ולא יהיה גשם, אלא רק ב-2014 2016 ואז זה יהיה מהים!!!! כבר היום מתפילים 40 אחוז ובאמת התכוונו להגיע ל-100 אחוז עד שנת 2014. אז כל אלה המלצות ותחזיות, ואני אוכיח שזה לא סתם ניחושים, או אימרות שפורחות באוויר, הכל הכל הכל מחושב, והכל בנוסחאות, ואותי זה מצמרר, והלוואי שאטעה. בברכה גילה נ.ב- ב-2006 במלחמה עשיתי כמעט כל יום חדשות התיקשור והמטוטלת ודי צדקתי, אולי אעשה זאת שוב... נראה בכל אופן אנו לא לוחקים סיכון כאשר יש כוכבים קשים, זה אותות אזהרה. בברכה גילה

גילה בויום

אני אתפוס אותך במילתך.

אין כאן שום קשר למילה או לא מילה שלי...

שלום איציק זה בדיוק!!! אלה הם תחזיות שהלוואי שלא אהיה צודקת! תראה, זכותו של כל מומחה להביע דעתו. גם מומחה מזג אוויר אומר וטועה ומקבלים את זה. גם מומחה לגיאולוגיה, או לרעידות אדמה יכול לומר דבר מה ולטעות. גם חשבו שיהיה שפעת חזירים כמגפה וטעו. חשבו גם שהאיידס הוא נגיף מדבק וטעו!! כלומר, לכל מה שאנו קוראים מדע, להם מותר לטעות. ולנו לא? אז אגיד לך!! לכל מדען יש את ה- DATA BASE שלו! גם לי כאסטרולוגית. יכולה אני להוכיח לך שחור על גבי לבן, שיש תופעה מאוד מוזרה במפה של מדינת ישראל, שזה מרווח אורנוס-ונוס, שקראתי לה החור השחור במפה של מדינת ישראל!! כוכבים רבים במקום שימשיכו הלאה במיוחד מה שמדובר על כוכבים בקידומים, עושים שם קדימה, אחורה קדימה, וכל מה שקורה שם הביא לנו את הכל הכל הכל!!! אני מבינה שצריכים ידע באסטרולוגיה כדי להבין את מה שאני אומרת. אבל זה כמו שיבוא לך פיזיקאי ויגיד שיש לו בעיה עם התנהגות החומר וחורים שחורים, ואז מבטיחה לך שתקבל את מסקנותיו!! רצח רבין למשל, אינתיפאדות וכל מה שאתה רוצה!!! הכל קרה שם בהקשר לאיזור זה במפה של המדינה. וכעת, שעוני הגורל עימם אני עובדת כבר 20 שנה, מגהצים גם הם בקדימה, אחורה, קדימה, איזור זה במפה של מדינת ישראל, ומיוחד את: 1. כוכב אונרוס. 2. הנמצא בבית 8 בית החיים והמוות, הבית של עקרב. 3. מזל תאומים מזל התיקשרות. אז מה אני יגיד על זה? שיש סכנה באותם שנים שאמרתי, לכל הדברים שציינתי שם!! כל אסטרולוג יגיד לך שאורנוס זה כוכב של רעידות אדמה. במיוחד שמבפת המדינה הוא בבית 8, הבית של עקרב של העומק. בגלל זה יש במפת המדינה את הנטיה לכך! אז "פאקינג", לא כדאי להתעסק עם האסטרולוגיה... יש לי ניסיון של 19 שנה. זה מספר השנים בהם אני עובדת עם שעוני הגורל המסתוריים האלה שלא מטעים אותי לעולם!!! לצערי הרב!!! ומפתנו נכנסת לסדרה של 2 רטרו, ויהיה כאן אתגרי וקשה משך 12 שנים!!! בקרוב אעלה את זה על סרט! אז אל תחפש אותי. תחפש את האסטרולוגיה, כי זה עובדה אסטרונומית. מקסימום לא ידעתי לפרש נכון... בכל אופן דרמה תהיה כאן. בבררכה גילה

גילה בויום

אז ככה כוכבה- והרי תחזיותי....

בעצם כתבתי את זה כבר לפני חודש, ומחכה לשעת הכושר להעלות את זה לנט בסרטון. להראות מה הולך לקרות במפה של מדינת ישראל.. זה די מפחיד. במיוחד הנושא של רעידות אדמה. שמתי עין על 2012 2014 2019 גם התקופה של הביניים היא לא מי יודע מה. מפת מדינת ישראל נכנסת לרטרו מבחינת שעוני הגורל בין 2013 ל-2017, ואלה עלולות להיות שנים קשות. אם עלול להיות אסון המוני, אז זה מרמז על 4 5 שנים של שיקום!!! בעולם הערבי לפי מה שמפת המדינה מראה, התחיל אי שקט כבר ב-2009 שאז היה המרד האיראני הראשון. אחר כך לבנון. מגמת אי שקט זו נמשכת משך 5 שנים, עד 2014! כלומר, ב-3 השנים הקרובות כמעט ולא יהיה אף משטר יציב במזרח התיכון, ולכן לא יהיה עם מי לדבר ועם מי לעשות שלום!! ינסו לכונן דמוקרטיות, אבל זה רק יוביל לאנרכיות, ומי יודע אם לא יעלו שוב רודנים, או אלקעידה, ואז כל המזרח התיכון יהיה כמו עירק. בתוך כל הקלחת הזו אנו יושבים!!!! מה שהכי מסוכן זה הגבולות שלנו!!!! הם בסיכון ב-2012!!! צריך יהיה לסיים גדרות הפרדה כמה שיותר מהר גם בנגב. ובכלל, מה נעשה עם כמה מליון פליטים או אזרחים יתחילו לצעוד ממצריים או מקומות אחרים אלינו? בתוך כל הקלחת הזו, ממשיכות מריבות היהודים. הממשלה מתנדנדת עם סכנת נפילה שנה הבאה. הרקע יהיה ריב עם ההסתדרות, ושביתות כלכליות מאוד חזקות בשנה הבאה, שירעידות את המשק. כן כן! העם כן יצא לרחוב בגלל גל התייקרויות ענק אשר עומד לפקוד אותנו. בתוך כל הבלגאן הזה, בשנה הבאה ב-2012, יש סכנה צבאית למדינה. עלולה לפרוץ מלחמה, או שיהיה צורך במבצע צבאי!!! רואים את זה בשנה הבאה! המלצות: ------ 1. למגן את כל הגבולות. 2. החל מ-2012 תהיה לנו תיקשורת שלילית. כל מיני "מרמרות" למיניהם, וכמו שישראל הקימה משרדי יחסי ציבור באירופה לשנות תדמית, אז ככה צריך להמשיך עם זה. נותקף קשה בתיקשורת העולמית. 3. להשתדל לא להפיל את הממשלה, ועדיף כבר שיצרפו את ציפי לבני לקואליציה, הגיעה זמנה לעשות את זה!!! 4. אמרתי בעבר שאם גלעד שליט מגיע לגיל 24, אז מפתו נכנסת לרטרו של 4 שנים, ואז מי ישחרר אותו? יש חלון הזדמנות מאוד קטן במפה שלו באפריל מאי. עלול להיות חלון אחרון.... לעשות הכל לשחרר אותו, כי נוכח הבלגן בעולם הערבי... מי יודע. תראו איך דיברתי על רטרו במפה שלו והתחיל הבגלן. 5. אנו קוראים על הצלחה בניסוי החץ, ובהפיכתה של כיפת הברזל למבצעית. מערכות אלה יקרות, אבל אין ברירה, צריך להשקיע כאן את האמא של האמא של המאמץ!!! 6. כל הבתים אשר פרוייקט התמ"א 38 עדיין מתעכב (חיזוק מבנים נגד רעידות אדמה), מכל מיני ויכוחי שכנים אז שיזיזו התחת שלהם וממש ממש מהר, כי הזמן קצר. סכנה ב-2012 אבל סכנה יותר גדולה ב-2014, אולי יש עוד זמן, אבל לא הרבה. 7. הממשלה צריכה לחזק מבנים לאורך כל הציר של השבר הסורי-אפריקני. כלומר במקומות כמו בית שאן, צפת, טבריה וכו'... 8. להחיש את פרוייקט התפלת המים כי כבר לפני שנתיים אמרתי כאן בסרטון אחד, שלא יהיה יותר מים ולא יהיה גשם, אלא רק ב-2014 2016 ואז זה יהיה מהים!!!! כבר היום מתפילים 40 אחוז ובאמת התכוונו להגיע ל-100 אחוז עד שנת 2014. אז כל אלה המלצות ותחזיות, ואני אוכיח שזה לא סתם ניחושים, או אימרות שפורחות באוויר, הכל הכל הכל מחושב, והכל בנוסחאות, ואותי זה מצמרר, והלוואי שאטעה. בברכה גילה נ.ב- ב-2006 במלחמה עשיתי כמעט כל יום חדשות התיקשור והמטוטלת ודי צדקתי, אולי אעשה זאת שוב... נראה בכל אופן אנו לא לוחקים סיכון כאשר יש כוכבים קשים, זה אותות אזהרה. בברכה גילה

גילה, איידס זה לא נגיף מדבק ? מה זה כן ?

התכוונתי בהתחלת הדרך

בודדו חולים בבית חולים, נכנסו אליהם עם מסכות גז, חשבו שזה נישא באוויר... עד שהתברר....

גילה בויום

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר