בנימין - שאלה לי אליך

כפי שאתה רואה אני לא משתתף פעיל כמוך בפורום. אבל אני קורא מה שכל אחד ואחד כותב פה. אני לא נכנסתי לויכוח בינך לבין מלי, ורציתי לראות לאן זה יוביל. מה שאני הבנתי מכל הויכוחים שהיו לכם פה, זה שמלי למרות היותה אשה מאמינה והיא מאמינה באלוהים ובתורה, למרות זאת היא גינתה את מעשה הרבנים על המכתב, וזאת במידה אם זה נעשה מתוך גזענות, ואפילו כינתה אותם בשמות גנאי, לדעתי זה דבר מאד כנה שלמרות שאתה מאמין בדרך התורה, אתה יודע לגנות איפה שצריך (אם צריך) מבלי להיות עוורים. אז עמדתה ודעתה של מלי מובנת לנו. אבל מצד שני לא הצלחתי להבין את עמדתך, לא בעניין הזה ולא בעניינים אחרים. אתה יודע להביא לפה ולצטט יפה מאד דברי אחרים, אתה מביא לנו את כל מה שאומרים האחרים בכל נושא ועניין, אבל לא הצלחתי להבין מכל זה מה אתה חושב? אתה הכנסת לפה מאמר שנכתב על הרבנים (והשתמע מזה שככה גם אתה חושב)אתה כתבת בציניות על קצב ושוב הסתמכת על דברי אחרים. אתה מכנה את חלק מהגולשים פה חובשי כיפה. ומי שמוקיע אותם כגון איציק ומלי, אתה לובש לפתע דמות אחרת, ותוקף את איציק שאף אחד לא שם אותו לשופט,תליין,ומבצע גזרי דין. לכן, מאחר ואני לא מבין מה למעשה אתה חושה, ומה היא עמדתך, אני מצטט לפה את מה ששאלה מלי במקרה של הרבנים שחתמו על המכתב מה דעתך? מה דעתך על הרבנים האלו? ובאיזה מקום אתה עומד? אדם באמונתו יחיה? איש באמונתו יחיה? צדיק באמונתו יחיה? ובבקשה תענה עניינית רק לשאלות האלו מבלי להתפלסף.... מאחר שאני באמת מנסה להבין מה היא דעתך, אשמח לשמוע אותה. כמו כן אשמח לשמוע את דעתך (ולא דעתם של אחרים) על קצב. ואל תחסוך במילים

נכון ולמרות שהיא אשה דתיה היא לא נוהגת ככתוב

זאת ביתה כאן?

ערן - לא נראה לי שתקבל תשובה...אבל חכה אולי אני טועה

שוקום-מה אתה רוצה ממני?

ראשית, אני לא אשה דתיה, אני אשה מאמינה... שנית, השאלה פה נועדה לבנימין למה אתה קופץ כמו חמור בראש, ומשרבב אותי? אני לא קשורה לשאלות פה... שלישית, אולי במקום לרדוף אותי...תענה לי על שאלת האסטרולוגיה שאני מחכה לה מזמן...והתחמקת יפה. רביעית, אני מבקשת ממך יפה, ממש יפה, רד ממני ותפסיק להציק לי באופן אישי. שיהיה יום טוב מלי

ואני עוד לא הצלחתי להבין

מה התרומה הנשגבת שלך לפורום שידידך איי בי פי 1 דיבר עליה כל הזמן שלא היית? היו פה סרנדות של געגועים מצידו, כמה תרמת וכמה הדיונים שלו איתך היו משהו מעולם או מפורום אחר. אז מה נהיה? מאז שהגעת לא נעים לי לומר הפורום הפך לאגרסיבי יותר ולא מאפשר הבעת דעה למי שחושב שונה ממך. רק רצון לנצח כל הזמן. מילא הייתם דנים בסוגיות בגמרא או מה שלא יהיה שאחרים לא מבינים בזה, אבל זה לא ממש קורה ובמקום זה קיבלנו התנצחויות על בסיס יום יומי. ותודה לאיי בי פי1 על שידורי התעמולה שלו בתקופת הקיץ שנועדו לגרום לך לחזור..

שוקום-מה אתה רוצה ממני?

ראשית, אני לא אשה דתיה, אני אשה מאמינה... שנית, השאלה פה נועדה לבנימין למה אתה קופץ כמו חמור בראש, ומשרבב אותי? אני לא קשורה לשאלות פה... שלישית, אולי במקום לרדוף אותי...תענה לי על שאלת האסטרולוגיה שאני מחכה לה מזמן...והתחמקת יפה. רביעית, אני מבקשת ממך יפה, ממש יפה, רד ממני ותפסיק להציק לי באופן אישי. שיהיה יום טוב מלי

חשבתי שאסור לענות על שאלות אישיות או שאת

יוצאת מן הכלל. בדבר אחד את צודקת, הערה הקודמת שלי לא הייתה במקום, ומצד שני תואילי בטובך לא להשתמש בביטוי כמו חמור קופץ בראש.
23:19 09-01-2011|%%posterlink.526315%%

אתה ממש מציק אתה יודע?

מלי סליחה ברשותך... אני מתאפק כבר זמן אבל נמאס, אני לא מבין איך לא מפריע לשאר החברים כאן. מאז שחזרת אתה רק נכנס במלי...יש לך משהוא נגדה, תעשה את זה במקום אחר, מה זה מעניין את הפורום? גילה...מתי תעשי סדר בפורום סוף סוף? את לא רוצה לעשות משהוא, תגידי!!! שיהיה לכולנו לילה טוב.

עדי תבדוק הסטוריה ותראה את ניבולי הפה שלה

ערן - לא נראה לי שתקבל תשובה...אבל חכה אולי אני טועה

רק אם תעלי כאן את מכתב התשובה של משרד

הפנים לגבי שעת לידתך אציץ מעט בתחזית האסטרולוגית שלך, לידעתך תחזית מלאה לוקחת לי כ 4 שעות עבודה כך שאין לי שום כוונה לבזבז את זמני לחינם, או כדי להוכיח לך שיש ממש באסטרולוגיה...

עדי תבדוק הסטוריה ותראה את ניבולי הפה שלה

שוק-מ בוקר טוב - בוא נעשה עסק

אם תמצא שאני ניבלתי את הפה שלי - ו/או תקפתי מישהו סתם....אני אתנצל עם שלט על גבי בחוצות. אבל אם עשיתי את זה כשהגיעו מים עד נפש, ונטפלו אלי בדיוק כמו שאתה נטפל אלי בכל הזדמנות...אז צריכים לקחת בחשבון שאני שותקת רק עד גבול מסויים, ואם אלו הם פני הדברים, ואני ניבלתי את הפה רק מתי שתקפו אותי, אתה תתנצל פה ותפסיק להציק לי. עשינו עסק? ושיהיה יום טוב מלי

חשבתי שאסור לענות על שאלות אישיות או שאת

יוצאת מן הכלל. בדבר אחד את צודקת, הערה הקודמת שלי לא הייתה במקום, ומצד שני תואילי בטובך לא להשתמש בביטוי כמו חמור קופץ בראש.

מתנצלת, אבל ברור לך למה זה קרה

כי מהרגע שנכנסת שוב לפורום, באופן שיטתי חיפשת איך להציק לי בכל השרשורים. נכנסת לכל השרשורים רק כדי לתקוף אותי , למרות שביקשתי ממך להפסיק, אבל זה לא עזר לי, אתה בשלך בצורה לא אובייקטיבית מנהל נגדי באופן אישי מסע השמצות. ואפילו נכנסת לשרשור הזה שאין לי שום קשר אליו ושרבבת אותי לתוכו כגנאי. אז כמה נראה לך שאני יכולה לשתוק? אני חשבתי לתומי שאתה כבר הכרת אותי. אז אם לא הכרת אותי, אני מעולם לא מתחילה לתקוף אף אחד באופן אישי, ובאופן אישי אין לי שום עניין עם אף אחד...אבל ..... אם מתחילים איתי באופן אישי ומתגרים בי, אני בהחלט יכולה להוציא הרבה ארס, למרות שמעולם אני לא עושה לשון הרע , אני בהחלט יכולה לנבל את הפה אבל בלי לעשות לשון הרע. אז אני פה רק בשביל להשתתף בדיונים שיהיו אשר יהיו, זכותי כמו שזה זכותו של כל אחד אחר, להאמין או לא להאמין במשהו, מבלי להכנס לתחום האישי. ויש לך דוגמא נהדרת לכך שגילה היא אסטרולוגית, ואני לא מאמינה באסטרולוגיה כפי שהיא בימינו, וגילה לא מאמינה בכישופים ובעין הרע...ויחד עם זאת אנחנו חברות, וכל הדיונים שלנו איזה שלא יהיו לא אישיים. אז למי שרוצה ולא לוקח אישית, זה בהחלט אפשרי. בכל מצב לא התכוונתי לפגוע בך, אפילו שהמשפט שחמור קופץ בראש בדיוק מתאים למה שעשית....נכנסת לשרשור שאין לו שום קשר אלי, וזאת רק על מנת להשמיץ אותי..... כוונתי לא היתה לפגוע בך, אלא להשתמש במשפט הנכון, במקום הנכון, ואם נפגעת אני מתנצלת כי לא לזה התכוונתי. ושיהיה יום טוב מלי

רק אם תעלי כאן את מכתב התשובה של משרד

הפנים לגבי שעת לידתך אציץ מעט בתחזית האסטרולוגית שלך, לידעתך תחזית מלאה לוקחת לי כ 4 שעות עבודה כך שאין לי שום כוונה לבזבז את זמני לחינם, או כדי להוכיח לך שיש ממש באסטרולוגיה...

אני לא ביקשתי מפה לעצמי

אני לא ביקשתי מפה לעצמי אני נתתי לך תאריך ואין לי שום מסמך בנוגע לכך, אבל הפרטים מדוייקים התאריך הוא 17.08.1981 שעה 1900 בערב או אם לדייק יותר 18.58 מקום לידה צפת. אגב לפני כשבוע נולד לי נכד בשעה טובה..והייתי בחדר לידה בזמן לידתו, המיילדת רשמה את שעת הלידה לא כשהראש יצא אלא כשכל הגוף יצא. ושמתי לב היטב לראות מה היא עושה, אז שעת לידה נקבעה כשכל הגוף יצא ולא מתי שהראש יצא, כי היה פער של איזה דקה לפחות בין יציאת הראש לבין יציאת הגוף.. אז לידיעתך שעת הלידה נקבעת רק לאחר שכל הגוף יוצא. ושיהיה יום טוב מלי
23:53 09-01-2011|%%posterlink.526315%%

את מדברת עליי יעל? לא הבנתי....

לא דיברתי עליך

דיברתי על מי שאתה דיברת עליו גם. צריך עוד רמז לשם?

ואני עוד לא הצלחתי להבין

מה התרומה הנשגבת שלך לפורום שידידך איי בי פי 1 דיבר עליה כל הזמן שלא היית? היו פה סרנדות של געגועים מצידו, כמה תרמת וכמה הדיונים שלו איתך היו משהו מעולם או מפורום אחר. אז מה נהיה? מאז שהגעת לא נעים לי לומר הפורום הפך לאגרסיבי יותר ולא מאפשר הבעת דעה למי שחושב שונה ממך. רק רצון לנצח כל הזמן. מילא הייתם דנים בסוגיות בגמרא או מה שלא יהיה שאחרים לא מבינים בזה, אבל זה לא ממש קורה ובמקום זה קיבלנו התנצחויות על בסיס יום יומי. ותודה לאיי בי פי1 על שידורי התעמולה שלו בתקופת הקיץ שנועדו לגרום לך לחזור..

תגובה :

1. אני לא מבין מדוע הוזכר שמי כאן ואיך נשתרברב לו שמי כאן אבל מילא .... 2. מה רע בגל סופר ? מה רע באורי רז ??שמבחינת רמת ידע מסוגלים להעשיר את הפורום. מה עדיף יותר מדמון וחבר מרעיו ועוד כל מיני קיקיוניים למינהם שנהגו כאן לפרסם את "המלצתויהם" או אנשים שנהגו כאן לפרסם את ידיעותיהם.את מכירה כאן בפורום מישהו שמבחינת ידע עולה על אורי רז למשל ??? 3. שבת שלום.

מסכימה

כל מי שמעשיר את הפורום בידע שלו מבורך. וזה המטרה פה, בסופו של דבר. החשבונות האישיים אינם מטרת הפורום או מהותו. ותודה לעדי שעזר לי למצוא את התשובה שרציתי :)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר