יש דין ויש דיין

בס"ד קצב היה הנשיא בזמן גרוש היהודים מעזה וצפון השומרון לפני חמש שנים, והוא היה אחד מאלו שתמכו בגרוש ועודדו אותו, אז גם הוא מקבל את העונש שלו בוא הוא מגורש בבזיון מבית הנשיא. ראיתי וידאו לאחרונה איך קצב נואם לפני הגרוש ואומר שיש לו אמון מלא במערכת החוק ובחקיות המהלכים. אז כעת הוא קיבלת את עונשו, מערכת החוק היא זו שתעניש אותו, בגלל שהוא תמך בה ולא ביהודים המגורשים. כמו בכל המקרים הקודמים, יש דין ויש דיין, וכל אלו שתמכו והשתתפו בגרוש היהודים מעזה וצפון השומרון, מקבלים את העונש המגיע להם, במוקדם או במאוחר, אף אחד לא יתחמק. יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

אווי אווי...ומה עם העונש לגבי יחסו לנשים?

אין לך מושג מה תשובתך עושה לאלו שנפגעו ממנו מינית ולשאר הנשים, מה הקשר? וחברי שס שהיו בכלא האם גם הם נענשים על פינוי התנחלויות?

התשובה היא כן

בס"ד ש"ס ישבה באותה ממשלה שנתנה לשרון את האור הירוק לגרש יהודים, לאחר שהסכימה לקבל ממנו שוחד של כספים, אז גם הם נענשים, ומה שקורה כעת לאלי ישי הוא בדיוק תוצאה מהשתיקה שלו כאשר גרשו יהודים מעזה והשומרון וגם מהגרושים והפגיעות שיש כיום נגד הישוב היהודים ביו"ש. גם הוא מקבל את מה שמגיע לו. לגבי המעשים שיוחסו לקצב, אתה באמת חושב שהוא שונה מפוליטקאים אחרים? כלום מושחתים ונואפים, והוא לא הראשון שמואשם בהטרדה מינית ובמעשים מהסוג הזה, הם כולם כאלו, רק שלא כולם נתפסים, לרוב אלו שהתקשורות שומעת עליהם, זה בגלל שאיזה יד מכוונת רצתה לפגוע בהם בכוונה לצרכיה הפולטים, אבל אל תחשוב שאחרים הם טלית של תכלת כי הם לא. יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.
22:19 09-01-2011|%%posterlink.526315%%

כן מלי, אני מבין את כוונתך

את כותבת דברים מעניינים. כולנו צריכים להרגיש נאהבים לפני הכל, גם אם גבר וגם אם אישה מקיימים יחסי מין מתוך צורך פיזי (סיפוק היצר) ולא מתוך כלל הגופים (ביניהם הרגש כפי שציינת) מתרוקנים באותה המידה. ואם אישה גוררת גבר לשירותים הדבר אומר שהיצר קיים גם באישה. יש נשים שגוררות לשירותים ויש נשים שמפעילות מניפולציות אחרות, אין ממש הבדל... לגבי האופי הפלילי אני מסכים איתך, מצד שני נשים חכמות יותר ופועלות מתוך אינטרס/מניפולציה שהוא גם סוג של תוקפנות. ערב נפלא עדי

המקרים של הניצול הגברי לא מפסיקים

שלשום שמענו על שופט עם קלדנית והיום שמענו על סוהר עם אסירה מה עוד נשאר?? יום טוב מלי
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר