פסק הדין של קצב- כדאי לקרוא

מזמך חברתי אוטנתי ומפורט שכדאי לכלכ אחד לקרוא. מסמך מזעזע, מעורר מחשבה אשר כתוב בלשון ברורה ונהירה... בבקשה קיראו פסק הדין

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

תודה לך גילה שהעלת את זה כאן בפורום.זה אולי יאיר את המשמעות,,,

המתבקשת,עבור כמה ,כאלה מאמונתו של זה.***** נשיא במדינת ישראל. דתי. חובש כיפה. אין צורך להוסיף יותר. אהה כן,,עם אמונה חזקה . זה מה שהוא קיבל על ידי בית משפט בישראל בפה מלא. מביא את החשוב מכל,כי אולי לא כולם ירצו לקרוא את כל התהליך שהביאה גילה. *****ציטוט; סוף דבר פה אחד אנו מרשיעים את הנאשם בעברות כדלקמן; אישום ראשון-שתי עברות אינס{סעיף זה וזה}לחוק העונשין וכו' אישום שני-עבירת הטרדה מינית לסעיף זה וזה. אישום שלישי-עבירת מעשה מגונה,לפי סעיף,זה וזה. אישום רביעי-עבירת שיבוש מהלכי משפט לפי סעיף זה וזה,לחוק העונשין. ניתן ביום כ''ג בטבת תשע''א 30 12 2010 תזכורת לכמה כאלה כאן שהיו מעדיפים שזה לא יכתב שוב ושוב בכל מקום. יש אמונה ויש אמונה. זו שכאן היא של נשיא, דתי. חובש כיפה. מתפלל כל יום. יום טוב לכם.

לא המעיל מועיל ולא המגבעת קובעת

מה הקשר ? קצב הוא אדם כמו כל אחד...ואתה מנסה בכל דרך להשמיץ את מעשיו ולקשר אותו לדת.... האם קצב משקף את כלל הדתיים? אז אני אקשר אותו לכלל הגברים, שהמוח שלהם לא עובד בזמן שהם חרמנים בדיוק כמו קלינטון, רמון, מרדכי,בני סלע, ואפילו נתניהו....ולא חסר....את מיטב הגברים בעולם הפילו נשים..... כי הגברים מטומטמים מתי שהם חרמנים, רק סקס בראש שלהם כל היום....וזה לא קשור לדת...אלא קשור למהות של הגבר שהוא מטומטם.... ועכשיו בנימין תענה לי בבקשה... כמה בתי כלא יש לגברים? וכמה בתי כלא יש לנשים? כמה גברים יושבים בכלא בגין עברות מין, וכמה נשים יושבות בכלא בגין עברות מין? (שלא לדבר על אלה שלא נתפסו) וכמה מכלל הגברים שיושבים בכלא על עברות מין הם חובשי כיפה ו/או דתיים?? מסקנה: זה לא עניין של דת ו/או אמונה....זה רק עניין של מהותו של הגבר המטומטם .... ומרוב שאתה עוכר ישראל ובמיוחד עוכר דתיים אתה מנסה להראות לכולם כאילו שזה אופייני למגזר הדתי....תתבייש לך..... ולמרות זאת שיהיה המשך של יום טוב מלי

מלי,,,כאשר את קוראת את האמת מולך,,,

קשה לך ,,אני מבין. אבל,,, את תתביישי לך,עוכרת חילוניים ישראלים. ובכל זאת. יום טוב לך.

אם כבר אני עוכרת את הגברים

רק גברים יכולים לעשות מעשים נפשעים שכאלו ואתה יודע מה?? לך תעשה בדיקות אמת איפה יש יותר אלימות בערים של דתיים או בערים של חילונים? בבתי ספר של דתיים או בבתי ספר של חילוניים? איפה יש יותר משמעת לילדים? במגזר הדתי או במגזר החילוני? ופה היא האמת. האמת היא שאם תרצה או לא תרצה, במגזר החרדי זה שואף לאפס ככלל!!!! הגברים יותר אלימים ובאחוזים אחוזי הפשיעה קיימים יותר במגזר החילוני מאשר במגזר הדתי וזאת היא האמת... ולך נורא קשה עם האמת אני מבינה. ולכן כשמישהו מהמגזר החרדי נופל - זאת חגיגה בשבילך. אבל כל יום ומדי שעה נופלים אנשים במגזר החילוני כן , בנימין זו האמת לאמיתה. ועכשיו תתחיל להתווכח עם הסטטיסטיקה ועם העובדות הקיימות... ממש אופייני לך. עוקר ועוכר יהדות. בנוסף לכל אתה צבוע כן, אתה צבוע - משום שמצד אחד אתה פוסל על הסף את התורה ואת הדתיים, ומצד שני אתה משתמש בתפילות וקמעות מהיהדות לצורך הטיפולים שלך. איך אתה יכול למכור לאנשים משהו שאתה עצמך לא מאמין בו? אם זאת לא צביעות אז מה זה? זה בדיוק כמו שאני לא יאמין בתקשור, ואני מוכרת ללקוחותי תקשור. "נאה דורש - נאה מקיים" אבל אתה דורש ולא מקיים. שיהיה המשך של יום טוב מלי

מלי,,,מה לעשות,שקשה לך לראות אמת אחרת,,,,

אמת של אנשים אחרים. ולכן את תעשי כל דבר על מנת,להכפיש אותי ואחרים ולהמציא כל מיני מילים שלא אני אמרתי ולא אחרים. מה לעשות?יש לך בעייה. ואני מאד אודה לך במידה ותואילי ברוב טובך,במקום להכניס מילים בפי שלא היו ולא נבראו. להביא ציטוטים{כמו שאני הבאתי את אימרות השפר שלך ,שהם לגופם של אנשים ולא לגופו שלעניין. ובנוסך,הראי לי באיזה מקום אני***לטענתך,אני פסלתי על הסף את התורה ואת הדתיים. פעם אחת במקום להתרגז ולבלף ולקלל ולפגוע בגופו של אדם. אומר שוב,,,,הראי לי{ציטוט ברור}היכן פסלתי את התורה ואת הדתיים??? הכי קל לך זה לקחת כמה מילים ולהפוך אותם למה שנוח לך שאחרים יקראו. אני לעומת זאת זוכר,שדברתי על אנשים שעושים שימושים מוזרים בתורה שלך. גם את עושה זאת. אז בבקשה. הפסיקי להיות עוקרת ועוכרת אנשים שרואים את הדברים לא כמוך. והם לא מסתתרים תחת איצטלא כזו או אחרת. את מבינה??? במידה ולא,קראי שוב את הכל מהיום הראשון שפסלת בהבל פיך. עשרות רבנים {בהבנתך הם,דבילים וחמורים. וכך את שאר אלה שהבאתי כדוגמאות . אני לא פסלתי. את פוסלת חדשות לבקרים. את מבינה? אגב,,,את מוכרת תיקשורים? מעניין. מעניין מה המשמעות אצלך של תיקשור ומדוע עד היום לא טרחת להעלות כאן משהו כזה. ואנסה גם לשאול אותך{את הבאת את המילה הזו לכאן}. את מדברת על צביעות? את לא מתביישת? הרי מעבר לתיקשורים שלך{אני לא יוע את קוראת לעצמך מתקשרת}הרי מעבר למה שא קוראת להם תיקשורים ממקור זה או אחר שלך. השאר,,,כן,,,שאר התיקשורים שעולים מידי יום. הם להבנתך וטענתך,,,*חארטות* אז... מי בדיוק צבוע כאן ,מלי? את לא צבועה ? אז מה את בדיוק.? נאה דורש ונאה מקיים. את מבינה את המשמעות של זה? טוב. יום טוב לך. עוד משהו קטן להזכיר לך,לפני שאת ממציאה סיפורים חדשים שלא היו ולא נבראו. היכן אני פסלתי את התורה שלך ואת הדתיים? וכמה בשרשורים הללו את פסלת כמויות של דתיים שיש להם אסמכתאות לך. וכמה אני אם בכלל. את מבינה? יום טוב.

אגב מלי,,,,,,,

בקצב הזה שאת תמשיכי ותפסלי חובשי כיפות ,שמועדים בדרכם חדשות לבקרים{והם האליטה של מחזיקי האמונה בתורתך}שהם אמורים להיות משכמם ומעלה במוסריותם,והם נופלים מבלי משים. כן,,,,בכמות המצטברת שאת פוסלת בהם ואותם בפניני הלשון והמרגליות שפיך מפיק חדשות לבקרים. את יודעת מי ישאר? תבקשי ואומר לך. או שאת מתארת לעצמך כבר. ואין כוונתי לאלה שאת מכנה אותם עוכרי ישראל. ותחשבי על כך.

פסק הדין של קצב- כדאי לקרוא

מזמך חברתי אוטנתי ומפורט שכדאי לכלכ אחד לקרוא. מסמך מזעזע, מעורר מחשבה אשר כתוב בלשון ברורה ונהירה... בבקשה קיראו פסק הדין

יש דין ויש דיין

בס"ד קצב היה הנשיא בזמן גרוש היהודים מעזה וצפון השומרון לפני חמש שנים, והוא היה אחד מאלו שתמכו בגרוש ועודדו אותו, אז גם הוא מקבל את העונש שלו בוא הוא מגורש בבזיון מבית הנשיא. ראיתי וידאו לאחרונה איך קצב נואם לפני הגרוש ואומר שיש לו אמון מלא במערכת החוק ובחקיות המהלכים. אז כעת הוא קיבלת את עונשו, מערכת החוק היא זו שתעניש אותו, בגלל שהוא תמך בה ולא ביהודים המגורשים. כמו בכל המקרים הקודמים, יש דין ויש דיין, וכל אלו שתמכו והשתתפו בגרוש היהודים מעזה וצפון השומרון, מקבלים את העונש המגיע להם, במוקדם או במאוחר, אף אחד לא יתחמק. יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.

לא המעיל מועיל ולא המגבעת קובעת

מה הקשר ? קצב הוא אדם כמו כל אחד...ואתה מנסה בכל דרך להשמיץ את מעשיו ולקשר אותו לדת.... האם קצב משקף את כלל הדתיים? אז אני אקשר אותו לכלל הגברים, שהמוח שלהם לא עובד בזמן שהם חרמנים בדיוק כמו קלינטון, רמון, מרדכי,בני סלע, ואפילו נתניהו....ולא חסר....את מיטב הגברים בעולם הפילו נשים..... כי הגברים מטומטמים מתי שהם חרמנים, רק סקס בראש שלהם כל היום....וזה לא קשור לדת...אלא קשור למהות של הגבר שהוא מטומטם.... ועכשיו בנימין תענה לי בבקשה... כמה בתי כלא יש לגברים? וכמה בתי כלא יש לנשים? כמה גברים יושבים בכלא בגין עברות מין, וכמה נשים יושבות בכלא בגין עברות מין? (שלא לדבר על אלה שלא נתפסו) וכמה מכלל הגברים שיושבים בכלא על עברות מין הם חובשי כיפה ו/או דתיים?? מסקנה: זה לא עניין של דת ו/או אמונה....זה רק עניין של מהותו של הגבר המטומטם .... ומרוב שאתה עוכר ישראל ובמיוחד עוכר דתיים אתה מנסה להראות לכולם כאילו שזה אופייני למגזר הדתי....תתבייש לך..... ולמרות זאת שיהיה המשך של יום טוב מלי

את עושה סלט יש חולי נפש ויש רודפי שמלות

אם כבר אני עוכרת את הגברים

רק גברים יכולים לעשות מעשים נפשעים שכאלו ואתה יודע מה?? לך תעשה בדיקות אמת איפה יש יותר אלימות בערים של דתיים או בערים של חילונים? בבתי ספר של דתיים או בבתי ספר של חילוניים? איפה יש יותר משמעת לילדים? במגזר הדתי או במגזר החילוני? ופה היא האמת. האמת היא שאם תרצה או לא תרצה, במגזר החרדי זה שואף לאפס ככלל!!!! הגברים יותר אלימים ובאחוזים אחוזי הפשיעה קיימים יותר במגזר החילוני מאשר במגזר הדתי וזאת היא האמת... ולך נורא קשה עם האמת אני מבינה. ולכן כשמישהו מהמגזר החרדי נופל - זאת חגיגה בשבילך. אבל כל יום ומדי שעה נופלים אנשים במגזר החילוני כן , בנימין זו האמת לאמיתה. ועכשיו תתחיל להתווכח עם הסטטיסטיקה ועם העובדות הקיימות... ממש אופייני לך. עוקר ועוכר יהדות. בנוסף לכל אתה צבוע כן, אתה צבוע - משום שמצד אחד אתה פוסל על הסף את התורה ואת הדתיים, ומצד שני אתה משתמש בתפילות וקמעות מהיהדות לצורך הטיפולים שלך. איך אתה יכול למכור לאנשים משהו שאתה עצמך לא מאמין בו? אם זאת לא צביעות אז מה זה? זה בדיוק כמו שאני לא יאמין בתקשור, ואני מוכרת ללקוחותי תקשור. "נאה דורש - נאה מקיים" אבל אתה דורש ולא מקיים. שיהיה המשך של יום טוב מלי

אצל הדתיים העברות הן בדלתיים סגורות

בני אדם באשר הם הם עם כמעט אותו אחוז של עבריינים, את יודעת כמה פדופילים יש בחברה החרדית? את יודעת כמה אלימות יש שם בין בני זוג? לפחות כמו בחברה החילונית שלנו, ואני אומר זאת מתוך מידע סטטיסטי שיש ברשותי.

נכון מאד

אבל....רוב הגברים רודפי שמלות ואיך אומרים רובם ככולם. ולא יעזור לך כלום...הדבר הראשון שעולה להם לראש זה רק סקס ושיהיה חודש טוב מלי

אצל הדתיים העברות הן בדלתיים סגורות

בני אדם באשר הם הם עם כמעט אותו אחוז של עבריינים, את יודעת כמה פדופילים יש בחברה החרדית? את יודעת כמה אלימות יש שם בין בני זוג? לפחות כמו בחברה החילונית שלנו, ואני אומר זאת מתוך מידע סטטיסטי שיש ברשותי.

אשמח לראות את המידע הסטטיסטי הזה

באחוזיםצ העברות אצלהם שואפים לאפס אבל הייתי בהחלט רוצה שתמציא לנו פה סימוכין למה שאתה אומר שיהיה חודש טוב מלי

אגב מלי,,,,,,,

בקצב הזה שאת תמשיכי ותפסלי חובשי כיפות ,שמועדים בדרכם חדשות לבקרים{והם האליטה של מחזיקי האמונה בתורתך}שהם אמורים להיות משכמם ומעלה במוסריותם,והם נופלים מבלי משים. כן,,,,בכמות המצטברת שאת פוסלת בהם ואותם בפניני הלשון והמרגליות שפיך מפיק חדשות לבקרים. את יודעת מי ישאר? תבקשי ואומר לך. או שאת מתארת לעצמך כבר. ואין כוונתי לאלה שאת מכנה אותם עוכרי ישראל. ותחשבי על כך.

בנימין - אני רוצה להתאפס ולהבין משהו

בוא ונעזוב לרגע את כל הויכוחים שהיו תן לי להבין משהו במחילה מכבודך ואנא ממך אל תחזור לצטט, ולדפדף אחורה. אני רק רוצה להבין, ולקבל תשובות ענייניות כמו שאי עניתי במקרה של הרבנים שחתמו על המכתב מה דעתך? מה דעתך על הרבנים האלו? ובאיזה מקום אתה עומד? אדם באמונתו יחיה? איש באמונתו יחיה? צדיק באמונתו יחיה? ובבקשה תענה עניינית רק לשאלות האלו מבלי להתפלסף.... ואחרי שאקבל תשובות - יש לי עוד איזה שניים שלוש שאלות שיהיה חודש טוב מלי

ולעיתים קרובות מאוד רדיפת שמלות

היא ביטוי לחולי נפש מסוג מסוים. זה לא נדיר בכלל.

בנימין - אני רוצה להתאפס ולהבין משהו

בוא ונעזוב לרגע את כל הויכוחים שהיו תן לי להבין משהו במחילה מכבודך ואנא ממך אל תחזור לצטט, ולדפדף אחורה. אני רק רוצה להבין, ולקבל תשובות ענייניות כמו שאי עניתי במקרה של הרבנים שחתמו על המכתב מה דעתך? מה דעתך על הרבנים האלו? ובאיזה מקום אתה עומד? אדם באמונתו יחיה? איש באמונתו יחיה? צדיק באמונתו יחיה? ובבקשה תענה עניינית רק לשאלות האלו מבלי להתפלסף.... ואחרי שאקבל תשובות - יש לי עוד איזה שניים שלוש שאלות שיהיה חודש טוב מלי

מלי,,,את יודעת מה הפרוש של,,,דו-שיח?

מדוע הדרך המוזרה שלך היא,לתקוף? וכמה פעמים ביקשתי ממך,לצטט,להביא סימוכין,,,היכן בדיוק אני פסלתי את התורה ואת הדתיים. כאשר תראי לי זאת,,,אענה לך על השאלות. ותראי איך את כל הזמן מסובבת את הדברים. אז,,,מי בדיוק מתפלסף כאן. לסיכום; כאשר תראי לי היכן אני פסלתי את התורה. כאשר תראי לי היכן אני פסלתי את הדתיים. אענה לשאלותייך. בינתיים מה שאת כתבת והאשמת. בשפה פשוטה,,,זה הוצאת דיבה. ושלא נדבר איך השתלחת בכל הדתיים הרבנים האלה. אני,,לא עשיתי זאת. יום טוב.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר