כן הגברת גם שכחה לפני יום כיפור לבקש סליחה

מהרבה אנשים, כך שחבל לה לצום......

LIO LIO - אני קוראת אותך לסדר!!!

אני מזהירה אותך מפני הצקות והיטפלות, והתחשבונויות פרטיות. בבקשה אנא חדלי!!! אנא עני עניינית, התייחסי לגופם של דברים, ולא לאנשים! אני לא נוהגת להשתמש בשפה של איומים, אבל שיהיה לך ברור שפורום זה אינו המקום לעשות זאת. בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

בנימין- יש לך בהחלט את היכולת להוציא אותי מדעתי

ואו שאתה לא מבין את הנקרא. אין פה משהו אחר. אני רק לא יודעת אם אתה עושה את זה בכוונה, או שאתה באמת לא מבין אחרי כל כך הרבה הסברים. ואין לי כח להסביר לך שוב אחרי כל ההסברים. ורק לחדד עוד משהו קטן. זה אני לא רוצה לגור ליד ערבים מטעמי נוחות, זה לא אומר או מצביע על גזענות. אני יכולה לאהוב חיות, אבל מטעמים שונים לא יכולה או מסוגלת לגדל אותם בביתי, אז אם אני לא מגדלת חית מחמד זה אומר שאני שונאת חיות? ובנגוע לקטגוריה שאני נמצאת בה עניתי לך ברור, אני בקטגוריה של התורה בלבד. עכשיו נראה באיזה סוגיה שוב תוציא אותי מדעתי? שבוע טוב מלי

בוקר אור מלי,,,,

לעניות דעתי,את היא בענין של הבנת הנקרא. ושבעתי כבר מכל התשובות המתחמקות שלך,והמומחיות שלך בהוצאת דברים מהקשרם היא ברמה גבוהה מאד. אז הפסיקי לצייר את הכל בוורוד. לא את ולא איציק הבנתם היכן הוא הגבול,להשתלחויות כלפי אנשים במעמד של רבנים. שאמונתם אמונתך. לכן אשאל שוב. כתבת לי הרצאות שלמות על המשפטים, אדם באמונתו יחיה. איש באמונתו יחיה. וצצדיק באמונתו יחיה. היכן את בקטגוריה הזו. סמני לי בבקשה את המשפט המתאים. ואל תסובבי שוב את הנושא שיהיה מתאים לך יותר. ומה שכתבת בתחילה זה ממש שטויות, או שנתקלת במישהו שהוא דעתן לפחות כמוך, והדעות שלו ברורות ומוצקות. וזה מפריע לך. או שאת רגילה שאומרים אמן לכל מה שאת מרצה. לי זה לא מתאים ואני אגן על דעותי,מבלי להתחמק ויפות את הדברים כמו שאת רוצה שיראו אותך. ולמי שלא ברור על מה מדובר. הנה תזכורת; מלי,,,את אמרת ,כתבת וקבעת,שכל חותמי מכתב הרבנים{לפחות 50 במספר}הם;דבילים וחמורים{אגב הם מאותה תורה שלך שאת אמונה עליה}. דבר שני שלא התייחס אליו בכובד ראש מתאים הוא; ההשתלחות של איציק,שקבע והליחט להוציא להורג על המוקד{בשרפה,כמויות של רבנים. הבנת מלי? זה הנושא ,ולזה תתיחסי. ואם זה לא מתאים לך. פשוט הפסיק להסביר לי שוב ושוב את דעתך. כי בכל פעם את תקבלי את דעתי לכך. שבוע טוב.

ערן איציק נגד הרבנים הסוררים ובנימין בעד

***בוקר טוב ליאו ליאו,,,בבקשה,,,

אין צורך לתרגם אותי או את דברי. ובעיקר כאשר התרגום אינו נכון. אני כבר ילד גדול ויכול להביע את דעתי בעצמי. ולעצם ההסבר שלך; אני*בנימין*ממש לא בעד הרבנים הסוררים כמו שנכתב על ידך. בשום מקום לא העלתי משפט שכזה. בבקשה לקרוא שוב את השתלשלות השרשור. אבל,,,תזכורת קטנה במה אני נגד; אני נגד מישהו לצורך העניין''עמך''{לא דין או שופט}שישב לו בביתו ויחרוץ גורלות של בני אדם לשבט או לחסד. בעיקר לו להעלות אותם על מוקד השריפה. כלומר להרוג אותם. מאמין שזה ברור לך ליאו ליאו. שבוע טוב.

בוקר אור מלי,,,,

לעניות דעתי,את היא בענין של הבנת הנקרא. ושבעתי כבר מכל התשובות המתחמקות שלך,והמומחיות שלך בהוצאת דברים מהקשרם היא ברמה גבוהה מאד. אז הפסיקי לצייר את הכל בוורוד. לא את ולא איציק הבנתם היכן הוא הגבול,להשתלחויות כלפי אנשים במעמד של רבנים. שאמונתם אמונתך. לכן אשאל שוב. כתבת לי הרצאות שלמות על המשפטים, אדם באמונתו יחיה. איש באמונתו יחיה. וצצדיק באמונתו יחיה. היכן את בקטגוריה הזו. סמני לי בבקשה את המשפט המתאים. ואל תסובבי שוב את הנושא שיהיה מתאים לך יותר. ומה שכתבת בתחילה זה ממש שטויות, או שנתקלת במישהו שהוא דעתן לפחות כמוך, והדעות שלו ברורות ומוצקות. וזה מפריע לך. או שאת רגילה שאומרים אמן לכל מה שאת מרצה. לי זה לא מתאים ואני אגן על דעותי,מבלי להתחמק ויפות את הדברים כמו שאת רוצה שיראו אותך. ולמי שלא ברור על מה מדובר. הנה תזכורת; מלי,,,את אמרת ,כתבת וקבעת,שכל חותמי מכתב הרבנים{לפחות 50 במספר}הם;דבילים וחמורים{אגב הם מאותה תורה שלך שאת אמונה עליה}. דבר שני שלא התייחס אליו בכובד ראש מתאים הוא; ההשתלחות של איציק,שקבע והליחט להוציא להורג על המוקד{בשרפה,כמויות של רבנים. הבנת מלי? זה הנושא ,ולזה תתיחסי. ואם זה לא מתאים לך. פשוט הפסיק להסביר לי שוב ושוב את דעתך. כי בכל פעם את תקבלי את דעתי לכך. שבוע טוב.

בוקר טוב בנימין - מה לא ברור

במידה והמכתב נכתב מטעמי גזענות - אז הרבנים האלו נהגו - כאדם באמונתו יחיה - דבר שהתורה מוקיעה ובאם הם עשו זאת מטעמים אחרים - אז הם בקטגוריה של צדיק באמונתו יחיה. כי זה לא נוגד את התורה. ואיפה אני פה? במידה והמכתב נכתב מטעמי גזענות, אז אני מוקיעה אותם - ומחובתי להוקיע אותם. ועל כך נאמר הורסייך ומחרבייך ממך יצאו. ובמידה והמכתב נכתב מטעמים אחרים - אז אני לא מגנה אותם - וצדיק על פי אמונתו יחיה. מאחר ובקטגוריה של צדיק - אני עדיין לא נמנית - אז אני רק מביעה את דעתי. עכשיו תברר בדיוק מאיזה טעמים ולמה נכתב המכתב, ואז אולי אפשר להיות יותר ברורים. אני לא אחראית לפה של איציק , למעשיו ומנהגיו, ואני בהחלט מגנה את האמירות שלו. אני כמלי - לא יכולה להיות באף אחת מהקטגוריות שציינת לעיל..... ראשית אני לא צדיק שנית אדם באמונתו יחיה - אין חיה כזאת ואיש באמונתו יחיה - גם אין חיה כזאת. אבל מאחר ואני משתדלת מאד מאד לנהוג על פי ההלכות ועל פי מה שהתורה מצווה, אז אולי אני פרור של צדיקה באמונתה. אבל רק פרורון קטן. והלוואי ויכולתי להקרא צדיק - אבל עדיין לא. עכשיו אני יותר ברורה? עכשיו לפחות אני הולכת להתנדב ולעזור לפגועי נפש ושיהיה יום טוב ושבוע טוב מלי

מלי,,,את כל זה ,,,

יכולת לכתוב לי כבר לפני זמן... לפני שהעלת כאן הרצאות שונות ומשונות. כרגיל את מנסה להעלות את השלט של המילה האחרונה שלך,על מנת שישאר אולי בתודעה של הקוראים. הפסיק,זה שטויות בדיוק כמו שהקביעות שלך לגבי מהו המשפט הנכון ומה לא. איך כתבת? אין חיה כזאת. ועל מנת להשאר צפה באמונתך,את חומקת,בנסיון אלגנטי הייתי אומר,מלהחליט לאיזה משפט את שייכת. כמובן שכל הנכתב כאן זוהי דעתי והבנתי. ולהבנתי מי שמשתדלת{כמו שאת מסבירה את עצמך}לא יכולה אפילו להיות פרור של צדיק. למה? אין חיה כזאת. מי שמשתדלת לחיות את,,,,וכו' לא תצא בראש חוצות ותכריז על עשרות רבנים{שאצלם היא אותה ההלכה},,,כן תכריז בראש חוצות. שהם דבילים וחמורים. לכן מכל המילים היפות והרבה שורות שכתבת כאן. את רוצה לחמוק מלתת תשובה ברורה . איזה משפט מתאים לך. צדיק באמונתו יחה. {את זה כבר הבנתי שאת לא.}. אדם באמונתו יחיה. או,,, איש באמונתו יחיה. הבנת מה את אומרת ומה מראה המציאות שאת היא שמסבירה אותה על עצמך? ובכוונה איני מוסיף כאן את ההשתלחות של דורשי שלומך. כל מה שאת כתבת כאן מסביר בדיוק את מה שהבנתי כבר מההסבר הראשון שלך,,,לפני ימים רבים. יום אטב. ותתחילי לאסוף פירורים שמשאירים צדיקים אמיתיים ואולי תלמדי משהו,או איזה חיות יש. ואיזה חיות אין. ולמה ואיך ומדוע. שבוע טוב.

בנימין - אני בהחלט אשיב לך

בנימין - הבנתך זאת הבנתך, ולא תמיד היא תואמת להבנתם של הרבים, אז אתה מבין אחרת ואני מבינה אחרת, ואני מבינה ולהבנתי, שכשיש אדם שחושב ואו מאמין שצריך לשרוף רבנים בגלל מה שהם אומרים, זוהי אמונתו...(אל תשכח שאני הייתי נגד המשפט הזה) אבל אתה התעקשת - וכשזה טופח על פניך, אתה מנסה בדרך לא דרך להתחמק מזה. ושנית אני עדיין אומרת שכל מי שכותב מכתב נגד ערבים מטעמי גזענות וזה לא חייב להיות רק רבנים, הוא חמור דבילי. כי גזענות זה דבר מכוער ביותר, ואני נגד גזענות. אבל אם זה מטעמים אחרים שיש לזה הצדקות אז צריך להוציא את המוטיב של הגזענות, ולדון בגופו של עניין . ההבדל היחידי ביני לבינך שאני לא ממציאה משפטים שנוחים לי....אני חיה על פי מה שכתבו החכמים שבארו את התורה. ובמקרה של הרבנית נאמר...הוקע תוקיע את עמיתך, כלומר יש לי זכות להוקיע מעשה שמתנגש עם מה שכתבו בתורה. אז אני לא חרצתי ולא פסקתי. הבעיה שאתה לא מבין את הדברים האלו...אתה לא יודע להפריד בין חשיבה, לבין אמונה, לבין דעה. ואתה מתעקש בשלך שאדם על פי אמונתו יחיה, ומסבירים לך שאין ולא קיים משפט כזה ואתה ממשיך...המשפט אומר צדיק על פי אמונתו יחיה וצדיק הולך על פי מה שכתוב בתורה...אבל...לא.....אתה בשלך....ואל תנסה להשתיק אותי....כי לא יעזור לך... ועכשיו המשפט שלך טופח על פניך...ואתה חושב שאם תאמר לי לא לענות לך...זה ישתיק אותי, או יטשטש את העניין....אז לא... תתמודד עם המשפט שאתה מאמין בו , ורואה מדי יום ביומו כמה הוא לא נכון.... אז איציק חי על פי אדם באמונתו יחיה ותתמודד עם זה בכבוד גם כזה לא נוגע אליך. ושיהיה שבוע טוב מלי

מלי היקרה, אל תגידי את המילה האחרונה

ולא מסיבה חינוכית, אלא כיוון שבנימין לא יודע להיות בצד הזה. הוא לא מספיק בוגר כדי לעשות את מה שהוא מטיף לו. המלצתי האישית- התעלמי מתגובותיו. הוא הוכיח בעבר כמה שהוא מסוגל להיטפל אל אנשים- את קראת לזה "להוציא מדעתם". אותי הוא לא הוציא מדעתי, רק הבהיר לי שגילו הפיסי ממש לא מעיד על בגרותו הנפשית. יום טוב. נ.ב. שימי לב- לתגובה זו סביר שאקבל גם תגובה מבנימין שתוכנה יכיל ציטוטי עבר נבחרים שלי ואת צמד המילים "נער חוצפן". אני מכין אותך מראש להתעלמות שלי ממנו, כפי שעשיתי זאת כבר בעבר. מחרחר ריבים שאין לו שום רצון בדיון תרבותי, לא באמת שווה תגובה נאה שלי.

גל סופר,נער נחמד שכמוך,,,

להיכן נעלמת? האם גם אתה בין אלה שלקחו גושפנא על התורה ועל האלוהים ועושים בכך ככל שמתאים להםאתה ממש מספיק בוגו,וזה מאד נחמד. המשך בעסוקיך והשתק כל אחד שלא מקבל את תורתך אמונתך. וקראנו על כך מספיק. אגב,,,במידה וגמלה בך ההחלטה להיות מילץ יושר,לפירורי צדיקים. אמור לי בבקשה{שגם אחרים ישמעו}האם אתה בעד זה,שמלי החליטה וקבעה שרבנים,עשרות רבנים הם. חמורים. דבילים. מעניין לקרוא מה דעתך לכך. מבלי להתחמק. ולענות ישיורת לענין השאלה. ודבר נוסף. האם אתה בעד {כמו שהחליט וקבע אחד מאנשי שלומך. שעשרות רבנים צריכים היו לקביעתו להשרף. מענין מה חשיבתך המלומדת תעשה לנו או תאיר את עיננו. לבטח בורו לך שכוונתי לאיצק,הנוהג ויודע לצטט מפה ומשם. יום טוב לך.

גל סופר,נער נחמד שכמוך.

גם אני יכול להביא משהו מעניין עבורך, הנה בבקשה. ובמידה ותרצה,,יש עוד הרבה. ציטוט; על ידי מלי. אני לא ביקשתי אפילו לרגע אחד שתלמד אותי טכניקה איך עושים זאת, מאחר ואין לי כוונות לעשות הסבה מקצועית לנומרולוגית. פשוט מכל הדיונים פה - נוצר הרושם שלאף אחד אין מושג מה זאת נומרולוגיה - פרט לגל סופר. ורק גל סופר הוא הנומרולוג שניתן לסמוך עליו. לי אין בעיה עם זה כי אני חושבת בדיוק כך לגבי התקשור. ואני חושבת שאני המתקשרת הכי טובה בעולם, וכל המתקשרים האחרים סתם מבלבלים את המוח. אבל אני לא רק מדברת וחושבת אני גם מבצעת.

בנימין- יש לך בהחלט את היכולת להוציא אותי מדעתי

ואו שאתה לא מבין את הנקרא. אין פה משהו אחר. אני רק לא יודעת אם אתה עושה את זה בכוונה, או שאתה באמת לא מבין אחרי כל כך הרבה הסברים. ואין לי כח להסביר לך שוב אחרי כל ההסברים. ורק לחדד עוד משהו קטן. זה אני לא רוצה לגור ליד ערבים מטעמי נוחות, זה לא אומר או מצביע על גזענות. אני יכולה לאהוב חיות, אבל מטעמים שונים לא יכולה או מסוגלת לגדל אותם בביתי, אז אם אני לא מגדלת חית מחמד זה אומר שאני שונאת חיות? ובנגוע לקטגוריה שאני נמצאת בה עניתי לך ברור, אני בקטגוריה של התורה בלבד. עכשיו נראה באיזה סוגיה שוב תוציא אותי מדעתי? שבוע טוב מלי

מלי,,,הנה עוד טיפ קטן ,על מה שאני מבין.

ורק אומר כך;לא אני כתבתי זאת {ברור לך מדוע אני מציין זאת}. קראי ולאחר מכן תחליטי שוב האם יש לי מעט הבנה או לא. בבקשה; ************* כתבה שנכתבה לאחר הרצאה על ''מטוטלות''בקב[בוצת מתקשרים רוחניים,שנערכה לפני מספר חודשים,בכפר-סבא. המטוטולוג בנימין לי. אמא התקיים ערב מתקשרים מ''ס 2 בכפר-סבא ומי שנוכח בערב הזה,פגש באחד האנשים המדהימים בתחום תקשור באמצעות''מטוטלות'',הוא ה''מטוטולוג'' בנימין ליפשיץ. בנימין הרצה על סוגי ה''מטוטלות'' ועל השפעתם בכל תחומי החיים,עוד מהתקופות הקדומות ואיך היו מגלים באמצעות ''מטוטלות''את מיקומם המדויק של בארות מים או בארות נפט,בבטן האדמה וכן מה עומקן של הבארות. בנימין הפגין את כישוריו בשיטת תיקשור יוצאת דופן ואיך היו מתקשרים באמצעות ה''מטוטלות'' וכן לדעת את מצבו ואת נפשו של האדם,כאשר המטוטלת הייתה צריכה לאשר או לשלול מה צפון להמשך דרכו ועתידו של המטופל. נושא תיקשור באמצעות ה''מטוטלת'' נפוץ בעולם התיקשור כמו קלפי ''טארוט'' ותפסו מקום נכבד שבו הסתייעו ויסתייעו כוחות המשטרה והצבא,עסקים,ועוד.

***בוקר טוב ליאו ליאו,,,בבקשה,,,

אין צורך לתרגם אותי או את דברי. ובעיקר כאשר התרגום אינו נכון. אני כבר ילד גדול ויכול להביע את דעתי בעצמי. ולעצם ההסבר שלך; אני*בנימין*ממש לא בעד הרבנים הסוררים כמו שנכתב על ידך. בשום מקום לא העלתי משפט שכזה. בבקשה לקרוא שוב את השתלשלות השרשור. אבל,,,תזכורת קטנה במה אני נגד; אני נגד מישהו לצורך העניין''עמך''{לא דין או שופט}שישב לו בביתו ויחרוץ גורלות של בני אדם לשבט או לחסד. בעיקר לו להעלות אותם על מוקד השריפה. כלומר להרוג אותם. מאמין שזה ברור לך ליאו ליאו. שבוע טוב.

זה היה בציניות נראה שאתה יורה על ימין ועל שמאל

וגם נגד מי שבעדך........

ואיך אומרים? וימצא מין את מינו

איציק - אתה בכלל לא מדייק

איציק עם כל הכבוד ויש כבוד..... נכון שאדם מוחל על עברות שבין אדם למקום ביום כיפור אבל הוא מוחל אם האדם חוזר בתשובה...ולא אומר אשוב ואחטא.... כלומר כל אלו שצמים ביום כיפור ומבקשים מחילה על מעשיהם כלפי הבורא, צריכים להפסיק עם ההתנהגות שלהם, ולחזור בתשובה לפני קונו, אבל הם ממשיכים בהתנהגות שלהם. ומאחר ועם ישראל ערבים זה לזה אז כל החוטאים שעושים חור בסירה, אנחנו טובעים יחד איתם. ויש עוד מלא פרשנויות. אבל מצד שני, לא אומרת שהרבנים צודקים במה שהם אמרו...וזה באמת לא משנה. בכל מצב אם רבנים מסויימים חושבים דברים מסויימים ואומרים את אותם הדברים אז למה לא לנסות להקשיב להם ולשנות את דרכינו? אולי יש סיכוי שהם צודקים. וגם אם הם לא צודקים, לא יזיק לנו לשנות את דרכינו.... ומפה ועד לשרוף אותם המרחק הוא רחוק. גם בתורה שלנו רדפו את הנביאים שבאו להזהיר את העם על חטאיהם כלפי השם, דוגמת אליהו נגד נביאי הבעל.... בקיצור...באמת שאף אחד לא שם אותנו לשופטים שיהיה שבוע טוב מלי

בפעם הבאה אזכור להרחיב בכל נקודה ונקודה .....

באמת מלי דבריי היו ברורים ואין צורך היה לפרט יתר על המידה. אפשר למצוא הרבה "מוץ" בתוך היהדות עצמה. אבל הנה נקודה עבורך ומכיוון שאת עושה שימוש בסידור הנה שאילתא עבורך : 3 מושגים ידועים ביהדות : 1) זה שמציין את העדפת הקב"ה מי מיראיו הוא חפץ ("המיחלים לשמו") .... 2. וזה שמבהיר לנו שאסור לנו לשפוט אחד את השני ("אל תדון את חברך..." 3. ופה אין מה להוסיף מילה "אוהבהו וקרבהו לתורה".... כעת הסבירי לי את התנגדות ש"ס לגיור הצבאי ....הבחור עזב את מולדתו בא לכאן לשרת בצבא מיוזמתו ,להיות חלק מכאן ,עובר גיור וברית מילה (האחרון זה לא משהו שגבר ישלים עימו בדיוק) נלחם כאן יותר משלוש שנים ,מקריב את חייו איפה שמיטב צברי ישראל מסרבים לשרת ויותר גרוע מזה , תראי איזה יופי ....השמאל המפגין נגד צה"ל בשטחים .ש"ס השולטת במשרד הפנים עושה לו חיים קשים מצד שני על מנת שיברח מכאן.... הצורה הבזויה ביותר היא שאלי ישי מוציא צו גירוש נגד משפחות אותם חיילים בזמן שירותם הקרבי.כעת תוכלי להסביר לי מה דפוק כאן במדינה הזאת ??? כי אני שנים בועט בעצמי בשאלה הזאת....ויש לנו מלא דוגמאות בעניין הזה. אגב וזו דעתי האישית אין איש אחד בש"ס בעיניי המתקרב לגדולת אלה אשר היתנו לנו את 3 המושגים הללו. אברהם אבינו ,האבא של כולנו ,מל כל מי מביתו שרצה להצטרף ,מבלי לחקור מבלי לשאול ,ואנו בניו אינם כבר הולכים בדרכו. פעם חרב ביתנו בגלל שינאת חינם שכזאת ,הפעם אנו כעם היהודי נביא כליה על עמינו.

אני ואיציק לא באותה קטגוריה

אני ואתה לא באותה קטגוריה , איציק ואתה לא באותה קטגוריה, ואני ואיציק גם לא באותה קטגוריה. מי קבע שאנחנו צריכים להיות באותה קטגוריה? אני בקטגוריה של מה שאומרת התורה בלבד. ואני לא אחראית לקטגוריות של אחרים. ואני נוהגת על פי מה שקבעו לנו בתורה - וזו הקטגוריה היחידה שלי. שבוע טוב מלי

אני לא שייך לשום צד ...

אני הבעתי בדרכי שלי את הזעזוע מדברי הרב על אותם אנשים גיבורים שנשרפו חיים באותו אוטובוס באמצע השריפה. בעיניי אלה שאבדו לעם בעת מילוי תפקידם (ואין משנה עם הוא חייל על הגבול או מכונאי טנקים או כל חייל ושוטר בעת שירותו את העם) הם קדושים. זו דעתי !!! .יתרה מזו מכיוון שבעיניי תפקידם הוא בגדר קדוש ,כל הפוגע בשמם אך ורק בגלל תפקידם ורצונם לשרת את העם. כמו שעושים אנשי שמאל מסויימים בשטחים,כמו שעושים לצערי גם אנשי ימין מסויימים בעת פינוי בתים וכמו שעושים לצערי חלק מזערי מרבנינו... פעם החייל נלחם וידע מי האויב ופניו היו מופנים אל האויב....היום הוא המסכן לא יודע איזה קרב לנהל ראשון...ולפעמים אין לו את הגיבוי לא של מפקדו ולא של ממשלתו ויותר גרוע לפעמים גם לא את של העם שעליו הוא בחר להגן 3 שנים. אני אין לי שום נקיפות מצפון לגבי כל מי שבוחר לפגוע בהם ואו בשמם הטוב.

מלי,,,ממש לא אכנס עימך לויכוח.

ברור לי שאלה ויכוחי סרק. אז,,,בבקשה ממך.הפסיקי עם השטויות הללו. האם את רוצה שאני יעלה שוב את כל מה שאת כתבת על כך? על כל הרבנים הללו שאת קראת להם דבילים וחמורים. לאיזה משפט זה שייך? אז בבקשה. להבנתי ,אדם שחורץ דין מוות ללא משפט הוא לא אדם באמונתו וכו' הוא משהו אחר לגמרי. לבטח לא מיסטיקן. לא יועץ מיסטי. ולא רוחני. אז תמצאי לך.חומר אחר לויכוחים או תמציאי דברים חדשים לויכוחים. זה לא יעלים את מה שאת כתבת כאן על כל הרבנים{עשרות רבנים}. אני מאנמין שאת יורדת לסוף דעתי. ולא מנסה לפתוח התפלספות חדשה. שבוע טוב. אגב.היה נחמד לו היית שואלת את המיסטיקן הזה {איציק}האם זה נכון להחליט ולקבוע את מה שהוא עשה. שבוע טוב. אגב,,היום התבשרנו על עוד צדיק קבליסט ורב ומה לו שהעצר. אז,,,היכן ןאיזה אמונות? אל תעני בבקשה. הפנימי פעם אחת משהו מבלי להיות זו שבכוח רוצה לכתוב את המילה האחרונה.

אתה מזלזל בי....."המיסטיקן הזה"......

שמע ,עשה טובה רד ממני ,אל תגיב לדבריי ,אל תשוחח עימי , זה יקל על שנינו .... חשבתי שאני חי במדינה דמוקרטית ,שאני לא צריך לחשוש להביע את דעותיי....כנראה שעל פיך רק דעתך חשובה.

חחחח עדיף כך, שיטפס עליך ולא עלינו

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר