איציק{במזל שור}.מעניין,,,

שבמחצית הלילה מצאת לנכון,לכתובת כאן בענייני מזל שור. ובאותו הזמן כתבת במקום אחר כך;{אני מעלה ציטוט}. ******** חבל שלא שרפו באש את הרבנים המסיתים‬ IBP1 שטוענים שהשריפה הנ"ל היא עקב עבירות של בן אדם למקום. הרמב"ן אפילו טען על הנושא שהחוטא הוא שולל והם המזידים....(.....ובמזיד יש הכוונה למזיקין ).... {סוף ציטוט}. אשאל ברשותך שאלות; א.למה שם העלת את אימרת השר הזו,וכאן בפורום לא? {הרי היה כאן בפורום שאתה כל כך אוהב,דיון סוער בעניין. ב.אתה באמת מאמין שאדם כמותך שמתאר את עיסוקיו בתארים רוחניים ומיסטיים,אמור בכלל להוציא מדל שפתיו,,,פניני לשון שכאלה. ובכלל,מי שמך להיות פוסק הדין וחורץ הדין יחדיו,ועוד לקבוע עונש שכזה? והכי מעניין אותי . מה יהיו התגובות של כל אלה הנמצאים כאן. שבת שלום.

***שבת שלום מוארת ומבורכת,לכם ולכל בני ביתכם***

הבא להורגך השכם להורגו.....

מוכר לך הפסוק ?! על בסיס זה נאמרו הדברים.... במקום אחר נאמר עין תחת עין ושן תחת שן... זה לא השור שבי הביא דברים אלה ...זו התורה שאותם רבנים הטוענים "שבנות ישראל ההולכות בלבוש לא צנוע ,מביאות על עם ישראל את האסונות הבאים עלינו ואחר-כך נמצא שהם אונסים את תלמידהם ואו מעלימים עין ממעשים כאלה ואחרים...והס מלהזכיר את שמותיהם שכן ממילא "התשקורת" כבר תופסת אותם עם המכנסיים למטה (תרתי משמע)... נ.ב : לפני היותי רוחני ואו מיסטיקן אני בן אדם ,מה לעשות ידידי זה מה יש....

איציק,,,הפעם נסחפת,לדעתי.

בושה וחרפה על מה שכתבת{פסק דין וגזר דין}. ובושה וחרפה גדולה יותר על תשובתך לכך. כך ,,,אבל,,,כך ממש לא מתנהג,אדם המכנה עצמו,מיסטיקן,רוחני ויותר מכך,,,,יועץ מיסטי. זו דעתי והבנתי מתוך כל ההשתלחות שלך. ממש בושה וחרפה. ושםםם אתה יודע היכן,,,אפילו לא טרחת לענות. חבל. יום טוב לך.

אני לא מבין כלום

איציק אתה בעד או נגד? בנימין אתה בעד או נגד? אז הרבנים בסדר או לא? לא מבין כלום אפילו להסביר היטב את דבריכם אתם לא מסוגלים

ערן,,,למה אתה לא מבין?

אתה ראית כאן ,משהו בעד או נגד בשאלתי? או שכוונתי הייתה לגבי,משפט השדה שאיציק ערך לרבנים. שהם בני אדם,שלא מתפקידו של איציק,להיות גם הקטגור. גם השופט. גם פוסק הדין. גם גוזר הדין. וגם התליין. יש אחרים לעניין הזה. עכשיו הבנת? הוא הורג בני אדם בהבל פיו. ועוד קורא לעצמו מיסטיקן. מה לעשות? זו דעתי ואיני יכול לקבל את זה. יום טוב.

בנימין אני באמת מנסה להבין-כי אני לא מבין

אם איציק טוען שלטעמו צריך לשרוף את הרבנים(לא הבנתי איזה רבנים) והאם מדובר ברבנים שחתמו על המכתב או מדובר ברבנים אחרים שאולי אמרו דברים אחרים, ואולי מדובר בכלל הרבנים. אז אני צריך להבין קודם כל מה אמרו או עשו הרבנים שאיציק חושב שצריך לשרוף אותם. דבר שני זה שהוא כתב שלטעמו צריך לשרוף אותם - האם למשפט הזה התכוונת באומרך משפט שדה , שופט , גזר דין , תליין וכו'... גם אם כן ממתי זה מפריע לך אמירות נגד רבנים? באמת ובלי שום ציניות, אני לא מבין

ערן,,,אתה שואל ברצינות?

הבנת הנקרא,זה מאד פשוט. על מנת להבין יותר למה הוא התכוון? תשאל אותו. ולשאלתך. אחזור שוב . מה שהפריע לי,,,, זה,,,, שהוא הורג ושורף אנשים בהבל פיו. הבנת? מה בדיוק לא היה ברור גם למעלה. קרא הכל שוב.ואולי תבין.

איציק,,,הפעם נסחפת,לדעתי.

בושה וחרפה על מה שכתבת{פסק דין וגזר דין}. ובושה וחרפה גדולה יותר על תשובתך לכך. כך ,,,אבל,,,כך ממש לא מתנהג,אדם המכנה עצמו,מיסטיקן,רוחני ויותר מכך,,,,יועץ מיסטי. זו דעתי והבנתי מתוך כל ההשתלחות שלך. ממש בושה וחרפה. ושםםם אתה יודע היכן,,,אפילו לא טרחת לענות. חבל. יום טוב לך.

בני מהו רוחני ?

עפ"י היהדות הדבר הרוחני ביותר הוא האל. עפ"י היהדות האל נמצא בכל דבר ובכל מקום ובכל צורה ולבוש ובכל זמן (אסמכתא : ספר היצירה - ע.ש.ן)....כעת הנה שאלה מי קבע שמה שאתה קורא רוחניות לובש רק צורה אחת כפי שעונה על תרגומך שלך למושג רוחניות. המושג רוחניות הוא רחב כיקום עצמו ואין חקר לגודלו....מקווה שירדת לסוף דעתי.

איציק שבוע טוב.

אין בכוונתי להכנס עימך לויכוחי סרק. כבר עשינו זאת מספיק בעבר. ומה רוצה לומר,,,כחלק מויכוחי סרק? כל פעם שאתה נשאל על משהו,שהוא לעיתים מאד חשוב במהותו. אתה מוביל בצורה מאד מוזרה למקום אחר. מחוץ להקשר הדברים בהם דנים. כי אני מבין, זה לא נוח לך. לכן,,,במקום לומר טעיתי. או,,,לענות לעניין. אתה מביא כל מיני מובאות שאין להם שום קשר. ומה עניין רוחני חכאן,בשאלתך בכלל? אתה חרצת גורלות של בני אדם. סליחה,לא רק חרצת. גם גזרת עליהם להוציאת להורג בשריפה. אז מה אתה מצתדק ושואל,שאלה של תם,,,בענייני רוחניות? אין אלא לחזור על דברי ,ממקודם. וגזר דין}. ובושה וחרפה גדולה יותר על תשובתך לכך. כך ,,,אבל,,,כך ממש לא מתנהג,אדם המכנה עצמו,מיסטיקן,רוחני ויותר מכך,,,,יועץ מיסטי. זו דעתי והבנתי מתוך כל ההשתלחות שלך. ממש בושה וחרפה. ושםםם אתה יודע היכן,,,אפילו לא טרחת לענות. חבל. וגזר דין}. ובושה וחרפה גדולה יותר על תשובתך לכך. כך ,,,אבל,,,כך ממש לא מתנהג,אדם המכנה עצמו,מיסטיקן,רוחני ויותר מכך,,,,יועץ מיסטי. זו דעתי והבנתי מתוך כל ההשתלחות שלך. ממש בושה וחרפה. ושםםם אתה יודע היכן,,,אפילו לא טרחת לענות. חבל. קרא שוב והפנם. ואל תשאל אותי שאלות על מנת לעגל פינות. עשית מעשה מביש. ושאלו אותך שם{אתה יודע היכן}במקום שקראת לו בית וא]פילו פעם היית שותף להנהגתו. שאלו אותך,,,, וטרם מצאת לנכון לענות להם בכלל. או לענות לה{אתה יודע למי}וגם לאחרים. שבוע טוב. ותחשוב על כך.

ערן,,,אתה שואל ברצינות?

הבנת הנקרא,זה מאד פשוט. על מנת להבין יותר למה הוא התכוון? תשאל אותו. ולשאלתך. אחזור שוב . מה שהפריע לי,,,, זה,,,, שהוא הורג ושורף אנשים בהבל פיו. הבנת? מה בדיוק לא היה ברור גם למעלה. קרא הכל שוב.ואולי תבין.

בינימין תו לי להוריד אותך מהעץ על מנת שתבין מה היו כוונותיי.....

רבנים מסויימים בחברה הישראלית היהודית שמים עצמם לסגנים של אלוקים.... הם עושים שימוש בספר הקדוש לעם היהודי ובעת ובעונה אחת מסלפים אותו בידם השניה. אם הם מחילטים על פיו דין ודברים על פי מה שנתפס בעינם בפגיעה בעם היהודי....הצעתי להם היא לבחון את כל העם ולהתחיל בהם ראשון ומדוע ???? פשיטא ,שכן על עבירות של בן אדם למקום המקום מוחל ....אבל על עבירות של בן אדם לחברו האל לא מוחל....ראה עניין קמצא ובר קמצא.... אני בסך הכל לקחתי את אותו ספר שממנו הם מחליטים את אותם החלטות וטוען שהמצב של העם היהודי הוא תוצר של מעשיהם הנפשעים של אותם רבנים מנהיגי העם העוברים על חוקי אותו ספר קדוש שממנו הם פסקו כנגד יהודים אחרים....

איציק,,אתה נמצא על העץ הזה,,,

וכל הזמן מנסה לטפס יותר גבוה. ולחמוק מהשאלות האמיתיות. ובכך מהתשובות האמיתיות. אז,,,בבקשה הפסק לצטט כל הזמן מהמקורות. זה לבטח אינו עושה רושם עלי. ובוודאי זה לא מצדיק בעיני את כל האמירות שלך. שהיו להזכירך. פסק דין וגזר דין מוות לבני אדם. מי אתה שתחליט על כך? שום ציטוט משום מקור לא מתאים למה שאתה עשית. ונראה אותך מביא את התשובות הללו לאותו מקום{כן אתה מתחמק ממלהתייחס לכך}שבו היה לך הכבוד להיות שותף לניהול. תתבייש לך. זו דעתי. שבוע טוב. הכי טוב תעשה במידה ולא תענה לי בכלל.

בנימין - מה קרה למשפט שלך

אדם על פי אמונתו יחיה? זה באמת לא משנה אם איציק צודק או לא- ככה הוא מאמין אז מה הבעיה? הרי אתה בעד שאדם על פי אמונתו יחיה - אז למה אתה לא מקבל את אמונתו וחשיבתו של איציק? עכשיו אני לא באה לגונן עליו, הוא רק אומר דברים שהוא מאמין בהם מה הבעיה? שיהיה שבוע טוב מלי

בינימין תו לי להוריד אותך מהעץ על מנת שתבין מה היו כוונותיי.....

רבנים מסויימים בחברה הישראלית היהודית שמים עצמם לסגנים של אלוקים.... הם עושים שימוש בספר הקדוש לעם היהודי ובעת ובעונה אחת מסלפים אותו בידם השניה. אם הם מחילטים על פיו דין ודברים על פי מה שנתפס בעינם בפגיעה בעם היהודי....הצעתי להם היא לבחון את כל העם ולהתחיל בהם ראשון ומדוע ???? פשיטא ,שכן על עבירות של בן אדם למקום המקום מוחל ....אבל על עבירות של בן אדם לחברו האל לא מוחל....ראה עניין קמצא ובר קמצא.... אני בסך הכל לקחתי את אותו ספר שממנו הם מחליטים את אותם החלטות וטוען שהמצב של העם היהודי הוא תוצר של מעשיהם הנפשעים של אותם רבנים מנהיגי העם העוברים על חוקי אותו ספר קדוש שממנו הם פסקו כנגד יהודים אחרים....

איציק - אתה בכלל לא מדייק

איציק עם כל הכבוד ויש כבוד..... נכון שאדם מוחל על עברות שבין אדם למקום ביום כיפור אבל הוא מוחל אם האדם חוזר בתשובה...ולא אומר אשוב ואחטא.... כלומר כל אלו שצמים ביום כיפור ומבקשים מחילה על מעשיהם כלפי הבורא, צריכים להפסיק עם ההתנהגות שלהם, ולחזור בתשובה לפני קונו, אבל הם ממשיכים בהתנהגות שלהם. ומאחר ועם ישראל ערבים זה לזה אז כל החוטאים שעושים חור בסירה, אנחנו טובעים יחד איתם. ויש עוד מלא פרשנויות. אבל מצד שני, לא אומרת שהרבנים צודקים במה שהם אמרו...וזה באמת לא משנה. בכל מצב אם רבנים מסויימים חושבים דברים מסויימים ואומרים את אותם הדברים אז למה לא לנסות להקשיב להם ולשנות את דרכינו? אולי יש סיכוי שהם צודקים. וגם אם הם לא צודקים, לא יזיק לנו לשנות את דרכינו.... ומפה ועד לשרוף אותם המרחק הוא רחוק. גם בתורה שלנו רדפו את הנביאים שבאו להזהיר את העם על חטאיהם כלפי השם, דוגמת אליהו נגד נביאי הבעל.... בקיצור...באמת שאף אחד לא שם אותנו לשופטים שיהיה שבוע טוב מלי

בנימין - מה קרה למשפט שלך

אדם על פי אמונתו יחיה? זה באמת לא משנה אם איציק צודק או לא- ככה הוא מאמין אז מה הבעיה? הרי אתה בעד שאדם על פי אמונתו יחיה - אז למה אתה לא מקבל את אמונתו וחשיבתו של איציק? עכשיו אני לא באה לגונן עליו, הוא רק אומר דברים שהוא מאמין בהם מה הבעיה? שיהיה שבוע טוב מלי

מלי,,,ממש לא אכנס עימך לויכוח.

ברור לי שאלה ויכוחי סרק. אז,,,בבקשה ממך.הפסיקי עם השטויות הללו. האם את רוצה שאני יעלה שוב את כל מה שאת כתבת על כך? על כל הרבנים הללו שאת קראת להם דבילים וחמורים. לאיזה משפט זה שייך? אז בבקשה. להבנתי ,אדם שחורץ דין מוות ללא משפט הוא לא אדם באמונתו וכו' הוא משהו אחר לגמרי. לבטח לא מיסטיקן. לא יועץ מיסטי. ולא רוחני. אז תמצאי לך.חומר אחר לויכוחים או תמציאי דברים חדשים לויכוחים. זה לא יעלים את מה שאת כתבת כאן על כל הרבנים{עשרות רבנים}. אני מאנמין שאת יורדת לסוף דעתי. ולא מנסה לפתוח התפלספות חדשה. שבוע טוב. אגב.היה נחמד לו היית שואלת את המיסטיקן הזה {איציק}האם זה נכון להחליט ולקבוע את מה שהוא עשה. שבוע טוב. אגב,,היום התבשרנו על עוד צדיק קבליסט ורב ומה לו שהעצר. אז,,,היכן ןאיזה אמונות? אל תעני בבקשה. הפנימי פעם אחת משהו מבלי להיות זו שבכוח רוצה לכתוב את המילה האחרונה.
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר