מזל האופק - עזרה בבקשה

נולדתי בתאריך 4.11 בשעה 15:00 בערך... אמא שלי זוכרת שנולדתי ב 14:50 (שזה אופק דגים לפי הבנתי) במסמך שהוצאתי מבית החולים נרשם 15:00 (שזה טלה..) אבא שלי בכלל זוכר אחרי 15:00.... מה עושים? הייתי ביעוץ אצל גילה, לפי שעה 15:00.. האם לדברים שנאמרו לי מבחינה אסטרולוגית יש משמעות אם השעה שגויה?

שכחת לכתוב איזה שנה נולדת

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

שנת לידה

1979 תודה

הסירי דאגה מליבך

שלום לך מה שהכי חשוב זה לא ליפול על אופק גבולי. אין מצב שאת דגים באופק. את אופק טלה... להיות דגים זה להיוולד לפני 14:40 ואז בכלל מדברת על 14:50 באסטרולוגיה הכי חשוב זה פיזור הכוכבים בבתים, וכמובן איזה מזל נכנס לכל בית. במקרה שלך ניתן לנוע בין 14:50 ל-15:10 ועדיין לא לטעות. בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

תודה רבה!!!!

מזל האופק - עזרה בבקשה

נולדתי בתאריך 4.11 בשעה 15:00 בערך... אמא שלי זוכרת שנולדתי ב 14:50 (שזה אופק דגים לפי הבנתי) במסמך שהוצאתי מבית החולים נרשם 15:00 (שזה טלה..) אבא שלי בכלל זוכר אחרי 15:00.... מה עושים? הייתי ביעוץ אצל גילה, לפי שעה 15:00.. האם לדברים שנאמרו לי מבחינה אסטרולוגית יש משמעות אם השעה שגויה?

לפי שעת לידה 14:50 האופק שלך בטלה

מוקד בית ראשון שלך במעלה הראשונה של טלה, לפי שיטתו של מיכה ולנר מזל האופק שלך מתחיל ב 21 מעלות דגים ומסתיים ב 11 מעלות טלה, אך מוקד הבית ונקודת מרום השמיים במקרה שלך במעלה אחת טלה, לעומת זאת אם נולדת בשעה 14:40 מזל האופק שלך היה בדגים, בכול מקרה יש נוסחה לשחזור שעת לידה עפ"י 6 תאריכים של ארועים חשובים מעברך, אפשר לדעת מי צודק אמך אביך או בית החולים, אם תרצי, אבדוק לך ישירות למייל ללא תשלום. חוץ מזה קראי על שני המזלות ותרגישי מי מבניהם יותר מתאים לאופייך. פלוטו לדוגמא בסוף דצמבר 2008 היה במעלה ראשונה של מזל גדי, שזה אמור להיות במוקד ובנקודת mc של בית 10 שלך, מעבר כבד משקל שמשפיע על כול מסגרות החיים, משפחה קריירה, אם הרגשת את השפעתו רק מאז או לפני כן יכול לעזור בפענוח. האם היו לך פרידות קריטיות אז? ומצד שני התחלה של פריחה במימוש עצמי?

הסירי דאגה מליבך

שלום לך מה שהכי חשוב זה לא ליפול על אופק גבולי. אין מצב שאת דגים באופק. את אופק טלה... להיות דגים זה להיוולד לפני 14:40 ואז בכלל מדברת על 14:50 באסטרולוגיה הכי חשוב זה פיזור הכוכבים בבתים, וכמובן איזה מזל נכנס לכל בית. במקרה שלך ניתן לנוע בין 14:50 ל-15:10 ועדיין לא לטעות. בברכה גילה

היא כן נמצאת על אופק גבולי מאוד

את בעצמך אמרת שאם היא נולדה בשעה 14:40 מזל האופק שלה הוא בדגים ואם בשעה 14:50 מזל האופק שלה בטלה. כמו במקרה האישי שלך. ועפ"י ההכרות שלי איתך רק מהפורום ענין של תחרותיות ועצמאות מאוד מחזק את החשד שהינך עם אופק טלה.

מזל האופק - עזרה בבקשה

אוויי.....אווי......

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר