- כללים להשתתפות בפורום זה

שלום רב

מדי פעם אני נאלצת לכתוב הודעות אלו ובכאב רב!!!

פורום זה מתנהל על ידי מזה 11 שנה, ולדעתי אני המנהלת הכי ותיקה בוואלה!!!

הוא נוסד משום שאני אוהבת את הנושא, ואם תרצו לשמוע כיצד הוא נוסד, אספר לכם!!!

לפני 11 שנה, היה אתר זה ברשות IOL היה שם פורום מדע, שמנהלו התנהג בצורה מאוד אלימה, ובכל פעם שכתתבי שם את דעותי, בצורה מאוד עניינית ללא שום קשר למיסטיקה, הוא נכנס בי באופן אישי!

כתוצאה מכך פניתי בתלונה מאוד חריפה להנהלה ואני לא הייתי היחידה!

כל אדם שהיה לו אפילו שמץ קטן למיסטיקה, הוא ישר נכנס בו, גם כאשר שאלתי גולשים אחרים שאלות!!!!

מסרו לי אז בהנהלה שנושא זה טופל, (הם היו מודעים לאלימות שלו אבל לא רצו להפסיד אותו), ואז הציעו לי לנהל פורום עצמאי שכונה אז מיסטיקה!!!

אותו הם הקצו לנו, חבורה של אנשים אוהבי רוחניות, מיסטיקה, מדע ופתוחים לדעות שונות!!!

היה פורום אסטרולוגיה שפעל בנפרד. אחר כך IOL נמכרה לוואלה, ואז בוואלה איחדו את המיסטיקה עם האסטרולוגיה שזה בסדר מבחינתי....

עד היום "זקני השבט", זוכרים את הדיונים הכל כך פוריים, ומעוררי המחשבה!!!

אין שום סיבה שמצב זה לא ימשיך ויהיה!!!

אי לכך אני פונה לכל חברי הפורום הותיקים וגם החדשים, ומבקשת לכבד כללים אלה!!!!!!!!!!!!!!!

והודעה זו גם תושם בכותרת כהודעת מנהל!!!! ----------------------------------------------------------------------------------------------

1. פורום זה עוסק רק בענייני המיסטיקה והרוחניות והאסטרולוגיה!!! וזה כולל יריעה רחבה של נושאים! כל הודעה שאינה נוגעת לנושא זה, אהיה רשאית למחוק!!!

2. אין להתייחס ביחס אישי מעליב ופוגע לכותבי ההודעות!!! לא כהודעה נפרדת ולא בגוף ההודעה. גם אין להפוך פורום זה לבמה להתחשבנות אישית!!!

3. אין להוציא דיבה על אדם אחר!!! מותר להביע דעה, אבל לא להוציא דיבה!! מותר לספר על התרשמות מקורס, מסדנא, מיעוץ, מאדם... זה פורום דמוקרטי, ואני מאוד מכבדת את הדמקורטיה!!! אני לא ממהרת למחוק!!! בעולם המשפטי מקובלים שני מושגים "הוצאת דיבה" ו"אמת דיברתי". ואדגים את דברי: הוצאת דיבה- הייתי אצל פלוני והוא ממש שקרן, שרלטן ורמאי, הוציא ממני כספים באופן מאוד ממוסחר. אמת דיברתי- הייתי אצל פלוני ואני הרגשתי שאני משלם כספים רבים ולא מקבל שירות שנראה לי הוגן!!!

4. בקשה שאני מבקשת מכולם!!!! יצא ונפגעתם על ידי אחרים! במקום להציף את הפורום בדברי שטנה, נקמה, חיסול חשבונות, נא להתקשר אלי, ניתן לעשות זאת אפילו עד 2 בלילה!!!

טלפונים להתקשרות: 050-5625759 054-2337167 נא לשלוח לי אימייל דחוף!!!

gila@oryada.com

אעשה ככל יכולתי למחוק הודעות לאלתר!!!

אני מבקשת להתקשר אלי!!!

לפני שאתם מגיבים!!! קחו אויר, נשמו עמוק, ואל תלכו לשפוך את זעמכם על המקלדת!!!! אבקשל לכבד דרישה זו!!!

5. פורום זה אינו נועד למסעות פרסומיים! יחד עם זאת, ניתן להודיע על אירועים ייחודיים, כאשר הגבול בין פרסום לבין מידע שמעניין את הציבור הינו מאוד דק. מאחר וניהול פורום זה נעשה ללא תמורה, בהחלט יש הסכמה מצד הנהלת וואלה להעברת מידע על ידי על אירועים, קורסים, יעוץ אישי וכו', ואני חושבת שזה הוגן! מצד שני, לא יעלה על הדעת שאנשים ישתמשו בפורום זה, רק לצורך מטרות פרסום וקידום מכירות! במיוחד מצד עוברי אורח שכל מטרתם הוא הפרסום בלבד!!!

הודעות מסוג זה יימחקו, כאשר יש גם איסור על מתן מספרי טלפון, וזה איסור מטעם וואלה!!! כי כבר קרה בעבר שאנשים השאירו טלפונים שלהם או של אחרים, והוטרדו, ולכן וואלה אינה מרשה צירוף מספרי טלפון!!! במקום זה ניתן לצרף לינקים לאתרים ואימיילים!!!

6. פורום זה אינו נועד ליעוץ אישי. לצורך כך ניתן לפנות לפורומים אחרים, ולכן אין לשאול שאלות אישיות. יחד עם זאת, במידה ויש בזה עניין כללי בהחלט אני ומשתתפים אחרים מוזמנים לענות. שיקול הדעת למי אני עונה או לא הינו שלי בלבד. לפעמים כן אאפשר שאלות אישיות בנושא מסוים, וא ניתן יהיה לשאול במסדרת התנאים שיובאו. ושוב שאלות אישיות יהיו לצורכי הדגמה בלבד!!!

----------------------------------------------------------------------------

לסיכום, ואחרי 11 שנות ניהול פורום זה, אני חייבת לציין שפורום זה הינו מהפעילים בוואלה, ומהמבוקרים ביותר!

הוא עולה בראש התוצאות של החיפושים בוואלה, והוא בהחלט משמש במה פורייה לאנשים רבים להביע בו את דעתם!!!

מה שעוד יצויין לזכות פורום זה, שמעולם לא ביקשתי חסימת משתמש באופן טוטאלי, כאשר בפורום המנהלים בו אני חברה, הודעות מעין אלו נפוצות ביותר.

להלן מדברי תקנון הכתיבה בפורומים

אין הפורום ו-או מנהליה אחראים לתוכן הכתבות המתפרסמות בפורום כל עוד הוא נכתב על פי תקנון הפורום ואין בו פגיעה על פי:

א. "חוק זכויות האדם, כבודו וחרותו" (חוק זה כולל את חוק לשון הרע)

ב. "חופש הדיבור" - כן כן, מצד שני.קיים חוק של חופש הדיבור

ג. "זכות הציבור לדעת" וכו' בכל צד שהוא. גם זה חוק שיכובד בפורום זה. אם תגובה כל שהיא, אשר לא עמדה בתקנון הפורום לא נמחקה ע"י הנהלת הפורום, נעשה הדבר ללא משים ובתום לב ועל כך מתנצלת הנהלת הפורום מראש ואין לראותה כאחראית לתוכן הכתבות.

זכויות וחובות נוספים לכותבים בפורום (בנוסף לאמור בתקנון הפורום):

- 1. כל משתמש בפורום רשאי לכתוב ככל העולה על דעתו כל עוד לא הופרו תנאי הפורום ו-או חוקי מדינת ישראל אשר נחקקו בכנסת ישראל כאמור לעיל.

2. כל משתמש בפורום רשאי לכתוב בנימה אישית, חווייתית, כל עוד נכתבו על פי תקנון הפורום ו-או כאמור לעיל.

3. כל משתמש ראשי לכתוב ולהביע תרעומת על כל איוולת אשר נגרמה לו אישית ע"י כל גוף משפטי, ציבורי, פרטי (פירמות, מותגים וכו'), כל עוד מולאו כל תנאי התקנון של הפורום וכל האמור לעיל.

4. כל תגובה אשר תכתב שלא על פי תקנון הפורום ו-או כלליה תימחק. אני מצרפת לינק לעמותת אשנבלהתנהגות הולמת באינטנרט, ולסוגיות שונות, כולל משפטיות.

בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

מחזקת את ידיך גילה חזקי ואמצי

כל הכבוד יהיה באמת נחמד לראות פורום נקי מהשמצות וכו'. רק שאלה אליך גילה - למה כל כך הרבה סימני קריאה???!!!!!!!!!!!!!! צחקתי בהצלחה

לגילה שלום רב.

האם את רואה זוגיות בעתיד הקרוב 11/3/88 ת.לידה בשעה 16:00 בערך בצוהוריים, אשמח לקבל ממך תשובה תודה.

קיצבה לכל החיים ליוצאי רומניה,לוב,ותוניס,בולגריה:

קיצבה לכל החיים ליוצאי רומניה,לוב,ותוניס,בולגריה: לאחרונה מדינת ישראל הכירה ביהודים שעלו מרומניה, בולגריה, תוניס, ולוב לפני אוקטובר 1953 שהיו ילדים, תינוקות או בוגרים במלחמת העולם השנייה כניצולי שואה הזכאים לקצבה חודשית של 2,000 ש"ח ומעלה לכל חייהם. יש כיום ישראלים רבים שאינם מודעים לזכות זאת. אנא הפיצו זאת לבני משפחותיכם המבוגרים ומכרים כי זה עשוי לעזור כלכלית להרבה מאד קשישים בישראל שחיים כיום בקשיים רבים. לפרטים נוספים ניתן לשלוח מייל ל- amiami70@walla.com השאירו מספר טלפון ואחזור אליכם. אנא העבירו מידע זה לכל המכרים שלכם! זו מצווה לעזור להם ולקרוביהם המבוגרים!!!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר