שאלה

אני במערכת אסורה כבר 8 שנים. שאלתי האם יהיה לי ולx פרק ב? מה שיצא זה :פריסת קלף 1# מלך המטבעות קלף 2# העולם קלף 3# שמונה מטבעות אשמח לשמוע מה זה אומר.

זה אומר שאת תקועה

אז מה יהיה? מה זה מערכת אסורה, נשוי? קלף ראשון גישת השואל- מלך מטבעות- מזל גדי. את צמדוה למסגרות! את נורא רוצה מסגרות! קלף 2- מה לעשות- העולם- פתחי עצמך לעולם הרחב, יש לך הרבה אפשרויות. מה יהיה- 8 מטבעות- עמל והתמדה, והמשך המצב הקיים. לא יהיה כלום ימשיך בצורה כזו. יכול להיות שתאלו? למה פירשתי 8 מטבעות שבסוף יהיה מיסוד? בגלל קלף 2 שמייצג פתיחה לאפשרויות נוספות. צר לי. צריך לבדוק לעומק. בברכה גילה יועצת מיסטית

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

לגילה

שנינו נשואים

על נישואין, בגידות ורומנים.

שלום לך אני מנסה לתאר את הסיטואציה וזה לא נראה לי קל. וזה לא שאני באה להטיף מסור, אלא מנסה לחשוב מה עובר על זוג כזה, אשה נשואה וגבר נשוי שהם כבר יחד כל כך הרבה שנים.. מה המשמעות כאן של פרק ב'? אולי נוח לכם ככה? יש הרבה זוגות כאלה. ואז אתם לא שני אנשים יחד, אלא 4 אנשים הקשורים ביניהם במערכת מוזרה. יש את בעלך יש את אשתו הבה ונגיד שאתם מסתירים את הקשר מבני הזוג שלכם. בני הזוג שלכם מנהלים בוא נגיד חיים נורמליים. ילדים, עבודה, משכנתא, עניינים, אבל לכל אחד מכם יש מערכת מהצד עם מישהו אחר, למה? נכון, אצל הרבה זוגיות כפי שהיא היום אינה מספקת. היא הופכת לשגרה. היא הופכת למערכת שגרתית כזו, ואז לפעמים נוצר זיק, נוצר פתאום עניין אצל אדם אחר. ולא תמיד זה חייב להיות מיני. לפעמים יכול להיות שיש עניין מחוץ לנישואין בעיסוקים שונים, בקשר עם חברות, בקורסים, ולפעמים עם בן זוג אחר... כי פתאום עימו זה נעים. יש מה לדבר. פתאום השני יודע יותר לתת ולאהוב מזה שבבית שאותו מקבלים כל כך מובן מאליו, שבו לא משקיעים... כי זה כבר הפך לשגרה ולא נאשים אותו. אני לא קוראת לזה בגידה. אני גם לא מבינה מה הצורך הזה בפרק ב'. שניכים נשואים. מניין לך שאם תיאורטית היית מתגרשת מבן זוגך והוא מאשתו, הייתם מתאימים לחיות יחד? אולי אתם טובים לריגושים האלה של "מים גנובים ימתקו"? מה המשמעות כאן של פרק ב'? אולי יש כאן פרק א' ולא יותר מזה, של 4 אנשים בסבך של רגשות. את מדברת על המון שנים. למה זה מציק לך פתאום היום? אולי בזכות הקשר שלך עימו יש לך יותר סבלנות לבעלך ולו יש יותר סבלנות לאשתו, כי אתם עוזרים לשחרר לחץ האחד לשני. בקיצור, בואי ונראה מה בעד ומה נגד להמשיך ככה: ------------------------ בעד: ---- 1. זה קשר נשמה, קרמתי שאי אפשר להסביר וזה טוב ביחד. 2. זה לא מפריע לנישואין, כל עוד השני לא יודע ולא מפסיד מזה, זה לו שאת נותנת לבעלך פחות. 3. יש משהו מקודש בינכם, שבן הזוג לא יכול להבין כי הוא פחות מפותח. בן הזוג בחור טוב אין לי מ להגיד עליו דברים ראים, אבל עם החבר זה ממש משהו אחר, מיוחד כזה. 4. את מצליחה לשלוט בזה. נפגשים בתדירות של... עושים מה שעושים, מדברים וממשיכים הלאה בחיים. 5. במילא את חושבת להתגרש מבעלך יום אחד, כי באו מים עד נפש, בלי קשר לקשר זה. אם תיפרדי זה לא יהיה בגלל זה. ובנתיים את ממשיכה ככה, כי את חושבת שגם הוא יתגרש ויום אחד תהיו יחד ממש. אם ענית על רוב מה שנאמר כאן בכן, אז מצבך טוב. מה יש לי להגיד נגד ------------------ 1. סובלים מיסורי מצפון. מרגישים כמו שקרנים כלפי בן הזוג ונורא קשה להסתיר. 2. מרגישים שרוצים עוד ועוד להיות יחד. שכמה שנפגשים זה לא מספיק. 3. כל היום מחכים לטלפונים ממנו, בלי זה אי אפשר לתפקד ביומיום, והוא מאוד אוהב אבל מאוד קשור לאשתו, כי יש ילדים והכסף וכו'.... 4. מרגישה שאת אוהבת יותר, אבל הוא לא מסוגל לתת יותר. 5. כל הזמן חיים בפחד, כי בן הזוג מתחיל כבר לחשוד ומפחדים להיתפס. 6. לא נותנים תשומת לב לבן הזוג הרשמי. קשה לדבר עימו, קשה להכינס עימו למיטה. בן הזוג מתחיל להרגיש פחות תשומת לב והוא חושד במשהו ונורא מפחדים שהוא יגלה. 7. אם בן הזוג היה יודע, היה מהון מה להפסיד מבחינה כללכית, כי את לא כל כך עובדת כמו שצריך. 8. מצבי רוח, התפקי בכי, געגועים בלתי נשלטים ועוד ועוד רגשות קשים. אם רוב הסעיפים כאן נכונים, אז את בבעיה... בכל אופן לאור זה שגם את נשואה, הייתי מפרשת את קלף העולם אחרת: אולי בקטע של להרחיב אופקים ולצאת מד' אמות של עצמך. להתפתח בעצמך לכלכ מיני כיוונים בלי קשר לגברים שבחייך. ---------------- אני מזמינה את הגולשים לענות בנושא של מתי זה בגידה ומה עושים עם מערכת יחסים מרובעת. ובכלל למי זה קרה והלך עם זה עד הסןף!! ברכה גילה מאחר ואני טובה בתיקשור מערכות יחיסים, אם תרצי תוכלי לפנות

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר