זוגיות

שלום שמי עופרה והייתי רוצה לדעת האם תהיה לי זוגיות??? האם אני אתחתן??? תאריך לידה 6/10/1971 אשמח לתשובה סוף סוף כי את מי שאני שואלת אין לי תשובה בנושא זה. תודה.

זוגיות

תודה שחזרת אליי אשמח אם תפרטי לי יותר בנושא כי אני ממש לא מבינה מה הבעיה שלי באמת אני לא מבינה מה מפריע לי???

לפי איזו שיטה חישבת את החודשים הללו?

00:55 21-10-2007|%%posterlink.10290700%%

חתונה

שלום עופרה אי אפשר לדעת את העתיד מכיוון שהוא תמיד ניתן לשינוי, אך ניתן לראות פוטנציאלים, שאת צריכה לממש אותם. לכן מי שיאמר לך שתתחתני בתאריך X עם אדם Y זה לא נכון וחסר אחריות, מכיוון שזה גם יכול שלא לקרות. לעומת זאת...פוטנציאל תמיד אפשר לראות. הפוטנציאל שלך קיים לגבי בין 7-12 חודשים מהיום. בזמן הזה תעשי עם עצמך תהליכי מודעות, משום משהוא מפריע לך בכל פעם מחדש. בהצלחה

עדי מדוע אתה לא מציין עפי מה אתה נותן תחזיות? אולי תנמק תשובותיך?

איך יתנו משקל לתשובות שלך? כול אחד יכול לענות כמוך. מריח לא טוב. מדוע אתה מתחמק?
16:19 21-10-2007|%%posterlink.5657333%%

זוגיות

עופרה, לפי מה שראיתי זה בזבוז אנרגיה, כלומר את מתאמצת יותר מידי בכיוון הלא נכון ולא מצליחה לקחת שליטה בזוגיות. אני מציע לך להכניס את עצמך לתהליך עצמי של מודעות, כדי להבין מה הסיבות לכך, לשחרר ולרפא וכך יהיה לך קל יותר. בהצלחה

עדי מסר

עדי שלום וברכה האם אתה יכול לקבל עבורי ועבור בעלי מסר לגבי התארגנותינו הכלכלית ויציאה מהבוץ חגית ויעקב יוסף בתודה ענקית
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר