די לא יכולה יותר- שבתאי- מבצע הצלה!!

שלום חברה אז שבתאי נכנס למזל בתולה בתחילה ספטמבר!!! ואצלי זה נופל בדיוק על בית 6 בית הבריאות, אז ככה: 1. בחודשיים האחרונים על משקלי, ואני כבר בגבול של השמנת יתר, ואצטרך להתחיל דיאטה, וזה הולך להיות עבודה קשה. 2. כבר 10 ימים אני חולה. מנוזלת, החום לא מרפה ממני. 3. אתמול דפקתי את הקרסול ונקעתי אותו, וכעת זה כאבי כסאח..... אז זה יהיה לי שנתיים? די לא יכולה יותר... רק שבתאי נכנס לשם וכבר בלגאן! אז אני מכריזה על מבצע, מבצע הצלה שבתאי. בואו נראה איפה כל אחד מכם הולך "להידפק" שנתיים. לצורך זה שימו תאריך לידה שועת לידה מדוייקת!!!! ואז לפי זה נראה, איפה בדיוק, באיזה בית שבתאי הולך ללמד אתכם לקח בשנתיים הקרובות. SUKUM אתה מוזמן לעזור ולתרום מהידע שלך. בברכה גילה

חכו חכו לחורף...

מבצע הצלה

שלום גילה אני חדשה בפורום ,שאותי מאוד מעניין . אני רוצה לדעת יותר על מבצע הצלה... תאריך שלי 24/12/1976 תודה מראש אילנית

מבצע הצלה

גילה שכחתי להוסיף שעה כמו ביקשת אז התאריך 24/12/1976 בשעה 8 בבוקר תודה אילנית

אשמח לקבל מידע נוסף על שבתאי

תאריך לידה 3 ביולי 1964 שעה 09:15 בבוקר, ישראל

לגילה עד כמה שזכור לי בעבר רשמת כי נולדת ב 28 לחודש בשעה 00:05

אם אני לא טועה רשמת כי אמך אמרה שנולדת אחרי חצות, אך היא רצתה לרשום אותך בתאריך של יום לפני. אז מה מבין השניים הוא הנכון? איי אפשר לבדוק את שבתאי עם הפרש של 10 דקות טעות, גם האופק שלך הוא ממש על הגבול. רק לגבי שנת הלידה לא הייתי בטוח לכן שאלתי שוב.

מזל טוב ליום הולדתך, אומנם את נראת כמו מזל טלה באופק אך...

לא מובן מה שעת הלידה הנכונה שלך, יש לך אופק ממש בגבול בין דגים לטלה, ולדגים תמיד שעת הלידה כול כך מעורפלת, מצד שני את קריריסטית כמו טלה, נשמח לדעת מה שעת לידתך הנכונה.

אז ככה, שבתאי באמת כבר משפיע עלי

אני 27.6.1952 שעה 23:55 חיפה ישראל שעון קיץ כפי שתראה, הירח שלי בבתולה במעלות הראשונות, ולכן שבתאי כבר מראה לי את נחת זרועו. בברכה גילה

כאן רשמת שנולדת ב 27 לחודש יוני

מזל טוב ליום הולדתך, אומנם את נראת כמו מזל טלה באופק אך...

לא מובן מה שעת הלידה הנכונה שלך, יש לך אופק ממש בגבול בין דגים לטלה, ולדגים תמיד שעת הלידה כול כך מעורפלת, מצד שני את קריריסטית כמו טלה, נשמח לדעת מה שעת לידתך הנכונה.

גילה יום הולדת שמח. הרבה בריאות זה

מה שחשוב. נולדתי 19.9.1950 בשעה בין 05.00- 6.30 בבוקר כך אמי אמרה לי אינה זוכרת בדיוק תודה

די לא יכולה יותר- שבתאי- מבצע הצלה!!

שלום חברה אז שבתאי נכנס למזל בתולה בתחילה ספטמבר!!! ואצלי זה נופל בדיוק על בית 6 בית הבריאות, אז ככה: 1. בחודשיים האחרונים על משקלי, ואני כבר בגבול של השמנת יתר, ואצטרך להתחיל דיאטה, וזה הולך להיות עבודה קשה. 2. כבר 10 ימים אני חולה. מנוזלת, החום לא מרפה ממני. 3. אתמול דפקתי את הקרסול ונקעתי אותו, וכעת זה כאבי כסאח..... אז זה יהיה לי שנתיים? די לא יכולה יותר... רק שבתאי נכנס לשם וכבר בלגאן! אז אני מכריזה על מבצע, מבצע הצלה שבתאי. בואו נראה איפה כל אחד מכם הולך "להידפק" שנתיים. לצורך זה שימו תאריך לידה שועת לידה מדוייקת!!!! ואז לפי זה נראה, איפה בדיוק, באיזה בית שבתאי הולך ללמד אתכם לקח בשנתיים הקרובות. SUKUM אתה מוזמן לעזור ולתרום מהידע שלך. בברכה גילה

לגילה בהקשר שבתאי

29 10 60 שעה אחת אחר חצות מה יהו מכות שבתאי לגבי השנה?תודה

לא ציינת את שעת לידתך, גם תאריך הלידה לא כול כך ברור, והיכן נולדת?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר