יצירת קשר עם האסטרולוגית מרים בנימיני

שלום,האם מישהו יודע כיצד ניתן ליצור קשר עם מרים בנימיני לצורך מפה אישית? תודה רבה,איריס.

מרים בנימיני

אני גם שאלתי עליה בעבר ואשמח לשמוע אם ניתן ליצור איתה קשר למפה אישית

תשלחי פקס לעיתון ידיעות או תתקשרי אליהם-הם יעבירו את ההודעה אליה

חשוב שתבררי בבית החולים שבו נולדת את שעת לידתך לפני שאת פונה אליה,כדי לעשות מפה אסטרולוגית צריך שעת לידה מדוייקת.

תודה רבה

תודה רבה על ההתיחסות ועל העזרה בברכה,איריס

הי שוק..

בחיי שאתה צודק. ואין לי מושג איך זה קרה. אולי אתה תמצאה הסבר?? אולי זה קורה לפעמים לאנשים אחרים?? מוזר לא? אם וכאשר אתה חושב על כך. שהיה ברור שזה ממש אבל ממש לא אני. מאיה.

שלום,האם מישהו יודע כיצד ניתן ליצור קשר עם מרים בנימיני לצורך מפה אישית? תודה רבה,איריס.

יצירת קשר עם מרים בנימיני

יש מספר טלפון הגברת גרה באשקלון אם לא עברה הייתי לפני שנים אצלה וגם ב144 ניתן לקבל

הי שוק..

בחיי שאתה צודק. ואין לי מושג איך זה קרה. אולי אתה תמצאה הסבר?? אולי זה קורה לפעמים לאנשים אחרים?? מוזר לא? אם וכאשר אתה חושב על כך. שהיה ברור שזה ממש אבל ממש לא אני. מאיה.

מסתבר שזו דודה שלי. עדין לא הבנתי את כול הסיפור..מה שבטוח כולם חמודים בו.

תודה רבה

תודה רבה על ההתיחסות ועל העזרה בברכה,איריס

תודה על התודה, נחמדה כמו קרובת המשפחה שלך.

יש מספר טלפון הגברת גרה באשקלון אם לא עברה הייתי לפני שנים אצלה וגם ב144 ניתן לקבל

הי

אחותי התקשרה לטלפון שקיבלה ב144 ולא ענו לה מספר פעמים ננסה שוב תודה רבה!

תודה על התודה, נחמדה כמו קרובת המשפחה שלך.

מה "שמוזר" לי בדודה החמודה שלי..

זה שגם התיבה שהיא כותבת ממנה לא שייכת לה לדעתי... את זה נברר מחר.(מה זה כול האוכל הזה?? ואין לה תינוק בכלל..)חחח.

שלום לך

רק לידע כללי - מיסטיקה היא תורת הניסתר. את הניסתר ניתן לדעת מהר יותר דרך גישה רוחנית ופשוטה להבנה מבלי להסתבך עם בורא עולם. יכול להיות שתקבלי מפה ותשלמי כמובן ולאחר מיכן יקרו דברים קיצוניים שליליים בחייך. למי תבואי בטענות. בגישה רוחנית תוכלי לדעת על עצמך המון מבלי לפגוע במעשה הבריאה ולהינות מיזה עד יומך האחרון. אם זה מעניין אותך, אשמח לקבל ממך הודעה כי הכל דבש באהבה ללא תנאי - דוד בלמס

שלום לך

רק לידע כללי - מיסטיקה היא תורת הניסתר. את הניסתר ניתן לדעת מהר יותר דרך גישה רוחנית ופשוטה להבנה מבלי להסתבך עם בורא עולם. יכול להיות שתקבלי מפה ותשלמי כמובן ולאחר מיכן יקרו דברים קיצוניים שליליים בחייך. למי תבואי בטענות. בגישה רוחנית תוכלי לדעת על עצמך המון מבלי לפגוע במעשה הבריאה ולהינות מיזה עד יומך האחרון. אם זה מעניין אותך, אשמח לקבל ממך הודעה כי הכל דבש באהבה ללא תנאי - דוד בלמס אשמח לקבל את תגובתך כאחת שהייתה אצלה ואיך זה השפיע על חייך. תודה מראש

הי

אחותי התקשרה לטלפון שקיבלה ב144 ולא ענו לה מספר פעמים ננסה שוב תודה רבה!

שנה טובה לך

רק לידע כללי - מיסטיקה היא תורת הניסתר. את הניסתר ניתן לדעת מהר יותר דרך גישה רוחנית ופשוטה להבנה מבלי להסתבך עם בורא עולם. יכול להיות שתקבלי מפה ותשלמי כמובן ולאחר מיכן יקרו דברים קיצוניים שליליים בחייך. למי תבואי בטענות. בגישה רוחנית תוכלי לדעת על עצמך המון מבלי לפגוע במעשה הבריאה ולהינות מיזה עד יומך האחרון. אם זה מעניין אותך, אשמח לקבל ממך הודעה כי הכל דבש באהבה ללא תנאי - דוד בלמס

אייך אפשר לקבוע פגישה?

אייך אפשר לקבוע פגשה אישית עם מירים בנימיני זה נורא דחוף!!!

- למה לכם לרעות בשדות זרים?

שלום לכם יש לכם את מנהלת פורום זה, את למה לכם לרעות בשדות זרים! אני יודעת שהיא נותנת יעוץ משולב, של אסטרולוגיה ונומרולוגיה, וגם היא פותחת בקלפי טארוט, וגם בתיקשור וכו'. ואני גם יודעת שחברה שלי התקשרה למרים בנימיני והיא היתה עסוקה. אז חברה שלי שאלה על מי את ממליצה והיא אמרה: על גילה בויום. אז קחו לתשומת לבכם!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר