תגובתו הייתה: "את לא חושבת שמגיע לי תשלום על הקלף ועבודתי" ואני טענתי שאני לא חושבת

ובמיוחד אחרי שהוא אמר שזה עבודה של 10 ימים,התקשרתי לחברת האשראי אבל עדיין הם לא רואים את העסקה כך שאצלם אני עוד לא יכולה לבטל . הוא מתפלסף יותר מדי אני לא מבינה איך הוא יכול לחיות בשלום עם זה ... אני לא יודעת במה כל אחד מכם מתעסק אבל תודה על החיזוקים..

אין לו בעיה עם זה.....

לי יש בעיה שכן כאשר אני כאדם המבין בתחום מנסה לנהל עימם דיאלוג של אנשים העוסקים בתחום מתבררים לי הדברים הבאים: 1) פתאום הם לא חשים בטוב ..... 2) שבדיוק כרגע יש להם לקוח חשוב .... 3) שאני שד נוראי ואלוקים אסר עליהם לשוחח עימי על תפקידם... 4) שאני לא מספיק מקצוען בכדי לשוחח עימם בתחום ..... 5) הוא כרגע לא נמצא..... אין לי מזל בעניין ...... אם אחד מהם שומע או קורא שורות אלה..... וואלה דחילק על כוס קפה....על חשבוני.... האחרון שיצא לי לתפוס ברחוב ...יצא שקרן נוראי.... נראה לי שהם מאוד מקושרים ולכן הם פוחדים לשוחח עימי....

עכשיו אני צריכה עזרה מכם כמו שחשבתי-

הוא התקשר עליי ואמר שיחזיר לי את הכסף אבל איים עליי הוא אמר לי שיש לו את התמונות שלי והפרטים שלי ושאני אפגע בפרנסה ושאני לא אנשא לעולם ורק צרות יהיו לי מה עושים?

קבלי הבנה .....

אני לומד מדי יום 4 שעות (זה המינימום שבמינימום).... וכאחד שלומד זאת ובכמות כזאת של זמן ,אני רוצה לומר שלפי דעתי ....ורק דעתי ואני לא אומר שהם שרלטנים ורמאים וגנבים ואוכלי חינם (ממש לא) ....אבל יש לי תחושה שהם קצת סובלים ממחלת השיכחה ושכחו את שלמדו.... אחרת לא היה מאיים עלייך כך.

אין לו בעיה עם זה.....

לי יש בעיה שכן כאשר אני כאדם המבין בתחום מנסה לנהל עימם דיאלוג של אנשים העוסקים בתחום מתבררים לי הדברים הבאים: 1) פתאום הם לא חשים בטוב ..... 2) שבדיוק כרגע יש להם לקוח חשוב .... 3) שאני שד נוראי ואלוקים אסר עליהם לשוחח עימי על תפקידם... 4) שאני לא מספיק מקצוען בכדי לשוחח עימם בתחום ..... 5) הוא כרגע לא נמצא..... אין לי מזל בעניין ...... אם אחד מהם שומע או קורא שורות אלה..... וואלה דחילק על כוס קפה....על חשבוני.... האחרון שיצא לי לתפוס ברחוב ...יצא שקרן נוראי.... נראה לי שהם מאוד מקושרים ולכן הם פוחדים לשוחח עימי....

איציק, אתה יכול לבדוק בבקשה אם הוא לא עשה משהו נגדי?

אני שולח לך במייל את מס. הטלפון שלי......

צרי עימי קשר טלפוני . הטיפול כולו עלי בחינם ! (מהסבה הפשוטה ,מסופקני אם יש לו ידע כל שהוא איך לפגוע במישהו).

תודה ..

הכתובת שלי ndk10@walla.co.il

לגבי קמעות-שאלה

שלום, שילמתי באתר של יצחק מזרחי לגבי פתיחה בנושא זוגיות ופרנסה והוא טען שיש לי עיכוב עם בן זוג לשעבר, היינו בקשר מון זמן והיום יש לו מישהי כחודש וחצי. לטענתו אני מעוכבת אני צריכה קמע שעולה בסביבות 700 ש"ח. אני עדיין תקועה בנושא זוגיות כבר 5 שנים והייתי רוצה לדעת אם שווה להשקיע בקמע. תודה ואשמח לתגובות

אסור לתת כרטיסאשראי

שלום לך כל מטפל שמחשיב את עצמו לא יקח לך כרטיס אשראי בטלפון אלא יבקש אותך לבוא אליו ולהראות לך את עבודתו כל השרלטנים שיש עושים קופה על אנשים תמימים כמותך וחבל שאת ניגררת לזה תיבדקי שהוא לא השתמש בכרטיס שוב ותהיי ערנית לגבי זה. אם באמת את מרגישה שאת מעוכבת ויש לך בעיה תעשי סקר על מטפלים ותיראי הוכחות בשטח לגביהם אל תתני אמון בכל אחד הזמנים השתנו מותק בהצלחה לך ויום טוב

שלחתי לו מייל שיבטל את העסקה ושאם לא אמא שלי תפנה לרשויות תאחלו לי בהצלחה

??

לגבי קמעות-שאלה

שלום, שילמתי באתר של יצחק מזרחי לגבי פתיחה בנושא זוגיות ופרנסה והוא טען שיש לי עיכוב עם בן זוג לשעבר, היינו בקשר מון זמן והיום יש לו מישהי כחודש וחצי. לטענתו אני מעוכבת אני צריכה קמע שעולה בסביבות 700 ש"ח. אני עדיין תקועה בנושא זוגיות כבר 5 שנים והייתי רוצה לדעת אם שווה להשקיע בקמע. תודה ואשמח לתגובות

שלום לך

אני מקווה שלא איחרתי את המועד. קמעות זה נגד תורת ישראל אף אחד עלי אדמה לא מסוגל לקבוע לך מה יהיה בחייך חוץ מאלוהים. יש דרך לעזור לך שלחי לי את שמך ומשפחתך ותאריך לידה ללא שעה ואשמח לעזור בהאהבה ללא תנאי - דוד בלמס - הכל דבש

נגד תורת ישראל?

לא ולא. במשך הדורות כן קמו גדולי דור שיצאו נגד הרעיון, אבל קמעות תמיד היו חלק מההווי היהודי ומתורת ישראל. למען האמת, מעטים אלו המקובלים שלא עסקו בדרך זו או אחרת בקמעות ושמות קודש.

הגיע הזמן שמישהו יעשה איתו משהו...

בקשר לשרלטן הזה

הופניתי לאתר שלו דרך פורום נומרולוגיה שם הוא "מנהל"פורום העוסק בזוגיות ועונה לכאורה על התאמה או אי התאמה בין בני זוג. אני כבר התייעצתי לגבי ולגבי הקשר שלי עם האקס עם מספר נומרולוגים מקצועיים,שכולם אמרו לי שיש התאמה יפה. הוא לאומת זאת,נותן תשובה לקונית ללא שום הסבר (מעניין ,בניגוד לאנשי מקצוע הוא אמר שאין התאמה) לבן אדם אין מושג ירוק לא בנומרולוגיה ולא בקבלה!! לא לפנות אפילו לפורום שלו!!

בעיסוקי אני נומרולוג

ובתור אחד כזה אני יודע שבנומרולוגיה עדיף לא להזכיר את המילה "התאמה", שכן זו מילה מטעה בעליל.

כוונתך בנושא זוגיות?

פשוט מתעניינת בנושא לאחרונה

נגד תורת ישראל?

לא ולא. במשך הדורות כן קמו גדולי דור שיצאו נגד הרעיון, אבל קמעות תמיד היו חלק מההווי היהודי ומתורת ישראל. למען האמת, מעטים אלו המקובלים שלא עסקו בדרך זו או אחרת בקמעות ושמות קודש.

גל שלום

אתה מצדיק אותי אז איפה הבעיה מי שם את אותו אדם לכתוב משהוא ולשנות מעשה בריאה. איזה שינוי האדם יעשה עם עצמו אם משהוא אחר אולי יכתוב לו משהוא וכל הוויו של האדם תלויה בקמע ולא במעשיו

אלוהים בכבודו ובעצמו

העניק את הידע הזה. הידע הזה עבר מאדם הראשון, הלאה- זו האמונה היהודית. אלוהים היה זה שנתן לאדם את הכוח לשנות, והקמע איננה הדרך לעשות שינוי ללא מעשה. הבעיה מתחילה כשאומרים שזה "נגד תורת ישראל", כאשר זה לא נכון. המעשה קודם לכל, הקמע דוחף למעשה. "הכל צפוי והרשות נתונה"- זכותך לבחור בדרך כושלת, הקמע בא לעזור לך לבחור בדרך הנכונה. מעוניין בכל זאת לבחור בדרך הכושלת? זכותך, רק תשתדל לאחר מכן לנקות אחריך...
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר