17:50 22-08-2007|%%posterlink.10290700%%

חחחח, נכון גל, אין סיבה שלא

אני רואה גל, אין סיבה שלא נסכים על דברים. לי בכל אופן אין דבר אישי נגדך וכבר אמרתי לך את זה. אני מגיב ברגע שאני רואה תגובות שהן לא לטעמי. אז יאלה...נצא לדרך חדשה עם יותר הרמוניה ולימוד.

כולם כנסו........

יש כמה גורמים שנורא ...אבל נורא ירצו "לדון" עימו על דבריו... למשל החברה האלה שלובשים מדים כחולים ונוסעים במכוניות עם אור כחול מהבהב . החברה ממס הכנסה וממע"מ ,ממש יודו לך אם תעשי להם היכרות עימו .הם מאוד נדיבים...... ובזמן האחרון תמיד חסר להם כסף ויש להם חוש מיוחד לכספים (במיוחד אלה המגיעים להם). הם מאוד מאוד לא אוהבים אנשים אשר לא מביאים להם כסף . מיודעינו המיסטיקן ....... לא כל כך אוהב את הפגישות עם אלה שציינתי למעלה . מספיק איזכור קטן של שמם ואני מבטיח לכולם שהכסף יוחזר אלייך במהרה עד הפרוטה האחרונה. מקווה שהכל מסכימים כאן עם דבריי אלה ועם עצתי לה.

הגיע הזמן שמישהו יעשה איתו משהו...

19:47 22-08-2007|%%posterlink.10290700%%

זו לא עבירה פלילית

מותר לך לבטל עסקה ואת משלמת קנס כל עוד לא עברו 48 שעות מתחילת העיסקה ואל תחששי לומר לו את זה, אבל לא 80 אחוז כפי שאת מציינת. את יכולה לתבוע אותו.

לא הספקתי לבטל בזמן אבל בחברת כרטיסי האשראי אמרו לי שיש ביטוח ז"א

1. אני יכולה לבטל את העסקה דרך חברת האשראי?אני לא מעוניינת לדבר איתו בשנית 2.הוא יוכל לתבוע אותי על משהו? כי הוא יכול לטעון שעשה חצי עבודה 3. יש לו את כל הפרטים עליי (כתובת מספר טלפון) בברכה

שלחתי לו מייל שיבטל את העסקה ושאם לא אמא שלי תפנה לרשויות תאחלו לי בהצלחה

בהצלחה

זה כנראה יותר קשה ממה שחשבתי..

הוא טוען שהתקשרתי אחרי השעה23:00 אבל לפי המיילים והשיחות טלפון שלי אליו יש הוכחה שזה היה חצי שעה לאחר שדיברנו ב22:30ולפיכך "עבודתו" לא מצדיקה 400 ש"ח. המיילים שמורים אין לי בעיה לפנות לרשויות מס הכנסה אבל לא נראה לי שתהיה לו בעיה להמציא חשבונית אני אעדכן אתכם בהתפתחויות.. לפחות ניסיתי צריך לעשות משהו שהאתר שלו לא יעלה ראשון בגוגל
19:47 22-08-2007|%%posterlink.10290700%%

זו לא עבירה פלילית

מותר לך לבטל עסקה ואת משלמת קנס כל עוד לא עברו 48 שעות מתחילת העיסקה ואל תחששי לומר לו את זה, אבל לא 80 אחוז כפי שאת מציינת. את יכולה לתבוע אותו.

האם אמרתי והזכרתי כי .......

החברה ממס הכנסה נותנים "פרסים" (הכוונה לכסף [קש מאני מזומני]) על דיווח להם ?!. אחרי המפגש עם חברי מועדון עובדי מס הכנסה ,הוא יהיה עסוק בשנים הקרובות .....

לא הספקתי לבטל בזמן אבל בחברת כרטיסי האשראי אמרו לי שיש ביטוח ז"א

1. אני יכולה לבטל את העסקה דרך חברת האשראי?אני לא מעוניינת לדבר איתו בשנית 2.הוא יוכל לתבוע אותי על משהו? כי הוא יכול לטעון שעשה חצי עבודה 3. יש לו את כל הפרטים עליי (כתובת מספר טלפון) בברכה

הממממממממ..........

אני לא ממליץ לו ללכת לבית המשפט עם קמיע ..... אם אינני טועה ,הוא צריך להוכיח כי הדבר פועל באופן הגיוני ובצורה מוכחת..... אני אתן לו פרס ....אם הוא יצליח להוכיח שזה יעבוד הקמיע שלו.

זה כנראה יותר קשה ממה שחשבתי..

הוא טוען שהתקשרתי אחרי השעה23:00 אבל לפי המיילים והשיחות טלפון שלי אליו יש הוכחה שזה היה חצי שעה לאחר שדיברנו ב22:30ולפיכך "עבודתו" לא מצדיקה 400 ש"ח. המיילים שמורים אין לי בעיה לפנות לרשויות מס הכנסה אבל לא נראה לי שתהיה לו בעיה להמציא חשבונית אני אעדכן אתכם בהתפתחויות.. לפחות ניסיתי צריך לעשות משהו שהאתר שלו לא יעלה ראשון בגוגל

האתר שלו ימשיך לעלות ראשון בגוגל...

כיוון שאנשים אוהבים לקרוא דברים בסגנון "אם תעשה X, תיהיה לך זוגיות עושר ואושר"...
21:43 22-08-2007|%%posterlink.10290700%%

אוקיי

תאמרי לו כך: * יש לך הוכחות לגבי השעות. * על פי חוק הצרכן ניתן לבטל עיסקה עד 48 שעות, אני אישית ביטלתי עסקה של קניית מחשב והחוזר לי מלא הסכום. ואם כבר...ביטול עסקה כשיש חוזה כתוב מראש יש משהוא שמדבר על עד 10% מסך הקנייה, ותאמרי לו שיש לך את כל התאריכים, השעות והזמנים שגם דיברת עם חברת האשראי שלך, ותיידי אותו מה קורה כאשר מגיעה תלונה לנציב תלונות וזה יהיה מאוד לא נעים לו ולשמו הכביכול טוב. * תיידעי אותו שיש לך אפשרות לפנות למס הכנסה, ואם רק יעיז להוציא חשבונית כשהוא לא לידך תפני למשטרה על רמאות.

עדכונים..

הוא רוצה שאני אתקשר אליו אבל מכיוון שאני לא רוצה להתעמת איתו טלפונית בכל זאת הוא מתעסק במיסטיקה ואני די מפחדת לשמוע דברים שיפגעו בי באופן אישי. רשמתי לו במייל את כל הדברים שאמרתם לי (הוא התקטנן על הקטע של השעות) רשמתי לו שאני חושבת שנעשה פה אבל ושבאמת לא מגיע לו תשלום על הקמיע (על הפתיחה כבר שילמתי לו 220 ש"ח כי כביכול נעשתה עבודה) אמרתי לו שאני אפנה להציב פניות הציבור ומס הכנסה. אני מקווה שזה יעזור אני בטח אקבל ממנו תגובה בבוקר אולי הוא יתעשת.

תגידי לאדון שרצוי שיכין כותונת פסים ......

משום מה כשפוגשים את מס הכנסה ...... משום מה חוטפים זבנג אדיר שמעיף אותך למקום שבו בעבר כולם לבשו חולצות עם פסים שחורים ולבנים.

תגידי לאדון שרצוי שיכין כותונת פסים ......

משום מה כשפוגשים את מס הכנסה ...... משום מה חוטפים זבנג אדיר שמעיף אותך למקום שבו בעבר כולם לבשו חולצות עם פסים שחורים ולבנים.

תגובתו הייתה: "את לא חושבת שמגיע לי תשלום על הקלף ועבודתי" ואני טענתי שאני לא חושבת

ובמיוחד אחרי שהוא אמר שזה עבודה של 10 ימים,התקשרתי לחברת האשראי אבל עדיין הם לא רואים את העסקה כך שאצלם אני עוד לא יכולה לבטל . הוא מתפלסף יותר מדי אני לא מבינה איך הוא יכול לחיות בשלום עם זה ... אני לא יודעת במה כל אחד מכם מתעסק אבל תודה על החיזוקים..

אל תתני לו לתמרן אותך

תעמדי על שלך.

עכשיו אני צריכה עזרה מכם כמו שחשבתי-

הוא התקשר עליי ואמר שיחזיר לי את הכסף אבל איים עליי הוא אמר לי שיש לו את התמונות שלי והפרטים שלי ושאני אפגע בפרנסה ושאני לא אנשא לעולם ורק צרות יהיו לי מה עושים?

לוקחים את הכסף ומשקיעים בבנק או בדולרים-בקיצור שמים עליו פס

מי שמאיים כי יפגע בך, מנסה רק להפחיד אותך,כדי שלא תרצי את כספך בחזרה. בכול מקרה איציק הציע לך עזרה ללא תשלום. כך שהוא יתן לך עצה והבהרות לגבי האיומים. ממש אדם רוחני.
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר