לגבי קמעות-שאלה

שלום, שילמתי באתר של יצחק מזרחי לגבי פתיחה בנושא זוגיות ופרנסה והוא טען שיש לי עיכוב עם בן זוג לשעבר, היינו בקשר מון זמן והיום יש לו מישהי כחודש וחצי. לטענתו אני מעוכבת אני צריכה קמע שעולה בסביבות 700 ש"ח. אני עדיין תקועה בנושא זוגיות כבר 5 שנים והייתי רוצה לדעת אם שווה להשקיע בקמע. תודה ואשמח לתגובות

מצטרפת לעצתך בחום עדי

יקירה, חבל על כספך, הכח טמון בתוכך לא הכסף הוא שישחרר חסימה אם יש כזאת... באופן אישי ממליצה לך למצוא את התשובה לכך בתוכך בתוך האמת שלך..והכי חשוב זה בחינם!!! האמיני במי שהינך ,שחררי את משקעי העבר, שחררי פחדים לא רציונליים וקדימה לדרך.... אור ואהבה צילה

לגבי קמעות-שאלה

שלום, שילמתי באתר של יצחק מזרחי לגבי פתיחה בנושא זוגיות ופרנסה והוא טען שיש לי עיכוב עם בן זוג לשעבר, היינו בקשר מון זמן והיום יש לו מישהי כחודש וחצי. לטענתו אני מעוכבת אני צריכה קמע שעולה בסביבות 700 ש"ח. אני עדיין תקועה בנושא זוגיות כבר 5 שנים והייתי רוצה לדעת אם שווה להשקיע בקמע. תודה ואשמח לתגובות

חבל ששילמת .

עבדו עלייך יקירתי.

לא, לא כדאי

מחירו של קמיע לא צריך לעלות על 250 ש"ח לדעתי, כיוון שהעלות של הקלף והדיו לא יקר במיוחד כמו שחושבים. עזבי, תמנעי מלהשתמש בדברים שאינך מכירה. אם הוא רוצה למכור לך את הקמיע, שיסביר לך עליו יותר מאשר "זה קמיע שעושה בלה בלה בלה". אגב, אני [ואני יודע שגם איציק ועוד רבים אחרים] לא ממש תומכים באדם שהזכרת. בהצלחה.

ברגע שבן זוגך לשעבר מצא משהי אחרת כבר יש לך שחרור נוסף

אל תוציאים כסף על אף קסם, בעוד חודש כולם ירגישו הקלה, מציאת בן זוג זה תהליך, וכשיגיע הזמן הנכון זה יקרה, כדי לדעת מתי זה כבר ענין אחר, אני מכיר הרבה אנשים שרק בגיל מאוחר מצאו את המיועד להם, וללא שום קמיע קסם, אני לא טוען שזה המקרה שלך, ואת יכולה לסמוך על איציק שענה לך כאן שחבל לך על הכסף. הוא מומחה בתחום.

לא, לא כדאי

מחירו של קמיע לא צריך לעלות על 250 ש"ח לדעתי, כיוון שהעלות של הקלף והדיו לא יקר במיוחד כמו שחושבים. עזבי, תמנעי מלהשתמש בדברים שאינך מכירה. אם הוא רוצה למכור לך את הקמיע, שיסביר לך עליו יותר מאשר "זה קמיע שעושה בלה בלה בלה". אגב, אני [ואני יודע שגם איציק ועוד רבים אחרים] לא ממש תומכים באדם שהזכרת. בהצלחה.

נראה לי שאתם צודקים התקשרתי אליו אתמול

ושלחתי הודעה במייל שלא יעשה לי קמע (אם כי שכבר מס כרטיס האשראי שלי אצלו) והוא לא ענה לי. היום בבוקר התקשרתי והוא אמר שכבר אתמול בלילה הוא התחיל לעבוד על זה ולזה אני לא כ"כ מאמינה כיתחילה הוא טען שזה לוקח 10 ימים. אני מקווה שזה לא יגרום לי לבעיות היה לי רגע של חולשה שנמשכתי לזה...תודה לכולם על התגובה.

לגבי קמעות-שאלה

רק 700 ש"ח ממש בזול אני היתי משלם לו יותר סתם בגלל שהוא דורש, למה לא 7000 ש"ח באותו המידה או 70,000 - יחי מלך ממשיח

נראה לי שאתם צודקים התקשרתי אליו אתמול

ושלחתי הודעה במייל שלא יעשה לי קמע (אם כי שכבר מס כרטיס האשראי שלי אצלו) והוא לא ענה לי. היום בבוקר התקשרתי והוא אמר שכבר אתמול בלילה הוא התחיל לעבוד על זה ולזה אני לא כ"כ מאמינה כיתחילה הוא טען שזה לוקח 10 ימים. אני מקווה שזה לא יגרום לי לבעיות היה לי רגע של חולשה שנמשכתי לזה...תודה לכולם על התגובה.

המלצה לפעם הבאה

אנשים שידברו איתך יותר על ה"מסורת שקיבלו" ופחות על העניין עצמו- התרחקי מהם. אנשים שאין להם סימוכין לדבריהם משום מקום אחר- התרחקי מהם. אנשים שלא מסבירים לך מה הם עושים ואיך אלא רק "למה זה טוב"- התרחקי מהם. בהצלחה.

הוא חייב אותי על 400 כביכול על שהתחיל את העבודה אבל אין מצב שאני אאמין לזה

העדפתי לא לבטל את החיוב מהכרטיס אשראי שייקח מה שהוא רוצה וביקשתי ממנו לגנוז את מה שהוא התחיל, הוא בהתחלה אמר לישלזרוק זה כמו כישוף ובלה בלה...אבל בגלל שהוא רושם באתר שלו שהוא גונז קמעות בקישתי ממנו שיעשה את זה שייקח את הכסף ושאני לא מעוניינת . תודה על ההמלצות אני מקווה שאחרים יקראו ויחכימו...

מסכים עם עדי

אתה רואה עדי..חח... לפעמים אנחנו יודעים להסכים על דברים

כולם כנסו........

יש כמה גורמים שנורא ...אבל נורא ירצו "לדון" עימו על דבריו... למשל החברה האלה שלובשים מדים כחולים ונוסעים במכוניות עם אור כחול מהבהב . החברה ממס הכנסה וממע"מ ,ממש יודו לך אם תעשי להם היכרות עימו .הם מאוד נדיבים...... ובזמן האחרון תמיד חסר להם כסף ויש להם חוש מיוחד לכספים (במיוחד אלה המגיעים להם). הם מאוד מאוד לא אוהבים אנשים אשר לא מביאים להם כסף . מיודעינו המיסטיקן ....... לא כל כך אוהב את הפגישות עם אלה שציינתי למעלה . מספיק איזכור קטן של שמם ואני מבטיח לכולם שהכסף יוחזר אלייך במהרה עד הפרוטה האחרונה. מקווה שהכל מסכימים כאן עם דבריי אלה ועם עצתי לה.

חשבתי כבר על אמנון לוי או משהו אמרתי לו שאני סטודנטית ומובטלת אבל משום מה זה לא

ממש הזיז לו..הוא גם די ניסה לאיים עלי כשביטלתי את הכרטיס אשראי חוצזה שאני די מפחדת להתעסק עם אנשים מהסוג הזה אני מעדיפה לשלם לו על כלום, אין מצב שהוא התחיל את עבודתו על הקלף ישר אחרי שאמרתי לו בסדר (חצי שעה אחרי שאמרתי לו בסדר התקשרתי להודיע לו שאני מתחרטת)בקיצור כפרה על הכסף אבל לפחות יצא משהו טוב מכל העניין הגעתם להסכמה בעניין...ואני למדתי להאמין יותר בעצמי ולא באחרים..

גרררררררר........

מאיים ?! אני אנסה להסביר זאת כך . כחולי המדים נורא יאהבו לשאול אותו כמה שאלות לגבי איומיו. ואם את חוששת שהוא עשה כנגדך פעולה כל שהיא ,אני מוכן לקבל אותך בחינם ולבדוק האם הוא עשה משהו כנגדך (ואם כן הביטול של מעשיו עלי !).

או קיי מה הפעולות שעליי לעשות?

איומם בפן המשפטי שאם אני לא אשלם זו עבירה פלילית...אני מקווה שלא יעשה מעבר..

אני אשמח אם תיצור איתי קשר במייל.. ndk10@walla.co.il
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר