גדול המפנטים ואנשי הרוח של דרום אפריקה הגיע לביקור בארץ

ואני הלכתי לראיין אותו וגם להנסות להתהפנט על ידיו. אז תראו את הסרטון, וגם שימו לב למה הולך להיות עימו. האגודה לפיתוח מודעות- בחיפה ובתל-אביב כוח המחשבה, כוח החוויה הרוחנית וכוח הסוגסטיה מר אוונס בראון- גדול המהפנטים של דרום אפריקה הגיע לביקור קצר בישראל ויעביר שני ערבים בלבד, אחד בחיפה ואחד בתל-אביב בחיפה בעמק הזיתים 3- יום א' 27.5 בשעה 20:00 בתל-אביב יהודה הלוי 101 קומה שניה דלת משמאל - יום ב' 28.5 בשעה 20:00 נחשב ל-grand master hypnoterapist וכיום הוא הנשיא של האגודה הדרום אפריקאית להיפונזה. עוסק בתחום למעלה מ-40 שנה. עסק במשך 25 שנה בהיפנוזה בימתית וערך מופעים מדהימים לעיני הטלוויזיה והעיתונות המקומית, והצליח להוכיח את הכוחות הבלתי רגילים של ההיפנוזה, ובמיוחד בדגש עצמי!! הצליח להשכיב המהופנט על 3 חברות, ולגרום לשלוחן להתרומם באוויר. התפרסם ביכולתו הבלי רגילה לגרום להרדמת איברים תוך כדי היפנוזה, עד כדי היכולת לבצע ניתוחים או טיפולי שורש ללא הרדמה. עבד הרבה עם המשטרה בשחזור פשעים, ובריפוי קורבנות אונס. מנהל מזה שנים רבות את המרכז ל- היפנוזה, יכולת על-חושית והילינג שם הוא עוזר המון בגמילה מסמים, סיגריות, שתייה, מתח, דיכאון ועוד. עוסק הרבה בהגברת יכולת ספורטיבית ויכולת לימוד. אוהב מאוד את הצד הרוחני: רגסייה לגיל צעיר לפתרון בעיות מהילדות. אחד מהמומחים בעולם כיום לרגסייה של חיים קודמים בהיפנוזה מלמד הילינג, מטוטלת, טארוט, ריפוי בצבעים וקריסטלים. עוסק בהגברת יכולת מדיטציה, כישורי תיקשור. עוסק בהיפנוזה וקשר עם נשמות. בערב הוא יציג ויספר על עצמו. הקשר בין היפנוזה למצבי תודעה שונים. ההיפנוזה והסוגסטיה ככלי עזר להתפתחות רוחנית. הוא הבטיח לנו הפתעה!!! שלא נשכח אותה כל כך מהר!!! ובנוסף, הרבה הדגמות, התנסויות, והיפנוזה עצמית. אז הבה נתכנס בצוותא לחקור ולחוות את כוח המחשבה כוח החוויה הרוחנית וכוח הסוגסטיה מחיר ההרצאה 50 ש' יקבל לטיפולים אישיים בהתאם לבחירת הלקוח: גמילות, חרדות, ריפוי פיזי ונפשי וכו'. מחיר כל טיפול 400ש'. להלן ראיון עימו: http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1555980 כולל קטע בו הוא מנסה להפנט אותי.... ריאיון עימו

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

והנה תוספת- ראיון אישי עימו

בו הוא מדבר על החיים, על הרוחניות, על תיקשור על בחירות בחיים ובכלל מה זה להיות מאושר... תהנו ראיון

גילה בויום

פעילות חיפה כאן לעיונכם

שלום רב אז הנה לכם איגרת לתושבי חיפה והצפון איגרת

גילה בויום

- אז נסעתי לשנטיפי

נסעתי לנשטיפי ואהיה שם באוהל המיסטיקה של תמי גולדשטיין. מי שצריך אותי יכול למצוא אותי בטלפון 050-5625759 אז להתראות בערב המיסטיקה ביום ראשון עם המהפנט מדרום אפריקה. וחוץ מזה בלינקים שלמעלה יש לכם את פירוט הפיעלות של בשנטיפי אני מרצה שם ואני גם עם אנשים יושבת. אז תגידו לחברים שלםכ שם לחפש אותי. שיהיה בכיף גילה

גילה בויום

חזרתי, והנה מחכים למחר

למר אוונס בראון וליום שני בתל-אביב בברכה גילה

גילה בויום

- להשכיב בחורה בין שני כיסאות

הערב עם אוונס בחיפה היה מדהים בבקשה תראו שם קטע מדהים, של איך אפשר על ידיד סוגסטיה להקשיח את השרירים, ולשכב בין 2 כיסאות. והבחורה היתה עירנית ומודעת לכל מה שהולך סביבה. תהנו והערב הוא בתל-אביב, ראו הדועות קודמות היפנוט

גילה בויום

ראיתי מופע לא פחות מרשים...

המהפנט המנוח אבישלום דרורי נתן show מלהיב בבית אגרון בירושלים בשנת 1976 והדהים את הקהל כאשר היפנט בחורה די רזה ושיכנע אותה להאמין שהיא קשה כפלדה. לאחר מכן השכיב אותה בין שני כסאות, ובנוסף לכך עלה ונעמד עליה במלוא כובד משקלו למשך מספר שניות!!! זה היה ממש מהמם, כל כך הייתי נרגש מהמופע הזה (בין השאר הוא "טיפל" שם גם בשמנים ובמעשנים כבדים) עד שחצי לילה לא יכולתי להירדם.

כן- גם אני לא שכחתי את האיש!!!

שלום לך הוא ליווה רבים מאיתנו בילדות שלנו! אני אפילו זוכרת שהייתי ילדה בת 12, ושים לב מתי זה היה, בשנת 1964 כבר אז הוא היה פעיל! תאר לך שהוא הופיע אפילו בפני ילדים, תנועות נוער, בתי ספר.... הכל היה אז מותר!! וזה היה כל כך מלהיב בתור ילדים!! אחר כך היה הסיפור עם זו שכביכול לא התעוררה, וכנראה אין כזה דבר, ואז אחר כך הוציאו את החוק הטפשי הזה, שאף אחד לא מבין אותו, וכולם עוקפים אותו! למשל, כל אלה שהם קוסמים מנטליסטים, כמו נמרוד הראל אשר משפיע על המחשבה, בעצם מה שהם עושים הם משפיעים עליך השפעה היפנוטית בטלפתיה!!! אז איפה כאן הגבול בין האסור והמותר? וכעת ברצינות. האדם הזה מוכן לשוב באוגוסט ומוכן לתת מופע של הפינוזה בימתית, דבר שיש לו בו ניסיון רב מאוד. אז השאלה שלי, האם זה מותר? מה בדיוק אסור ומה מותר? אשמח לשמוע.

גילה בויום

ההבדל הוא פשוט מאוד גילה...

מנטליזם הוא לאו דווקא תחום ההיפנוזה. לא חייב להשתמש בהיפנוזה כדי לשתול מסרים בעזרת סוגסטיות, אפשר לעשות זאת כמו שנמרוד עושה- "סוגסטיות בשעת ערות" או בעברית במונחים רפואיים "השאות יקיצה".

מופעי היפנוזה

הנערה שלא התעוררה מההיפנוזה של אבשלום דרורי היתה חולת אפילפסיה. מי שהצליח בסופו של דבר להעיר אותה היה הפסיכיאטר ד"ר מוריס קליינהאוז שנחשב לפני 30 שנה כמומחה בתחום ההיפנוזה הרפואית. אבשלום דרורי המשיך להופיע גם אחרי המקרה הנ"ל; האמת היא שהיתה פירצה בחוק ותיאורטית כל אחד יכול היה לעסוק בתחום. לפני כ-15 שנה הסוגיה הוסדרה בחקיקה בארץ ולמעשה רק פסיכולוגים, פסיכיאטרים ורופאי שיניים רשאים לעסוק בהיפנוזה. בקשר לאבשלום דרורי - האיש סיים את חייו בצורה דרמטית ואפילו טראגית: הוא לקה בהתקף לב פתאומי בביתו, נפל על תנור חימום ונשרף. כך חולפת תהילת עולם...

- להשכיב בחורה בין שני כיסאות

הערב עם אוונס בחיפה היה מדהים בבקשה תראו שם קטע מדהים, של איך אפשר על ידיד סוגסטיה להקשיח את השרירים, ולשכב בין 2 כיסאות. והבחורה היתה עירנית ומודעת לכל מה שהולך סביבה. תהנו והערב הוא בתל-אביב, ראו הדועות קודמות היפנוט

גילה המופע הזה פשוט מדהים אנחנו כמה חברה מגיעים

15:08 31-05-2007|%%posterlink.10290700%%

יש הבדלים

נמרוד הראל עוסק בגלי ביתא שמדבר על מצב עירות. מה שאת מביאה עוסק בגלי אלפא שזה מצב רגיעה ונינוחות. זה המצב של ההיפנוזה הרגילה והמוכרת. יש גם את גלי תטא, שהם מצבים עמוקים יותר ומדברים על מצב של חלימה בהקיץ או בין שינה לעירות הסוג הזה עמוק יותר משני הקודמים שציינתי. אגב...היפנוזה זה הרפיה עמוקה, ויש הרבה מטפלים שעוסקים בכך אבל משנים את השם. לדעתי הפסיכולוגים ומי שעוסק בהיפנוזה צריך להתעורר כי הכל מתקדם יותר, ויש טכניקות שמפעילות במהירות של שניות את גלי התטא. יום טוב עדי.

ובכול זאת ביפנוזה...

יש כוח מאוד גדול שאני לא חושבת שניתן להחליפו "עתיק יומין" שכזה. אני מעונינת לעבור טיפול בהיפנוזה. זו "שיטת ריפוי" עם ערך רב.{אני בעיקר חושבת על זה שנים..}

ההבדל הוא פשוט מאוד גילה...

מנטליזם הוא לאו דווקא תחום ההיפנוזה. לא חייב להשתמש בהיפנוזה כדי לשתול מסרים בעזרת סוגסטיות, אפשר לעשות זאת כמו שנמרוד עושה- "סוגסטיות בשעת ערות" או בעברית במונחים רפואיים "השאות יקיצה".

- אז לא עניתם לי על השאלה

מי יודע מה אומר חוק ההפינוזה הזה, לגבי מופעים פומביים? כי בא לי לקחת אולם גדול, ולתת לו לעשות את מה שעשה בדרום אפריקה משך שנים רבות!! מה אתם אומרים? מה מותר ומה אסור? ואיך מותר. כן אני מסכימה עימך גל סופר. מה שנמרוד הראל עושה זה סוגסטיות בעירות, וכבר איפה עובר הגבול בין היפנוזה, סוגסטיות בעירות, מצבי הכרה שונים כמו טראנס וכו'... אז אשמח להסבר על חוק ההיפנוזה בנושא של מופעים פומביים.

גילה בויום

התשובה לשאלתך נמצאת ב..

היכנסי (דרך גוגל ישראל) לאתר של האגודה הישראלית להיפנוזה ובדף הראשי תמצאי את חוק ההיפנוזה על כל סעיפיו והמגבלות שהוא מטיל - לא רק מי מורשה לעסוק בתחום, אלא גם לצורך אילו מטרות ושימושים וכו'. מרפרוף על סעיפי החוק נראה לי שמופע כזה הוא די בעייתי, אך כאמור כדאי שתתרשמי במו עינייך מהכתוב באתר.
15:08 31-05-2007|%%posterlink.10290700%%

יש הבדלים

נמרוד הראל עוסק בגלי ביתא שמדבר על מצב עירות. מה שאת מביאה עוסק בגלי אלפא שזה מצב רגיעה ונינוחות. זה המצב של ההיפנוזה הרגילה והמוכרת. יש גם את גלי תטא, שהם מצבים עמוקים יותר ומדברים על מצב של חלימה בהקיץ או בין שינה לעירות הסוג הזה עמוק יותר משני הקודמים שציינתי. אגב...היפנוזה זה הרפיה עמוקה, ויש הרבה מטפלים שעוסקים בכך אבל משנים את השם. לדעתי הפסיכולוגים ומי שעוסק בהיפנוזה צריך להתעורר כי הכל מתקדם יותר, ויש טכניקות שמפעילות במהירות של שניות את גלי התטא. יום טוב עדי.

נימרוד הראל עושה ממש היפנוזה

למרות שגם אני חושב שחוק ההיפנוזה טיפשי ולא מציאותי ואפשר היה להכשיר מהפנטים מקצועיים כמו בכל הארצות שמותר בהם מקצוע זה על כל פנים כל מי שלמד קצאת היפנוזה כמו דייב אלמן- אריקסון ועוד יודע שיש היפנוזה שניקראת היפנוזה ערנית או waking hypnosis שזה בעצם סוג של טראנס וע"י ידיעה בסוג דיבור מיוחד אפשר לגרום לשינויים במחשבה של האובייקט וזה מה שעושה נימרוד הראל ע"י דיבור- ריחות- אסוסיאציות -ודומים להם מה שלכאורה גם אסור בחוק ההיפנוזה שהינו טיפשי ביותר ושארלטני בקיצור בישראל מותר להפנט רק אסור לקרוא לזה היפנוזה העונש שנה בכלא -אז תעשו דמיון מודרך או תמציאו שם חדש רק לא לקרוא לזה היפנוזה וזהירות סרטים אנשי מכירות סתם שיכנוע של חבר לעשות משהו לספר סיפור בהיתלהבות וכו אסורים בחוק ועונשם חמור ביותר תודה המצפה לשינוי החוק בכליון עיניים ובטראנס עמוק
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום, רינה אור
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר