מלי דאוי הפסידה במשפט נגד כלבוטק !

"המתקשרת" תבעה את "כלבוטק" והפסידה בית המשפט דחה את תביעתה של מלי דאוי, שהציגה עצמה כבעלת יכולות על-טבעיות צביקה ברוט פורסם: 19.04.05, 13:16 את פסק-הדין הזה "המתקשרת" הזו ודאי לא חזתה: בית-משפט השלום בתל-אביב החליט אתמול (ב') לדחות את תביעתה של מלי דאוי, שהתפרסמה בתור ה"מתקשרת המשקרת". התביעה הוגשה נגד זכיינית ערוץ 2, "רשת", בעקבות תחקיר שערכה התוכנית "כלבוטק". דאוי הוצגה בתוכנית כשרלטנית שמציגה עצמה כבעלת יכולות על-טבעיות. בעקבות שידור התחקיר הגישה דאוי תביעת דיבה, ובה טענה כי היא אכן בעלת כוחות מיוחדים. היא ביקשה מבית-המשפט להורות לנתבעים לפצותה בסכום של מיליון שקלים. אלא שהשופטת, יהודית שבח, חשבה אחרת ואתמול היא החליטה לדחות את התביעה. "ניתן היה לצפות מן התובעת כי תבקש סליחה ומחילה מלקוחותיה, אבל היא בחרה להתבצר בעמדתה", כתבה השופטת.

וזה כל מה שאת יודעת ?

ולמה את לא ממשיכה את הסיפור ? שהוגש ערעור - והערעור התקבל, אבל אני את שלי אמרתי....ומה נראה לך שאם תמשיכו ככה בנושא כלבוטק - תגיעו לאיזה מקום? סך הכל גם פרסום רע כביכול זה גם פרסום....ואני מקווה שגילה לא תמחוק. ואני מודה לך על הפרסום. אתם יכולים להמשיך בכמויות. בהצלחה מלי

תמותו מקנאה

מלי היא ממש לא שרלטנית אךך הקנאה הורגת תמשיכו לחלום בהקיץ

וזה כל מה שאת יודעת ?

ולמה את לא ממשיכה את הסיפור ? שהוגש ערעור - והערעור התקבל, אבל אני את שלי אמרתי....ומה נראה לך שאם תמשיכו ככה בנושא כלבוטק - תגיעו לאיזה מקום? סך הכל גם פרסום רע כביכול זה גם פרסום....ואני מקווה שגילה לא תמחוק. ואני מודה לך על הפרסום. אתם יכולים להמשיך בכמויות. בהצלחה מלי

ועוד משהו.........

את מכירה את הפתגם ש"מה שלא הורג אותי מחשל אותי "? אז נשמה....תמשיכו בהצלחה ושבוע טוב מלי

מלי חבל על הבריאות

כולנו יודעים שאת מיסטיקאית מס' 1 אז אין טעם לרדת לרמה שלהם

עמית נראה לך שאני מתרגשת ????

מלי דאוי הפסידה במשפט נגד כלבוטק !

"המתקשרת" תבעה את "כלבוטק" והפסידה בית המשפט דחה את תביעתה של מלי דאוי, שהציגה עצמה כבעלת יכולות על-טבעיות צביקה ברוט פורסם: 19.04.05, 13:16 את פסק-הדין הזה "המתקשרת" הזו ודאי לא חזתה: בית-משפט השלום בתל-אביב החליט אתמול (ב') לדחות את תביעתה של מלי דאוי, שהתפרסמה בתור ה"מתקשרת המשקרת". התביעה הוגשה נגד זכיינית ערוץ 2, "רשת", בעקבות תחקיר שערכה התוכנית "כלבוטק". דאוי הוצגה בתוכנית כשרלטנית שמציגה עצמה כבעלת יכולות על-טבעיות. בעקבות שידור התחקיר הגישה דאוי תביעת דיבה, ובה טענה כי היא אכן בעלת כוחות מיוחדים. היא ביקשה מבית-המשפט להורות לנתבעים לפצותה בסכום של מיליון שקלים. אלא שהשופטת, יהודית שבח, חשבה אחרת ואתמול היא החליטה לדחות את התביעה. "ניתן היה לצפות מן התובעת כי תבקש סליחה ומחילה מלקוחותיה, אבל היא בחרה להתבצר בעמדתה", כתבה השופטת.

שאלתי מתקשרת : מה יהיה בערעור ו/או במשפט של מאלי דאוי ?

התשובה שקבלתי ! מלי דאוי מפסידה !

גילה גל, מעניין מי את ומה רצונך

ולמה את בכלל מתערבת כאן בפורום? מי בכלל ביקש ממך להתערב? ואת רק משמיצה, אינך מכירה כאן אף אחד, ואף אחד לא מכיר אותך, מי את בכלל?

שאלתי מתקשרת : מה יהיה בערעור ו/או במשפט של מאלי דאוי ?

התשובה שקבלתי ! מלי דאוי מפסידה !

יפה לך בת שבע חדד, את מרוצה

מהתשובה של המתקשרת? ואת רוצה להגיד לי שאת הולכת למתקשרים בשביל לקבל תשובות על מלי דאווי? נראה שמצבך נואש ממש

עמית נראה לך שאני מתרגשת ????

אני חולה

התקף סטרידור קל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר