הודעה - לככ, ולכל מי שבאמת רוצה להבין-נושא כלבוטק

מאחר וכולכם ללא הבחנה, מעלים תיאוריות שאין להם כל ביסוס, ואין להם שום הוכחות בנוגע למה שקרה באמת בתוכנית כל בוטק או בבית המשפט, אף אחד באמת לא ראה את הפרוטוקולים, או את הסיכומים, או את העדויות, ואו את כל מה שצריך, אני מוכנה בכייף להראות למי שיחפוץ את הניירת האמיתית מההתחלה ועד לסופה, את כל הניירת שתשקף בדיוק את מה שקרה בבית המשפט, ורק לאחר מכן תסיקו איזה מסקנה שתרצו..... הגב' ככ אני מזימינה אותך אישית לבוא ולעיין בניירת, ואם אחרי שתראי את כל הניירת, תגיעי לידי מסקנה שאני נוכלת או רמאית, או עשיתי שמוש במאגרי מידע, - האמיני לי שאקבל זאת באהבה - מה דעתך? לי קשה להאמין שתסכימי לעשות זאת מאחר, ואחר כך זה ידרוש ממך הרבה התנצלויות, אבל אני מוותרת לך על ההתנצלויות, רק בואי ותראי את האמת כפי שהיא...זהו....מה דעתך ? איציק ואחרים....אני יודעת שאתם לא עושים לשון הרע, ובהרבה מקרים, אתם מסנגרים עלי ולפחות אתם אובייקטיביים, ועל כך אני מודעה לכם...אבל גם אתם למעשה לא יודעים את העובדות ואת כל התמונה הנכונה, ואני מציעה גם לכם, במידה ותרצו לראות את כל הניירת מתחילת ועד סופה, על מנת להבין את האמת. כי כל עוד שבאמת לא יודעים מה היה בתוכנית ואו מה היה במשפט, חבל להוסיף/לשנות/לגרוע פרטים, ולא משנה אם זה לטובה ואם זה לרעה. אני בהודעה הזאת פוטרת את עצמי להגיב לכל השטויות שלא משנה מי כותב אותם בנוגע לעניין הזה. אז שיהיה לכולכם יום מקסים מלי

מלי יקירתי....

אני לעולם לא שופט אדם על פי שמועות. אני שופט באופן ישיר אך ורק לפי הוכחות שבחנתי אני בעצמי . מה הראו בטלויזיה ואו מה מר כלבוטק חושב ,לא מזיז לי ולא מעניין אותי. אני שופט על סמך דברים אחרים. מיסטיקה היא לא מדע מדעי ,היא מבוססת על אמונה. ראיתי פעם את הסרט "האיש שתבע את ה'",אז מה ציפו שהדתות יביאו את האל לדוכן הנאשמים ואו יכחישו את קיומו אם לא. אני לא מחפש מה את יודעת ומה את לא יודעת . אני מחפש אנושיות, יוקרה אישית, רצון ללמוד ,דרך ארץ וזהו. לי למשל קשה להתחבר למדמון ואנשיו.... אותך בינתיים הסכמתי לפגוש ועוד בביתי. אם הייתי חושב עלייך כמו על מדמון... לא הייתי מתאמץ לשוחח עימך כלל.

איציק - אני יודעת שכך אתה חושב, אבל רק רציתי להבהיר - ותודה

אין לך מה להודות לי....

מלי יקירתי....

אני לעולם לא שופט אדם על פי שמועות. אני שופט באופן ישיר אך ורק לפי הוכחות שבחנתי אני בעצמי . מה הראו בטלויזיה ואו מה מר כלבוטק חושב ,לא מזיז לי ולא מעניין אותי. אני שופט על סמך דברים אחרים. מיסטיקה היא לא מדע מדעי ,היא מבוססת על אמונה. ראיתי פעם את הסרט "האיש שתבע את ה'",אז מה ציפו שהדתות יביאו את האל לדוכן הנאשמים ואו יכחישו את קיומו אם לא. אני לא מחפש מה את יודעת ומה את לא יודעת . אני מחפש אנושיות, יוקרה אישית, רצון ללמוד ,דרך ארץ וזהו. לי למשל קשה להתחבר למדמון ואנשיו.... אותך בינתיים הסכמתי לפגוש ועוד בביתי. אם הייתי חושב עלייך כמו על מדמון... לא הייתי מתאמץ לשוחח עימך כלל.

בתגובה ל-ibp1, אני רוצה לומר לך...

אני לא בדיוק בקיא העניין בין רפי גינת ומלי דאוי, ומכיוון שכך אינני מתמקד בזה בכלל, כי זה לא העניין. אתה מדבר על האושיות המיסטיקן או המיסטיקנית, וזו בדיוק הנקודה שלי --- מלי דאויי היא לא אדם אנושי! ומי שלא אנושי לא יצליח לעולם, גם אם נדמה שהנה הוא או היא הצליחו. אסור להיות לא אנושי, במיוחד בתקופה כמו שלנו; תקופה קשה לכל האנושות, ומלי דאוי היא אדם לא אנושי. זה מה שיש לי להגיד, בלי שום קשר למשפט שהיה לה עם רפי גינת, שכאמור אינני יודע כמעט כלום עליו. מלי דאוי תיפול לא בגלל רפי גינת אלא בגלל הרוע שלה עצמה, שבסוף היא עצמה נלכדה בו. כי זה מה שקורה לרוע!

אתה לוקח את הדברים בצורה אישית.....

הייתי מעוניין לשמוע מהי עוללה לך שאתה כל כך נגדה. ספר לי ,אתה יכול גם במייל. ibp1@walla.co.il אולי הוכל לגשר ולפשר ,אולי מדובר באי הבנה כל שהיא. ממתין לדברייך.

, אז זהו, אתה מבין....

היא ממש לא עוללה לי שום דבר (תודה לאל או שמא לשטן), אבל ראיתי (קראתי) כאן בפורום מה היא עוללה להרבה אנשים אחרים.האם משום שאני לא נפגעתי ממנה אישית עלי להתעלם מהרוע שלה? אם אתה היית נולך ברחוב ורואה שהורגים או שודדים אדם חף מפשע, האם לא היית מתערב? אני הפסקתי להשתתף בפורום מהסיבה הזאת בדיוק: זה החליא אותי להשתתף במקום כזה שנותנים במה לרוע! וגם פחדתי ליפול לרשע ורוע שלה, היא מפחידה האישה הזאת, והיא רעה מאוד, אני לא מבין איך אחרים לא רואים את זה?! טוב, יש כמה שכן רואים, גם בפורום הזה..... אבל עכשיו שיש יותר ויותר אנשים שמתחילים לדעת מי היא מלי דאוי, גם אני מעיז להשמיע (לכתוב) את דעתי. בנוסף, אמנם אני לא מיסטיקן כמוכם, אבל אל תחשוב שרק מיסטיקנים מסוגלים להרגיש/להבחין/ לאבחן מי עומד מאחורי המילים ו/או המסכות. אתה עושה רושם אדם אינטליגנטי אז אתה בוודאי יודע שלא רק המיסטיקנים מסוגלים לזה. רוע כמו של מלי דאוי טוב שייפסק בעולם שלנו, יש לנו ממנו מספיק ודי!!!

לסיכורון - יש לי הרושם שאתה ממש מוציא דברים מהקשרם

אתה טוען - שאתה נוכחת ברוע ליבי - ויחד עם זאת גם אתה אומר שאתה אישית לא נפגעת ממני - אז אולי במקום להשמיץ אותי סתם - בוא תצביע על המקום שבו כביכול פגעתי במישהו ללא כל סיבה , אלא סתם מרוע לב - נטו. בוא ננסה לראות מאיפה ולמה אתה חושב מה שאתה חושב. ואם תמצא לי פעם אחת שפגעתי באדם מתוך רוע לב נטו, ללא הצדקה, או ללא התקפה מצידו, אני מבטיחה לך חגיגית קבל עם ועדה, שלא רק אתנצל, אלא אעשה הכל לתקן את המעשה שעשיתי. מסכים ? אבל במידה ולא תוכל להצביע על נקודה כזאת או מקרה שכזה, האם אתה תתנצל קבל עם ועדה, ותודה בקול רם שטעית באבחון שלך ? אם אתה כל כך בטוח בעצמך ולא מושפע מאחרים, ואלו הן דעותיך ודעותיך שלך בלבד, אין כל סיבה שלא תסכים להצעתי. בהצלחה מלי

בתגובה ל-ibp1, אני רוצה לומר לך...

אני לא בדיוק בקיא העניין בין רפי גינת ומלי דאוי, ומכיוון שכך אינני מתמקד בזה בכלל, כי זה לא העניין. אתה מדבר על האושיות המיסטיקן או המיסטיקנית, וזו בדיוק הנקודה שלי --- מלי דאויי היא לא אדם אנושי! ומי שלא אנושי לא יצליח לעולם, גם אם נדמה שהנה הוא או היא הצליחו. אסור להיות לא אנושי, במיוחד בתקופה כמו שלנו; תקופה קשה לכל האנושות, ומלי דאוי היא אדם לא אנושי. זה מה שיש לי להגיד, בלי שום קשר למשפט שהיה לה עם רפי גינת, שכאמור אינני יודע כמעט כלום עליו. מלי דאוי תיפול לא בגלל רפי גינת אלא בגלל הרוע שלה עצמה, שבסוף היא עצמה נלכדה בו. כי זה מה שקורה לרוע!

שיכורון, מהיכן צצת? ולפי מה אתה קובע ככה?

מי שולח אותך? ואיך אתה בכלל מעז להתבטא? ואל תשכח הפוסל בחברו במומו פוסל

לסיכורון - יש לי הרושם שאתה ממש מוציא דברים מהקשרם

אתה טוען - שאתה נוכחת ברוע ליבי - ויחד עם זאת גם אתה אומר שאתה אישית לא נפגעת ממני - אז אולי במקום להשמיץ אותי סתם - בוא תצביע על המקום שבו כביכול פגעתי במישהו ללא כל סיבה , אלא סתם מרוע לב - נטו. בוא ננסה לראות מאיפה ולמה אתה חושב מה שאתה חושב. ואם תמצא לי פעם אחת שפגעתי באדם מתוך רוע לב נטו, ללא הצדקה, או ללא התקפה מצידו, אני מבטיחה לך חגיגית קבל עם ועדה, שלא רק אתנצל, אלא אעשה הכל לתקן את המעשה שעשיתי. מסכים ? אבל במידה ולא תוכל להצביע על נקודה כזאת או מקרה שכזה, האם אתה תתנצל קבל עם ועדה, ותודה בקול רם שטעית באבחון שלך ? אם אתה כל כך בטוח בעצמך ולא מושפע מאחרים, ואלו הן דעותיך ודעותיך שלך בלבד, אין כל סיבה שלא תסכים להצעתי. בהצלחה מלי

האם את טוענת, מלי דאוי, שיש רוע עם הצדקה ושאת

את טוענת שאולי פגעת עם רוע, אבל הייתה לזה הצדקה??? זה מה שאת רוצה לטעון לטובתך??? גברת מלי דאוי, אין שום דבר בעולם הזה שיצדיק רוע! ואת השתמשת ברוע שלך בכל הכיוונים האפשריים, ונהיית לזרא!!! זה לא משנה כמה תנסי להתחמק ממה שמגיע לך, ללא שום קשר למשפט שלך, הצדק בסוף ישיג אותך, היי בטוחה בזה. המשפט של רפי גינת איתך הוא בדיחה! לעומת זאת הרוע שלך הוא ממש לא בדיחה, ואת בסוף שלם תשלמי על זה. הרשת מתחילה להיסגר עלייך. היי מוכנה לזה. רוע לא יכול להתחמק עד אין סוף, רק עד גבול מסוים.

אני לא טוענת כלום......

אני רק רוצה שתראה לי איפה הרוע שלי התבטא....זה הכל.... אבל שנינו יודעים שלא תמצא כזה דבר.... לכן אתה לא מנסה בכלל לחפש. שבוע טוב מלי ואגב...חבל שהגמל לא רואה את הדבשת שלו....אתה לא שם לב באיזה רוע אתה משתמש בפירסומים שלך....אתה לא רואה את זה...אבל אחרים רואים את הרוע שלך. שוב שבוע טוב מלי

מלי

תאמיני לי שהוא רואה את הרוע שלו אבל הוא יגן על עצמו ויכחיש
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר