ערב תיקשור רב מימדי ורב ערוצי- לכבוד יום הולדתי

6 האגודה לפיתוח המודעות סניף תל-אביב הרצאות, סדנאות וקורסים בנושאים: מיסטיקה, קבלה, פאראפסיכולוגיה, התפתחות אישית ומודעות עצמית עדכנו אותנו בכתובת דואר אלקטרוני, כמו 300 איש ומעלה שכבר עשו זאת, ומקבלים באופן שוטף עדכונים וגם תחזיות ומאמרים. ולסיום אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה. גילה 5625759-050 כתובתנו בחיפה: עמק הזיתים 3 חיפה, 8642104-04, 8677501-04, 5625759-050 כל הפעילות מתקיימת ביהודה הלוי 101 דירה מספר 3 כלומר- קומה שנייה דלת משמאל הטלפון שלנו עם תא קולי לעידכונים: 03-5606160 הוספנו עוד טלפון נייד- )שלא מיועד להשארת הודעות( 054-8186506 כתובות דואר אלקטרוני: כתובות דואר אלקטרוני: mailto:gila@oryeda.com, gilaboym@netvision.net.il אתר: www.oryeda.com הטיול לירושלים התקיים והנה לכם חוויות מצולמות בליווי תיקשורים מקבר דוד http://community.walla.co.il/?w=/313/1632/10970437 אז מחר, ה-28.6 זהו יום הולדתי! ולכובד זה אני מקיימת ערב תיקשור רב מימדי ורב ערוצי! הביאו עצמכם, זו תהיה המתנה הכי יפה עבורי ערב תיקשור רב ערוצי ורב מימדי - בואו לחוות חווית תיקשור מיוחדת יום ד' 28.6 בשעה 20:00 גילה בויום, הידועה בתיקשוריה המדהימים והבהירים, פיתחה יכולת תיקשור ייחודית במינה. מבחינתה מדובר בסוד חדש של מודעות קוסמית, ולכן התיקשור אינו אלא התחברות ל"אני הקוסמי", מה שמחבר אותנו לעצמנו ולכל המידע ביקום בעת ובעונה אחת, מעין "אינטרנט קוסמי". גילה מגדירה את עצמה לא כמתקשרת עם, אלא כמתקשרת דרך: תמונות, חפצים, ישויות ומדריכים. אתם מוזמנים לחוות ערב תיקשור רב מימדי ו"רב אפשרי": הביאו תמונות מכרים, גם של אלה שאינם עוד ובואו עם חפצים אישיים שעליכם. בערב יועברו מסרים אישיים וקוסמיים בדרך של כתיבה אינטואיטיבית, שימוש בחפצים ותמונות התחברות למדריכים קוסמיים וצדיקים להעברת מסרים אישיים דרכם בנושאים שונים!!! חוויה מיוחדת מובטחת. המחיר 45 ש'. מומלץ להביא קלטת. -------------------- אז זהו זה, עוד שנה חלפה ביעף!!! ואתם מוזמנים להגיע. אשמח לראות כל אחד מכם בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

גילה יקרה - יום הולדת מאושר ושמח

גילה יקרה מספרים שאת אישה מאוד מיוחדת מקווה שהיום את קורנת וזוהרת ליום ההולדת שבא היום רציתי לאחל לך יום של חלום וביום מיוחד זה יעמדו לך כוחותייך המופלאים גם לעתיד,ברבות השנים. רוצה לשלוח לך איחול קטן- שכולנו נהיה כאן לחבק אותך גם בשנה הבאה שתזכי לעוד שנים רבות ויפות מלאות בריאות, אהבה והתגשמות של חלומות אוהבת ומחבקת אותך נעמי

עדי נשמה - גם בשבילך

עדי עדי - זה תכשיט עדי - זה גם י ד ע מופיע כמו קרן אור גדולה להפיץ את אורו לכל עבר מרעיף חום וחיבה על הסביבה נשמה ברוכה שמידתה נעלה פשוט......בחור נפלא אוהבת הרבה נעמי

גילה יקרה - יום הולדת מאושר ושמח

גילה יקרה מספרים שאת אישה מאוד מיוחדת מקווה שהיום את קורנת וזוהרת ליום ההולדת שבא היום רציתי לאחל לך יום של חלום וביום מיוחד זה יעמדו לך כוחותייך המופלאים גם לעתיד,ברבות השנים. רוצה לשלוח לך איחול קטן- שכולנו נהיה כאן לחבק אותך גם בשנה הבאה שתזכי לעוד שנים רבות ויפות מלאות בריאות, אהבה והתגשמות של חלומות אוהבת ומחבקת אותך נעמי

ואוו- איזה שיר מרגש!!!!

שלום רב אז אני כולי מתרגשת הנה אני לפני הנסיעה לתל-אביב. מי שירצה שיבוא. אני אחבר מחשב נייד שתתפללו שהוא יעבוד, ואז אולי אוכל לשדר את הערב. בכל אופן לכתוב לכם, להעביר לכם ד"ש בכל אופן, רציתי גם לומר לכם שנשלמים שלבי העברת הדירה של מלי. כיום היא הזמינה את כל הטכנאים האפשריים לחבר, טלפון, כבלים, אינטנרט וכו', ואולי היום בלילה, נראה אותה כאן סוף סוף... אז היא שכנה שלי!!! נקווה שלא תסבלו מזה, כי נתחיל לפטפט הרבה כעת. בברכה גילה נ.ב היום ב-8 בערב, תחפשו אותי בבלוג TV של תפוז בשם עולם המיסטיקה, בכינוי loveisjoy

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

מזל טוב גילה! שיהיה לך הכי טוב שאפשר -

שתזכי להרבה אושר ולבריאות, ושאף פעם לא תזכי לבדידות, שולח לך את פרח האהבות, ומדליק לכבודך אלפי נרות, כי את אחת ומיוחדת, עם נשמה כל כך אוהבת, ושתמיד מחייכת.. שולח לך הרבה אור ואהבה, ושתחי עד מאה ועשרים שנה.

גילה = שמחה= רנה=

וכשמך אני מאחלת לך שכל חייך יהיו מלאים בגילה ושמחה. וחסר לך שלא כי אני עכשיו שכנתך ואני אדאג לזה. אז את בטוח יודעת שאני אוהבת אותך ללא קשר ליום ההולדת. ואני מאחלת לך רק טוב. אז עד מאה כעשרים. המשיכי להיות מקסימה כמו שאת. אוהבות אותך מלאן תאלפים מלי ומורן בלאגן.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר