עמית- מה בדיוק הסיפור שלך

שלום לך אתה ילד עם דמיון מאוד מפותח. הכי קל זה להפוך הכל לישויות ולפחד מהם... הייתי רוצה לדעת, עד כמה אתה חושב שסיפורי הישויות מתקבלים על הדעת. חוץ מזה לא ברור לי דבר אחד. ישויות כביכול הם מהחושך בגלל שמפחדים מהם? ומה זה שיתוקי שינה? תראה לי בן אדם שיגידו לו: תשמע יש לך ישויות בבית ואם תפחד זה יהפוך להיות מן החושך, אז תן להם להסתובב בבית בשקט, לעשון נרגילה, לעשות כביסה, בקיצור על תפחד מהם... כי אם תפחד אז הם יהפכו לחושך. אז תראה לי אדם שלא יפחד. אז בקיצור אני לא מבינה את סיפור הישויות. תפנה למתקשרים ותשתמש בהסרים מיסטיים אחרי שממש כלו כל הקיצין. בברכה גילה

לגילה, עמית וכל השאר

שיתוק שינה הוא מצב שבו המוח ער אבל כל הגוף משותק זה קורה בד"כ בשנת הREM עוד מידע ניתן לראות כאן:http://www.magick.co.il/general/sleepparlize.htm בעבר גם הייתה על זה תוכנית בערוץ שמונה וכל מיני דוקטורים ומדענים דיברו ואמרו בערך את מה שמופיע כאן - בכל מקרה כל אחד שיאמין למה שהוא רוצה, אני ראיתי בזמנו את התוכנית ואני בוחרת להאמין למדענים......

לעדי..

אני לא רוצה שיעזבו.. אבל תהליך ההתקרבות איתם לא קל בשבילי..ואני מפחד נורא .. אני לא חושב שיהיה לי את האומץ לדבר איתם פנים מול פנים.. ולכן ביקשתי אם תוכל להעביר את המסר שברשותם אליי דרך האימייל..

תודה עדי, יש לי בשורות טובות..

אני מתחיל להתקדם במוסיקה ועכשיו לאט לאט בא לי הרגש בשירה ולגבי הישויות אני אבקש מהם שיתקרבו אליי..

אל תשכח שיש לי חלום להגשים.

לגילה, עמית וכל השאר

שיתוק שינה הוא מצב שבו המוח ער אבל כל הגוף משותק זה קורה בד"כ בשנת הREM עוד מידע ניתן לראות כאן:http://www.magick.co.il/general/sleepparlize.htm בעבר גם הייתה על זה תוכנית בערוץ שמונה וכל מיני דוקטורים ומדענים דיברו ואמרו בערך את מה שמופיע כאן - בכל מקרה כל אחד שיאמין למה שהוא רוצה, אני ראיתי בזמנו את התוכנית ואני בוחרת להאמין למדענים......

גם לי זה קרה הרבה פעמים

היי קראתי את המאמר וגם אני עברתי את הפחד הזה מתוך ערות/שינה שהיה נדמה לי שהנה תכיף אני הולכת למות....ממש ככה. זה מפחיד לגמרי. ועד שהזה עובר.... יום טוב אור ואהבה נעמי

נעמי..ועדי כנסו..

אל תשאלי מה עובר עליי בשיתוק שינה.. כל הגוף שלי הרגשות חשמל חזקות ...מכף רגל ועד ראש..., אני לא יכול לזוז בכלל וגם לא לחשוב בכלל..זה ממש מפחיד.. וכשזה קרה לי פעם אחת ראיתי דמות שחורה במיזדרון מתהלכת..ורואים אותה ממש בבירור.. ועוד קטע מפחיד שקרה לי שהייתי במיטה, ושוב היה לי שיתוק שינה, שמעתי קולות כאלו וכאילו מישהו מתקרב אליי, וזאת הייתה הפעם הראשונה שלי שהצלחתי לזוז כשזה קורה, צריך הרבה כוח בשביל להוזיז את הגוף.. הצלחתי לסובב את הראש שלי ולהסתכל מאחורה.. אבל האנרגיות שלי נחלשו ואני התחלתי לעצום עיניים.. והתעוררתי ישר לבוקר..

לשאלתך..

לא יודע למה אתה מתכוון, אבל השבוע אני מטהר את הבית עם קטורת , בעזרת הסברים שאיציק נותן..

היכולת לטהר

תשיג כמות יפה של מרווה יבשה תמלא את כל הבית בעשן כדאי גם להשתמש בתפילה בזמן שעושים את זה ,להכנס למצב תודעה "טיהורי" . זאת לא איזה שיטה מיסטית, זאת יכולת שטמונה בך ,היכולת לטהר.

וואוו איזה הרגשה מוזרה יש לי פתאום..................

כאילו שחצי מהגוף שלי מנותק.. אני מרגיש מן אנרגיה כזו חמה והרגשת ריחוף...אני בקושי מסוגל להקשיב לעצמי.. בואנה איזה הרגשה מוזרה.........

נעמי..ועדי כנסו..

אל תשאלי מה עובר עליי בשיתוק שינה.. כל הגוף שלי הרגשות חשמל חזקות ...מכף רגל ועד ראש..., אני לא יכול לזוז בכלל וגם לא לחשוב בכלל..זה ממש מפחיד.. וכשזה קרה לי פעם אחת ראיתי דמות שחורה במיזדרון מתהלכת..ורואים אותה ממש בבירור.. ועוד קטע מפחיד שקרה לי שהייתי במיטה, ושוב היה לי שיתוק שינה, שמעתי קולות כאלו וכאילו מישהו מתקרב אליי, וזאת הייתה הפעם הראשונה שלי שהצלחתי לזוז כשזה קורה, צריך הרבה כוח בשביל להוזיז את הגוף.. הצלחתי לסובב את הראש שלי ולהסתכל מאחורה.. אבל האנרגיות שלי נחלשו ואני התחלתי לעצום עיניים.. והתעוררתי ישר לבוקר..

עמיתי

כמו שאתה מספר את הדברים זה נשמע כחוויות חזקות מאוד, אני לא מבינה בזה כל כך אבל מה שאני חושבת זה שאתה צריך להתגבר על הפחדים שעוטפים אותך, ולדעת ששום דבר לא בא להזיק לך או משהו כזה...זו דעתי. חוץ מזה שגם אני חושבת כמו שחר שטוב שתעשה טיהור בבית לטהר שליליות כפי שאתה גם מרגיש לפעמים את האנרגיות יורדות..ואני אישית חושבת שגם אם היית טובל בים בלילה זה היה עוזר לך כטיהור אנרגטי. קח מה שמתאים לך אוהבת אותך מאוד ילד חמוד נעמי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר