עדי..שאלה..

התייעצתי בפורום של IBP1 (איציק) עם אריאלה ארדיטי לגבי הישויות שמסתובבות אצלי בבית..היא מתקשרת .. אז רציתי להתייעץ איתך, היא אמרה לי שאני סובל משיתוקי שינה, ושהישויות האלו מהחושך בגלל שאני מפחד מהם והם מתעתעים בי , ושהמסרים שלהם במיילא שקריים, מה דעתך על מה שהיא אמרה לי? אתה חושב שזה נכון ? אני דיי מבולבל.

שאלה לי אליך

אפשר לשאול במה המשפחה שלך עוסקים? אתה מאמין בפיות והיצורים הקסומים?

תשובה..

אמא שלי עקרת בית, וכרגע היא לא יכולה לעבוד כי היא חולה בסרטן אבל היא מחלימה.. אני לא יכול להגיד במה אבא שלי עובד, אבל הוא עובד בת"עש.. אני מאמין בכל דבר שקשור לאלוהים ומיסטיקה , למרות שאף אחד במשפחה שלי לא מאמין, אבל אני חושב שאבא שלי כן.. יש לי 2 אחיות, לאחת קוראים גלית והיא עובדת במפעל נור שבלוד בתור הנדסאית תעשייה וניהול, וכרגע היא לומדת פסיכומטרי בשביל האוניברסיטה.. ואני כרגע הולך לפתח קריירה בתחום המוסיקה, להופיע עם הגיטרה ולעסוק בערבי שירה בציבור, יש לי יכולות כתיבה גבוהות. מדוע התעניינותך?
09:22 26-06-2006|%%posterlink.526315%%

עמית יקר

אני העברתי לך את מה שקיבלתי. אין לי אפשרות לומר אם אריאלה תקשרה מידע נכון ומדויק אני גם לא מעביר ביקורת על תקשורים של אחרים, או מידע או אמונות של אחרים, למרות שלפעמים אני רוצה לעשות זאת. מה שאתה צריך לעשות לדעתי זה פשוט ללכת עם הלב, כלומר מה שמרגיש לך נכון לך לפיו. אם אתה מרגיש שנוח לך איתם זה בסדר, אם לא אז בקש שילכו. תקשיב לתחושה...האם הם מתעתעים בך, או האם הם לא מתעתעים בך. לפי מה שאני קיבלתי הכל בסדר. זו דעתי בעניין. בהצלחה ויום מקסים

עדי..יש לי בקשה..אני אהיה כנה..

אתה יכול להעביר אליי את המסר שלהם דרך האימייל? האימייל שלי: amitwelt@gmail.com העניין הזה של המפגש איתם לא עושה לי טוב... אני אדם מאוד רגיש עם הרבה פחדים.. ועכשיו אני מפחד מהפיפס הכי קטן בבית...עד כדיי כך שיש לי תחושה כזו בלשון .. מקווה שתבין אותי

עדי..שאלה..

התייעצתי בפורום של IBP1 (איציק) עם אריאלה ארדיטי לגבי הישויות שמסתובבות אצלי בבית..היא מתקשרת .. אז רציתי להתייעץ איתך, היא אמרה לי שאני סובל משיתוקי שינה, ושהישויות האלו מהחושך בגלל שאני מפחד מהם והם מתעתעים בי , ושהמסרים שלהם במיילא שקריים, מה דעתך על מה שהיא אמרה לי? אתה חושב שזה נכון ? אני דיי מבולבל.

ממ..עמית

emo_06.png

תשובה..

אמא שלי עקרת בית, וכרגע היא לא יכולה לעבוד כי היא חולה בסרטן אבל היא מחלימה.. אני לא יכול להגיד במה אבא שלי עובד, אבל הוא עובד בת"עש.. אני מאמין בכל דבר שקשור לאלוהים ומיסטיקה , למרות שאף אחד במשפחה שלי לא מאמין, אבל אני חושב שאבא שלי כן.. יש לי 2 אחיות, לאחת קוראים גלית והיא עובדת במפעל נור שבלוד בתור הנדסאית תעשייה וניהול, וכרגע היא לומדת פסיכומטרי בשביל האוניברסיטה.. ואני כרגע הולך לפתח קריירה בתחום המוסיקה, להופיע עם הגיטרה ולעסוק בערבי שירה בציבור, יש לי יכולות כתיבה גבוהות. מדוע התעניינותך?

עשית טיהור עם מרווה?

לשאלתך..

לא יודע למה אתה מתכוון, אבל השבוע אני מטהר את הבית עם קטורת , בעזרת הסברים שאיציק נותן..

עדי..שאלה..

עמית- מה בדיוק הסיפור שלך

שלום לך אתה ילד עם דמיון מאוד מפותח. הכי קל זה להפוך הכל לישויות ולפחד מהם... הייתי רוצה לדעת, עד כמה אתה חושב שסיפורי הישויות מתקבלים על הדעת. חוץ מזה לא ברור לי דבר אחד. ישויות כביכול הם מהחושך בגלל שמפחדים מהם? ומה זה שיתוקי שינה? תראה לי בן אדם שיגידו לו: תשמע יש לך ישויות בבית ואם תפחד זה יהפוך להיות מן החושך, אז תן להם להסתובב בבית בשקט, לעשון נרגילה, לעשות כביסה, בקיצור על תפחד מהם... כי אם תפחד אז הם יהפכו לחושך. אז תראה לי אדם שלא יפחד. אז בקיצור אני לא מבינה את סיפור הישויות. תפנה למתקשרים ותשתמש בהסרים מיסטיים אחרי שממש כלו כל הקיצין. בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

לגילה..

זה נכון שיש לי דימיון מפותח.. אבל הדימיון העוצמתי הזה דיי מפריע לי בלילות.. וכשמגיע החושך הוא חוגג ואני מדמיין מלא דברים מפחידים..ואני מפחד מהדברים שאני מדמיין לעצמי.. כשהייתי ילד היו לי הרבה פחדים וחששות..הייתי ילד חריג עם לקויי למידה בחטיבה ..לא היו לי חברים .. והילדים ירדו עליי.. וכיום כשאני כבר מתבגר ושהאישיות מתעצבת אני רואה כמה אותם ילדים היו דפוקים ואני לא מתייחס אליהם בכלל .. פיתחתי מן יכולת הגנה..ומאוד רציתי שתהיה לי חברה..ובכיתי הרבה.. אבל ככל שאני מתבגר זה כבר לא מפריע לי..והפחדים יעלמו אט אט.. ועכשיו התגלה לי הכישרון של המוסיקה..שלא חשבתי בכלל שאני אעסוק בזה ..הייתי זייפן נורא, היה לי כל של שואב אבק ואני שמאלי..תקופת הילדות שלי הייתה קשה מבחינת החברה במסגרת הלימודים.. אבל התגברתי על הדברים האלו בעזרת רצון ואני בדרך להגשמת החלום.. שיהיה לך שבוע מקסים.. אני הולך לישון..

ממ..עמית

ממ.. מתן.

עמית- מה בדיוק הסיפור שלך

שלום לך אתה ילד עם דמיון מאוד מפותח. הכי קל זה להפוך הכל לישויות ולפחד מהם... הייתי רוצה לדעת, עד כמה אתה חושב שסיפורי הישויות מתקבלים על הדעת. חוץ מזה לא ברור לי דבר אחד. ישויות כביכול הם מהחושך בגלל שמפחדים מהם? ומה זה שיתוקי שינה? תראה לי בן אדם שיגידו לו: תשמע יש לך ישויות בבית ואם תפחד זה יהפוך להיות מן החושך, אז תן להם להסתובב בבית בשקט, לעשון נרגילה, לעשות כביסה, בקיצור על תפחד מהם... כי אם תפחד אז הם יהפכו לחושך. אז תראה לי אדם שלא יפחד. אז בקיצור אני לא מבינה את סיפור הישויות. תפנה למתקשרים ותשתמש בהסרים מיסטיים אחרי שממש כלו כל הקיצין. בברכה גילה

לגילה, עמית וכל השאר

שיתוק שינה הוא מצב שבו המוח ער אבל כל הגוף משותק זה קורה בד"כ בשנת הREM עוד מידע ניתן לראות כאן:http://www.magick.co.il/general/sleepparlize.htm בעבר גם הייתה על זה תוכנית בערוץ שמונה וכל מיני דוקטורים ומדענים דיברו ואמרו בערך את מה שמופיע כאן - בכל מקרה כל אחד שיאמין למה שהוא רוצה, אני ראיתי בזמנו את התוכנית ואני בוחרת להאמין למדענים......

לעדי..

אני לא רוצה שיעזבו.. אבל תהליך ההתקרבות איתם לא קל בשבילי..ואני מפחד נורא .. אני לא חושב שיהיה לי את האומץ לדבר איתם פנים מול פנים.. ולכן ביקשתי אם תוכל להעביר את המסר שברשותם אליי דרך האימייל..

תודה עדי, יש לי בשורות טובות..

אני מתחיל להתקדם במוסיקה ועכשיו לאט לאט בא לי הרגש בשירה ולגבי הישויות אני אבקש מהם שיתקרבו אליי..

אל תשכח שיש לי חלום להגשים.

לגילה, עמית וכל השאר

שיתוק שינה הוא מצב שבו המוח ער אבל כל הגוף משותק זה קורה בד"כ בשנת הREM עוד מידע ניתן לראות כאן:http://www.magick.co.il/general/sleepparlize.htm בעבר גם הייתה על זה תוכנית בערוץ שמונה וכל מיני דוקטורים ומדענים דיברו ואמרו בערך את מה שמופיע כאן - בכל מקרה כל אחד שיאמין למה שהוא רוצה, אני ראיתי בזמנו את התוכנית ואני בוחרת להאמין למדענים......

גם לי זה קרה הרבה פעמים

היי קראתי את המאמר וגם אני עברתי את הפחד הזה מתוך ערות/שינה שהיה נדמה לי שהנה תכיף אני הולכת למות....ממש ככה. זה מפחיד לגמרי. ועד שהזה עובר.... יום טוב אור ואהבה נעמי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר