משהו מוזר שקרה לי בערב שבת

שבוע טוב לכולם ישר בצאת השבת כותבת לכם כי כל השבת אני ממש מוטרדת ממשהו מוזר שקרה לי ..... אז ככה: אחרי הדלקת נרות שבת, ולאחר קריאת שיר השירים, הלכתי לנוח עד שבעלי יחזור מבית כנסת... הייתי עייפה מאוד, עצמתי את עיניי אבל הייתי במצב של ערות, פתאום פקחתי את עיני וראיתי את דמותו של הבאבא סאלי עליו השלום(!!!)...נבהלתי מעט, וחשבתי שאני משתגעת...ניסיתי למצמץ בעיניי כדי להעביר את התמונה שראיתי..אבל הוא היה עדיין שם...זכור לי שראיתי אותו בישיבה עם תרבוש על הראש, תרבוש בורדו. מה שעשיתי באופן אינסטינקטי, זה לפנות לבנות שלי...סיפרתי למירית והמילה הראשונה שהיא שאלה אותי זה אם ביקשתי ממנו משהו....לעומתה שירן שמה עליי את היד ושאלה אם יש לי חום. חברים - זאת פעם ראשונה בחיי שאני חווה חוויה כזאת, אני לא יודעת להסביר את זה ובטוח שיהיו שלא יאמינו לי, אני חייבת גם לציין שאני לא נוטה להדליק נר לצדיק באבא סאלי, כך שאף פעם לא עשיתי משהו עבורו. נראה לכם שאני משתגעת? אשמח מאוד לכל דיעה שלכם בעניין. שבוע טוב עם אור ואהבה ובשורות טובות נעמי

את לא משוגעת נעמי..

אני מבין אותך, גם לי זה אמור לקרות, אני צריך לקבל מסר מדמויות שאני רואה בחלומות.. אבל הם דמויות טובות שבאות מלמעלה...

את לא משוגעת נעמי..

אני מבין אותך, גם לי זה אמור לקרות, אני צריך לקבל מסר מדמויות שאני רואה בחלומות.. אבל הם דמויות טובות שבאות מלמעלה...

עמית היקר

שבוע טוב חמוד קודם כל תודה על התגובה..לאחר שכתבתי קראתי את ההודעות שלך על הדמויות שאתה רואה... הדמות שראיתי במצב ערות לא דיברה אליי ולא אמרה לי כלום...פשוט הצדיק רק ישב והסתכל...לא קיבלתי ממני מסר כלשהו, לצערי הרב, כי מרוב בהלה כנראה שאני הרחקתי אותו...ככה לפי הבנתי. לעומת זאת דרך חלומות אני מקבלת המון המון מסרים והם מדריכים אותי במהלך חיי, אני מאוד מתעמקת ללמוד על הנושא הזה של חלומות וגם מזמינה חלומות והם תמיד מגיעים. תודה רבה לך מכל הלב. אור ואהבה נעמי

תודה נעמי..

ההבדל היחידי הוא שהחלום מתרחש ממש בבית שלי..אז ככה שזה קצת מפחיד, והדמויות מסתובבות אצלי בבית ורק מגינות במציאות לפי מה שהבנתי..
21:18 17-06-2006|%%posterlink.526315%%

יווווואאווו, איזה צמרמורת עוברת בי כרגע

יאלה!!! איך שקראתי על הבאבא סלי קיבלתי כזאת צמרמורת חזקה, וכמה דמעות ירדו לי...מדהים!!! אני עדיין מצומרר באיזור הראש. ראיתי דמות לבנה גדולה מעלייך בזמן שאת נחה, עם ידיים פתוחות. זה מה שראית גם? ושבוע טוב נעמילה

עדי נשמה טובה...

לא...לא ראיתי את הצדיק מעליי עם ידיים פתוחות ....ראיתי אותו בפרוש יושב מולי, ומביט עליי. פשוט ככה...בלי מילים ובלי כלום, רק יושב, עם תרבוש אדום/בורדו מעל ראשו וגלימה. רק זה..וזה לקח אולי 2 דקות רצופות. אשמח להמשך ...וגם בי עברה צמרמורת עוצמתית מדבריך. שבוע טוב יקירי נעמי

עדי היקר

הגלימה די מעורפלת לגבי הצבע..מה שיותר מחוקק אצלי בזכרון זה החלק של הראש של הצדיק כי אני בעניים פקוחות הסתכלתי בעיניו, והוא הסתכל עליי ,וזוכרת היטב את עניין התרבוש במיוחד. אני אומנם נבהלתי מרוב התרגשות כי זה אף פעם לא קרה לי לפני כן, אבל לאחר מכן דווקא נשארתי בהרגשה טובה, ואפילו הצטערתי שמיהרתי לקום מהמיטה, כלומר לא נתתי לעצמי זמן להתחבר אליו. עדי - אני קצת מבולבלת בתאורים שלי, כי גם אני עדיין לא התאפסתי לחלוטין מהחוויה הזו. אני שמחה שיש שיתוף פעולה מצידכם כי עד היום רק קראתי על מקרים כאלה אצל אחרים, ופתאום אני עצמי חווה כזה דבר. ומה שמעניין זה שזה קרה ממש איך שנכנסה השבת. תודה רבה לך איש יקר אור ואהבה נעמי

עדי היקר - שאלה לי אליך בבקשה..

אחרי שלאט לאט אני מפנימה את החוויה...נותרתי עם שאלה שמציקה לי.. אני מרגישה שהצדיק הגיע אליי לא סתם, ובגלל שאתה מבין עניין יותר טוב ממני, רציתי לשאול את דעתך, האם אתה חושב שהוא עוד יכול להגיע שוב? ואיך לדעתך נכון להתנהג במידה ואני אחווה שוב את אותה החוויה על מנת להבין מה המסר שהצדיק מבקש למסור לי. ועוד משהו...לגבי מה שאתה ראית מעליי...מה זה אומר לדעתך? אשמח לתובנות תודה נעמי

עדי תודה

עדי - יש הרבה אמת בדבריך... אכן אני מחמירה עם עצמי לא פעם, וזה מתבטא בכעסים פנימיים. כי בתוך התהליך אני מרגישה שקיבלתי מהבורא הרבה דברים בחסד ולא בזכות... ואני לא בטוחה שהייתי מקבלת את החסד הזה אם הייתי נשארת במקום שהייתי בו...ולכן כשאני חורגת קצת מדרכי אני מרגישה שאני לא מחזירה כמו שאני מקבלת, זה בגדול מה שמשפיע עליי בהרגשה. אבל אני יודעת שהבורא הוא רחמן והוא לא מעניש אף אחד. אני מאוד שמחה שקיבלתי ממך תובנה בקשר לצדיק. תודה גדולה. התחברתי לתשובתך. שיהיה לכולנו רק בשורות טובות ושוב תודה רבה נעמי

צודק עדי - תודה

אכן צריכה ללמוד לשחרר פחדים... ולגבי הצדיק הלוואי שיבקר שוב. תודה רבה שבוע טוב ורק אור ואהבה נעמי

משהו מוזר שקרה לי בערב שבת

שבוע טוב לכולם ישר בצאת השבת כותבת לכם כי כל השבת אני ממש מוטרדת ממשהו מוזר שקרה לי ..... אז ככה: אחרי הדלקת נרות שבת, ולאחר קריאת שיר השירים, הלכתי לנוח עד שבעלי יחזור מבית כנסת... הייתי עייפה מאוד, עצמתי את עיניי אבל הייתי במצב של ערות, פתאום פקחתי את עיני וראיתי את דמותו של הבאבא סאלי עליו השלום(!!!)...נבהלתי מעט, וחשבתי שאני משתגעת...ניסיתי למצמץ בעיניי כדי להעביר את התמונה שראיתי..אבל הוא היה עדיין שם...זכור לי שראיתי אותו בישיבה עם תרבוש על הראש, תרבוש בורדו. מה שעשיתי באופן אינסטינקטי, זה לפנות לבנות שלי...סיפרתי למירית והמילה הראשונה שהיא שאלה אותי זה אם ביקשתי ממנו משהו....לעומתה שירן שמה עליי את היד ושאלה אם יש לי חום. חברים - זאת פעם ראשונה בחיי שאני חווה חוויה כזאת, אני לא יודעת להסביר את זה ובטוח שיהיו שלא יאמינו לי, אני חייבת גם לציין שאני לא נוטה להדליק נר לצדיק באבא סאלי, כך שאף פעם לא עשיתי משהו עבורו. נראה לכם שאני משתגעת? אשמח מאוד לכל דיעה שלכם בעניין. שבוע טוב עם אור ואהבה ובשורות טובות נעמי

היתה לך חוויה של חלום צלול

שלום לך זו בהחלט חוויה יוצאת מן הכלל!!! אני לא נכנסת כאן לויכוח על נכונות או אמיתות החוויה כן או לא.... אם תרצי הסבר כאילו "מדעי", אז זה תופעה של חלום צלול. כלומר, אדם שחושב שהוא ער אבל הוא ישן ואז החושים משדרים לו דברים מתת ההכרה. כי שימי לב מתי זה קרה!!! הלכת לישון עייפה מאוד, אבל חיכית שבעלך ישוב... וזה בדיוק תנאים להיכנס לחלום ער... ואז תראי מה שקורה. את חושבת שאת ערה ובעצם נרדמת, רק את לא זוכרת את הגבול בין עירות לבין חלום... חלומות ערים קורים בדרך כלל כאשר לא ישנים עמוק כמו בשנת צהריים. לי זה קורה הרבה אבל בקטע של שמיעת קולות או שאני חשה שכאילו נוגעים בי... משך השמן למדתי לא להתרגש. באנגלית קוריאם לזה. LUCID DREAMIMNG בעברית חלום צלול. כמובן שקשה לשים את הגבול ביןמ מצבי חלום, עירות, ומצבי טראנס ומצבים שונים של לודעה. ראי ספר התודעות המשולבות של יוסי באומהקר. הוא חקר מצבים אלה. דרך אגב, אנשים מנסים להשרות מצבים אלה בכוונה, כי ממצבים אלה ניתן להגיע לנבואה, ריפוי, תיקשור וכל המצבים המיסטיים... וגם יציאה מן הגוף האם את מקורבת לדמותו של הבאב סאלי? בברכה גילה

גילה בויום

אסטרולוגית, נומרולוגית, מתקשרת ופותחת בטארוט.

www.oryada.com/kartis.htm

שלום רב גילה יקרה

שלום גילה ראשית נעים מאוד...ותודה שאני מתארחת אצלך בפורום הנהדר עם האנשים הנהדרים פה. תראי גילה - מראש ידעתי שיהיו סקפטים לגבי אמיתות או נכונות דבריי ואפילו ציינתי זאת כיון שגם אני עד היום הייתי סקפטית לגבי דברים מסוג כזה שהייתי שומעת. אפילו אני עדיין לא מספיק הפנמתי את החוויה שחוויתי בתוכי. מה שאני יכולה לומר לך זה כך: בין זמן המנוחה לבין זמן התרחשות החוויה לא לקח הרבה זמן והיה די רעש בבית, זכור לי שעצמתי את עיניי ופקחתי אותם ובעיניים פקוחות לחלוטין ראיתי את דמותו של הצדיק...מיצמצתי בעיניי על מנת להעביר את הדמות ובכל זאת הצדיק עדיין היה בתמונה כשאני במצב ערות לחלוטין. יתכן ואת צודקת שאולי זה התחיל בזמן מעבר בין ערות לשינה, אנני יודעת, הכל אפשרי, אבל אין שום ספק שראיתי אותו בעניים פקוחות. מיד לאחר שהתמונה חלפה קמתי מוקפצת מהמיטה לספר לבנותיי. גילה יקרה, את בטוח מבינה הרבה יותר ממני , אני רק מספרת את אשר חוויתי. דווקא אחרי הכל הרגשתי החמצה גדולה שהצדיק לא דיבר איתי כלום, ודווקא בתקופה זו. לגבי שאלתך, אני ממש לא עשיתי שום דבר עבור הצדיק מעולם, לא נר עבורו (עד כמה שזכור לי,אולי אולי באיזה שהיא הילולה הדלקתי אבל זה גם לא בטוח), אפילו בציון שלו לא ביקרתי. אני מדליקה נרות באופן קבוע בע"ה ובלי נדר כל ערב שבת לפני הדלקת נרות לארבע צדיקים שהם רבי מאיר, רבי שמעון בר יוחאי, רבי שמואל מז'בוז, ורבי משה ודוד. זהו. אבל לצדיק הבאבא סאלי לא הדלקתי עד היום. מה אגיד לך גילה יקרה, אני עדיין מנסה "לעבד" את החוויה הזו מערב שבת. אני מודה לך מקרב לב על התובנות אור ואהבה ולילה טוב נעמי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר