עדי היקר - ספיישל בשבילך...(פעם ראשונה בחיי כותבת שיר)

קודם כל ...בבקשה...אל תצחקו עליי...מה לי ולשירים? טוב אז ככה: ילדה/נערה/אישה מחפשת את הדרך לאמת שבתוכה... היער סבוך..... הכל חשוך... הולכת אבודה..... ילדה/נערה/אישה נושאת תפילה.. מבקשת בכל ליבה... להגשים את חלומה.. לחיות עם האמת שבתוכה.... ילדה/נערה/אישה מביטה לשמיים... רואה כוכב.. כוכב זוהר... כוכב מאיר... מבקשת משאלה... משאלה אחת קטנה... אלי הטוב....בבקשה...תגשים את חלומי לחיות עם האמת שבתוכי. אוהבת אותכם נעמי

וכך כתבה עליי מירית ילדתי האהובה

ביקשתי ממירית שתכתוב עליי בזוית ראייתה איך היא רואה אותי ..אמא שלה ..בתוך התהליך..(היא כותבת מגיל צעיר).. היא לבד בעולם באמצע החיים מחפשת תשובה לדברים לא ברורים נושאת תפילה לאבא שבמרומים שיאיר לה את הדרך רק לדברים טובים היא מתפללת באמונה ומאמציה נושאים פרי היא עוברת את המשבר והופכת להיות אדם יותר חיובי היא מגלה תכונות חדשות בתוכה היא לומדת על חלומות, רוחניות ואהבה היא מנסה לעזור לאנשים שונים ומקבלת בכך סיפוק פנימי אך עם כל התהליך שעוברת נשארת אמא יחידה אוהבת ומיוחדת אך הרבה יותר מאושרת. זה ממירית אהובתי.(בת 18) נעמי

יאלה מלי - תורך

נעמי אין לי כשרון

חזרתי עכשיו מתל אביב השעה ארבע לפנות בוקר ואני שפוכה אבל בשבילך אנסה. אז זה מה שעולה לי בראש בשעות האלו. אני חוצפנית כך אמר עמית אך הוא שכח במידה להגיד לפחות שאני חוצפנית חמודה. לבתי קוראים מורן והיא עושה לי בלאגן אבל אני אותה כל כך אוהבת כי היא יחידה ומיוחדת. הפורום הזה ממש נעים כי יש פה אנשים נחמדים את עדי , נעמי וגילה ובספינה של עדי - חסרה נרגילה. כמובן שיש גם את הילה ומורן ואת עמית שעושה פה בלאגן אנחנו מחברים פה שירים כדי לשעשע את הצעירים. אבל עכשיו אני רוצה לישון והשטויות שלי בלי רשיון אך אני בטוחה שהשטויות שכתבתי יצחיקו אותכם - ולכן אהבתי. שבת שלום מלי

מלי - ועוד איך יש לך כשרון..

הייתי צריכה חודש להרכיב שיר כזה...וגם בספק. אותי זה הצחיק. כל הכבוד לך על ההומור ועל הרעיון. כשרוני ביותר ללא ספק. שבת שלום ומבורך יקירה אור ואהבה נעמי

וכך כתבה עליי מירית ילדתי האהובה

ביקשתי ממירית שתכתוב עליי בזוית ראייתה איך היא רואה אותי ..אמא שלה ..בתוך התהליך..(היא כותבת מגיל צעיר).. היא לבד בעולם באמצע החיים מחפשת תשובה לדברים לא ברורים נושאת תפילה לאבא שבמרומים שיאיר לה את הדרך רק לדברים טובים היא מתפללת באמונה ומאמציה נושאים פרי היא עוברת את המשבר והופכת להיות אדם יותר חיובי היא מגלה תכונות חדשות בתוכה היא לומדת על חלומות, רוחניות ואהבה היא מנסה לעזור לאנשים שונים ומקבלת בכך סיפוק פנימי אך עם כל התהליך שעוברת נשארת אמא יחידה אוהבת ומיוחדת אך הרבה יותר מאושרת. זה ממירית אהובתי.(בת 18) נעמי

נעמי'לה

רק עכשיו קראתי בריכוז את השירים שלכן. כשאני חוזרת עייפה ולא מרוכזת, אני מעדיפה לדחות את הקריאה, מאשר לא להבין אותה בכלל העייפות שלי. אז השירים מרגשים - וברור לנו שיש לי הרושם שהם נלקחו מהמציאות. חזקי ואמצי את ובנותייך, שמפה רואים את החינוך הטוב שלך. יישר כח שבת שלום ומבורכת מלי

תודה רבה עדי היקר

שבת שלום ומבורך לך ולבני ביתך. התייחסתי למטה לעניין התפילין. רק אור ואהבה נעמי

נעמי'לה

רק עכשיו קראתי בריכוז את השירים שלכן. כשאני חוזרת עייפה ולא מרוכזת, אני מעדיפה לדחות את הקריאה, מאשר לא להבין אותה בכלל העייפות שלי. אז השירים מרגשים - וברור לנו שיש לי הרושם שהם נלקחו מהמציאות. חזקי ואמצי את ובנותייך, שמפה רואים את החינוך הטוב שלך. יישר כח שבת שלום ומבורכת מלי

תודה רבה מלי יקרה וחביבה

שבת שלום לך ולבני ביתך כיף למצוא אנשים טובים באמצע הדרך. כל טוב רק אור ואהבה וד"ש חם למורן המתוקה נעמי

עדי היקר - ספיישל בשבילך...(פעם ראשונה בחיי כותבת שיר)

קודם כל ...בבקשה...אל תצחקו עליי...מה לי ולשירים? טוב אז ככה: ילדה/נערה/אישה מחפשת את הדרך לאמת שבתוכה... היער סבוך..... הכל חשוך... הולכת אבודה..... ילדה/נערה/אישה נושאת תפילה.. מבקשת בכל ליבה... להגשים את חלומה.. לחיות עם האמת שבתוכה.... ילדה/נערה/אישה מביטה לשמיים... רואה כוכב.. כוכב זוהר... כוכב מאיר... מבקשת משאלה... משאלה אחת קטנה... אלי הטוב....בבקשה...תגשים את חלומי לחיות עם האמת שבתוכי. אוהבת אותכם נעמי

נעמי -

אהבתי מאוד את השיר והמוסר ההשכל שהוא מעביר, המשיכי לכתוב, יש לך סגנון כתיבה מאוד יפה, כל הכבוד
13:40 16-06-2006|%%posterlink.526315%%

שבת שלום

נעומילה...לא מצאתי על התפילין.

נשמה רעה..

הפרח הראשון, שראיתי במדבר, צמח לו סתם ככה, כאילו שלא פוחד מדבר, צומח לו, באמצע המדבר, במקום שבו צמחים ואדמה, אינה עושה דבר, וזה נותן לי הרגשה כזו, שנשמה רעה, יכולה להיות טובה, ובלי עין הרע, יכולה היא לפרוח, לטובה, כי בנשמה כזו, לא חסרה אהבה..

נעמי -

אהבתי מאוד את השיר והמוסר ההשכל שהוא מעביר, המשיכי לכתוב, יש לך סגנון כתיבה מאוד יפה, כל הכבוד

תודה רבה נשמה טובהשבת שלום

נשמה רעה..

הפרח הראשון, שראיתי במדבר, צמח לו סתם ככה, כאילו שלא פוחד מדבר, צומח לו, באמצע המדבר, במקום שבו צמחים ואדמה, אינה עושה דבר, וזה נותן לי הרגשה כזו, שנשמה רעה, יכולה להיות טובה, ובלי עין הרע, יכולה היא לפרוח, לטובה, כי בנשמה כזו, לא חסרה אהבה..

עמית- הלב קפץ לי עם הכותרת הזאת...

טוב חמוד...מה אגיד... אני הייתי נותנת כותרת חיובית יותר. אני חושבת עליך שיש בך כשרון מיוחד מאוד...רק צריך לקחת את זה למקום טוב... אבל זו רק דעתי.... אוהבת אותך נעמי

עמית- הלב קפץ לי עם הכותרת הזאת...

טוב חמוד...מה אגיד... אני הייתי נותנת כותרת חיובית יותר. אני חושבת עליך שיש בך כשרון מיוחד מאוד...רק צריך לקחת את זה למקום טוב... אבל זו רק דעתי.... אוהבת אותך נעמי

תודה נעמי, תודה עדי

כן באמת הייתי צריך לתת כותרת יותר אופטימית.. תודה לשניכם - ומתחילים לראות תוצאות מהכושר שאני עושה...
11:58 16-06-2006|%%posterlink.526315%%

יפה מלי

קדימה להמשיך לכתוב...יש לך כישרון כתיבה. יאלה, לא מוותרים

עדי נראה לך שאין לי מה לעשות?

עדי , נראה לך שאין לי מה לעשות עם הזמן? נראה לך שהזמן שלי מצוי בשפע? ואם היה לי קצת זמן הייתי מבזבזת אותו על שירים ברמה של גן ילדים? אז תמשיכו לכתוב לכם פה שירים, ותהנהו - ואני יהנה מקריאתם. שבת נהדרת מלי

אמא יקרה שלי,

השיר שכתבת הוא לא ברמה של גן ילדים... הוא יותר כמו כתה א' :) אבל אנחנו עדיין אוהבים אותך..
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: גילה בויום
עבור לפורום:
מיסטיקה ואסטרולוגיה
בחר
בחר